چه خواهد شد آن را برای خنک کردن سیاره ؟

با تشکر از فشار از Gwich گشت اول کشور پنج شش تا از بزرگترین بانک های ایالات متحده توافق کرده اند که به سرمایه

توسط NEWS-SINGLE در 1 خرداد 1399
Caribou from the Porcupine herd walk.
با تشکر از فشار از Gwich گشت اول کشور پنج شش تا از بزرگترین بانک های ایالات متحده توافق کرده اند که به سرمایه گذاری برای حفاری در قطب شمال National Wildlife Refuge.عکس توسط کریستوفر میلر / نیویورک تایمز / Redux

این هفته عضویت در خبرنامه کمی متفاوت است که من به طور عمده می خواهم به شما را تشویق به تماشای یک ویدیو و سپس با یک وب سایت است. هر دو از افراد قابل توجه در آب و هوا تعاملی یک پروژه است که رشد خارج از M. I. T. اسلوان دانشکده مدیریت. من تحسین این گروه همکاری مدیران الیزابت Sawin و اندرو جونز برای سال های بسیاری به تماشای خود En-جاده های شبیه ساز از رشد نسبتا خام آغاز به واقعا پیچیده و مفید ، این اجازه می دهد تا شما را به تغییر متغیرهای مختلف برای دیدن آنچه که آن را برای کاهش گاز گلخانه ای, گازهای گلخانه ای به اندازه کافی به ما را ما در زمان غیر ممکن است مسیر (بالا screeching به سوی یک جهان چیزی شبیه به چهار درجه سانتیگراد گرم تر) و بر روی صرفا بدبخت عنوان از 1.5 تا دو درجه سانتیگراد پیش بینی در پاریس آب و هوا رایحه.

من با اشاره در هفته گذشته که COVID-19 همه گیر به ما آموخته است چیزی جالب: حتی قفل کردن بسیاری از سیاره نمی کاهش تولید گازهای گلخانه ای تا آنجا که ما فکر ممکن است. (در اوایل ماه آوریل روزانه دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش هفده درصد است). این نشان می دهد که درصد زیادی از مشکل این است که متصل به سیستم های ما و نه صرفا یک تابع از ما عادات و انتخاب است. در واقع این شبیه ساز را نشان می دهد که اگر شما کاهش رشد هر دو جمعیت و اقتصاد به پایین ترین سطح خود از برنامه نویسان در نظر گرفته شود ممکن است این سیاره هنوز هم هوا گرم تقریبا 3.5 درجه سانتیگراد است.

اما در حال حاضر تنظیم مجدد متغیر و رفتن به زیر منو برای ذغال سنگ و گاز و نفت و انجام یک آزمایش کوچک: متوقف ساختن هر گونه زیرساخت های جدید برای این سوخت های فسیلی ابتدا در سال 2025 و همه ناگهانی شما را در یک جهان که هوا گرم تنها 2.8 درجه سانتیگراد توسط 2100. که چرا از آن است که چنین خبر خوب مثلا که ایالت نیویورک در هفته گذشته نقض برنامه ریزی برای ویلیامز طبیعی-خط لوله گاز در سراسر شهر نیویورک بندر: اگر شما در حفظ و ساختمان چیزهای شبیه به این در حال حاضر, این قفل در تولید گازهای گلخانه ای در دهه های آینده متلاشیکننده کربن ما بودجه است. این که چرا آب و هوای جنبش مبارزه بسیار سخت در برابر خطوط لوله و fracking چاه و L. N. G. پایانه: با همیشه ارزان تر تجدید قدرت هنگامی که شما را مدیریت برای جلوگیری از چنین پروژه هایی خورشید و باد باید شانس خود را در پر کردن این خلاء است.

و هنگامی که شما ساخته شده اساسی در این دوره تغییر دهید شما می توانید به بازگشت به کار در دیگر مراحل است که این شبیه ساز می توانید مدل. تصریح تمام تلاش در ساخت ساختمان و حمل و نقل کارآمد تر و قطع راه برگشت در جنگل زدایی—و در حال حاضر شما در حدود 2.5 درجه است. کشف کردن برخی از راه به در "به شدت کاهش می دهد" انتشار گاز متان از چاه های نفت و گاز, گاو و منابع دیگر و به طور ناگهانی شما در حال نزدیک شدن به دو درجه و علامت.

هیچ یک از این چیزها آسان است ، در واقع همه آنها بسیار سخت است. اما متوقف کردن زیرساخت های جدید است که ممکن است—آن را در واقع یک نبرد با سوخت فسیلی صنعت که به من شده است اشاره است از دست دادن عضله مالی با گذشت هر هفته. هفته گذشته با توجه به بار مالیدر یک مصاحبه جذاب با برنارد, Looney, C. E. O. BP, "Looney اشاره کرد که به عنوان نفت خام قیمت های روز, پروژه های انرژی تجدیدپذیر بوده و قادر به جذب کمک های مالی نشان می دهد این بیماری همه گیر را تضعیف کرده است سرمایه گذاری مورد برای نفت است. "این مدل که به طور فزاینده ای مورد احترام و تحسین شده توسط سرمایه گذاران به عنوان انعطاف پذیر و داشتن ریسک های مختلف, مشخصات," او گفت:."

عبور از میکروفن

برنادت Demientieff است مدیر اجرایی Gwich گشت کمیته راهبری است که coördinating که اولین کشور در مبارزه با برنامه ریزی برای حفاری نفت در قطب شمال National Wildlife Refuge. او صرف چند سال گذشته با مراجعه به نمایندگان از بانک های عمده و درخواست از آنها برای تامین مالی این پروژه به دلیل آن که آسیب زایمان زمینه جوجه تیغی کربو گله و به عنوان یک نتیجه او جامعه راه زندگی است. و او موفق بوده است: در میان شش تا از بزرگترین بانک های آمریکایی تنها بانک مرکزی امریکا است, توافق به Gwich'ins' درخواست.

می تواند شما را به ما بگویید چه قطب شمال پناه است مانند این زمان از سال تا بهار شروع به رسیدن به شمال دور ؟

من افتخار خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن زیبایی واقعی از زایمان زمینه جوجه تیغی کربو گله. این محل در حال حاضر خواهد بود و ذوب تابستان در حال افزایش است. حیوانات بیرون آمدن و ظاهر شدن در سراسر. Creeks و دریاچه ها شروع به شکل زیبایی. آن را مانند طبیعت به آرامی بیدار شدن از خواب.

بانک پس از بانک موافقت کرده است به صندوق های حفاری در قطب شمال این ماه گذشته است. آیا شما فکر می کنم که تفاوت ؟

ما شده اند با مراجعه به این بانک برای دو سال گذشته و آن را واقعا قلبی که بسیاری از آنها ساخته شده یک تعهد برای خروج از رفتن به قطب شمال پناه. ما حقوق بشر نقض و ما نمی خواهد نشستن بی سر و صدا و اجازه می دهد این اتفاق می افتد.

شما چه فکر می کنید مردم را درک نمی کنند در مورد این مبارزه—چه پیامی می خواهد شما را بیشتر شبیه به سراسر?

بسیاری از مردم آگاه هستند که این نه فقط در مورد حفاظت از خرس های قطبی اما این است که در مورد بومی صدای نادیده گرفته می شود این است که در مورد تمام هویت مورد مردم کل راه زندگی نابود شده برای سود است. ما باید معنوی و فرهنگی اتصال به جوجه تیغی کربو گله و ما را از پایه قوی در وحدت برای حفاظت از زایمان دلایل و Gwich گشت راه زندگی است. ما غنی در فرهنگ ما غنی در راه ما از زندگی است. نگاه کردن در سراسر این کشور و درک این یک مثال چرا ما همچنان به مبارزه برای حفاظت از این اماکن است. این زمین این آب این حیوانات در حال بقای ما.

بسیاری از ما خواهد بود O. K. چرا که ما بازماندگان هستند اما ما نمی فکر می کنم تنها در مورد خودمان یا مردم ما است. ما فکر می کنم ما در مورد نژاد انسان و بسیاری از مردم آمریکا که سزاوار یک شانس در بقا. ایستاده ایم تا برای نسل های آینده ما آنهایی که صدای نشده است و ما حمل بر "در راه" عشق و مهربانی و قدرت از اجداد ما.

آب و هوا در مدرسه

آب و هوا مبارز جیمی کم—همکار قدیمی—نوشت تحریک آمیز قطعه برای رویاهای مشترک هفته گذشته با این استدلال که محیط زیست نیاز به انجام یک کار بهتر از توصیف جهان آینده آنها می خواهم برای ساخت. اگر رادیو فردا می گوید که سبز معامله جدید است همه چیز در مورد در نظر گرفتن دور همبرگر سبز جدید نمایندگی باید پاسخ را با یک چشم انداز یک "پاک کننده, سالم, آزادتر و سرگرم کننده-er دنیای جدید است. یک جهان که در آن ما نیست خفگی در دود و اگزوز. که در آن شما لازم نیست که به نگرانی در مورد نشت گاز و یا گران قیمت قبوض آب. که در آن وجود دارد بدون روغن برای تغییر بدون واشر برای جایگزینی شاید حتی بدون ماشین به نگرانی در مورد دلیل این که شما رو پورنو دوچرخه های برقی و تمام برقی حمل و نقل است که فقط در یک بلوک یا دو دور."

برای زمان آینده (همکاری از تخته های جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا), داود زیپ استدلال متقاعد کننده است که شهرستانها باید یک پنجره کوتاه—شاید اندازه گیری در هفته—به شکستن reflexive عادت رانندگی اتومبیل. کابوس این است که مترو-leery مسافران به زودی رانندگی. "اخیر Vanderbilt مطالعه نشان داد که ساکنان منطقه خلیج به زودی می تواند صرف اضافی 20 تا 80 دقیقه در هر روز در گیر تراکم با توجه به تغییر دور از توده های حمل و نقل. مدارک و شواهد از چین است که در تلاش برای بازگشت به زندگی به طور معمول زیر تمدید coronavirus مستندات است شوم: در اوایل ماه آوریل شهرستانها مانند شنزن و گوانگژو در حال حاضر به سطوح بالاتری از ساعت شلوغی و ازدحام بیش از یک سال پیش است." رویایی به نظر می رسد مانند—مثل این نتایج نظر سنجی از انگلستان که در بر داشت که شش نفر از هر ده استرالیایی ها می خواهند دولت خود را اولویت بندی سلامت و رفاه بیش از رشد اقتصادی حتی پس از همه گیر فروکش. بدون شک همین دلیل است که لندن همچنان به مات کردن با برنامه های خود را برای تبدیل این شهر به یک منطقه برای دوچرخه و اتوبوس و موتور سیکلت و عابران پیاده است. در نشانه ای از بار موقر بار مالی ارائه می دهد یک راهنمای برای اولین بار دوچرخه خریداران.

با فصل طوفان در مورد برای شروع (و یک تفنگ پریدن طوفان آرتور ساخت ظاهر در سواحل شرق) آن را مناسب لحظه برای یک گزارش از این شرکت با تکنولوژی روز صبح مشورت در مورد نحوه COVID-19 همه گیر می تواند تحت تاثیر قرار ساحلی-آب و هوا انعطاف پذیری در سراسر جهان است. خط پایین: یک رکود جهانی "را محدود به توانایی دولت, مالی, موسسات و سازمان های غیر دولتی برای سرمایه گذاری در آب و هوا انعطاف پذیری راه حل" و به خصوص در مناطق فقیر از فشار مالی ممکن است آنقدر زیاد است که آن را "تهدید به پایمال کردن خدمات عمومی در بسیاری از شهرهای ساحلی."

بدیهی است که مهم نیست در دراز مدت اما یک نگاه اجمالی به بوالهوسی کوتاه مدت آب و هوا پیش بینی: ناسا's آب و هوا رئیس گوین اشمیت گفت: در ماه گذشته است که شصت درصد شانس که در سال 2020 خواهد بود گرمترین سال در تاریخ ثبت شده. هفته گذشته سلف خود افسانه ای آب و هوا دانشمند جیمز هانسن گفت: "آیا شرط بندی بر روی آن." او پیش بینی یک La Niña دلسرد کننده از اقیانوس آرام که ممکن است نگه داشتن دمای زیر سطح رکورد تا سال 2022. هانسن عالی وب سایت همچنین شامل فصل از آینده کتاب "سوفی سیاره است."

این انرژی پاک حمایت و سرمایه گذار رامز Naam شده در پیش بینی قیمت برق خورشیدی از سال 2011 است. هر چند او بیشتر صعودی از تقریبا هر کس دیگری در مورد کاهش در هزینه های او در حال حاضر می گوید که او نبود صعودی به اندازه کافی. "خورشیدی سقوط در قیمت سریع تر از هر کسی—از جمله من—پیش بینی کرد. و مدل سازی است که کاهش قیمت منجر مرا به پیش بینی خورشیدی که ادامه خواهد داد به کاهش قیمت سریع تر از من قبلا انتظار می رود و در نهایت رسیدن به قیمت پایین تر از تقریبا هر کسی انتظار دارد. قیمت ها هستند که توسط هر کشش از اندازه تلویزیون جهان-changingly ارزان است." در واقع او پیش بینی کرد که به ازای هر کیلووات ساعت "میانگین قیمت در آفتابی نقاط جهان" خواهد بود "به یک سکه یا دو سال 2030 یا 2035." این به آن معنا است که "ساختمان جدید خورشیدی به طور معمول خواهد بود ارزان تر از عامل در حال حاضر ساخته شده سوخت های فسیلی و گیاهان و حتی در جهان فوق العاده ارزان گاز ما زندگی می کنند در حال حاضر."

رتبه بندی

یک هدف را دارد: نوشتن در هفته گذشته مورد تهدید رهبر اتحادیه به نقض اجتماعی-دورى قوانین در تلاش برای متوقف کردن ضد گاز, احکام, من موفق به حذف لینک به داستان در لس آنجلس تایمز که اولین مفصل nastiness. من نوع خوشحالم که برای حذف هر چند به دلیل آن اجازه می دهد تا من به نقطه خوب کار خبرنگار در سوال سامی راث. شما می توانید جزئیات بیشتر از تفکر خود را به طور منظم در L. A. Times خبرنامه "نقطه جوش"; آن را به خصوص با ارزش برای پیگیری از کالیفرنیا که دارای پنجمین اقتصاد است و در مسیر به بودن در میان آن تمیزترین.

زیر سرب و کانادا و مقامات دولتی در داکوتای شمالی گفت: در هفته گذشته که آنها را با استفاده از برخی از آنها COVID-19 امداد پول به استخدام کارگران نفت به پلاگین رها چاه های نفت. که خوب و بد: خوب است که این افراد را وادار به انجام این کار لازم است; بد است که مالیات دهندگان هستند که جای پای این لایحه به جای شرکت های انرژی ساخته شده است که سود بزرگ انجام اصلی آسیب.

کوچک اقیانوس آرام جزیره نیوئه تعیین شده برای اولین بار در جهان "آسمان تاریک" کشور توسط ستاره شناسان. نیووی تمایل به جای روشنایی کم تب و تاب بودن, L. E. D. s نمی خواهد فقط حفظ شکوه و جلال از کهکشان راه شیری; آن را نیز زندگی را خیلی آسان تر برای حیات وحش است. "در مناطق روشن در شب, لاک پشت را پیدا اقیانوس پرندگان گیجی در هنگام پرواز و دلقک نمی دریچه" استرالیا پژوهشگر گفت: وب سایت Mongabay. "همچنین می تواند بر توده تخم ریزی رویداد بسیاری از ریف-ساختمان مرجان."

در یک برنامه به طور بالقوه بزرگ برای دستیابی به موفقیت های ذخیره سازی انرژی مینه سوتا ابزار تامین کننده امضا کرده است یک قرارداد برای یک پروژه آزمایشی با بیل گیتس-حمایت باتری تولید کننده شکل انرژی است که می گوید که محصول خود را ارائه می کنند یک صد و پنجاه ساعت از پر قدرت با ظرفیت پشتیبان یک بهبود بزرگ در زمان استاندارد از حدود چهار ساعت است.

دانشگاه کالیفرنیا به پایان رسید کار تعطیل آن صد و بیست و شش میلیارد دلار نمونه کارها از سوخت های فسیلی است. به عنوان L. A. Times گزارش رئیس سرمایه گذاری افسر گفت که "تیم او متقاعد شده است که سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی مطرح یک "غیر قابل قبول ریسک مالی' به خصوص با 'تنش های سیاسی و به احتمال زیاد پر از دست انداز و آهسته جهانی بهبود مالی در یک پست-همه گیر جهانی است.' "

و در جی پی مورگان چیس سالانه سهامداران نشست فعالان آمد نفس نزدیک—49.6 درصد از آرا برای وادار کردن این شرکت با توجه به رویترز به گزارش "آیا و چگونه آن را تراز آن وام کسب و کار" با درجه حرارت اهداف تعیین شده در پاریس آب و هوا رایحه. به عنوان رویترز اشاره کرد: "به طور سنتی سهامدار اقدامات است که دریافت بیش از 30% از پشتیبانی معمولا فشار شرکت ها را به حداقل برخی از تغییرات برای ارام کردن نگرانی های سرمایه گذاران." قطعا حرارت است: دو نفر از اعضای خانواده راکفلر که دارای روابط تاریخی به این بانک پیوست, نیویورک شهرستان حسابرسی اسکات استرینگر در نوشتن یک op-ed در اخبار روزانه در روز رای گیری اعلام کرد که شرکت "نیاز به حرکت به دور از تامین مالی کثیف سوخت های فسیلی از گذشته و به سمت بزرگ استراتژیک انرژی پاک سرمایه گذاری در آینده است."

گرم کردن

Blake Mills یک هنرمند گیتاریست و یک تولید کننده که مشغول به کار با, در میان دیگران, Alabama Shakes. جدید خود را تنها "تابستان بیش از همه" منتشر شد در زمان برای روز زمین است. این یک یادآوری است که یک "آهنگ" در گرم شدن سیاره لزوما به معنای خوب-بار سرود.bitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن