<em>عشق کور است</em> که همیشه رفتن به تناقض خود را

فرهنگ Netflix بکشد ویروسی واقعیت-دوستیابی سری نمی نیاز به یک شل و ول اخلاقی ضروری برای جذب مخاطبان است. ام

توسط NEWS-SINGLE در 9 اسفند 1398
Netflix

این یک شرط بندی امن است که جفری چاسر ندارد واقعیت-آشنایی مجموعه تلویزیونی در ذهن زمانی که او نوشت: Canterbury Tales14 قرن مجموعه داستان که اولین نکردم عبارت "عشق کور است." در چاسر اصلی کرونیکل "تاجر داستان" یک مرد مسن به نام ماه های ژانویه forsakes همه دلیل زمانی که او می افتد ممکن است زیبا اما philandering زن جوان است. Netflix بکشد ویروسی, ضربه, عشق کور است, در ضمن امتداد چاسر هشدار به "سه هفته رویداد است." نشان می دهد که به پایان رسید دیروز صورتحساب خود را به عنوان یک اصلاحی به کم عمق, برنامه محور "بازار" از مدرن دوستیابی که در آن مجرد ارزیابی یکدیگر بر اساس سطحی کیفیت.

عشق کور است, برای کسانی که هنوز رتبهدهی نشده است شده است کشیده به آن گرداب انجام شیطانی آزمایش: 15 مرد و 15 زن دریافت به دانستن هر یک از دیگر با گفتگو از داخل و صدا غلاف جدا شده توسط یک دیوار. این نام تجاری را نمی توانید ببینید یک دیگر و تنها به اتاق است از بالا (دوربین به طور منظم تابه بیش از آنها را به وهم آور, اثر). در روز شرکت کنندگان به صورت اوراق قرضه به اندازه کافی عمیق به موقع ازدواج های پیشنهادی و به تازگی مشغول زوج در نهایت در دیدار با گوشت. دستکش بلند آغاز می شود که یک بار affianced جفت خود را ترک غلاف در نظر گرفته شده است برای تست عاشقان تعهد به یکدیگر و به مرکزی نشان می دهد فرض. "هر کس می خواهد به دوست برای آنها که" این شرکت میزبان Vanessa Lachey توضیح می دهد که در اولین قسمت هدایت تمام عمق یک کوکی ثروت. "نه برای خود می رسد خود را نژاد پس زمینه خود و یا درآمد خود را." بیش از آن 10 قسمت عشق کور است doled enthralling قطار wrecks (و یک تعداد انگشت شماری از لحظات مناقصه). اما نشان می دهد در نهایت در تضاد با خود ریاکارانه فرض—به خصوص در آخر.

هیچ matchup قطاری از عشق کور است اخلاق بیشتر منظمی از فن مورد علاقه های شما 28 ساله دانشمند به نام کامرون همیلتون که سفید است و یک 32 ساله خالق محتوا به نام لورن, سرعت, که سیاه و سفید است. در این قسمت برای اولین بار این دو تجارت آسان گفتگوی بورسی خود را از غلاف مکالمات به تدریج در حال رشد جدی تر است. در طول فصل لورن که اذعان می کند او هرگز مورخ غیر سیاه است شگفت زده چگونه به راحتی او سقوط کرد—و توافق برای ازدواج—کامرون. زمانی که دو ارز پاکستان در آخر نشان می دهد موقعیت خود را در اتحادیه به عنوان شواهدی از عشق توانایی به پیروزی بیش از تفاوت. پس از آنها اعلام خود گذشتگی (سیاه) officiant اعلام "لورن و کامرون امروز شما بچه ها قطعا ثابت کرد که عشق کور است" باعث مشتاق "آمین" از کامرون ، آخرین قاب های نجومی نشان می دهد که دو خندان giddily در یکی از دیگری شادی خود را بیشتر از همه قوی برای داشتن شده است به طوری غیر منتظره (و البته برای داشتن شده است در کنار دیگر زوج اختلال قبلا در این قسمت). تازه ازدواج کرده' شادی consecrates خود را نامتعارف مسیر به یک دیگر و اعتقادات است که زمینه ساز آن است.

لورن و کامرون در واقع آسان به ریشه. از همان ابتدا توجه آنها را از یک دیگر با احترام و طنز و هر دو به نظر می رسد حتی-keeled افرادی که نمی دادگاه درام با بمب افکن castmates. اما این همان درک واقعی بودن به چالش می کشد که نشان می دهد ارزش گذاری از خود را غیر محتمل معاشقه: اگر عشق کور است تناوب بین تلاش برای استخراج درام از این واقعیت از خود تفاوت های نژادی و اخراج اهمیت آن در دسترس نباشد لورن و کامرون اغلب موضوع را با عمل گرایی. کامرون که مورخ یک زن سیاه و سفید قبل از لورن می گوید که او می داند که فرزندان خود را خواهد شد به عنوان سیاه و سفید و چهره نژاد پرستی به عنوان یک نتیجه از آن است. او نمی تلاش برای کاغذ بیش از نگرانی در مورد تفاوت های خود را با platitudes در مورد قدرت عشق او طول می کشد لورن—از جمله تجربیات او به دلیل چگونه جهان را می بیند او به طور جدی.

البته عشق کور است یک واقعیت است-نشان می دهد قدمت قابل اغماض gravitas یک ادغام lowbrow بازدید از جمله لیسانس حق رای دادن; به تاریخ کور بازی نشان می دهد از قدیم; دنیای واقعی's بسیاری از تکرارها و Netflix بکشد خود اجتماعی-رسانه طنز دایره. اما سری تلاش برای ایجاد فلسفی نقد معاصر, دوستیابی, عادات, ریخته گری, رسانه های اجتماعی و تلفن همراه-استفاده از تلفن به عنوان خائنانی در مبارزه برای ارتباط انسانی ، و این ایده در هسته آن harebrained آزمایش—که پیدا کردن عشق ساده تر خواهد بود اگر همه ما متوقف مراقبت زیادی در مورد معنی و برچسب است که ما را از هم جدا—یکی که باقی می ماند محبوب با وجود ملموس اثر است که نشانگر مانند نژاد و درآمد باید در هر بخشی از زندگی مردم است. که عشق کور است و نشان می دهد که در آن یک زن nonchalantly اجازه می دهد تا سگ خود را نوشیدن از شراب شیشه ای را اتخاذ موعظه تن مورد شکستگی از احساسات انسانی است خیره کننده طنز.

عشق کور است شرکت کنندگان می توانید ببینید هر یک از دیگر در حالی که تاریخ آنها از داخل و صدا غلاف جدا شده توسط یک دیوار, اما نشان می دهد بینندگان هوایی نگاه. (NETFLIX)

عشق کور است's مربوطه به اهنگ صدا تجانس می شود بارز ترین در درمان آن از شرکت کنندگان که نمی براق پوستر کودکان خود را برای قضاوت-رایگان utopia. در حالی که لورن به نظر می رسد به پایان خوش برای مثال دیگر سیاه و سفید شرکت کنندگان که آن را برای آزمایش به مرحله دوم نیست. یکی از عشق کور استترین مواد منفجره اولیه توالی گرفت هنگامی که یک مرد به نام کارلتون گفت نامزدش دیو که او نیز مورخ مردان در گذشته است. وحی آمد بعد از دو حال به سمت چپ خود را غلاف-آشنایی فاز زمانی که آنها قرار بود به بهره گیری از نامزدی-ماه در مکزیک است. اما حتی پس صحنه های که در آن او می خواهم صحبت صادقانه در مورد چقدر سخت است برای سیاه مردان به احساس امنیت ابراز طیف وسیعی از احساسات عشق کور استیکی آشکارا دوجنسي شرکت کنندگان برگ نشان می دهد پس از یک acrimonious درگیری. الماس ندارد به خصوص آسان به همه چیز یا طول غلاف مرحله یکی از شرکت کنندگان می گوید که نام او باعث می شود او را صدا کن.

عشق کور است هرگز معنی اذعان یکی آشکار ساختاری نقص در آن آزمایش: نژادی نشانگر و دیگر دال از وضعیت اجتماعی را می توان برداشت تا در طول مکالمات تلفنی بیش از حد. و نه سری دست و پنجه نرم کردن با هر تعداد از مسائل جدی که در حال حاضر خود را در طول اجرای آن—در میان آنها biphobia, classism و سوء مصرف مواد. که نشان می دهد باعث می شود آن را تمام راه را به آخر آن تقریبا با هیچ تفسیر در یک شرکت کننده را روشن الکل مشکل—و در واقع نقش او ثابت مستی برای شوک ارزش است به خصوص cringeworthy.

آن را بعید است که هر کسی که به تماشای عشق کور استکه همچنین درجه یک مراسم ویژه در Netflix بکشد حساب YouTube پنجشنبه آینده به دنبال مشتاق بینش در رفتار انسان است. این اشتباه نشان می دهد تلاش برای هر دو سرمایه گذاری بر روی فریبنده روانشناسی که متحرک فرض آن و جدا کردن خود از انواع سری که به اشتراک گذاری آن با DNA است. ساخت grand اظهارات در مورد مشکلات رسانه های اجتماعی—و حتی نشان میدهد که چگونه یک تثبيت با Instagram می تواند منجر به جنگ در یک رابطه—تغییر نمی کند این واقعیت است که عشق کور است , نشان می دهد که به طعنه آن آخر با فیلم که همان Instagram-وسواس زن در حال اجرا از عروسی خود و افتادن در گل و لای. سری نمی نیاز به یک شل و ول اخلاقی ضروری برای جذب مخاطبان است. چشم انداز تماشای غریبه تحقیر خود را در تعقیب عشق شهرت و یا ترکیبی از آن همواره به اندازه کافی به حلقه بینندگان در.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب