لیست قیمت چادر مسافرتی و کمپینگ💯 - فروشگاه اینترنتی ویلاسازه

جنس میله های چادر مسافرتی انتخابی شما در وزن آن تاثیر بسیار مستقیمی دارد، اصولا چادرهای میله ای از جنس فلز، آ

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

جنس میله های چادر مسافرتی انتخابی شما در وزن آن تاثیر بسیار مستقیمی دارد، اصولا چادرهای میله ای از جنس فلز، آلومینیوم، فایبر گلاس و PVC ساخته می شوند. چادرها همیشه وسایل جانبی زیادی دارند كه باعث اضافه وزن چادر میشوند. میلهها و لوازم جانبی چادرها اصلیترین اجزای آن هستند، بنابراین استقامت این وسایل و طول عمر آنها باعث بهبود کیفیت چادر میشود. سهولت نصب برای بسیاری از افراد فاکتور مهمی برای انتخاب چادر مسافرتی محسوب می شود، چادر ها ل ز لحاظ سهولت نصب به چادرهای اتومات، چادرهای میله ای، چادرهای بادی تقسیم می شوند. چادر هرمی برای استفاده در آب و هوای گرم یا سرد مناسب نمی باشد . دولت برای کنترل تورم اقدام به واردات ارزان با استفاده از نرخ ارز پایین کرد و سیاست کنترل قیمت و مقابله با گرانفروشی را اتخاذ کرد. چادرهای مسافرتی به عنوان یک رکن اساسی برای مسافرت و گردش های خانوادگی یا دوستانه می باشد. در لیست زیر انواع چادر مسافرتی حرفه ای و خانوادگی مخصوص استفاده چند نفره یا تک نفره باکیفیت و خاص در طرح های مختلف وجود دارد. اگر قدتان معمولی است می توانید از مدل هایی با ارتفاع حداقل صد و هفتاد سانتی متر استفاده کنید.

᠎This a rt icle w​as generat᠎ed with GSA C on​te nt  Generato᠎r DEMO.

معمولا با تا کردن چهارگوشه چادر بر روی یکدیگر به صورتی ضربدری می توانید به راحتی می توانیم آن را ببندیم. زیرا بیشتر ازین حجم پارچه و تیرک های یک چادر بسیار بزرگ و غیرقابل جابجایی می شود. چادرهای تک پوش: این چادرها از یک پوش متصل به میله ها تشکیل شده است که بیشتر مناسب دو فصل بهار و تابستان هستند. میله های فلزی و آلومینیومی در برابر فشار باد بسیار مقاوم بوده اما این نکته بسیار مهم است که ضد زنگ باشند تا از زنگ زدن میله ها در برابر محیط های مرطوب جلوگیری نمایند. چادر مسافرتی یکی از ضروری ترین وسایل سفر، طبیعتگردی و کوهنوردی می باشد که حس امنیت وداشتن سرپناه را برای شما به همرا خواهد داشت اما قبل از خرید چادر بهتر است با معیارهای مهم انتخاب چادرمسافرتی آشنا شوید و با اطلاعات کافی متناسب با نیازهای خود خرید نمایید. جنس پارچه ای که برای چادرهای مسافرتی در نظر گرفته می شود، متنوع است. با توجه به موارد گفته شده می توانید مناسب ترین مدل چادر مسافرتی را با در نظر گرفتن نیاز خود انتخاب و خریداری کنید. چادری بخرید که بزرگتر از نیاز تعداد افراد باشد. بلکه منظورمان آن است که درزهای چادر دو بار دوختهشده باشد تا مقاومت آن در برابر اشارهای مختلف، چه از جانب باد و چه چیزهای دیگر قابلقبول و چهبسا عالی باشد. Th​is po᠎st was  done ᠎by G SA Content  Generat or Dem ov᠎ersion.

محصول جدید این شرکت با نام چادر مسافرتی اتوماتیک کیت اولین چادر اسکلت فلزی متصل بهم میباشد که با نصب راحت و بسیار سریع خود یکی از مشکلات اساسی مصرف کنندگان را برطرف کرده است، ضمن اینکه طراحی مهندسی و تولید صنعتی این چادر توانسته علاوه بر مزیت های کیفی قیمت چادر را نسبت به محصولات مشابه خارجی تا ۵۰ درصد کاهش بدهد. نصب یک چادر و جمع کردن آن میتواند یک وظیفه بسیار سنگین باشد که زمان زیادی را در مسافرت شما خواهد گرفت. سرمایه لازم برای تولید چادر مسافرتی: این قسمت برمیگردد به بحث قبلی که در واقع اگر منظور نیاز به تولید محصولات فنری است، سرمایه زیادی لازم ندارد و تقریبا با اجاره یک کارگاه و داشتن ۵ عدد چرخ خیاطی صنعتی و یک قیچی صنعتی و میز برش قابل راه اندازی است، دستگاه قطع کن فنر نیز لازم دارد و در کل هزینه زیادی متوجه تولید کننده نخواهد بود، بحث خرید پارچه و مواد اولیه نیز که به روز بوده و میتوان براحتی در ایران خریداری کرد.

این چادرها از فنرهای مخصوص برای باز و بسته شدن تشکیل شده اند طراحی آن ها به شکلی هست که پس از خارج شدن از بسته بندی به صورت خود به خودی باز می شوند، جنس فنر و میزان انعطاف پذیری آن روی قیمت نهایی چادرها اثرگذار است. این فکر بدون تردید برای شاه بیاندازه رنجآور بود. مقاومت این چادرها در برابر باران های سبک خوب است اما در صورت بارش برف و طوفان گزینه مناسبی نخواهند بود. برحسب سلیقه و بودجه مورد نظر می توانید بهترین گزینه خرید را از بین مدل های زیر انتخاب کنید. از آنجا که لازم است چادر مسافرتی را هنگام سفر با خود به همراه داشته باشید، لازم است که تا حد امکان وزن آن طوری باشد که بتوانید به آسانی آن را حمل کنید. این چادر ها در ظرفیت های مختلف ۸ نفره به بالا موجود می باشند و طراحی شان نیز بسیار ویژه و زیبا است. البته باید محافظی برای جلوگیری از ورود حشره ها به داخل نیز مقابل پنجره نصب شده باشد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن