دیوانه در مورد الیزابت وارن

به نظر می رسد که الیزابت وارن نامزد انتخابات ریاست جمهوری بود که کمتر از او هنگامی که او در واقع در حال اجرا ا

توسط NEWS-SINGLE در 23 اسفند 1398
Elizabeth Warren speaking
به نظر می رسد که الیزابت وارن نامزد انتخابات ریاست جمهوری بود که کمتر از او هنگامی که او در واقع در حال اجرا است.عکس توسط ارین کرکلند / بلومبرگ / گتی

اگر ایلیا وارن در حال اجرا در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه او ممکن است در حال حاضر به دنبال به جلو به یک دور اول نامزدی در این کنوانسیون. اما اگر Hal کلینتون در حال اجرا در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 او را به احتمال زیاد در حال حاضر رئیس جمهور شود. دانشمندان علوم سیاسی و صاحب نظران می تواند به حداقل رساندن تبعیض جنسی به عنوان یک علت الیزابت وارن سقوط همه آنها مانند اما آنها هرگز مرا متقاعد و یا وارن حامیان من می دانم که آن نبود که یک زن است که او را در. آنچه تا به حال دوست من کلر گریه در مقابل کامپیوتر خود را هفته گذشته پس از خواندن که وارن به حال تعلیق در مبارزات انتخاباتی او بود غم و اندوه, مطمئن, اما همچنین خشم و نا امیدی.

هیلاری کلینتون بود spectre فراموش نشدنی وارن کمپین از ابتدا. انتخابات ریاست جمهوری 2016 ثابت برای بسیاری از مردم که حتی شایسته ترین زن نمی تواند ضرب و شتم حداقل واجد شرایط ، برخی از تر شد, دموی عنوان سال 2020 نزدیک: کلینتون برنده رای مردمی تقریبا سه میلیون رای پس از همه و در فقط در مورد هر کشور دموکراتیک در جهان, او می تواند رئیس جمهور امروز. همه که مورد نیاز برای این زمان اتفاق می افتد در اطراف بود به همان اندازه انجام شده اما بیشتر "دوست داشتنی" دموکراتیک با کمتر "چمدان" و کمتر "نقص" خودش را به جلو و اجرا صالح—خوب O. K., بی عیب و نقص—کمپین. مطمئنا که نامزد خواهد ذوب مقاوم در برابر قلب ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا است. تا به حال بسیاری از مردم که می تواند خود را به رای کلینتون گفت که آنها می خواهم عشق را به رای دادن برای یک زن دیگر—برای مثال الیزابت وارن?

آنچه رخ داده به این مردم ؟ به نظر می رسد که وارن نامزد انتخابات ریاست جمهوری بود که کمتر از او هنگامی که او در واقع در حال اجرا است. خنده دار چگونه است که کار می کند. وارن سناتور درست است آبی بسیار موثر مترقی قانونگذار. وارن نامزد انتخابات ریاست جمهوری بود که با نمرات در ردیف جلو از کلاس درس همیشه نشسته تا راست و بالا بردن دست خود را. "او بیش از حد هوشمند بیش از حد دقیق و همیشه حق" را به عنوان دوست من کاترین آن قرار داده است. ""من باید یک برنامه برای که شد یک نوع شوخی در هزینه های خود" یکی دیگر از دوستان Leslie, اضافه شده. "او بسیار آگاه و بنابراین آماده شده است که زندگی او به عنوان یک دانش آموز درخشان ایستاده بود."

حتی در ما معروف ضد معنوی کشور ممکن است برای یک wonk به نفع کاخ سفید است. بیل کلینتون و باراک اوباما بودند فکری superstars و انتخاب کردم به هر حال—در واقع اوباما قدرت مغز یکی از نکات عمده فروش. اما ظاهرا برای زن بودن "درخشان" "آگاه" و "آماده" مشکوک کیفیت پیشنهادی élitism و snootiness. از سوی دیگر اگر وارن شده بود منفرجه نادان و unready که نمی خواهد کار کرده اند یا نه. حال بدیهی است که بی حد و حصر خود را برای رهبری جهان آزاد تنها با این نسخهها کار برای مردان است.

وارن شخصی شیوه تا کنون عادی شد منفی. وجود او بود صدای نافذ فوری و بالا سخت تن به تن. "آیا این راه اشتباه" یک مرد میانسال به من گفت: در سال گذشته—اثبات این است که وقتی کسی می گوید شما را به چیزی از راه اشتباه شما قطعا باید—"اما او فقط بیش از حد تیز." راه خود را از ارائه خودش تکان دادن اسلحه خود و با اشاره انگشت او مشکل بود ، (من فکر می کنم یکی دیگر سیاستمدار که دوست دارد به موج اسلحه خود را و نقطه انگشت خود را.) و این که بی ادب راه او بیش از دیگر نامزدها در طول بحث به جز زمانی که او حلق آویز در پشت و اجازه دادن به آنها را در همه زمان ها.

شاید خیلی چیزهایی که نشانگر از وارن صلاحیت—یک استاد حقوق دانشگاه هاروارد به عنوان مثال ساخته شده خود را به نظر می رسد غیر قابل اعتماد و غیر صمیمی. "دانشگاه هاروارد" است و نه یک آلیاژی مثبت ، آن می تواند دلالت ضمنی رفتار از روی خودستایی و یا امتیاز نقاب به عنوان شایستگی. آیا او واقعا حتی لایق وجود دارد ؟ شاید او تنها که کار کردم به دلیل "faking" بومی آمریکایی اصل و نسب. شاید او واقعا نمی توانید او را از تدریس در مدرسه ابتدایی چرا که او باردار بود. شاید برنی ساندرز واقعا به او بگویید که یک زن نمی تواند رئیس جمهور منتخب و او سزاوار همه کسانی که مار emojis که برخی از هواداران خود ارسال شده در توییتر. زنان و مار راه رفتن ،

بیا به آن فکر می کنم اگر ساندرز را می گویند که پیش بینی او این است که خیلی خوب به دنبال. زمانی که ابتدایی فصل آغاز شد, نامزدهای دموکرات شامل نه تنها وارن بلکه Tulsi Gabbard کامالا هریس, کریستن جیلیبرند, Marianne Williamson و ctq. در حال حاضر به جز Gabbard است که رای گیری در حدود دو درصد آنها از بین رفته اند همراه با تمام مردانی که نه سفید و قدیمی است. چگونه ما به پایان رسید تا اینجا ؟ سرزنش "electability"—یعنی احترام به قرار جنسیتی از دیگران است. بسیاری از افرادی که ترجیح وارن و یا برای که ماده Klobuchar پرسید: "اما او می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن?" منظور آنها این بود: می توانید هر کاری, ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن? و پاسخ آنها به خودشان بود و اغلب ، امریکا بیش از حد جنسیتی—امن تر برای رفتن با یک مرد.

مقدار زیادی از انرژی صرف شده است با این استدلال که هیلاری کلینتون انجام شد و نه در توسط جنسیتی: او از شکست در مبارزات انتخاباتی در ویسکانسین یا Comey نامه و یا ایمیل. اما جالب بایدن '20 ضرب و شتم کلینتون '16 به آسانی در میان مردان سفید پوست در میشیگان و مردان سفید پوست در ایالت میسوری. ساندرز برنده هر دو کشور در سال 2016 از دست داده و هر دو کشور در سال 2020 است. شما تقریبا می خواهم فکر می کنم که بایدن ندارد دقیقا همان رکورد به عنوان کلینتون در تجارت است که ظاهرا موضوع کلیدی برای طبقه کارگر. شاید بیش از سه سال از مغلوب ساختن پیشی جستن است متمرکز دموکرات ذهن در برد. و یا شاید به عنوان MSNBC کریس هیز اشاره کرد مارس 10th "مینی شنبه" نتایج اولیه در آمد کلینتون مشکل نبود نفتا ،

"من در زمان نگاهی که به گوشی-بانکی, حوادث" کلر که صرف بسیاری از تعطیلات آخر هفته مبارزه برای وارن در ماساچوست گفت. "این امر می تواند یک بقدر یک اتاق پر از زنان و مردان. من می دانستم که پس از آن که ما نمی تواند برنده." روزی كه ما انتخاب یک زن به کاخ سفید, امیدوارم قبل از تمام کسانی که دختران کوچک را که وارن ساخته شده انگشت کوچک وعده با در حال جمع آوری امنیت اجتماعی است. اذعان جنسیتی به اولین گام هر چند بعدی یا وارن هم به پایان خواهد رسید خوار برای مغز و بمباران با مارها. چگونه به انجام این کار بدون بیداری و حتی بیشتر جنسیتی در میان رای دهندگان ؟ من فکر نمی کنم هر کسی است که پاسخ به آن است. در ضمن یک نامزد که ممکن است یک رئیس جمهور بزرگ از بین رفته است. "از دست دادن او بسیار شخصی به خصوص برای خانم های مسن," کلر به من گفت. "آن gins تا همه کسانی که احساسات ما است که در پایان ما به عنوان ناکافی است." جای تعجب نیست که بسیاری از ما دیوانه به عنوان جهنم است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب