کیسه مراسلات پستی: چگونه می برگها 'تسلیحاتی' درپوش حقوق?

با NHL تجارت مهلت نزدیک شدن – 3 p. m., Feb. 24 – و برگها شاید نیاز به دوباره enforcements به ناخن یک نقطه حذفی

توسط NEWS-SINGLE در 25 بهمن 1398

با NHL تجارت مهلت نزدیک شدن – 3 p. m., Feb. 24 – و برگها شاید نیاز به دوباره enforcements به ناخن یک نقطه حذفی مهم ترین افراد در درون سازمان هستند که تیم پزشکی کارکنان.

نه فقط برای نگه داشتن بازیکنان سالم سالم اما با دقت prognosticating چقدر طولانی بازیکنان باقی خواهد ماند مجروح شدند.

این خیلی مهم است برای کلاه اهداف مدیریت. شما ببینید هیچ حقوق و دستمزد کلاه در پلی آف. برگها حقوق و دستمزد کلاه وضعیت به گونه ای است که آنها تنها به تسکین اگر به عنوان طولانی به عنوان بازیکنان مصدوم هستند و در دراز مدت مجروح رزرو (LTIR). هنگامی که آنها می آیند کمک های بین رفته است.

قرار داده و آن را این راه: ترکیب حقوق David Clarkson ($5.25 میلیون) و ناتان هورتون (5.3 میلیون دلار) در LTIR تمام فصل – اساسا اجازه برگها کلاه اتاق به ثبت نام میچ Marner ($10.893 میلیون). اگر پیش آگهی برای هر کدام از آنها این بود که آنها می خواهم به بازی دوباره در این سال Marner ثبت شده اند غیر ممکن و یا حداقل انجام می شود متفاوت است.

این همچنین به معنای برگها خواهد بود بیش از کلاه تمام فصل و اجازه داده نمی شود به تعلق حقوق و دستمزد کلاه فضایی در یک روز به صورت روز به عنوان تیم زیر کلاه می توانید انجام دهید.

این تیم که تعلق کلاه فضا روز به روز می تواند در مهلت مقرر.

در حال حاضر – با تشکر از صدمات خود را – افرا برگها ممکن است قادر به به عنوان به خوبی. برخی آن را "weaponizing" کلاه امداد سیستم.

برای برگها آنها نیاز به دانستن است که از مورگان Rielly (5 میلیون دلار) کودی Ceci (4.5 میلیون دلار) ایلیا Mikheyev ($925,000) و آندریاس Johnsson ($3.4 میلیون) آماده خواهد شد قبل از بازی پلی آف و که ممکن است انجام می شود و یا حداقل این فصل به طور منظم.

اگر آنها انجام می شود برای فصل منتقل به Robidas جزیره شاید – کلاه خود را فضایی ارزشمند است.

اگر می گویند, Ceci, Johnsson و Mikheyev برگزار می شود تا آغاز پلی آف که $8.825 میلیون ارزش defenceman آنها می توانید به دست آوردن در مهلت.

وقتی که برگشتی شروع آنها می توانید فعال کردن همه.

این ترفند برای این تیم برای رسیدن به پلی آف.

به کیسه مراسلات پستی. فوق blurb الهام گرفته شده بود یک سوال از SJ ، چیزهای بیشتری در کیسه مراسلات پستی هر چند: صدمات معاملات این تیم تلاش goaltending و خیلی بیشتر.

سوال: سلام کوین. اولین بار نوشتن در. عشق کیسه مراسلات پستی و به دنبال آن همیشه.

سوال من این است که با توجه به امکان معاملات.

باید اخبار مورگان Rielly خوش که او آماده برای رفتن خواهد بود در اوایل ماه مارس چه افکار خود را در ارسال تایسون باری به عنوان بخشی از یک بسته به تلاش و کنجکاوی دیمون Severson از شیاطین. هنوز مطمئن شوید که اگر شیاطین علاقه احتمالا امضای باری اما شاید این تجارت می تواند سه راه تجارت با یک تیم که یک انتخاب است که می تواند فرستاده شده به شیاطین برای باری.

بودن اوفا در پایان فصل هنوز مطمئن شوید که چه او خواهد بود به ارزش به عنوان یک انتخاب بلکه به احتمال زیاد کمک به تیم دیگری است که نیاز به برخی از عقب پایان تولید در.

با تشکر

جو شاو - Garson در

پاسخ: خوش آمدید به مکاتبه با نویسندگان نامه' Club ... اول هیچ تیم است که از دست رفته برگشتی (با نام مستعار شیاطین) ارائه خواهد شد تا یک بازیکن مثل Severson (عاشق این بازیکن) برای یک انتظار نامحدود رایگان عامل (مانند بری). آنها می توانند او را به صورت رایگان ژوئیه 1. سه راه که در آن یک حذفی محدود تیم می دهد تا سنگ جامد چشم انداز به شیاطین ... هست. ... شاید اما من شک دارم. بیش از حد بسیاری از قطعات متحرک. این برگها رو باری برای پلی آف. تنها دلیل آنها می خواهم تجارت او را به عنوان یک دارایی خواهد بود اگر آنها فکر می کنم آنها در حال حذف از حذفی مسابقه. باری ماندن است.

سوال: Kev به من کمک کردن در اینجا. اگر من با خواندن این داستان به درستی درپوش حقوق به معنی هیچ چیز هنگامی که برگشتی آغاز خواهد شد. به طوری...چرا نمی برگها حفظ مورگان Rielly کودی Ceci و هر کس دیگری صدمه دیده می شود تا زمانی که برگشتی? به خصوص اگر وجود دارد پیش بینی بازگشت زمان نزدیک است به پایان فصل. پس نمی تواند آنها تجارت (به عنوان مثال) به خود جلب کرد بی باک, جایگزین تمام بازیکنان آسیب دیده " حقوق و سپس اضافه کردن رایلی در پلی آف?

کمی این اشتباه از شما قدردانی مرتب سازی آن است. با تشکر از Kev. عشق من همیشه چیزی یاد بگیرند.

SJ

پاسخ: یکنوع بازی شبیه لوتو!!!!!!! شما اشتباه است. هیچ حقوق و دستمزد کلاه در پلی آف. و آسیب به Ceci می تواند اجازه می دهد آنها را برای اضافه کردن یک پول بازیکن در مهلت اگر Ceci می توان به .... um .... Robidas جزیره حداقل تا فصل به طور منظم است. (من شک آنها می خواهم که به Rielly. بازگشت او به فرم خواهد بود بیش از حد مهم است.)

سوال: اوه کوین. چه رنجور و درهم و برهم تلاش حق کردن خفاش.

هر سه گل به ثمر رساند برابر در عرض 90 ثانیه در هر دوره است.

آیا حکومت در برابر بدن چک کردن یک پسر که به حافظه ؟ جاستین Holl دست تکان داد رقت انگیز با چوب خود را زمانی که او می تواند گرفته اند دنیس Gurianov با بدن خود را. ذهن شما اندرسن شد چکه کن کردن شروع می شود. او به وضوح موثر نبود تا نیمه راه را از طریق بازی. هدف دوم پنج سوراخ دوباره. او همیشه ضعیف به بالا دستکش سمت به عنوان به خوبی.

در سومین هدف آن ضعیف روشن توسط Holl و هیچ گسل از اندرسون. Auston Mathews شگفت آور بود. سکسکه در هدف دوم اما بزرگ wrister از بالای دایره.

من فکر کردم جک کمپبل بازی کرده بود درخشان در سه بازی قبلی.

چرا با دست ؟

دستکش خود را به کار برنده آنها در بازی سه شنبه شب. یک بازی آنها سزاوار نیست را به نفع خود. اعتبار کامل به ستاره. آنها یک تیم است که می تواند به تمام راه را. برگها? Fuhggeddaboutit.

تجلیل به Clifford که واقعا موجب آنها.

اما نذری دادن. پس آنها به راحتی محروم از pucks و ضرب و شتم در تعقیب آن در منطقه دفاعی.

ناامید کننده بازی اما باید برای حفظ بدونم که این صدمات ،

آیا شما می ترسم که آنها را سوزاند ماتیوز ؟

با تشکر Peter C.

پاسخ: چرا شروع اندرسن? او خود را از شماره 1 تا اگر او آماده است به او اجازه دهید برود. او به ریتم خود را. کار زیاد ماتیوز? نیست ما همه نگران او بود که underworked به مدت سه سال به علاوه?

من خوشحال خواهید بود برای دیدن پایان به این راش از آسیب های لیگ گسترده است. کانر McDavid, الکساندر Barkov در حال حاضر زمانی که تیم نیاز به اونا بیشتر است. برگها باید به آن افتخار کنیم چگونه آنها به اب و هوای خود را اجرا و از صدمات.

سوال: Kevin - در زیر یک نقل قول از نیک پرستار چگونه رپتورز را در خود حفظ رگه برنده رفتن - این قسمت در مورد 'اجازه دهید آنها را به بازی سخت تر از شما برجسته یک عنصر از برگها بازی که وجود ندارد. مطمئن شوید که زمانی که آنها کنترل خود را از جن در حریف, پایان, آنها احتمالا بازی سخت تر است. اما زمانی که آنها لازم نیست که جن نیستند. ژاک هایمن بودن استثنا و Auston ماتیوز از اواخر نشان داده است برخی از سرسختی است. اما من نمی تواند به یاد داشته باشید آخرین باری که من دیدم یک بازی وقتی که من می گویند "آنها ساخته شده آن را در تیم های دیگر".

نیک پرستار - خودتان را یک شانس برای برنده شدن. اجازه ندهید که آنها را به بازی سخت تر از شما. اگر شما فکر می کنم شما تحت استعداد یا کوچکتر و یا هر آنچه که شاید خود را در سطح انرژی و سختی و تمام چیزهای که تا درجه یک. من فکر می کنم ما که اکثر شب."

بری P

پاسخ: من شده است گفت: در تمام طول رپتورز نسخه از بازی بسکتبال است و سخت تر از برگ نسخه هاکی.

سوال: Kevin. برگها فشار از پیروزی در برابر شغالها شب گذشته و واقعا نمی دمیده شده است به تازگی.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

بنابراین من نگاهی به جدول رده بندی و بسیاری از تیم ها خیلی نزدیک به هم.

بنابراین واقعا وجود دارد نه تفاوت زیادی بین آنها از نظر استعداد است ؟

منظورم تمپا بوستون و واشنگتن پیتسبورگ در حال نخبگان از لیگ به نظر می رسد. و سپس همه تیم های دیگر در بسته.

بنابراین من باید به آن نگاه مانند حداقل من به تماشای ماتیوز Marner و پسران قرار داده و از برخی از سرگرم کننده در شب هاکی درست است ؟

اما ما نیست نخبگان هنوز چند سال بیشتر احتمالا شما فکر می کنید ؟

با تشکر

کن W

پاسخ: راه بد به آن نگاه کنید. برگها در راه خود را به حال مانند رعد و برق (از گروه شما ذکر شده). آنها نیاز به ارتقا در دفاع به دست آوردن وجود دارد. لذت بردن از سفر. این راه بهتر از 2005-2016 Maple Leafs, آن نمی باشد?

سوال: Kevin. سلام دوباره. معلوم است که آن را دشوار است برای حفظ یک non-stop پرقدرت جرم به صورت کامل 60 دقیقه و بهترین دفاع در واقع - به خوبی دفاع. من انتظار تورنتو به فشار به پلی آف اما بدون دفاعی تقویت فشار خود را goaltending و جرم من خوشبین نیستم شانس خود را برای پیشبرد. من دیگر نگرانی تیم شیمی. من مطمئن هستم که آن را می توان اسیر با آمار وجود دارد اما با این همه برای یکی, یکی برای همه, هرگز-می گویند مرگ نگرش در قهرمانی تیم برنده مانند سال گذشته St. Louis Blues که به نظر می رسد از دست رفته در این Maple Leafs. افکار خود را بر روی این ؟

با احترام

David K

پاسخ: من قصد دارم حدس می زنم آنها را انتخاب کنید تا یک جانباز blueliner در مهلت.

سوال: من یک برگ افرا فن پس از من 12 بود به طوری که 74 سال است. در آن زمان من به سختی می تواند صبر کنید برای شنبه شب و شنیدن پرورش هویت گویند کانادا و طرفداران هاکی در ایالات متحده و نیوفاندلند. تا سال 1967 وجود دارد مقدار زیادی از شکوه سال های پس از آن جز درد قلب و دل شکستن. در حال حاضر ما به یک فصل زمانی که افرا برگها باید بازیکنان و مهارت های است که آنها باید برگشتی کاشته شده است. من فقط آرزو می کنم من تا به حال اعتماد به نفس است که شما به نظر می رسد که آنها آن را. سوال من این است, پایین, عمیق در قلب خود شما به عنوان اعتماد به نفس شما به نظر می رسد که آنها را به پلی آف?

جاد ثانیه

پاسخ: من نمی نوشتن آن اگر منظورم آن است. اما نه تپش قلب در طول مسیر بخشی از سرگرم کننده برای شما می باشد ؟

سوال: Kevin. من اعتقاد دارم که برگ آن را اگر آن را برای ثابت غوغای توسط تورنتو طرفداران که درایو رسانه ها برای انجام این کار بیش از حد.

با احترام

باب W

پاسخ: من تیم مردان ساخته شده آن را یک بار. هیچ طرفداران chirped ما در تمام طول سال. و هیچ رسانه غوغای ما یا. بنابراین شاید شما را به چیزی. هیچ طرفداران. هیچ تلویزیون. بدون پوشش. فقط بازی با هیچ کس در حال تماشای و یا مراقبت از. سپس اجازه دهید ما می دانیم ژوئن-ish اگر وجود دارد یک رژه.

سوال: Kevin

من یک سوال برای شما. شاید کسی در NHL می توانید توضیح دهید که این برای همه ما است.

من که برگها را به بازی بازگشت به عقب بازی به این برنامه کار می کنند اما این برنامه به نظر می رسد ناعادلانه ساخته شده به من. اول: چگونه می توانید به آنها اجازه دهید برگها را حبس به عنوان پایان تیم سه بار در این فصل دو بار به عنوان تیم دور و در عین حال نه یک بار انجام حبس باید به صورت برگها بر یک به پایان رسید.

آنها در همان بخش و مبارزه برای نقاط و این امر به نظر می رسد ناعادلانه.

دوم برنامه که برگها در صورت سخت تر است از کسانی که از هر دو Canadiens یا برونز. این حبس را به عنوان سناتور خود را به پایان مخالفت با دو بار شیاطین یک بار. برگها لازم نیست که هر بازی در برابر سناتورها یا شیاطین در بازگشت به پشت, اما فراموش کرده اند بوستون ایالت کلرادو و واشنگتن است. به حبس صورت نمی یا بوستون کلرادو یا واشنگتن. برگها باید پنج بازی در خانه و هشت دور در پشت به پشت. به حبس بازی شش در خانه و شش دور. برونز دریافت سناتور یک بار و رنجرز دو بار به عنوان به خوبی به عنوان پادشاهان. به طور کلی بازگشت به عقب برنامه است که در برابر ضعیف تر مخالفان از تورنتو است.

متوسط حریف نقطه کل برگ پشت به پشت مخالفان (بر اساس مجموع امتیاز) است 61.69. برای حبس این 53.91 و برای برونز این 58.58. حتی رعد و برق که برنده بخش و 15 پشت به پشت به طور متوسط حریف در 55.13.

آن را فقط به نظر من اگر شما در حال رفتن به حذفی فرمت است که شما, سپس شما باید مطمئن شوید که این برنامه حداقل منصفانه است. پس از همه, من به طور مداوم به شنیدن این که لیگ سوغات برگها اما دیدن چند نمونه از مخالف بودن درست است. چه می دهد ؟

راس M

پاسخ: پسر شما یک مقدار زیادی از کار. ... برنامه ساز هیچ ایده ای در مورد قدرت رقابت در بازی دوم از پشت به پشت. ... این برنامه می آید در ماه ژوئن – قبل از رایگان آژانس ... چگونه تیم را کرایه نمی توان به دقت پیش بینی کرد. هر تیم می شود 41 در 41 و دور. بهتر پشتیبان و هیچ برگ فن خواهد بود به موش دم در مورد پشت به پشت.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب