کیسه مراسلات پستی: چه اتفاق خواهد افتاد به رایگان Ageny, دیوانگی در جولای 1?

ما باید برخی از اخبار در این کیسه مراسلات پستی, خیلی خوش آمدید و تمام. و بقیه از شما خجالتی نمی شود. باید با ا

توسط NEWS-SINGLE در 5 اردیبهشت 1399

ما باید برخی از اخبار در این کیسه مراسلات پستی, خیلی خوش آمدید و تمام. و بقیه از شما خجالتی نمی شود. باید با الهام از جنیس J-W تصمیم (مشخص شده در زیر) در نهایت به نوشتن. ما باید بیشتر جنیس J. W. است. همیشه می خواهم به نگه داشتن کیسه مراسلات پستی تازه

برخی از شما کردم و نامه های خود را در یک بیت اواخر بنابراین ما آنها را نگه دارید تا در هفته آینده. (نه مثل خیلی تغییر خواهد کرد در حال حاضر و پس از آن.)

ما به رایگان آژانس قرارداد که می تواند خوب نخست وزیر جنیس از احساس خوب Covid داستان یک فصل مشترک است (به درستی) ناراضی, Bill L frets که در مورد پاتریک Marleau پیش نویس انتخاب تجارت است. من خوشحال به اجازه دهید هر یک از شما اخم.

اگر شما یک سوال و سپس فقط چیزی خاموش قفسه سینه خود را.

ایمیل من در askkevinmcgran@gmail.com و من پاسخ را در هفته آینده کیسه مراسلات پستی.

سوال: سلام کوین. سوال من این است که به شرح زیر است: همین حالا همه در انتظار رایگان agent بازیکن قرارداد منقضی شده در جولای 1? اگر چنین است, چگونه این بازیکنان واجد شرایط به بازی در ماه ژوئیه یا اوت ؟

پت M

پاسخ: عشق صراحت از سوال. درست به نقطه است. پس من این فرصت را به یک پر پیچ و پاسخ. اول حق با شماست. قرارداد منقضی پایان ماه ژوئن و ژوئیه 1 قرار است به روز نمایندگی رایگان می توانید ثبت نام با هر تیم. در حال حاضر پر پیچ و بیت: ما هاکی کانادا نویسندگان طولانی شکایت ما هرگز به جشن روز کانادا با خانواده ما به دلیل جولای 1-عامل, تاریخ. TSN را Pierre LeBrun است ما را رهبر معنوی در این. او شده است تلاش برای به دست آوردن مدیران در هیئت مدیره با یک تاریخ دیگر برای مدت زمان طولانی. این weaselly همیشه جواب آمد که آن را تا به حال به انجام این کار با نگه داشتن پایان سال حسابداری ساده است. بنابراین در حال حاضر... چه آنها بهانه ای ؟ ... پاسخ ساده است: تغییر در پایان هر قرارداد خواهد بود و در مجموع سودا. سلام این بازیکنان می خواهید برای پایان فصل. صاحبان می خواهید به جمع آوری هر آنچه که آنها می توانند (با انجام پخش قرارداد حتی اگر در خالی استادیوم). اگر همه آنها به توافق برسند به دنبال راه های دیگر پس از آن که چرا عامل رایگان دیوانگی خواهد بود و در روز دیگر احتمالا در پاییز. (و رو به من می شود همه به صورت رایگان عامل دیوانگی در ژوئن 29. Gary, لایحه, من با Pierre: شما مرا می شنوید؟)

سوال: سلام Kevin من واقعا لذت بردن از خواندن کیسه مراسلات پستی خود را هر هفته و من آن را به اشتراک با من هاکی رفقا. همیشه موضوعات و من همیشه چیزی جدید یاد بگیرند. شوهر من دیدم برگ برنده چهار فنجان ('62, '63, '64 و '67) و من خوشبین هستم که زمان من بیش از حد خواهد آمد. من تو را دیدم جیز آبی برنده سری جهانی دو بار و در سال گذشته من به رپتورز رژه ایستاده و انتظار صبورانه در پیاده رو برای ساعت (oy من زانو!) در گوشه جنوب شرقی دانشگاه و ملکه. من هرگز در داخل ACC برای یک برگ بازی اما من در برگ افرا مربع به تماشای برگ و Raps بازی و من به برگها عمومی شیوه در تالار شهر. انرژی و شادی محض شما ببینید در چهره طرفداران در این مکان کافی است تا جوان و قدیمی به طور یکسان پاره کردن. افرادی که نمی دانید هر یک از دیگر قبل از نمایش به طور ناگهانی احساس وابستگی های خنده و آغوش بالا, سپاس, داستان, از بالا و پایین و حتی در زمان یک عکس از یک نقطه در یک صف و یا تیم کوله پشتی. این تجارب مشترک و حس رفاقت خیلی قوی است و باعث می شود همه احساس خیلی خوب است که شما هرگز فراموش نکنید که شده بخشی از آن است.

واقعا برای برخی از زمان من می خواستم برای نوشتن به کیسه مراسلات پستی اما همیشه برگزار شد. امروز بعد از اینکه با تشویق دوستان من احساس می کنم آماده و برای رسیدن به یک سوال بپرسید. من نگه داشتن آن کوتاه و شیرین (که برای کسانی که می دانم که من می دانم این است که آسان نیست!).

من اینجا بروید.

کوین در طی این بار تلاش چه بوده است خود را برتر و مورد علاقه, احساس خوب, هاکی داستان در رسانه ها تا کنون ؟

همه بهترین ها برای شما و خانواده خود را از ما.

مراقبت جنیس J-W

پاسخ: با تشکر از شما جنیس و روی خوش و خجالتی نمی شود. ما باید یک کیسه مراسلات پستی جامعه در اینجا. من نمی نیش می زنند. خوب این که درست نیست اما آن بستگی تجارت پیشنهاد. من پرت شدن.

گمان می کنم مورد علاقه من است که با هیلی Wickenheiser. او یک برگ مربی یک دانشجوی پزشکی در سالن از شهرت المپیک حرفه ای با مدال طلا. و او خر خر کردن کار تلاش برای تجهیزات حفاظت فردی به کارگران خط. او اساسا بسیج هاکی ارتش در انجام این کار است.

یکی دیگر خوب است که بهبود از COVID از یک زن و شوهر از رسانههای جان کلی در سنت لوئیس و گرد ویلسون در اتاوا. من نمی دانم که کلی بسیار خوب اما ویلسون یک بازی سرگرم کننده مرد به اطراف و یک ثروت از اطلاعات در مورد سناتورهای. چه بهتر که آنها بهبود است که آنها هر دو اهدای خون خود را در برنامه برای کمک به پیدا کردن یک واکسن یا درمان است.

در اینجا چیزی است که کلی گفته stlouisblues.com: "یکی از دوستانم در دانشگاه واشنگتن رسیده به من و گفت: آنها در حال انجام یک مطالعه مانند آنها در مکان های سراسر جهان و آنها احساس وجود دارد واقعا یک احتمال قوی است که مردم با آنتی بادی برای COVID-19 می تواند به دیگران کمک کند که هنوز در حال مبارزه با آن است.شما اهدا خون آنها استخراج و تزریق پلاسمای خود را که پلاسما را در بیماران مبتلا به بیمار. مطالعات نشان می دهد که بسیاری از افرادی که بیمار هستند بهتر است چرا که آنها با استفاده از بهبود فرد آنتی بادی برای مبارزه با ویروس."

و من قصد دارم به ترک فضا برای یک سوم به دلیل زیادی وجود دارد. چیزهای کوچک مانند برخی از برگها با استفاده از زمان برای انجام تماس های ویدئویی در بیمارستان برای کودکان بیمار و یا بائر هاکی ایجاد سپر چهره خط مقدم برای کارگران و یا حتی چیزی احمقانه مانند الکس Killorn را "حوض بحث": جت اسکی خود را Instagram live chat.

سوال: در حالی که گری Bettman است messing اطراف با برنامه های خود را برای فصل هزاران نفر از مصرف کنندگان/طرفداران گیر با بلیط هایی که بی فایده است. تا فصل است که در واقع لغو وب سایت فروش بلیط StubHub و مانند بازپرداخت نمی کند. در واقع به دلیل پا کشیدن StubHub در حال حاضر لغو آن خط مشی بازپرداخت خواهد شد و تنها به اعتبار. آیا این صرفا Bettman گسل? هک هیچ. با این حال حتی اگر این فصل شروع می شود تا دوباره در این فصل آن را نمی خواهد با طرفداران در می ایستد. بازپرداخت پول در حال حاضر.

گراهام R

پاسخ: من با شما هستم. احساس می کند مانند وجود دارد حسابداری حیله گری در جریان است. من می دانم که با سفر هوایی اگر شما لغو پرواز وجود دارد یک مجموعه ای از قوانین. اگر شرکت هواپیمایی لغو, پرواز دیگری وجود دارد که بیشتر مفید برای مسافر. پس از آن یک بازی مرغ که در آن یک طرف می داند که قوانین کمی بهتر است. بنابراین همه کسب و کار -- و نه فقط صاحبان تیم های هاکی – آیا می خواهید به نگه داشتن پول به جای آن پرداخت. بنابراین اعتباری برای فصل آینده به احتمال زیاد راه حل است. اما من می خواهم به جای پول من برگشت. که گفت: Bettman است "کشیدن پای خود را" با لغو این فصل است. او را نگه داشتن گزینه های خود را باز. برگها (و Raptors) اعلام کرد یک احساس خوب ابتکار امروز با آماده کردن وعده های غذایی برای کارگران خط مقدم. بیایید امیدوار باشیم که آنها می توانند اعلام چیزی مثبت برای بلیط فصل خود را مشترکین.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

سوال: سلام کوین. دامین Cox لیست 31 NHL ستاره در یک رویای دور اول پیش نویس از بازیکنان برداشت بین 1970 تا سال 2016 را شامل نمی شود یک برگ بازیکن. چه که به شما بگویم ؟

بهترین آرزوها Jaime O.

پاسخ: آن را به من می گوید برگها بودند وحشتناک پیش نویس تیم برای امتداد طولانی از زمان. وجود ثبت بیش از آن دوره آن را نشان میدهد. من می خواهم که در نظر گرفته تشک Sundin برای لیست. (نه که برگ پیش نویس بلکه او یک برگ.) شاید من یک لیست مشابه فقط برگها گرا. شاید بهترین برگ انتخاب یک عدد است. عزیم. که برگها بهترین شماره 1 به طور کلی? وندل کلارک یا Auston متیوز. شاید من نمی خواهم برای رفتن به پایین جاده.

سوال: سلام کوین. با تشکر برای پاسخ شما به سوال من در هفته گذشته در مورد برگها-طوفان تجارت (مربوط به پاتریک Marleau) و چگونه COVID-19 ممکن است تحت تاثیر تجارت اگر این فصل از بین برود. من استدلال می کنند که اگر فصل است و محو آن است که غیر ممکن است برای تعیین اینکه آیا یا نه برگ اول خواهد بود بالای ده یا نه. من مسلما نه نگاه در جدول رده بندی نزدیک به اندازه کافی برای ریاضی تعیین زیر, اما من مطمئن هستم که اگر برگها از دست هر بازی باقی مانده است که برنامه ریزی شده بود, آنها به احتمال زیاد رها کردن مانند یک سنگ در جدول رده بندی به پایین-10 موقعیت به آنها خوب شانس به بالا 10 انتخاب کنید پس از قرعه کشی. من هم استدلال می کنند که اگر فصل است که تغییر در هر یک راه به صورت متفاوت از 2019-20 برنامه (تعداد بازی تعداد بازی در مقابل هر تیم اگر این چهار شهرستان Covid چیزی که اتفاق می افتد, و غیره.), که این تغییرات می تواند تغییر نهایی رده بندی است. در هر دو مثال من فکر می کنم آن را ناعادلانه برای برگها اول برای رفتن کارولینای این سال و در عوض من امیدوارم که برگ خود را نگه دارید برای اولین بار در این سال و مجبور به تسلیم در سال آینده برای اولین بار به جای. (و شاید می تواند وجود داشته باشد هیچ top-10 انتخاب کنید بند برای 2021 برگ اول به عنوان در اصلی تجارت یک شیرین کننده به کارولینای که قطعا ترجیح می دهند را انتخاب کنید سال داده های خود را قبل از مهلت معاملات)

از آنچه که من خوانده ام این است که یک پیش نویس و من احساس برگها می تواند به نفع از اواسط اولین بار در سال 2020 بیش از یک اول (امیدوارم جایی در ردیف 21-31 slot) در 2021.

که برگ افرا بازیکن/مربی/مدیریت می تواند شما را به عنوان نخست وزیر این کشور را یک روز ؟

ایمن ماندن!!

همه بهترین, بیل L

پاسخ: که بسیاری از فرسایش که برای انتخاب بیل. اما من حدس می زنم همه ما باید کمی بیشتر زمان در دست ما است. حتی کسانی که از ما به اندازه کافی خوش شانس را به نگه داشتن کار باید قطع ما رفت و آمد بار کاریی.

به عنوان نخست وزیر ؟ Jason Spezza می باشد electable – او در حال حاضر می داند که راه خود را در اطراف اتاوا – و به نظر می رسد به اندازه کافی هوشمند به اطراف خود را با افراد با استعداد. اما فرانسه ؟ تا آنجا که من می دانم تنها Frederik Gauthier صحبت می کند هر دو زبان رسمی است. ژاک هایمن ممکن است خوب وزیر کابینه. او باهوش و انجام کارها بدون هیچ گونه نگرانی در مورد که می شود اعتبار است. جیک Muzzin را خوب رهبر مخالفان نگه داشتن PM صادق است. جان توارث ممکن است یک فرماندار خوب طور کلی پس از او کسی است که سازماندهی بزرگ در شام و خیلی خوب داستان را بگویید. در مدیریت سمت من کاملا مطمئن هستم دستیار GM براندون Pridham (درپوش حقوق گورو) را خوب وزیر امور مالی متعادل کتاب های ما بسیار به سرعت.

سوال: سلام کوین آن را آنقدر بزرگ شما در حال نگه داشتن کیسه مراسلات پستی رفتن است. امیدوارم که شما مال شما سالم ماندن. شما می توانید به من کمک کردن با این ؟ من شده است خواندن این سناتور (حداقل مدیریت) هنوز امیدوار فصل رزومه و که آنها بخشی از آن هستند. من نمی توانم فکر می کنم از یک امتیاز مثبت برای تیم است که در خارج از حذفی تصویر به بازی چند بازی بی معنی و خطر آسیب به خانواده خود را ترک و غیره. من ممکن است چیزی از دست رفته....من ؟ است وجود دارد یک دلیل معقول برای غیر حذفی تیم تا پایان فصل تحت این شرایط ؟

با تشکر...یک چیز بیشتر. در حالی که من از دست هاکی, من عاشق تماشای بازی های قدیمی. و برای من (یک تایمر) دیدن B&W بازی از 60 و اوایل دهه 70 است فوق العاده بوده است. تماشای یک خط از مایک والتون باب داد pulford و ران الیس (نجیب زاده واقعی) از سال 1968 احساسی بود. اولین بازی من در فرد بود و در سال 1965 پسر عموی من هارولد به من در زمان به یک برگ-برونز بازی و ما نشسته در ردیف بالا greys. من فقط دیده می شود بازی در B&W برای دیدن یخ سفید و قرمز/خطوط آبی برای اولین بار است که چیزی است که من هرگز فراموش نخواهم کرد. خیلی دوست دارم به دانستن خود (و دیگران) اولین حافظه از تماشای یک بازی است.

مراقبت SJ

پاسخ: من شک و تردید است که تمام 31 تیم خواهد آمد. من فکر می کنم تنها 24 خواهد و نمی توان آن را یک حذفی. آنها در پایان فصل با یک rejigged برنامه. فقط قوز. اما دلیل شما می خواهید برخی از نوع " پایان فصل است تا بازیکنان به شکل بهتر برای پلی آف خواهد بود که خسته کننده. وجود دارد می تواند یک پیش فصل و باقی مانده 10 یا 12 بازی را دریافت کنید بازیکنان تا به سرعت. پس خوب شاید همه 31 می تواند بازی کند.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب