لیگ برتر راگبی تعطیل فصل بیش از COVID-19 قطعیت

تورنتو—لیگ راگبی به نام خاموش باقی مانده از سال 2020 فصل تصمیم گیری بهتر است با توقف بازی در حال حاضر نسبت به

توسط NEWS-SINGLE در 1 فروردین 1399

تورنتو—لیگ راگبی به نام خاموش باقی مانده از سال 2020 فصل تصمیم گیری بهتر است با توقف بازی در حال حاضر نسبت به حفظ و پایین رفتن نامشخص مسیر با توجه به COVID-19 شیوع.

برای MLR آن را به یک پایان ناگهانی به 12 تیم در لیگ فصل سوم — که آغاز شده با جدید فرانچایز در آتلانتا جدید انگلستان و واشنگتن و برخی از بزرگ زمان پخش شده در آفریقای جنوبی تنداي (وحش) Mtawarira و سابق سیاه پوستان همه Ma كردند Nonu و رنه رنجر.

"اعتقاد ما آن است که در نهایت تصمیم درست همانطور که ما در میان بهداشتی و خطرات ایمنی برای همه احزاب" MLR کمیسر جورج digital marketer در بیانیه ای گفت. "من می خواهم برای اطمینان از طرفداران ما این است که هیچ شک MLR خواهد بود در سال 2021 و ظهور خواهد کرد و بزرگتر و بهتر از همیشه قبل از."

مانند بسیاری از لیگ های MLR در حال حاضر اعلام کرد مارس 12 آن تعلیق مسابقات به مدت 30 روز به منظور بررسی تاثیر ویروس.

زودرس پایان فصل است اخبار ناگوار بسیاری از جمله کانادا مربی کینگزلی جونز که تا به حال برخی از 50 از بازیکنان شاغل در MLR. پنج شنبه تصمیم بدان معنی است که آنها نمی تواند بازی پیش از ماه جولای بین المللی علیه بربرها در مونترال و در مقابل ایتالیا در هالیفاکس — اگر کسانی که در بازی پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده.

این فصل به پایان می رسد با سال دوم تورنتو فلش که در فهرست پر از کانادا بین المللی دوم در جدول رده بندی با یک 4-1-0 رکورد. فلش از دست خواهد در 11 بازی از جمله تمام هفت صفحه اصلی منطبق است.

این فصل به طور منظم راه اندازی شد به پایان مارس 31 با برگشتی در ماه ژوئن.

علامت Winokur فلش' معاون رئیس جمهور و مدیر کل گفت: لیگ بود که همیشه "در باند کوتاه" داده شده تسهیلات اجاره ظهر از قراردادهای ظهر ویزا برای بازیکنان خارجی و تیم ملی تعهدات در ماه ژوئیه بین المللی.

"در پایان روز مشکل این بود که بدون یقین است که ما می تواند معنی دار فصل تکمیل شده توسط پایان ماه ژوئن خطر بود به سادگی بیش از حد بزرگ است." "و تماس با کمیساریای شد 'نگاه ما می تواند رول تاس از دست داده. و یا ما می تواند با استفاده از این به عنوان یک فرصت برای retrench ساخت در آنچه که ما انجام داده ایم دو سال اول به 2021 سالم پول در جریان موقعیت و رفتن از وجود دارد و در ساخت آن است."

در حالی که بسیاری از صاحبان می خواستم به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است "این فقط شروع به نگاه به طور فزاینده ای بعید است که ما می توانید دور با آن" Winokur گفت.

"هنگامی که شما نگاه کنید ما به یک نقطه که در آن آن را ساخت حس هر بیشتر," او اضافه شده است. "و هنگامی که شما برای اجرای اعداد و نگاهی که در آن ما خواهد بود اگر ما متوقف شد ما خواهد بود بسیار بسیار قوی و موقعیت رفتن به 2021 — قوی تر از ما تا کنون بوده است. و که بود جذاب تر به صاحبان."

در حالی که فلش به حال هنوز به مرحله بازی در تورنتو در این فصل به دلیل نامتوازن برنامه ناشی از کانادا, زمستان, Winokur گفت: از طرف دیگر سکه این است که حق رای دادن هنوز اجرا به برخی از آن هزینه های سنگین.

در حالی که این تیم باعث می شود پول از خانه های آن را نیز به پرداخت برای تلویزیون هزینه های تولید به هوا آنها را تحت قوانین لیگ.

MLR تیم تحت عمل $500,000 (ایالات متحده) حقوق و دستمزد کلاه. Winokur گفت: لیگ یک-ساختار نهاد در حل و فصل برای بازیکنان برای بقیه فصل.

"بازیکنان را به خوبی جبران این" او گفت:. "من نمی توانم بگویم چه درصد خواهد بود اما ... آنها نمی خواهد در سمت چپ بالا و خشک است."

یکی دیگر از عوامل خواستار توقف فصل این واقعیت است که مرزها بسته شدن در سراسر جهان و بازیکنان خارجی بودند در مواجهه با مشکلات در گرفتن خانه است. که چنین موضوع را با تورنتو است که فقط هفت-واردات — از آرژانتین و استرالیا و نیوزیلند و اروگوئه. Austin در مقابل به حال 19 بازیکنان خارجی.

Winokur گفته او واردات بازیکنان آنها می توانید به خانه بروید. برخی از آنها تصمیم به ماندن در احساس آنها امن تر در اینجا از هر جای دیگری است.

در این میان بسیاری از فلش ادامه به آموزش. Winokur معتقد است که این تیم ممکن است قادر به بازی سه یا چهار نمایشگاه بازی های بعد از این سال.

"ما در حال کاهش کارکنان. ما در حال حفظ این کشتی آن را به عنوان است. ما در این نگاه به عنوان تصویر بزرگ. به عنوان 2021 ما خواهید بود در یک موقعیت قوی. ما فکر می کنم ما به بسیاری از بازیکنان ما پشت ما را بسیاری از کارکنان ما است."

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

در حالی که راگبی ممکن است "بسیار کم" اولویت در این طرح در حال حاضر از همه چیز Winokur گفت: "فلش "با تمرکز بر اتمام کار در '21."

"ما واقعا فکر ما تا به حال یک شات خوب برای برنده شدن در این سال — که احتمالا ناامید کننده ترین بخش."

لیگ تنظیم شده است به گسترش به 14 تیم در سال آینده با علاوه بر این از دالاس و لس آنجلس.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن