ساخت یک سیاره ارزش صرفه جویی

حوادث چند هفته گذشته یک تعجب: اگر ما فقط در حال رفتن به استفاده از انرژی خورشیدی به جای زغال سنگ به اجرای همان

توسط NEWS-SINGLE در 20 خرداد 1399
A woman holds up an upside down U.S. flag at a protest.
حوادث چند هفته گذشته یک تعجب: اگر ما فقط در حال رفتن به استفاده از انرژی خورشیدی به جای زغال سنگ به اجرای همان غم ظروف سرباز یا مسافر ناعادلانه و زشت ظلم و ستم آن است که واقعا ارزش آن را?عکس توسط Vanessa Charlot / Redux

مشترکین به بحران آب و هوا خبرنامه دریافت این قطعه را در جعبه. ثبت نام برای دریافت اقساط آینده.

اکثر هفته ها بحث ما در مورد چگونه به صرفه جویی در جهان است که به نظر می رسد تنها راه دقیق برای آن قرار داده است با توجه به این که ما فقط از طریق زندگی می کردند داغترین ممکن است در تاریخ ثبت شده و دی اکسید کربن سطح در فضای ما فقط آمار جدید با کیفیت بالا, بی همتا در گذشته سه میلیون سال است. وجود دارد هر طور معمول ده ها تن از جدید و جالب گزارش ها و مطالعات من می توانم به شما بگویم در مورد و ده ها تن از خطرناک جدید در تحولات سیاسی حق را به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت waiving محیط زیست بررسی برای پروژه های بزرگ از قبیل خطوط لوله. (فقط نه بیشتر نقد و بررسی—برو جلو و ساخت.) اما درد بیان فصاحت در ثروتمندترین کشور روی زمین در این چند هفته گذشته نمی تواند کمک کند اما تعجب را: اگر ما فقط در حال رفتن به استفاده از انرژی خورشیدی به جای زغال سنگ به اجرای همان غم ظروف سرباز یا مسافر ناعادلانه و زشت ظلم و ستم آن است که واقعا ارزش آن را? با وجود خوشحالم که در نزد آمریکایی ها صعودی به خیابان های این آخر هفته گذشته—و حتی با خبری که مینیاپولیس شورای شهر است که راه برای از بین بردن آن اداره پلیس و جایگزین کردن آن با چیزی دیگری—من نگران است که با دیگر چنین لحظات در گذشته این یکی ممکن است لغزش دور بدون جامعه ما واقعا انجام کار عمیق از رو ما جمعی از شیاطین.

بنابراین من فکر کردم این امر می تواند ارزش گوش دادن به برخی از همکاران من در 350.org (گروهی که من در بر داشت کمک کرد) که در روز پنج شنبه شب هم قرار دادن این وبینار. لازم نیست البته به موافقت با تمام دیدگاه های مطرح شده وجود دارد; اگر وبینار شما را ندارد و ناراحت کننده در نقاط خود را به راحتی متر ممکن است ثابت بیش از حد بالا است. اما ناراحتی هرگز کسی را کشته و نه مانند زانو در گردن و یا یک coal-fired power plant پایین خیابان. این ویژگی 350.org فعالان Thanu Yakupitiyage دومینیک توماس Cherrell قهوه ای, ناتالیا کردنا امیلی Southard, تیانا Arredondo و Clarissa بروکس و همچنین سام اعطای مدیر اجرایی فصل مینه سوتا 350. مهمانان خود هستند Oluchi Omeoga که مینیاپولیس سازمان با اهداف جمعی و لومومبا Bandele ملی استراتژی و مشارکت مدیر برای جنبش به صورت سیاه و سفید زندگی می کند.

عبور از میکروفن

پس از این است که نسبتا نسخه شخصی از این خبرنامه, اجازه دهید من می گویند که وجود دارد این است که تقریبا هیچ کس من دوست دارم کار با بیش از کشیش لنوکس Yearwood جونیور که مستقر در واشنگتن بوده ایم به زندان هم در موارد متعدد اخیرا در ماه ژانویه در راه اندازی یک کمپین برای حفظ چیس بانک از بودجه سوخت های فسیلی و ما هم مشغول به کار در بسیاری از راه های دیگر چون او هیپ هاپ حزبی شده است در خط مقدم آوردن فرهنگ تحمل در محیط زیست سیاست است. من به یاد داشته باشید او خطاب به مردم, دست به دستبند, در لافایت مربع در شروع کیستون XL تظاهرات توده. "این است که ناهار-ضد لحظه برای قرن بیست و یکم" او به آنها گفت. او و تیم او در حال حاضر در حال فیلمبرداری از یک آب و هوا کمدی/مستند به نام "ain't مادر خود را از موج گرما." (نگاه کنید به www.Think100Climate.com برای کسب اطلاعات بیشتر و پیش نمایش فیلم.) مکالمه من با کشیش Yearwood که ویرایش شده برای طول و وضوح زیر است.

شما سخت کار کرده ام در پلیس-خشونت و مسائل مربوط به تغییر آب و هوا. توصیف تقاطع ها.

تغییر آب و هوا و خشونت پلیس هستند به طور مستقیم با هم مرتبط به این دلیل که جوامع که بیشتر تحت تاثیر و آسیب پذیر به خشونت پلیس نیز در همان جوامع هستند که بیشتر در معرض تغییر آب و هوا. ما این را به طور مستقیم در مورد اریک گارنر. زمانی که اریک گارنر کشته شد در سال 2014 او اظهار داشت: همان کلماتی است که ما در حال حاضر شنیده می شود از جورج Floyd: "من نمی توانم نفس بکشم." اما یکی از چیزهایی که مهم است که بدانید در مورد اریک گارنر است که او تا به حال به آسم آیا به عنوان بسیاری از مردم در جلب خانواده از جمله دخترش اریکا که پس از مرگ مبتلا به آسم ناشی از حمله قلبی و قلب شکسته, مبارزه برای عدالت, برای پدرش. حتی اگر اریک گارنر کشته شد توسط یک غیر قانونی ببرن توسط اداره پلیس شهر نیویورک, این مهم است که توجه داشته باشید که قصبه او زندگی می کردند (که دارای بالاترین تراکم درخت در N. Y. C.) همچنین دریافت یک F به ازن, آلودگی هر آمریکایی ریه انجمن 2018 گزارش. این راهی است که ما در واقع می تواند به مبارزه با آلودگی و پلیس با خشونت با مبارزه با آنها را با هم. من هم اضافه کردن فقر به این ترکیب کشنده به دلیل مسائل مربوط به خشونت پلیس و آلودگی و فقر هستند و همه با هم مرتبط.

شصت و هشت درصد از مردم زندگی می کنند در سی مایل از سوخت زغال سنگ نیروگاه. ما می دانیم که تخریب طوفان ماریا Harvey, Katrina و Superstorm شنی همه حال تاثیر مستقیم نه تنها در به حاشیه رانده شده و آسیب پذیر جوامع اما در جوامع رنگ است که تقویت می کند که نژادی عدالت و عدالت آب و هوا مرتبط هستند. اما به روشنی در آن است همه چیز در مورد عدالت است. به همین دلیل است که گریه می کند از مردم "نه عدالت بدون صلح" بسیار واقعی است.

تا این لحظه که ما تبدیل شدن به جدی در مورد مبارزه با خشونت پلیس به عنوان یک جنبش زیست محیطی خواهد بود لحظه ای که ما شروع به منافع سریعتر در مبارزه با تغییر آب و هوا و بالعکس. کسانی که صرفا متمرکز بر خشونت پلیس دقیقه آنها همچنین درک تاثیر بحران آب و هوا و عدم پاک کردن هوا و کمبود آب تمیز و کسانی که شرکتهای نفتی و شرکت گاز و شرکت های زغال سنگ و چگونه آنها را به طور مستقیم مربوط به مسمومیت از جوامع ما است که ما در حال تلاش برای محافظت از پس آنها را ببینید که آنها باید نه تنها در لندن بلکه موضوع تغییر آب و هوا.

ما در حال آمدن است تا در پانزدهمین سالگرد کاترینا بود که در اوایل فرصت برای آمریکایی ها به فکر می کنم در مورد ارتباط بین نژاد فقر و محیط زیست است. شما سخت کار کرده ام در تسکین و بهبود در نیواورلئان. چه درس هایی را که شما را ترک ؟

به صداقت مدرن ما-روز بیست و یکم قرن جنبش زیست محیطی بسیار زیبا بر پشت از آنچه اتفاق افتاده است در نیواورلئان و سواحل خلیج فارس با طوفان کاترینا. پس از آن کمی ناامید کننده است که جنبش ما هنوز در تلاش برای اتصال نقطه. تلاش برای کشف کردن چه نژادی عدالت به معنی آب و هوا عدالت است. جنبش ما هنوز در تلاش برای شکستن سوله. ما حرکت نمی کند به اندازه کافی سریع با درک این موضوع از نژادی عدالت و جوی عدالت پس از طوفان کاترینا و در برخی از موارد در پشت منحنی در مورد چگونه ما در حال پرداختن به این موضوع در حال حاضر.

از سوی دیگر در حالی که رویکرد ما پانزدهمین سالگرد طوفان کاترینا, من هیجان زده برای دیدن چگونه آن را در درون آن گذشته پانزده سال جنبش تغییر برای دیدن بیشتر رهبران از رنگ در موقعیت های کلیدی از رهبری گروه هیپ هاپ حزبی در حال حرکت به خط مقدم و به دیدن افراد جوان افزایش تا انجام بسیاری از چیز فوق العاده و جذاب در گفتگو چگونه ما نقطه اتصال آب و هوا و عدالت نژادی و عدالت است.

حتی اگر آن را به نظر می رسد به یک زمان بسیار طولانی برای رسیدن به این نقطه, من را تشویق کرد با دیدن بزرگ زیست محیطی سازمان محیط زیست حاضر به گفتگو در مورد مسائل نژادی عدالت و defunding پلیس. آنها خواستار سفید برتری و نژادپرستی نهادی و ارسال آن در رسانه های اجتماعی. و در نظر گرفتن بخشی در اعتراض و صحبت کردن در مورد آن و نه بازیگری مانند مصرف آن را دور از خود را ماموریت اصلی. آنها درک است که آنها باید بحث نژادی عدالت و عدالت آب و هوا در همان زمان و نه عمل مانند مسابقه است نوعی از سفر سیم برای جنبش ما. من بسیار هیجان زده هستم چرا که آن را احساس می کند مانند ما پله در طول مسابقه سفر سیم در این لحظه بحرانی. ریسک وضوح بالا با قتل Breonna تیلور و Ahmaud Arbery و جورج فلوید اما من بسیار تشویق در این لحظه.

من هم تشویق می شوند که نه تنها درخواست به متحدان در این زمان بحرانی اما همدستان در این اخلاقی و فقط مبارزه برای پایان دادن به سفید برتری. من فکر می کنم 2020 سال است از حقیقت و من فکر می کنم که این پانزدهمین سالگرد طوفان کاترینا لحظه ای است که کل جنبش آب و هوا می تواند حق آن را دریافت. اگر ما این کار را در حال حاضر و سپس زمانی که رویکرد ما بیست و پنجمین سالگرد توفان کاترینا در سال 2030 می تواند ما را شکست داد و فقر و آلودگی و خشونت پلیس در این کشور است.

چه لحظه با شکوه است که می تواند!

گرم کردن

کشیش Yearwood پیشنهاد کرد که مردم ممکن است سود حاصل از گوش دادن به Meek Mill "در طرف دیگر امریکا" بود که جمعه منتشر شد.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن