<em>اطلس</em> سیاست روزانه: عوامل تکان دادن تا سه شنبه

سیاست خواهد شد که این رای ؟ بیش از 1300 نمایندگان هستند تا برای grabs. به علاوه: این نماینده تگزاس در حال

توسط NEWS-SINGLE در 14 اسفند 1398

این (فوق العاده) جمعه, آوریل 3. امروز در خبرنامه: چه کسی به رای ؟ بیش از 1300 نمایندگان هستند تا برای grabs امروز به عنوان اولین نظر سنجی شروع به نزدیک است. به علاوه: این نماینده تگزاس در حال primaried توسط AOC سمت چپ به نظر می رسد unfazed.

*

"امروز در سیاست "

(Jonathan ارنست / فردا نیوز)

آن را فوق العاده سهشنبه, شما ممکن است شنیده ام.

امروز فقط ممکن است مهم ترین روز از کل دموکراتیک اولیه. سه شنبه زمانی است که 14 متحده به ارزش بیش از 1,300 نمایندگان هستند تا برای grabs—درست کردن یک گنج برای نامزدهای انتخاباتی و مبارزات انتخاباتی مزیت است که کمک خواهد کرد که تعیین بقیه مسابقه. در حالی که از لحاظ فنی من می خواهم می گویند که پنج سال 2020 دموکرات ها هنوز ایستاده در بالای گرسنگی-esque خاکستر پشته از چهار اولیه رای گیری متحده همه چشم متمرکز بر دو نامزد: جو بایدن و برنی ساندرز.

مدعی هستند هر دو septuagenarian سفید اما در پایان شباهت. چگونه رای پس از سقوط امشب ؟

برنی ساندرز

دموکرات مثل بقیه کشور ها تقسیم بر بیشتر از هر ابعاد: نژاد و جنسیت و جغرافیا کلاس. اما سن فقط ممکن است بزرگترین شکاف در 2020 اولیه. رای دهندگان جوان هجوم آوردند به قدیمی ترین نامزد و تماس های خود را برای سوسیالیسم دموکراتیک بود.

در حالی که "سوسیالیسم" ممکن است یک بار viscerally مصرانه خواست تا تصاویر نان خطوط و gulags برای برخی از جمعیت رای دهندگان جوان بینید مدت زیادی متفاوت است. به عنوان همکار من آنی خودشان می نویسد: "یکی از پنج وای فکر می کند مانیفست کمونیست بهتر "تضمین آزادی و برابری" از اعلامیه استقلال." جزئیات کامل بحث در اینجا.

ساندرز نیز به خصوص قوی در Latinx جامعه آنها طراحی شده او را به یک پیروزی در نوادا در ماه گذشته و می تواند انجام این کار یک بار دیگر امشب در تگزاس و کالیفرنیا. همکار من مسیحی باز صحبت به Latino سازمان در ماه ژانویه و کمک رسانی به جامعه و آنها بارها و بارها ذکر شده ساندرز مبارزات انتخاباتی به عنوان استاندارد طلایی در مسابقه.

جو بایدن

بایدن انتخاباتی: بایدن به عقب است ، چند هفته پیش پس از اتمام دوره پنجم در نیوهمشایر, کمپین اعلامیه شروع به چکه برای معاون سابق رئیس جمهور. در حال حاضر مبارزات انتخاباتی خود تا به حال یک شروع تازه در حد متوسط و دموکرات پس از وزش دموکرات می شود پشت سر او.

آیا در آخرین لحظه تاییدیه از هری رید به عنوان به خوبی به عنوان رقیب سابق پیت Buttigieg Amy Klobuchar و حتی بتو o'rourke ارائه انتخابات-شب افزایش بایدن امیدوار است ؟ بلوک نامتناسب کالج تحصیل سفید رای دهندگان که می خواهم به صف پشت Buttigieg یا Klobuchar می تواند تعیین کند که چه کسی در نهایت برنده اصلی. و در حال حاضر بایدن به نظر می رسد که دست بالا.

—Saahil دسای

*

"عکس فوری "

(برایان اسنایدر / فردا نیوز)

الیزابت وارن خروجی یک غرفه رای گیری پس از پر کردن خود رای گیری روز سه شنبه در کمبریج ماساچوست است. سرنوشت او به احتمال زیاد بقیه در مورد اینکه او چگونه انجام امشب.

*

"بحث روز "

(دیوید بکر / رویترز)

در "جامعه گسترش" از COVID-19 نفر در واشنگتن و کالیفرنیا نشان می دهد که راه CDC ردیابی شد و تست برای coronavirus ناقص بود: در حالی که تمرکز بر روی مسافران این ویروس ممکن است در ایالات متحده برای ماه معنی تعداد موارد گزارش شده است که بیش از حد پایین ما علم و فن نویسنده الکسیس Madrigal گزارش.

*

"شب بخوانید "

(CALLAGHAN O'HARE / نیویورک تایمز / REDUX)

این AOC چپ در مقابل هنری Cuellar

نماینده هنری Cuellar تگزاس برگزار شد به خود محافظه کار منطقه جنوب غرب از سال 2004; خود را طرفدار تفنگ, نرم افزار-زندگی شهرت است که بخش بزرگی از او که آخرین دموکرات از نوع خود را در خانه.

او چهره خود را در آخرین آزمون امروز, زمانی که او در درجه اول Latino ترکیبات را انتخاب کنید بین او و مترقی چلنجر جسیکا کیسنرس که برخوردار تاییدیه از امثال اسکندریه Ocasio-Cortez, Bernie Sanders, و الیزابت وارن.

اما Cuellar ممکن است عرق کردن راشل ویلیامز می نویسد:

من انتظار نداشتند او را به صحبت کردن بسیار او داده نشده است, و در بسیاری از مصاحبه ها در طول مبارزات انتخاباتی. اما او مشتاق به انفجار کیسنرس و عدالت دموکرات که به انتقاد از او برای خود coziness با شرکت PACs.

"عدالت سوسیالیست دموکرات هستند PAC همچنین, اما من حدس می زنم خود را تایید شده است, خوب," او گفت:. "آنها سعی می کنند به گفتن آنها خیلی, خالص, اما هنگامی که شما شروع به دنبال در آن همه چیز آنها را گمراه در راه های بسیاری."

جزئیات اعزام از تگزاس 28th کنگره منطقه در اینجا.


*

امروز خبرنامه نوشته شده توسط Saahil دسای یک ویرایشگر در سیاست میز و مسیحی باز یک سیاست همکار. آن را ویرایش شد توسط Shan وانگ که نظارت خبرنامه.

شما می توانید پاسخ به طور مستقیم به این خبرنامه با سوال یا نظر و یا ارسال یک یادداشت به politicsdaily@theatlantic.com.

حمایت شما باعث می شود ما روزنامه نگاری ممکن است. مشترک شدن در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب