ناباروری در مردان و معنای خانواده در "مکث"

ریچارد Yeagley کوتاه مستند تواریخ از یک سال در زندگی یک زن و شوهر تصمیم گیری های دشوار در مورد پدر و مادر. شده

توسط NEWS-SINGLE در 1 مرداد 1399

ریچارد Yeagley کوتاه مستند تواریخ از یک سال در زندگی یک زن و شوهر تصمیم گیری های دشوار در مورد پدر و مادر.

شده است وجود دارد بحث ما در طول زمان ملی فاجعه از یک کوروناویروس "مکث" از عناصر عملی و روانی زندگی نه برای همیشه متوقف شود اما به طور موقت (و تا کنون بیشتر همواره) یخ زده. همه گیر شده است یک تجربه مشترک اما بسیاری از این مکث ها تجربه در خصوصی—ترک در داستان است که یکی می گوید در مورد زندگی بین یک رویداد مهم و چه پس از در می آید.

ریچارد Yeagley مستند "مکث: مختصری تفکر از اسکات ناباروری" به دنبال یک زن و شوهر اسکات و جن وادار کردن مردم از نقطه هنگامی که آنها یاد بگیرند که بعد از یک تحقیقی روش پزشکی است که اسکات تعداد اسپرم به اندازه کافی بالا است به آنها اجازه می دهد برای باردار شدن یک کودک. این زن و شوهر شده اند "رقیب با ناباروری" برای سه سال گذشته ما از یک عنوان کارت. عبارت است در یک بار بطور سرد بالینی و عاطفی سنگین نشان می دهد جنگ برپا در مطب بلکه مملو بحث و انفرادی روانی و کشمکش است. Jenn محافظت شده و تشکیل شده می گوید که او می خواهد به پرورش کودکان و یا اتخاذ کنند. اسکات که ناامیدی و سرخوردگی می شکند از طریق بر روی صورت خود را هر زمان که او در مورد این موضوع باقی می ماند مجموعه با در بر داشتن خود بیولوژیکی فرزندان—که او در حال حاضر به رسمیت می شناسد امکان پذیر نیست.

Yeagley که می دانستند اسکات و جن اجتماعی قبل از شروع پروژه فیلم برداری از زن و شوهر به صورت پراکنده در این دوره نزدیک به یک سال از دسامبر سال 2018 به زیر نوامبر. Yeagley گفت که او کشیده شده توسط اسکات تمایل به بحث در مورد ناباروری و لخت و ناتمام—حتی سخت—ماهیت افکار خود را. "او درخواست بسیاری از سوالات هستند که بسیار ناراحت کننده به درخواست" Yeagley به من گفت. اسکات در مورد "نفس" و "میراث" و تمایل کودک "که نشان می دهد من چیزهایی که بسیار کمی از مردم می تواند به من نشان بده." او با ابراز تاسف قادر به خود را "فرزندان خود" قبل از اصلاح خود به یاد داشته باشید که او به معنی "کودکان که من مواد ژنتیکی در آنها است." پاسخ خود را به ناخواسته نتایج آزمون یکی از غم و اندوه. او عزادار است این نسخه از والدین او تصور کرده برای خودش و او غیر ممکن است فرزند—او توصیف احساس به عنوان "از دست دادن کسی که دوست دارم از دست دادن کسی که دوست دارم من." در عین حال با وجود مکرر خود را تمرکز خود را در پریشانی او قادر غمگین برای شریک زندگی خود را بیش از حد به رسمیت شناختن آن امتناع خود را به دنبال تصویب یا پرورش را انکار Jenn تجربه مادری.

مردم در اطراف اسکات سعی کنید را به شما معرفی گسترده تر ایده های والدین. Jenn او اطمینان داد که او می خواهم یک پدر برای هر کودک. زن و شوهر دیگر دوستان از کلیسا که والدین یک دختر به تصویب رسید توضیح دهید و به وضوح نشان می دهد که معنای خانواده فراتر از زیست شناسی. شوهر به آرامی می گوید اسکات که او نیاز به متوقف کردن فکر کردن در مورد ناباروری صرفا از نظر خودش—"شما یک تیم هستید," او می گوید اسکات و جن. برای بیننده این صداها ارائه قانع کننده دیدگاه اما اسکات است هنوز رتبهدهی نشده است آماده به آنها را بشنود.

ناباروری داستان اغلب قاب به عنوان چالش هایی که یک زن و شوهر در برابر هم (یا که یک زن به تنهایی در برابر) اما به عنوان فیلم را به عنوان نشان می دهد, این است که داستان اسکات و مانند آن را در مورد مبارزه خود را که مرتبط است اما نه به طور کامل با هم تداخل دارند با میل به یک کودک است. سوال اصلی نیست خیلی در مورد این که آیا او به دنبال خواهد داشت Jenn سرب و تصمیم به پرورش و یا اتخاذ کودکان—و نه حتی در مورد آنچه در آن به معنی می خواهید کودکان و یا به عنوان یک پدر و مادر هر چند اسکات درگیر با این پرسش از چند جهت. به جای آن چیزی است که ساده تر و شاید پیچیده تر: چه اتفاقی می افتد زمانی که برخی از بزرگ زشت تکه از زندگی می آید سست و مختل حس یک خود ؟ زمانی که اسکات می گوید جن "این درست نیست که چگونه من فکر می کردم خانواده من خواهد بود," او گفت: در اثر این است که چگونه من فکر کردم داستان زندگی من خواهد رفت.

این فیلم را پایان یک دوسوگرا به نوبه خود یک گریز برای زن و شوهر به دور از والدین به چیز دیگری. Yeagley توصیف محل که در آن ما را ترک جن و اسکات به عنوان احساس بالقوه "ناراضی و قانع"—و نه تمام داستان در مورد تصمیم گیری نهایی با شادی بصیرتهای—اما او افزود که این فقط یک عکس از زن و شوهر زندگی می کند و نه حرف آخر چه شکل خانواده خود را ممکن است. در حال حاضر برای توقف نیست بسیار بیش از.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن