Maple Leafs باید پاسخی برای منتقدان به عنوان آنها خاموش کردن پنگوئن

پس از دو بی توجه است مأیوس کننده اجرای برنامه Maple Leafs سر مربی شلدون Keefe می خواستم برای دیدن "نشانه هایی

توسط NEWS-SINGLE در 2 اسفند 1398

پس از دو بی توجه است مأیوس کننده اجرای برنامه Maple Leafs سر مربی شلدون Keefe می خواستم برای دیدن "نشانه هایی از زندگی" از تیم خود را.

آن را تنها یک بازی اما تورنتو تحویل داده است.

جیک Muzzin تا به حال یک هدف و دو کمک Frederik اندرسن ساخته شده 24 صرفه جویی دوم خود shutout فصل و برگها ضرب و شتم Pittsburgh Penguins 4-0 در پنج شنبه شب.

ویلیام Nylander, Kasperi Kapanen و ژاک هایمن نیز به ثمر رساند برای تورنتو (32-22-8) بود که خجالت 5-2 در پیتسبورگ در روز سه شنبه. جان توارث اضافه شده دو کمک برای برگها که نقل مکان کرد و به مقام سوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد.

مت مورای ساخته شده 26 توقف برای پیتسبورگ (37-16-6) رنج می برد که اکثر آن کج دست دادن این فصل است.

تورنتو در آینده back-to-back تلفات جاده ای زشت 5-2 شکست روز شنبه مقابل Buffalo Sabres و تکان دهنده شکست در پیتسبورگ که در آن پنگوئن ها به برگها در ساختمان 5-0 سرب فقط به گذشته میدوی نقطه از دوره دوم.

پس بدون گل اول دوره پنجشنبه برگها تحت فشار قرار دادند و در مقابل در 7:45 دوم زمانی که Muzzin نقطه شات پینگ کردن پست و با تازه به دست آورد و دنیس Malgin ارائه ترافیک در مقابل موری.

این defenceman خود را جشن گرفتند پنجم هدف از این کمپین بالا fiving خیلی خوشحال پشتیبان گیری دروازه بان جک کمپبل روی نیمکت قبل از اینکه تبریک با بقیه هم تیمی های خود.

تورنتو 5-در-3 قدرت بازی به صورت 1:53 میدوی از طریق دوم — استقرار پنج به جلو برای دومین مستقیم بازی — و ترک خورده پنگوئن' مجازات کشتن زمانی که Nylander در زمان یک خوراک از متیوز و ضرب و شتم موری از طریق پد برای 27th در 10:01 بعد از توارث برنده توهین آمیز منطقه رسم.

Kapanen پس از آن ساخته شده آن را 3-0 با 12th خود را در 13:04 زمانی که او با فنر توسط الکساندر Kerfoot و اخراج گذشته موری blocker.

برگها صرف بعد از ظهر چهارشنبه و صبح روز پنج شنبه در پاسخ دادن به سوالات خود را در مورد اخلاق کار و سطح اضطرار در یک فصل است که می تواند لغزش دور اما نشان داد مقدار زیادی از پوش بک در این شب — و نه تنها بین سوت.

پنگوئن جناح پاتریک Hornqvist در زمان یک زن و شوهر از اجرا می شود در برگ rookie defenceman Rasmus Sandin اواخر در دوم. Kapanen مداخله کردم و متقابل را بررسی کنید تا به مشکلات خود را قبل از انداختن دستکش با پیتسبورگ Jared McCann.

پنگوئن کاپیتان سیدنی کرازبی و توارث خود تورنتو همتای جاوید در هر یک از دیگر و پس از یک scrum که دیدم Hornqvist زمین در اندرسن و دو ادامه گفتگو به عنوان تیم رهبری برای دومین تنفس.

هایمن قرار دادن همه چیز دور از دسترس در 3:56 سوم زمانی که او جمع آوری شده خود را دوباره بجای اول برگشتن یک انحراف و تضعیف صفحه اصلی 19 خود را فقط در خود 43 بازی از 2019-20 پس از از دست رفته اول 19 زیر بازی خارج از فصل عمل جراحی زانو.

داشتن خیلی تلاش کرد برای بسیاری از سال 2020 اندرسن برگزار فورت بقیه راه به عنوان برگ بسته صفوف دفاعی در اطراف دروازه بان خود را برای کمک به او را انتخاب کنید تا 18 shutout حرفه ای خود را.

این برگها که از خواب بیدار شدم جمعه از پلی آف با 21 بازی در سمت چپ برنامه آمد و در 7-8-3 بیش از 18 بازی گذشته خود را — تنها با چهار 60 دقیقه پیروزی بیش از آن span زیر یک 15-4-1 شروع به Keefe تصدی.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

پیتسبورگ در ضمن در نبرد با واشنگتن پایتخت بالای شهری را بدست آورد.

اندرسن که در آمد با یک .871 صرفه جویی در صد قدمت Jan. 6 و 0-3-0 پس از بازگشت از گردن آسیب است که هزینه او چهار بازی ساخته شده 14 متوقف می شود در افتتاحیه دوره از جمله پنج در اواخر بازی قدرت برای برگها' برای اولین بار موفق کشتن در برابر پیتسبورگ در پنج تلاش در 2019-20.

تاریخ گفتگو

س:

چگونه می توانم به شما فکر می کنم برگ بازی در مقابل پنگوئن ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب