Maple Leafs امید "آینده بسیار نزدیک" برای مورگان Rielly است روز شنبه در برابر خلیج تمپا

افرا برگها تحقق هر بازی یک بازی حذفی در فشار خود را برای پست-فصل نقل مکان کرد و همه چیز در اطراف دوشنبه به عنو

توسط NEWS-SINGLE در 20 اسفند 1398

افرا برگها تحقق هر بازی یک بازی حذفی در فشار خود را برای پست-فصل نقل مکان کرد و همه چیز در اطراف دوشنبه به عنوان آنها آماده برای بازگشت defenceman مورگان Rielly.

برگها مربی شلدون Keefe حوصلگی خود را بالا دو خط و تنظیم قدرت خود را بازی. اما خود بزرگترین حرکت قبل از بازی روز سه شنبه برابر Tampa Bay, به احتمال زیاد خواهد بازگرداندن Rielly به صف. برگها' top defenceman خارج شده و پس Jan. 12 با یک پا.

واضح است برگها نیاز Rielly. آنها اجازه پنج گل یا بیشتر در هشت نفر از 24 بازی او بود از جمله بازی او مجروح شد و آنها از دست رفته خود را رهبری هر دو بر روی نیمکت و آبی خط. تورنتو بود 24-15-6 زمانی که Rielly رفت و 11-10-3 پس از آن.

"ما در حال رفتن به ببینید که چگونه او در پاسخ بیش از بقیه (دوشنبه و سهشنبه), اما آن را به دنبال بسیار خوب است که او را در آینده بسیار نزدیک" برگ مربی شلدون Keefe گفت.

Keefe پس از تماشای یک "غیر قابل قبول" سطح عملکرد و تعهد از تیم خود را در طول سه بازی از دست دادن رگه در کالیفرنیا هفته گذشته جابجا میچ Marner و ویلیام Nylander در بالا دو خط و ترویج Kasperi Kapanen. Marner و Kapanen را با کاپیتان جان توارث در حالی که Nylander می پیوندد Auston متیوز و ژاک هایمن. الکس Kerfoot بازگشت به نقش خود به عنوان سومین خط مرکز.

توارث به ثمر رساند 47 اهداف فصل گذشته با Marner در درجه اول بر روی بال خود را.

"تغییر شیمی کمی انجام داده ایم آن را در اینجا و وجود دارد و گاهی اوقات کار می کند و گاهی اوقات آن را نمی کند" Keefe گفت. "ما امیدواریم که این جرقه می تواند چیزی در اینجا برای ما است."

Rielly در ضمن شده است خارش به بازگشت به برگ' صف.

"همه ما می خواهیم برای کمک بیشتر پایین کشش," او گفت:. "این باعث می شود برای اطلاعات بیشتر آتش ... اما مهم ترین چیز این است که به عنوان یک تیم بازی کنیم راه ما هنگامی که ما موفق تر است. ما ثابت کرده اند آن را انجام داده ایم اما از آن زمان شروع به نشان دادن آن ... زمان کوتاه است (با 13 بازی باقی مانده در این فصل به طور منظم)."

Keefe گفت Rielly و جیک Muzzin هستند برگها ترین آوازی بازیکنان روی نیمکت و در اتاق پانسمان و بازیکنان است که می تواند بهترین نگه داشتن چیزهای نور است.

"تاثیر او در تیم برای خود صحبت می کند اما مهم ترین چیز برای من به خصوص در این زمان از فصل است که صدای او و حضور او در اطراف تیم" مربی گفت. "ما لازم نیست که بسیاری از بچه ها که آوازی آنهایی که به بچه ها که دریافت خواهید ... اگر شما از من بپرسید که این رهبران هستند که در باره من می خواهم بگویم Rielly و Muzzin."

Keefe بود Rielly در شماره 2 قدرت-بازی بازی های واحد دوشنبه و تغییر برخی از موقعیت در بالای واحد داشتن Marner کار اولین عبور از خط آبی در زمانی که برگها دارای اختیار در حالی که تلاش برای آزاد کردن متیوز برای خود یک تایمر.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر
Mark Zwolinski

تاریخ گفتگو

س:

چگونه بازگشت مورگان Rielly تاثیر برگها? به اشتراک گذاشتن افکار خود را.

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب