Maple Leafs تجارت برای goaltender جک کمپبل پس از مایکل هاچینسون مبارزات در از دست دادن به رنجرز

مایکل هاچینسون شده است bumped گذشته به عنوان برگ پشتیبان گیری دروازه بان. جک کمپبل است.برگها پس از دیگری سوال

توسط NEWS-SINGLE در 17 بهمن 1398

مایکل هاچینسون شده است bumped گذشته به عنوان برگ پشتیبان گیری دروازه بان. جک کمپبل است.

برگها پس از دیگری سوال برانگیز عملکرد از هاچینسون در یک 5-3 دست دادن به رنجرز در نیویورک چهارشنبه شب ماشه در یک تجارت برای برخی از goaltending کمک کند. آنها اعلام کرد که تجارت لحظات پس از از دست دادن

برگها برداشت کمپبل 28 ساله سابق دور اول انتخاب کنید و به جلو Kyle کلیفورد 29 از Los Angeles Kings برای جلو Trevor Moore سوم-انتخاب دور در سال جاری پیش نویس و مشروط سوم-دور در انتخاب 2021. پادشاهان نگه داشتن 50 درصد از کلیفورد حقوق و دستمزد.

کلید معامله است کمپبل که به نظر می رسد در 58 بازی NHL با لس آنجلس و دالاس ارسال 2.58 اهداف-برابر میانگین و .916 صرفه جویی در صد. او بخشی از تاریخ و حرفه ای با سو لوح المركم سابق تیم برگها GM Kyle Dubas.

کلیفورد 60 اهداف و 69 کمک در 660 حرفه ای بازی NHL همه با لس آنجلس.

هاچینسون که تا به حال تلاش های زیادی از این فصل در نقش پشتیبان گیری اجازه سه گل در اولین دوره روز شنبه — دو تا از آنها را در شش دوم span — به عنوان برگ کاهش یافته خود را در بازی دوم در یک ردیف.

هاچینسون قطعا سزاوار نیست تمام سرزنش. اولین دوره بحران شد و در نتیجه برگها تیم بیش از حد خم در جرم. آن دو سریع-حمله به اهداف داخل آمد آخرین 2:25 از اولین دوره در 1-1 کراوات زمانی که برگها باید متمرکز بر نمی دادن تا نخست شانس.

برای اولین بار از این اهداف رسید که Mika Zibanejad جامعی مچ شات کردن از دست faceoff در برگها منطقه. دوم دیدم کریس Kreider bolt توسط جاستین Holl خاموش متعاقب آن رسم کنید. Auston ماتیوز از دست هر دو faceoffs.

هاچینسون در واقع یک ذخیره برای جلوگیری از یک 4-1 نمره اول است. اما او را تا سه گل, در علاوه بر این به او داده بود تا در آخرین دوره از کار شنبه.

چهارم رنجرز هدف که لحظات پس از ماتیوز از آن ساخته شده 3-2 شد سخت به نگاه. هاچینسون تصادفا رفتن پست به پست و از دست رفته خود را چوب. او هرگز کاملا بهبود به عنوان پاول Buchnevich شات در بر داشت راه خود را در زیر پد خود را.

"هدف چهارم قطعا deflating و ویرانگر" برگ مربی شلدون Keefe به خبرنگاران گفت: بعد از بازی. "در همان زمان ما باید بهتر در آن شرایط. کردن faceoffs ..., bang, bang ... که فقط به زندگی سخت خود را دروازه بان."

هاچینسون داده است تا سه گل یا بیشتر در یک دوره نه از 15 ظاهر چیزی برگها نمی توانید اجازه می دهد به ادامه در حالی که آنها صبر کنید برای استارت Frederik اندرسن به بازگشت از گردن آسیب است.

برگها به روز نکردم اندرسن وضعیت پس از بازی روز چهارشنبه. او کشیده شد از روز دوشنبه دست به فلوریدا قرار گرفتند و تصادم پروتکل. این تیم روز سه شنبه گفت او روز به روز با گردن آسیب است.

Keefe شد noncommittal وقتی پرسیده شد که شروع می شود در هدف برای بازی روز جمعه در برابر آناهایم.

"این خیلی زود به بگویید" مربی گفت: قبل از تجارت اعلام شد. "وجود دارد بسیاری که بدیهی است با فرد و برخی از چیزهای دیگر بیش از حد, بنابراین ما فقط نوع را به ببینید که چگونه همه چیز حل و فصل کردن و ببینید که در آن ما در."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر
  • برگها معین: جان توارث به ثمر رساند تورنتو اولین هدف و در حال حاضر دارای 20 در این فصل است. توارث رسیده است و 20 گل یا بیشتر در هر یک از 11 NHL فصل. متیوز به ثمر رساند و دو بار برای رسیدن به 39 در این فصل است. از آن او بود 30th, حرفه ای, دو-بازی هدف ... برگها defenceman کودی Ceci چپ بازی با حدود شش دقیقه به سمت چپ در دوره سوم و بازگشت نیست.
  • بعدی: برگها میزبان آناهایم در جمعه 7 p. m.
Mark Zwolinski


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب