نقشه برداری پیاده رو های شهر نیویورک برای اجتماعی فاصله

عکس توسط Jeenah ماه / بلومبرگ / گتیFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان

توسط NEWS-SINGLE در 5 اردیبهشت 1399
New York City sidewalk
عکس توسط Jeenah ماه / بلومبرگ / گتی

ماه گذشته به عنوان coronavirus همه گیر شد و فقط شروع به احساس می شود در شهر نیویورک به برنامه ریز شهری و معمار Meli هاروی فکر آن خواهد بود مفید برای تجزیه و تحلیل چقدر دشوار اجتماعی فاصله ممکن است در هر بخش از این شهر نزدیک به سیزده هزار مایل از پیاده رو. "شما ممکن است تعداد کمتری از مردم در خیابان اما شما هنوز هم باید تمام این موانع است که شما باید برای مذاکره" هاروی گفت: قبل از لیست برخی از موانع است که او در بر داشت خودش را رقیب با در حالی که راه رفتن را از طریق محله Boerum تپه در نزدیکی مرکز شهر بروکلین. "مردم راه رفتن سگ یکی از بزرگ وجود دارد خطوط برای برخی از grocers, شما ممکن است راه رفتن مردم در کنار هم."

هاروی یک مدت طولانی علاقه مردم چگونه حرکت پیاده رو. در یک نقطه در سال گذشته در حالی که آموزش به عنوان یک مکمل در دانشگاه کلمبیا تحصیلات تکمیلی دانشکده معماری و برنامه ریزی او و دو نفر از دانشجویان کاوش در تپه سیاه و سفید پلاستیکی, سطل زباله, کیسه انباشت اشیاء بدست آمده در محدودیت برای وزارت بهداشت برای جمع آوری مانع عبور و مرور. به عنوان ویروس گسترش هاروی علاقه دانشگاهی شد یک زندگی واقعی نگرانی برای مردم در تلاش برای حفظ شش پا را از راه دور از دیگر پیاده در حالی که سفر از طریق یک شهرستان که در آن از راه حق است که اغلب ذهنی obliviousness غیر معمول نیست و هر بیت از فضا دیده می شود به عنوان قلمرو اشغال می شود.

در نهایت همه گیر باعث هاروی به ترک بروکلین برای, New Hampshire, که در آن خانواده زندگی می کند اما او نگه داشته فکر کردن در مورد چگونه علاقه خود را در پیاده رو و تجربه خود را به عنوان یک برنامه ریز شهری ممکن است کمک به کسانی که ماندند. در اوایل ماه آوریل او رفت و به نیویورک باز داده های وب سایت که شامل تقریبا جامع طیف وسیعی از اطلاعات شهری. وجود هاروی در بر داشت مجموعه ای از پیاده رو تشریح بر اساس عکس های هوایی گرفته شده در سال 2014. در طی دو هفته او یک فرمول به شکل عرض هر یک.

یکشنبه شب هاروی تعاملی پروژه پیاده رو عرض نیویورک آنلاین منتشر شد. این اجازه می دهد تا به کاربران برای سر خوردن بر روی یک نقشه از شهرستان پنج بخش نیویورک و زوم در محله ها و تقاطع ها. گسترده تر از پیاده رو به رنگ آبی مشخص شده. پی باریک, پیاده رو, سبز, زرد, نارنجی و قرمز است. تمام پیاده رو, البته, برابر نیستند. "این راه خوبی است برای اجتماعی فاصله!" نقشه می گوید: یک بخش از Delancey Street, در پایین سمت شرق است که به عنوان ذکر شده است که حدود بیست و پنج فوت عرض است. بخشی از پیاده رو در سمت شمال اقیانوس منجمد شمالی خیابان در نزدیکی بدفورد خیابان در غرب ایجاد کرد, در ضمن ذکر شده است به عنوان کمی بیش از پنج فوت عرض و یا به عنوان نقشه می گوید: "بیش از حد باریک اجتماعی فاصله." بسیاری دیگر از پیاده رو سقوط جایی در میان.

اگرچه نیویورک شده است شناخته شده به عنوان یک عابر پیاده را در شهر پیاده رو آن در به طور کلی به ویژه نسبت سخاوتمندانه. های تاریک و پیچ در پیچ خیابان از قدیمی ترین نقاط پایین منهتن تمایل به پیاده رو باریک. عملا تمام پیاده رو در طول حدود پنج مایل طول Utopia پارک وی, در, ماشین, محور, ملکه قرمز یا نارنجی و اندازه گیری در نقشه بین پنج تا ده فوت عرض است. خیابان اسمیت یکی از Boerum هیل معابر اصلی و خیابان که در آن فصل تا به حال پیاده رو-اندازه گیری تجلی است نه خیلی بیشتر انطباق نقشه نشان می دهد که تنها با چند امتداد پیاده رو گسترده تر از ده پا و یک بخش از حدود سه و نیم متر عرض دارد. ترین به طور مداوم و گسترده پیاده رو, به نظر می رسد, هستند, همراه برادوی در شمال غرب 72 خیابان, Adam Clayton پاول جونیور بلوار و Malcolm X بلوار. گاهی اوقات هر دو بسیار گسترده و بسیار باریک پیاده رو را می توان در نزدیکی. این نقشه نشان می دهد که Rikers Island شامل پیاده رو یک کمی بیش از سی و سه پا و دو پا. و این نشان می دهد که در شرق فوردهام جاده در برانکس یک کشش از پیاده رو که اقدامات فقط بیش از بیست و نه پا گسترده ای می دهد راه را در عرض چند متری در نزدیکی Crotona خیابان به یک بخش است که بیش از دو پا گسترده است.

هاروی گفت که پیاده رو به عرض نه تنها عامل است که نقش اجتماعی فاصله. ویژگی های مانند درخت چاله شیرهای آتش نشانی, نور, قطب, و صندوق های پستی را تا اتاق. "در بالا از آن" هاروی گفت: "شما ممکن است ده ها تن از مردم رقابت برای همین پیاده رو فضا." پس از او به چاپ نقشه هاروی دریافت پیام از مردم که بازدید آن. برخی او گفت: با اشاره به این که نقشه به حساب نمی های اخیر تغییرات. دیگران باید به او گفت که نقشه را از نزدیک مسابقات آنچه آنها مشاهده کرده اند. یک نفر در پاسخ به هاروی اعلام پروژه در توییتر نشان می دهد که او شامل اطلاعات در مورد مجوز برای ساخت و ساز است که می تواند تا پیاده رو فضا. ("این یک ایده عالی" هاروی پاسخ داد.) یک مرد از فرانسه گفت که او کار بر روی یک پروژه مشابه برای پاریس.

هاروی روشن است که این نقشه به معنی این نیست به عنوان یک عفونت-اجتناب راهنمای و یا یک راه قابل اعتماد برای هر کسی که به می دانم که مسیرهای ممکن است امن ترین. بلکه روی نقشه فراهم می کند مجموعه ای از اطلاعات که نمی شد به راحتی در دسترس عموم است. برخی از کسانی که می تواند استفاده برای نقشه هاروی پیشنهاد عبارتند از مسئولان شهرستان علاقه مند در ارزیابی پیاده رو عرض که با توجه به اینکه نزدیک به جاده به ماشین ها و کامیون ها و باز کردن آنها را برای عبور و مرور.

در نهایت هاروی امیدوار است که این نقشه—که او گفت: یک نوع از "سند راه ما برنامه ریزی و ساخت شهرهای بیش از دو قرن"—می توانید یک هدف فراتر از همه گیر با ارائه ایده هایی برای چگونه به نگاه در این شهر رشد و توسعه آن را به عنوان رفت و از هلندی پاسگاه در دنیای جدید به شهرستان پرجمعیت ترین در ایالات متحده است. در حال حاضر هاروی گفت: او تا به حال متوجه عناصر از خیابان که او برنامه ریزی شده به بررسی بیشتر است. چرا مثلا در حال پیاده رو در امتداد راه های خاصی در هارلم فوق العاده گسترده ای در حالی که در پیاده رو در خیابان های متقاطع فوق العاده باریک? و چرا از آن است که پیاده رو به نظر می رسد باریک تر دورتر آنها از این شهر مرکز ؟ "بسیاری از این آثار نشان می دهد که در این نقشه در نتیجه از تصمیم گیری," او گفت:. "من واقعا امیدوارم که این درگاه به بینش جدید و سوالات جدید."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب