Marc Maron را End-of-the-World اضطراب

فرهنگ در جدید خود را Netflix, ویژه, پایان زمان سرگرم کننده, کمدین تبدیل توجه خود را به احساس وحشت و نگرانی

توسط NEWS-SINGLE در 23 اسفند 1398
مارک مرکن: acerbically بد خو همیشه fretful و معلوم مناسب بدبینانه.Netflix

این نیست که مارک مارون پیش بینی این لحظه نفسه. آن را بسیار بعید است که استدلال او در Netflix بکشد ایستاده, ویژه, پایان زمان سرگرم کننده, که "بدی" ممکن است آینده او به طور خاص گیراندم coronavirus همه گیر black-swan رویداد تهدید به از بین بردن اقتصاد جهانی و سلامت جهان است. اگر او تا به حال او ممکن است در لمس صورت خود را کمتر از هر زمان مارون wearily پاک چشمان خود را در طول زمان پایانمن shuddered.

و در عین حال. اگر زمان پایان اراضی درستی در طول یک هفته است که در آن بیشتر و بیشتر مردم در حال محدود به خانه های خود متکی به تازگی در Netflix بکشد برای شرکت در آن است واقعا شگفت آور است ؟ مارون—acerbically بد خو همیشه fretful و معلوم مناسب بدبینانه—نشان می دهد خود را در نشان می دهد به چیزی از اضطراب كرد. پایان زماناجرا می شود که کمی بیش از یک ساعت ثبت شد در اواخر سال گذشته اما روح آن است که مارک با برخی از علائم مراحل اولیه آخرالزمان است که باید مشخص 2020 تا کنون. قطعا مارون می گوید مخاطبان خود را در جهان در حال پایان یافتن است حداقل از نظر زیست محیطی. "من فکر می کنم همه ما در قلب ما واقعا می دانم که ما همه چیز را ما می تواند." او مکث به عنوان مخاطب می خندد عصبی. "منظورم این است که فکر می کنم در مورد آن, ما به ارمغان آورد همه خود ما کیسه به سوپر مارکت. بله در مورد آن."

یکی از شگفتی از شیوع کروناویروس تا کنون شده است که بسیاری از مردم در پاسخ به آن با تماشای سرایتیا خواندن ایستگاه یازدهیا بازبینی قطعهمه تلخ fantasias در مورد بیماری زده جهان است. تماشای پایان زمانهر چند من آن را کردم—چیزی بی اندازه تسکین دهنده در مورد دیدن مردم پاسخ مناسب به وحشت القا حوادث و یا حداقل منشعب قابل لمس اضطراب در راه است که باعث می شود کمتر احساس تنهایی. این است که مارون لحظه به درخشش. کمدین بازیگر پادکست میزبان و عجیب همدلانه مصاحبه از مردم از براد پیت به, باراک اوباما, برای مزمن angsty یک ترشرویی کشیش از ناتوانی. "من فقط نمی دانم نمی," او می گوید: بارها و بارها در طول زمان پایانیک شعار است که می شود آن را عجیب و غریب نیایش. "من نمی دانم. من نمی دانم چه چیزی قراره اتفاق می افتد. من نمی دانم آنچه که ما انجام دهد. من نمی دانم."

هنوز این formulaically یک کمدی نشان می دهد حتی اگر خطوط پانچ صدمه دیده است. Vivisecting پوچی می گویند ضد vaxxers یا جناح راست رسانه ها به اندازه کافی آسان است و مارون می کند که. ("Lotta شغل در آسمان سوزاندن" او تصور Sean Hannity گفت: در وسط آخرالزمان است.) اما او به نظر می رسد بیشتر مجبور به انتخاب از هم جدا نوع اصلی روند شیوه زندگی است که مردم به اشتباه به panaceas. "شما می دانید که هرگز کسی میخوام تخلیه برخی از گه در سر خود را که قصد خراب کردن زندگی خود را," او می گوید در شروع بیرحمانه خنده دار کمی در مورد زردچوبه که محبوب درمانی برای همه برای معضل "التهاب است." پانچ خط ؟ "من از زردچوبه و من احساس می کنم کمتر ملتهب است." یوگا پلاستیک-نی ممنوعیت الهام بخش, الهام بخش Instagrammers—همه آنها تا پایان skewered به یکی از بزرگ curmudgeonly شیش کباب.

به عنوان مارون چرخه را از طریق مار-روغن فروشندگان و فاکس نیوز حباب و discomfiting "المل لی از اواخر مرحله سرمایه داری و مسیحی پایان بار نبوت" او به نظر می رسد به لمس در موقع بینش. طبیعی ترین غریزه بشر است که می خواهید چیزی را باور. این که آیا آن را در دوم آمدن مسیح تاکید asanas و یا حتی فقط لحظه ای خود تعریف می آید که با ارسال یک عکس در Instagram میل همان است: به احساس بیش از یک انحراف بیش از یک squishable اشکال در لوله کفش. مارون می داند که این بهتر از بیشتر است. او نادر ستاره که شهرت واقعی در 50s خود را پس از یک حرفه ای در اوایل تعریف شده توسط بیت قطعات و شکست خورده ابتدائی و لغو رادیو را نشان می دهد. ایستاده روی صحنه در حال حاضر در یک جلیقه و شلوار جین که او را نگاه مانند یک دلنوازی عمله یا charismatically rumpled معلم انگلیسی او به نظر می رسد unmollified با موفقیت. او, او می گوید هنوز هم "وحشت زده همه زمان و من فکر می کنم بسیاری از ما هستند."

چه این به این معنی نشان می دهد که مارون slyly مورف به شکل او بیشتر disdains: پیامبر دروغین. در 10 دقیقه آخر از پایان زماناو reinvents خود را به عنوان یک عارف ("من آن را حق به عنوان یک یهودی, نویسنده," او توضیح می دهد) راه اندازی به یک زشت و ناپسند فال مربوط به عیسی آهنین آسمان در آتش, افزایش, آب و مایک پنس. آن گه بدبینانه خرده و به پایان می رسد—به عنوان تمدن تقریبا به طور قطع خواهد شد—با هیچ امیدی فراتر از آن اجتناب ناپذیر گسترش مارول سینمایی جهان است. هنوز هم آن را تسلی برای تماشای مارون از بین بردن این لحظه خاص در تاریخچه بنابراین بی رحمانه—امتناع از اجازه می دهد برای امکان absolution اما هنوز crankily مصرف زردچوبه به هر حال. زیرا در نهایت شما فقط نمی دانم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب