بازاریابی T&I خدمات در طول یک بیماری همه گیر: چرا شما باید آن را انجام دهد و چگونه به آن را دریافت حق (COVID-سری 19)I

به تازگی شما ممکن است از خود بپرسید, "چگونه من بازار من ترجمه و یا تفسیر و خدمات در طول بهداشت جهانی و

توسط NEWS-SINGLE در 12 اردیبهشت 1399
Marketing T&I Services during a Pandemic-Why You Should Do It and How to Get It Right .png

به تازگی شما ممکن است از خود بپرسید, "چگونه من بازار من ترجمه و یا تفسیر و خدمات در طول بهداشت جهانی و بحران اقتصادی؟" یا "من باید بازاریابی در همه؟"

شما به تنهایی نیست.

این سوال فرود آمد در صندوق پستی من تا چند بار در چند هفته گذشته به عنوان همکاران به من نوشته شده بپرسید آنچه آنها باید انجام دهید.

چگونه شما تصمیم می گیرید به بازار کسب و کار شما در طول COVID-19 همه گیر است که یک تصمیم بسیار شخصی است. شما ممکن است از ذهن است که خروجی بازاریابی (به طور فعال در بازاریابی با ارسال پیام های بازاریابی خود را به مشتریان) نامناسب است در حال حاضر.

و در حالی که من اعتراف خواهد کرد که من فکر کردم از این خودم را در آن چند روز اول که اوضاع تغییر نزدیک به ساعت من به سرعت تغییر ذهن من.

چرا ؟

چرا که مشتریان هنوز هم به ما نیاز دارند. و مشتریان خود را به ما نیاز دارند. ساده و ساده است.

در حالی که من شما را لمس در بازاریابی ورودی بعد در این پست من می خواهم به شما بخواهید به در نظر گرفتن دو چیز قبل از اینکه شما تصمیم می گیرید که شما کاملا نمی خواهد انجام هر گونه بازاریابی خارجی در این بحران است.

 1. آیا شما کار فرود در صندوق پستی خود را به طور مداوم در حال حاضر ؟

 2. آیا شما مطمئن است که شما ادامه خواهد داد به اندازه کافی کار مداوم در طول این بحران ؟

اگر پاسخ شما "نه" به هر یک از این سوالات (بسیاری از همکاران من صحبت خواهد پاسخ "نه" به حداقل یکی) و شما لازم نیست که منبع دیگری از جریان نقدی در خانواده خود را به در تکیه می کنند در نامشخص زمان, شما ممکن است نیاز به تجدید نظر چه می خواهد و نمی خواهد انجام دهد.

من آن را دریافت کنید. هیچ کس می خواهد به نظر می رسد از لمس و یا فرصت طلب به ویژه هنگامی که وجود دارد بسیار رنج می برند.

اما به جای ادامه به نگرانی که شما ممکن است به نوبه خود مشتریان و یا زحمت آنها را در چه زمان بسیار پر تنش برای همه شما در نظر گرفته است که شما و مشتریان شما ممکن است به خوبی نیاز به خدمات خود را به عنوان یک راه حل به یکی از بسیاری از مشکلات آنها در حال تجربه ؟

در حالی که همچنان به کار و کسب پول شما می توانید همچنان به کمک به اقتصاد است. شما می توانید همچنان به ارائه به مشتریان خود را فوق العاده مفید خدمات در طول زمان هنگامی که خود را با چالش های بزرگ و منابع خود را به طور بالقوه بسیار کم است.

به روشنی وجود دارد این است که یک راه به بازار کسب و کار شما می شود و نه salesy. وجود دارد این است که یک راه به بازار کسب و کار خود و هنوز هم مهربان است. وجود دارد این است که یک راه به بازار کسب و کار خود و خدمت به مشتریان خود را که در آن آنها در حال حاضر.

اگر ورودی کار کند و یا اگر آن را به یک وقفه کامل است, شما ممکن است تجربه بسیاری از شک در حال حاضر وقتی که می آید به بازاریابی خدمات خود را در تمام.

اما به من اعتماد کن. فقط به این دلیل برخی از مشتریان خود را به نظر نمی رسد به صرف پول در حال حاضر این بدان معنا نیست که هیچ کس است.

بله برخی از صنایع و شرکت های در حال تجربه رکود بزرگ در حال حاضر. اما دیگران نه. حتی کسانی که در حال مبارزه هستند به دنبال راه هایی برای خلاق وقتی که می آید به بازاریابی خود را. پس چرا ساخت یک همکاری برای کمک به آنها در احیای کسب و کار خود را?

توسط بازاریابی کسب و کار خود و مناسب در حال حاضر شما می توانید نه تنها نشان می دهد تا مشتریان خود را در طول زمان هنگامی که هر کس می تواند استفاده از برخی از اضافی پشتیبانی می کند اما شما می توانید مجموعه خود را ترجمه و یا تفسیر کسب و کار در مسیر تشکیل و حفظ ثبات دراز مدت.

با سنگ تیز کردن پیام های خود را برای اولین بار

پیام این است که همیشه کلید وقتی که می آید به بازاریابی اما در حال حاضر بیش از همیشه آن را کاملا ضروری به حق آن را دریافت.

اگر شما پیام مناسب است و شما در حال آمدن از محل خدمات خود را به مشتریان خواهد شما را به عنوان کمک به دست و نه به عنوان یک فرصت طلب. و در حالی که ما قطعا همه می خواهم به سابق مناسب پیام حیاتی در اجتناب از دومی است.

در طول زمان هنگامی که هر کس در تلاش است در برخی از راه, بهترین راه ما می تواند کمک به مشتریان ما—هر دو در حال حاضر و در همه زمان ها است—با حل مشکلات.

این کلید خود را به پیام نهفته است که چگونه شما را حل کند مشکلات برای کسانی که به شما خدمت می کنند. فقط شما می دانید چه پیام است که مناسب برای شما مشتریان ایده آل. تنها شما می توانید تعیین حق پیام برای سناریویی مانند زمان بحران است.

هر روش شما مهم است به رسمیت شناختن این وضعیت است که هر کس در. آیا اجتناب از ذکر COVID-19. به جای تماس با آن است. همه فکر کردن در مورد این در حال حاضر. و در حالی که پیام های خود را باید نه تنها در مورد COVID-19 شما باید آن را تصدیق و نگه داشتن در ذهن است که شما فراموش کرده اند چیزی از ارزش به آن مربوط است.

زمان رویکرد مشتری

صنایع دستی کوتاه اما صمیمی پیام ایمیل به شما و مشتریان شما.

 • بپرسید که چگونه آنها در حال انجام است.

 • اجازه دهید آنها را می دانم که شما در دسترس برای کمک به هر چیزی را فوری. اگر آنها چیزی مربوط به COVID-19 پیام برای ارسال به مشتریان خود و همکاران یا کارکنان به آنها بگویید که شما می خواهید قرار داده و آن را در جلوی صف پروژه.

 • جلوگیری از فروش مستقیم زمین از هر نوع مگر آنچه به شما ارائه مربوط است و از کمک به آنها را در حال حاضر.

خیلی ساده است ،

هنگامی که شما در نوشتن به شما و مشتریان شما انجام نمی بنابراین انتظار پاسخ. که گفت: من می باشد حاضر به شرط بندی که شما دریافت خواهد کرد حداقل چند.

حتی اگر هیچ پیشنهاد و یا اشاره ای از پروژه ها و یا تکالیف در خط لوله شما و مشتریان شما خواهد بود خوشحال به شنیدن از شما به تجربه برخی از حالت عادی و دوستانه صورت در صندوق پستی خود را. منظورم این است که نمی تواند همه ما با یک نوع پیام در صندوق پستی ما در این روز ؟

این مهم است که به نگه داشتن در ذهن است که هر کس تاکید کرد و کار را دو بار در کمتر از ساعت در حال حاضر.

کار خود من خشک برای حدود یک هفته یا بیشتر اما هنگامی که مشتریان به نظر می رسید به حل و فصل جدید خود را از راه دور روال من در جریان پروژه برداشت به بالا و دوباره.

و البته من پیام کمک کرده است.

در اینجا دو پیام من فرستاده شده به مشتریان و پاسخ های خود را:

خروجی پیام #1:

Marketing to Translation Clients during COVID-19.png

پاسخ مشتری:

How do I market my translation services during COVID-19.png

خروجی پیام #2:

How to approach translation or interpreting clients during COVID-19.png

پاسخ مشتری:

How to reach out to translation or interpreting clients during a pandemic.png

در حالی که هر دو از این پیام ها منجر به نتایج مثبت وجود دارد این امکان وجود دارد که ممکن است یک ماموریت خاص در صف برای شما در زمان ارسال شما مشتریان فعلی شما یک پیام مانند این. از سوی دیگر آن را به خوبی می تواند در صورتی که ایمیل خود را به خوبی به پایان رسیده است و شما می توانید چیزی کردن مشتریان خود را بیش از حد صفحات کامل یا در حال حاضر و یا یک ماه از هم اکنون. شما هرگز می دانم که اگر شما نمی رسیدن.

مشتری جدید رویکرد

هنگامی که شما تا به حال شانس به هنر و صنعت خود را همه گیر مربوط به پیام خود را به مشتریان فعلی از آن زمان به فکر می کنم در مورد مشتریان جدید است.

بله این درست است که آن را آسان تر به بازار به مشتریان موجود از آن است که به آنهایی که جدید اما این باعث نمی شود آن را غیر ممکن است و نه آن را به شما تن-ناشنوا است.

نظر خود را در منطقه(ص) از تخصص و مشتریان شما باید توانایی به خدمت می کنند. سپس خودتان این سوالات را بپرسید.

 • آنچه که مشتریان بالقوه می تواند به شما در رسیدن به کسی که در یک موقعیت مشابه به مشتریان فعلی و است که واقعا می تواند استفاده از یک مترجم حرفه ای و یا مترجم در حال حاضر ؟

 • چه فاصله(ص) آیا شما را پر کنید در بازار در حال حاضر ؟

 • آیا شما مایل به ارائه خدمات خود را در نرخ تخفیف برای کسانی که ممکن است ایده آل بودجه با توجه به رکود اقتصادی ناشی از COVID-19?

 • می تواند در خدمت شما صنعت دیگر با استفاده از مهارت های شما و تجربه شما را داشته باشد ؟

 • که قطعا نیازهای حرفه ای و سریع زبان خدمات در طول یک زمان مثل این ؟ و خواهد کرد که به آنها نیاز دارید پس از این بحران به پایان رسید ؟

هنر و صنعت یک پیام مشابه به کسانی که من به اشتراک گذاشته شده در بالا و نیشگون گرفتن و کشیدن آنها را به تناسب مشتریان بالقوه که ارزش خدمات خود و درک برخی از کمک به غلبه بر زبان-چالش های مربوط به. به یاد داشته باشید:

 • بپرسید که چگونه آنها در حال انجام است.

 • به آنها بگویید که شما در دسترس برای کمک به آنها را با هر چیزی را فوری و اگر آن را مربوط به COVID-19 پیام برای مشتریان خود و همکاران یا کارمندان شما قرار داده و آن را در مقابل شما صف پروژه.

 • جلوگیری از فروش مستقیم زمین از هر نوع مگر آنچه به شما ارائه مربوط است و از کمک به آنها را در حال حاضر.

اگر این بیماری همه گیر به ما نشان داده هر چیزی آن است که هر کس شده و نهفته در برخی از راه. ما شاهد صنایع و شرکت های درد و رنج و زیان مانند قبل از هرگز. اما در همان زمان, آنها در حال کار بر روی خود را پیام رسانی و ارتباطات—هر دو برای زنده ماندن از بحران کنونی و به آماده شدن برای آینده است. آنها باید آماده پاسخگویی به مشتریان خود را که آنها زمانی که مردم در حال آماده به صرف پول خود را در محصولات و خدمات.

تصمیم می گیرید اگر یک pivot—حتی موقت است—لازم است

کوچک و بزرگ کسب و کار و سازمان در حال نشان دادن چقدر خلاق و پاره پاره می توان آنها را در حال حاضر. همانطور که من نوشتن این رستوران ارائه را خارج و تحویل گزینه قادر به باز باقی می ماند. مدارس به آموزش آنلاین بیشتر از ما تا کنون دیده می شود به منظور پایان سال تحصیلی با برخی از صورت ظاهر از سفارش. تناسب اندام استودیو در حال ارائه از راه دور کلاس های گروه به پرداخت اجاره بها در حالی که کارکنان خود و مشتریان دستور داده شده است در خانه بمانند.

همانطور که شما در نظر بگیرید فعلی و دولت آینده از کسب و کار خود و نترس برای رد کردن یک pivot حتی اگر آن است که موقت است.

شاید شما برای کار یکی از سخت ضربه صنایع بیایید می گویند سفر و گردشگری. نگاهی به برخی از زمان به نگاه در پروژه های قبلی و تکالیف شما با موفقیت به پایان رسید.

 • آیا پروژه شما به کار گرفته شده است که می تواند مربوط به یکی دیگر از تخصص یا رشته ای ؟

 • چه می تواند شما را برای ارائه یک صنعت است که ممکن است پررونق در حال حاضر ؟

 • چگونه می تواند به شما نشان می دهد تا خود را برای سفر و گردشگری مشتریان برای کمک به آنها ظرافت فعلی خود را پیام و همچنین به عنوان پست خود-COVID-19 پیام هنگامی که مشتریان آماده برای سفر دوباره ؟

در حالی که کامل محوری ممکن است لازم باشد آن را مهم باز بماند به امکانات شما ممکن است قبلا در نظر گرفته اند.

اگر شما مطمئن نیستید که در آن برای شروع با-مشتری پیام بازگشت به این ایده به دنبال یک شکاف است که شما ممکن است پر کردن در حال حاضر. وجود دارد مقدار زیادی اگر شما توجه!

اگر شما بهداشت و درمان مترجم در نظر بگیرید تماس با تمام محلی پزشکان و دندانپزشکان دفاتر که بیماران در مناطق با جمعیت زیادی از سخنرانان از زبان های دیگر (ترجیحا کسانی که در خود wheelhouse) و ارائه خدمات خود را. بسیاری از آنها هنوز هم لغو و تغییر زمان قرار ملاقات ها از طریق تماس های تلفنی, پیام های متنی و ایمیل ها و همچنین انجام مجازی "دفتر" بازدید با بیماران خود را با استفاده از کنترل از راه دور تفسیر روش.

اگر شما یک مترجم می تواند به شما ارائه دهد که همان پزشکان و دندانپزشکان راه را به اطلاع مشتریان خود را در مورد روش های جدید و شیوه های سالم با ترجمه محتوای ایمیل برای بیماران ؟ بسیاری از دفاتر ارسال خواهد شد COVID-19-مربوط اطلاعیه برای چند ماه آینده شاید دیگر. چگونه می تواند به شما ارائه خدمات خود را به کمک کند ؟

نظر به ارائه کوتاه مدت pro bono امداد به کسانی که بیشترین نیاز

شما ممکن است در نظر گرفته اند ارائه برخی از ترجمه رایگان مرتبط با این بیماری همه گیر در درون خود تخصص دارند. یا شاید شما مایل به دیدار با نیاز به یک مترجم که وجود دارد به سادگی هیچ راهی برای ارائه به پرداخت برای یک وضعیت بحرانی است که نیاز به ارتباطات است.

اگر شما از این توانایی را به چیزی به صورت رایگان در این هرج و مرج شما می تواند در خدمت یک زمان در حالی که نیاز به کاشت بذر برای آینده—هنگامی که مشتریان را باید جریان نقدی قادر به اختصاص بخشی از بودجه خود را به حرفه ای ترجمه و یا تفسیر.

من واقعا نقل مکان کرد و با این kindhearted مترجمان که به تازگی به کمک به کسانی که نیاز دارند.

گابریلا Aldeman

Should I offer pro bono translation services during COVID-19.png
How to handle pro bono translation or interpreting during COVID-19.png

در حالی که هر دو گابریلا و دولورس قطعا باید مجموعه خود را از چالش های منحصر به فرد در این بیماری همه گیر کسانی که به آنها کمک کند از طریق تلاش های خود را به یاد داشته باشید آنها را در آینده. و حتی اگر من مطمئن هستم که آنها ارائه نمی دهد pro bono خدمات با این نتیجه در ذهن آنها ممکن است به خوبی ببینید خدا را شکر گیرنده از خدمات خود را بازگشت به نفع یک روز با استخدام آنها را برای زبان خود نیاز دارد و یا پرداخت آن را به جلو با عبور نام خود را به همراه شخص دیگری.

اگر شما در یک موقعیت برای ارائه خدمات خود را به صورت رایگان در حال حاضر وجود دارد هر چیزی شما می توانید ایجاد و یا عبور همراه به مشتریان خود را که شما می دانید در حال درد و رنج در حال حاضر در برخی از راه های مربوط به این ویروس ؟ اگر شما در حال طراحی یک خالی شما می توانید در نظر بگیرید چیزی مفید است اما معنی دار از قبیل:

 • یک مقاله یا منبع که ممکن است به موقع و مرتبط

 • یک پیام ساده در یکی از زبان های کار است که اجازه می دهد تا مشتریان خود را می دانم که آنها چه مدت بسته خواهد شد و یا زمانی که آنها برنامه ریزی برای بازگشایی

 • نشاط بخشی پیام (این می تواند به نظر می رسد مانند یک حرکت کوچک اما شما هرگز نمی دانید که نیاز به دریافت یک)

هر آنچه که شما را مطمئن شوید که شما می توانید آن را مربوط به خود را با نام تجاری و ارائه شده در برخی از راه, اما حساس در مورد زبان شما استفاده از زمانی که شما آن را تحویل است. آنچه که من پیدا کردم به موثر ترین است که به سادگی اذعان به سختی و به اشتراک گذاری آنچه که شما می توانید ارائه به عنوان یک سهم کوچک برای کمک به آنها را در یک زمان دشوار است.

فراموش نکنید که ورودی خود را در استراتژی بازاریابی

این است و نه آشکار ، پس از همه, اگر شما وقت اضافی در دست های خود را با توجه به آهسته قطره های دریافتی شما می توانید قرار داده است که زمان برای استفاده از بازاریابی کسب و کار خود را در راه هایی به غیر از کسانی که ذکر شده در اینجا.

اول و مهمتر از همه مطمئن شوید که شما به روز رسانی وب سایت خود را به طوری که شما کپی و طرح درخواست تجدید نظر خود را به مشتریان ایده آل. اگر شما شده است به معنی ایجاد یک وب سایت جدید در حال حاضر زمان.

اگر شما و مشتریان شما و آگهی فعال در رسانه های اجتماعی و تعامل با آنها را به طور منظم. شما هنوز هم می تواند در بازار خدمات خود را به طور غیر مستقیم با مفید بودن و در دسترس به آنها را آنلاین در این راه است.

به روز رسانی هر دایرکتوری پروفایل شما باید در وب سایت انجمن. مطمئن شوید که مشخصات خود را منجر به وب سایت خود را.

لهستانی رزومه تان را. اضافه کردن هر تجربه جدید و یا آموزش شما و حذف هر چیزی که منعکس نمی کند که این کار شما می خواهید برای جذب رفتن به جلو.

یک لیست از شرکت های, سازمان ها و یا سازمان های که در آن شما می خواهم به درخواست و یا بازار خدمات خود را هنگامی که مردم در حال رفتن به کار.

من می تواند بر روی بروید.

وجود دارد مقدار زیادی از کار بازاریابی شما می توانید برای نگاه به آینده و آماده سازی کسب و کار خود را برای بهتر بار آمده است.

شروع به کوچک و بازار خدمات خود را با مراقبت

اگر شما بوده ام در حصار در مورد بازاریابی کسب و کار شما در طول COVID-19 بحران شروع به کوچک. شاید یک محیط شاد از هر دو خروجی و ورودی بازاریابی است که مناسب برای شما.

کار بر روی بازاریابی ورودی خود را برای اولین بار به طوری که زمانی که شما آماده هستند شما باید از یک مکان به مکان (وب سایت شما) به رهبری شما و مشتریان شما. و هنگامی که شما کشف کردن خروجی تکنیک های بازاریابی است که مناسب ترین برای مشتریان ایده آل خود را آماده برای رفتن پس از آن.

دریافت و به کار. را در این زمان تعداد. بدون توجه به آنچه به سادگی نمی صبر کنید برای این کار به شما آمده است.

پس از گرد خود را از شوک اولیه از این همه اقدامات پیشگیرانه و در نظر گرفتن این واقعیت است که این یک زمان مناسب به کاشت دانه. اقتصاد را به نوبه خود در اطراف مردم را به بازگشت به کار و زمانی که آنها را به یاد داشته باشید شما برای آینده خود را ترجمه و یا تفسیر نیاز دارد.

هر چه شما تخصص وجود دارد کار را برای شما. افرادی هستند که نیاز به خدمات خود و وجود دارد بسیاری از کسانی که به آنها نیاز روز گذشته! از آن زمان به گام محوری پیام خود را با مراقبت و کمک ارزش حل مشکلات است.

اگر خود را در پروژه خط لوله خشک شده است و یا حتی اگر آن را فقط به سختی جریان در یک قطره, شما باید هدیه ای از زمان در حال حاضر. و اگر آن را هنوز نمی دانند آهسته تعداد خوش شانس خود را. اما فکر می کنم دو بار در مورد قرار دادن تمام تلاش های بازاریابی خود را به دیگری زمان. شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که بحران مانند COVID-19 اتفاق خواهد افتاد. به عنوان به سرعت به عنوان این ویروس گرفته و نگه دارید از جوامع ما آوردن بسیاری از به زانو پروژه های فعلی خود را بار آهسته می تواند فردا. هیچ کس مصون است به اثرات در اینجا امروز. اما به راحتی در این واقعیت است که شما باید فوق العاده مهم مهارت است که با ارزش را به دیگران است.

حتی اگر شما و مشتریان شما و یا منجر نمی توانیم خدمات خود را در عادی خود را نرخ در حال حاضر آنها را به یاد داشته باشید که شما به آنها و است که شما چک در آنها در طول زمان هنگامی که آنها در تلاش بودند.

این نه خسته. چه خسته است اگر شما خاموش ماندن و نمی پیدا کردن یک راه را به عنوان مرتبط با ارائه حمایت و فوق العاده ارزشمند خدمات در طول زمان هنگامی که هر کس می تواند با استفاده از یک دست اضافی.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de