Masai Ujiri پول است که در آدم نقره و سپس رپتورز

Masai Ujiri است هنوز مطمئن شوید که چه NBA کمیسر آدم نقره خواهد آمد تا با اجازه معلق فصل به احیا شود اما او با

توسط NEWS-SINGLE در 26 فروردین 1399

Masai Ujiri است هنوز مطمئن شوید که چه NBA کمیسر آدم نقره خواهد آمد تا با اجازه معلق فصل به احیا شود اما او با اعتماد به نفس در نقره توانایی خود را به از سرگیری ممکن است در بعضی از فرم.

و رپتورز رئیس جمهور می خواهد که بیشتر از هر چیزی برای برآوردن بزرگترین ولع مصرف و بزرگترین میل.

رقابت. و برنده شدن است.

در گسترده مصاحبه با Ernie جانسون از Turner Sports پخش در لیگ خوراک توییتر شنبه شب Ujiri ارائه یک نگاه اجمالی به یک چیز است که همواره او را بیش از هر چیز دیگری در نقش خود به عنوان تورنتو بالای اجرایی است.

"ما می گویند همه ما می خواهیم (اما) ورزشی است که در مورد برنده شدن او گفت:" در 35 دقیقه مکالمه. "ما بازی های ورزشی را به نفع خود."

وجود دارد جنبه های دیگر البته: مسئولیت اجتماعی بودن خوب شهروندان از جهان بلند و الهام بخش کمتر خوش شانس پیشرفت مهم اجتماعی باعث می شود. همه مهم در طرح بزرگ از چیزهایی و نه کاهش یافته اما ماهیت ورزشی این است که یک تیم ضربه دیگر و این چیزی است که Ujiri نتواند.

"ما مردم را هم ... ما سعی می کنیم به جهان را به مکانی بهتر و ویترین چه این ورزشکاران انجام و چه NBA می کند به عنوان یک کل است, اما ورزش در مورد, رقابت," او گفت:. "این در مورد برنده شدن و ما بچه ها که می خواهند به رقابت و می خواهید را به نفع خود."

هنگامی که او دریافت خواهد شد که شانس دوباره غیر ممکن است برای گفتن. هیچ تسکین فوری در چشم در میان مواج COVID-19 همه گیر و ورزشی بسیار در پس زمینه از یک بزرگتر بهداشت جهانی بحران.

اما Ujiri دیده است و نقره و سرب و پشتیبانی از هر تصمیم گیری سخت کمیساریای ساخته شده از مارس 11 تعلیق و می داند نقره را وکیل به عنوان بسیاری از کارشناسان به عنوان ممکن است قبل از هر گونه برنامه ریزی برای از سرگیری این فصل می توان از تخم در آمده. Ujiri احساس اعتماد به نفس است که نقره را به سمت راست تماس بگیرید و دقیقا در زمان مناسب و درست مانند او در بستن لیگ پس از اولین مثبت coronavirus آزمون یک بازیکن است.

"او تا به حال پیش بینی و او تا به حال چشم انداز. این نه تنها او را برای شروع این لیگ برای لیگ های دیگر (به دنبال)," رپتورز رئیس جمهور گفت جانسون. "آن را باز کرد تا همه چیز را در این جهان است. آن را باز کرد تا به وضوح و رهبری است.

"من می دانم که با تمام ورودی ... و چگونه او را هدایت او به آمد تا با چیزی بزرگ است. او با در نظر گرفتن تمام ورودی ما و من مطمئن هستم که ما دوباره بازی در برخی از راه.

"ما از دست این بازی. ما از دست های ورزشی."

Ujiri صرف ماه گذشته راه های بسیاری کرده اند: یک جریان ثابت از تماس های کنفرانس و ویدئو کنفرانس. او شده است چک کردن در با بازیکنان و مربیان و کارکنان نیز در حالی که دست زدن به شمار وظایف مختلف NBA کمیته. آن را داده است و او را یک فرصت برای ارتباط نزدیک تر با مردم بیش از حد معمول در زمانی که پلی آف NBA به طور معمول خواهد بود با شروع در آخر هفته.

"شاید ما نیاز به این واقعا ارتباط برقرار کردن در برخی از راه که در آن ما واقعا چک در هر یک از دیگر," او گفت:. "ما در حال بررسی بر روی افراد خانواده چگونه آنها انجام می دهند (خود را) سلامت و در آن ثابت است."

اما نه رقابت و نه برنده و نه دفاع از NBA تاج رپتورز پوشند. او نمی تواند صبر کنید برای آن روز آمده است.

"راستش از داخل شما سعی می کنید به نگه داشتن دهان خود را بسته است." "شما می دانید که چگونه ما در NBA. این سرنوشت و شما فقط می خواهید به نگه داشتن رفتن (بی سر و صدا).

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

"تیم بزرگ شجاعت و مبارزه با آنها. بله وجود دارد چیزی برای اثبات تقریبا به تمام جهان است اما ما در یک مرحله که در آن ما را به غرور و افتخار در دفاع از این عنوان است."

همه آنها نیاز است ،

Doug Smith


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im