ماسک برای, ماسک

عکس توسط Gasper Grubelnik / Alamyمن فقط می خواهم شما بدانید این است که هیچ چیز شخصی است. من مطمئن هستم که شما

توسط NEWS-SINGLE در 10 مرداد 1399
Couple holding face protection mask.
عکس توسط Gasper Grubelnik / Alamy

من فقط می خواهم شما بدانید این است که هیچ چیز شخصی است. من مطمئن هستم که شما بسیار خوب و همه اما من فکر نمی کنم این باید به هر بیشتر. بیشتر به طور خاص شما . . . شما نباید به هر بیشتر. فقط ماندن در سمت راست وجود دارد. شش فوت است. شاید دوازده, از شما به وضوح یک بازی سریع و سست با دیگر سلامت مردم است. را ندارد که چهره! مطمئن, من نمی دانم چه صورت شما اگر شما به دنبال عمومی-دستورالعمل ایمنی, اما ما در حال گرفتن البته در اینجا.

هنگامی که ما برای اولین بار شروع به دیدن یکدیگر آن را بسیار سرگرم کننده بود ؟ اوه خندههای آوازرا فریاد می زدند. آنقدر فریاد. شما مطمئن شوید که عشق خود را فریاد—تف, پرواز هر که راه اما اغلب برای برخی از دلیل و یا در نزدیکی من است. ما نمی باید مراقبت در جهان آیا ما? اما همه چیز تغییر کرده است. من تغییر کرده است. من حتی نمی تواند به فروشگاه بروید بدون پوشش چهره و در عین حال شما اصرار به بودن در داخل و خارج از درهای بسیار به عنوان یک موشی قدیمی سربند بسته آزادانه در زیر بینی خود را که در آن نه کمک به هر کسی—اما حداقل تلاش.

من کاملا آنچه شما می گویید. پوشیدن ماسک باعث می شود شما احساس می کنید "م." وجود دارد که در صورت دوباره. آن را ناراحت کننده می دانم. چه چیزی بدتر از پوشیدن یک تکه پارچه بر روی صورت خود را برای کاهش گسترش بیماری بسیار عفونی و به طور بالقوه کشنده بیماری ؟ منظورم گرفتن بیمار و به طور بالقوه در حال مرگ از آن است که راست بالا وجود دارد, اما شما قطعا باید یک نقطه که کل شخصی-آزادی چیزی است. این است که امریکا goshdarnit. و شما حق دارید به عنوان اظهار داشت در هیچ کجای منشور حقوق ، . . I dunno نه ناراحتی خودتان.

بیا من سعی می کنم به شرم شما. شما به وضوح راه گذشته که نقطه. و واقعا این نیست حتی در مورد شما. با سلام آنچه که من به شما بگویم در مورد آن صورت ؟ روشن کردن و پوشش. آن را در مورد همه ما است. شما ممکن است می گویند که این حق شما به عنوان یک آمریکایی به شی گفت چه باید بکنید, اما آن را نیز حق از هر کس دیگری در اطراف شما به احساس وحشت زده خود را معتاد به اسب دوانی نگرش نسبت به جهانی همه گیر.

یک فاشیست? من? اوه رفیق! که کمی خشن است. یک سوسیالیست ، اما فاشیسم? در این آب و هوا? همچنین شاید نگاهی دقیقتر به رئیس جمهور بدون ماسک McDo-هیچ اگر که ایدئولوژیک درخت شما پارس—اما اجازه دهید او را به این. ما با داشتن یک زمان خوب!

فقط من ؟ عادلانه است. خوب در این صورت من قرار دادن آن است.

اگر شما به دور از این چه-من-فکر-was-a-lovely گفتگو با یک نقطه اجازه دهید آن این بود: شما بزرگ-ish. شما O. K., من حدس می زنم! این درست است که در این لحظه در زندگی من, من فکر نمی کنم من واقعا می تواند متعهد به بودن در کنار کسی که نمی پوشیدن ماسک در مکان های عمومی برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. آن را به شما آن را . . . خوب, از آن است اما شاید این هم یک غلط حس شخصی که آزادی به معنی در امریکا است. من فقط امیدوارم که شما در پیدا کردن آنچه شما دنبال آن هستید.

من اعتقاد دارم که آن را در راهرو سه اما آنها در حال رفتن به شما اجازه می در بدون— ذهن هرگز. شما آن را کشف کردن.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب