مرخصی زایمان—نه بالاتر پرداخت است WNBA واقعی برنده

فرهنگ این سیاست جدید می تواند تبدیل راه های حرفه ای ورزشکاران زن تجربه بارداری در ورزش مربوطه می باشند.

توسط NEWS-SINGLE در 12 بهمن 1398
Skylar Diggins-اسمیت یک زمان عامل رایگان و سابق گارد نقطه دالاس بال از دست رفته 2019 فصل پس از تولد در بهار گذشته.AP / جسیکا هیل

مرخصی زایمان و مزایای والدین نیست معمولا اولین چیزهایی که به ذهن می آیند که با توجه به برابری برای زنان ورزشکار. اما WNBA در زمان یک گام بزرگ به جلو در این جبهه در ماه گذشته اعلام جدید توافق دسته جمعی با بازیکنان خود ارتباط است که به طور قابل توجهی افزایش حقوق و تضمین بازیکنان کامل پرداخت می شود, مرخصی زایمان برای اولین بار در تاریخ آن است.

در لیگ قبلی قرارداد بازیکنان به دست آورده به عنوان کمی به عنوان نیمی از حقوق خود را در حالی که در نظر گرفتن مرخصی زایمان—حقوق که تنها حدود 75000 دلار به طور متوسط برای شروع با. ورزشکاران را در حال حاضر دریافت به طور متوسط غرامت نزدیک به $130,000—اولین بار متوسط را بالا شش رقمی است. (برعکس بازیکنان NBA جلو و در بیش از 7 میلیون دلار به طور متوسط در هر سال). پدر و مادر در WNBA خواهد شد همچنین در حال حاضر دو خوابه تضمین شده توسط اتحادیه و یک کودک-مراقبت دستمزد از $5,000.

"معامله نشان دهنده حرکت رو به جلو هر دو از یک WNBA چشم انداز بلکه به طور کلی برای زنان در ورزش و جامعه" سو پرنده یک عضو از WNBA بازیکنان ارتباط کمیته اجرایی گفت: سیاتل تایمز. او ادامه داد: "هنگامی که شما را در چیزهایی مانند آنچه که ما قادر به انجام با مرخصی زایمان و تنظیم خانواده ... ما در حال رفتن به نگاه به عنوان من فکر می کنم—پیشگامان در ورزش جهان است."

Skylar Diggins-اسمیت یک زمان عامل رایگان و سابق گارد نقطه دالاس بال از دست رفته 2019 فصل پس از تولد در بهار گذشته. او آوازی است به تازگی در مورد مشکلات او رو در دوران بارداری اشاره کرد که او تا به حال گفت: "روح" در سازمان است که او انتظار داشت که در طول سال 2018 فصل است که او دچار افسردگی پس از زایمان پس از تولد فرزند خود هستند. در ماه نوامبر گذشته Diggins-اسمیت ESPN گفت: که او خواهد بود و آوردن تجربه خود را به میز مذاکره برای قرارداد جدید. "من در حال حاضر رسیده به چند بچه. همانطور که ما در مذاکره با CBA [توافق دسته جمعی] چگونه می توانیم چیزهایی را بهبود بخشد؟" "این در مورد اولويت; ما نمی توانیم همه چیز را. اما من قصد دارم به آن بخش به جدول چون من یک مادر."

در پایان Diggins-اسمیت به تازگی اعلام کرد قرارداد به tweeting "می گویند آنچه شما می خواهید, اما در پایان روز, ما اینجا ساخت تغییر واقعی! و هنگامی که او به اندازه کافی به درک من می دانم که پسر من خواهد بود افتخار من است و همه چیز."

در حالی که حقوق هنوز هم بسیار نابرابر بین مرد و زن حرفه ای بسکتبال, بازیکنان, تضمین پرداخت را ترک در حال حاضر می تواند خبر خوشی برای آینده دستمزد برابر برای زنان ورزشکار. پرداخت نشده و یا کم پرداخت می شود ترک به خصوص در ایالات متحده آمریکا تنها کشور صنعتی در جهان بدون هیچ گونه تضمین پرداخت مرخصی والدین—یکی از مجرمان اصلی نگه داشتن شکاف دستمزد جنسیت لوسیون صورت باز است. زنان تمایل به از دست بر پرداخت نه فقط در طول آن دوره زمانی از زایمان و پرورش کودک بلکه برای بقیه مشاغل خود را در فرم از دست رفته را تجربه می کنند و از دست دادن را افزایش می دهد و تبلیغات.

بحث و گفتگو در مورد پرداخت مرخصی والدین می تواند ناراحت کننده در بسیاری از محیط های کاری اما مذاکره آن را به عنوان یک ورزشکار زن است به خصوص لود می شود. این بازیکنان باید تلاش برای چندین دهه برای متقاعد کردن کارکنان فدراسیون های ورزشی, لیگ صاحبان و طرفداران به طور یکسان است که آنها سزاوار برای به دست آوردن یک زندگی مناسب و معقول به عنوان ورزشکاران در وهله اول پس از درخواست برای مرخصی با حقوق به نظر می رسد مضاعف دشوار است. "من فکر می کنم آن را تابو" شارلین بافی بشر سینتیک استاد دانشگاه سنت فرانسیس خاویر دانشگاه به من گفت. "[وجود دارد] بسیاری از کلاله و کلیشه های اطراف زنان باردار است که مردم در مورد صحبت نمی [حامله ورزشکاران]."

بسیاری از زنان ورزشکار در ایالات متحده نداشته دسترسی به پرداخت را ترک کنند. برای مثال ملی فوتبال زنان لیگ یک نوپای سازمان تنها با متوسط حقوق را ارائه نمی کند سود. قبلی قرارداد با ایالات متحده زنان تیم ملی فوتبال ارائه شده فقط 50 درصد از ورزشکار پرداخت در طول مرخصی زایمان; توافق در حال حاضر بنا به گزارش ارائه می دهد اما جزئیات عمومی هستند. تیم تحت پیگرد ایالات متحده در فدراسیون فوتبال به صورت مساوی پرداخت و همان بودجه بازاریابی به عنوان تیم ملی مردان.

در حالی که WNBA به نظر می رسد برای اولین بار زنان لیگ حرفه ای در ایالات متحده برای تضمین به طور کامل پرداخت می شود مرخصی زایمان به بازیکنان برخی از برندها که اغلب پرداخت (از طریق حمایت های مالی) حقوق ورزشکاران در ورزش های فردی و به تازگی ساخته شده تغییرات مشابه. المپیک دونده مانند Alysia Montaño و آلیسون فلیکس افتتاح شد تا سال گذشته در مورد مبارزات خود را حفظ نایک حمایت های مالی در حالی که باردار است و در اوایل مادری. Montaño چپ نایک تنها به نیز او پرداخت و رها کردن در طول بارداری تحت بعدی او حمایت Asics. او در حال حاضر باردار با فرزند سوم و اسپانسر شده از طرف Cadenshae یک نیوزیلند شرکت است که باعث می شود activewear برای مادران شیرده—با به طور کامل پرداخت می شود مرخصی زایمان. کارا Goucher المپیک ماراتون گفته نیویورک تایمز است که در حالی که او باردار بود در سال 2010 نایک خود را متوقف حقوق و دستمزد تا زمانی که او می تواند مسابقه دوباره. او به پایان رسید تا با مزمن لگن آسیب او می گوید: از در حال اجرا ماراتن بوستون تنها هفت ماه پس از پسر او به دنیا آمد. پس از این داستان رفت و عمومی نایک به روز شده در سیاست خود برای تضمین پرداخت کامل برای هشت ماه قبل به یک زن به دلیل تاریخ و 10 ماه پس از آن.

از یک جنسیتی برابری دیدگاه این عدم زایمان پرداخت و حمایت از زنان باردار و ورزشکاران است تأکید این تصور که زنان نه قادر به داشتن بچه ها و بودن ورزشکاران است. تا چندی پیش زنان باردار گفته شد توسط پزشکان آنها حتی نباید ورزش بیش از حد و یا اجازه می دهد تا ضربان قلب خود را بالا 140— یک راهنما است که پس از افشا و خنثی شده است. بافی که به تازگی منتشر شده یک مقاله در ننگ باردار ورزشکار گفت که بسیاری از ما ایده های غلط در مورد این موضوع ریشه در عصر ویکتوریا "هنگامی که ما در بازدید از این زنان که عمدتا کودک سازندگان و ... وجود دارد نگرانی هایی است که اگر آنها را به شرکت در فعالیت بدنی و یا ورزش است که باعث آسیب به خود رحم." در سال 2005 به عنوان مثال-جیان فرانکو کاسپر سابق بین المللی اسکی رئیس فدراسیون و کمیته بین المللی المپیک رسمی ذکر شده مشابه شبه علم در مورد دلیل زنان هنوز مجاز به رقابت در پرش با اسکی در المپیک زمستانی. او گفت: ورزش "است مانند پریدن از, اجازه دهید بگویم حدود دو متر از زمین حدود یک هزار بار در سال که به نظر می رسد مناسب برای خانم ها از پزشکی نقطه نظر."

در سال های اخیر چندین بالا مشخصات زنان ورزشکاران نشان داده اند که چگونه مادری و نخبگان ورزشی می تواند همزیستی. سرنا ویلیامز برنده باز استرالیایی در حالی که هشت هفته باردار و ساخته شده است آن را به چهار گرند اسلم نهایی پس از تولد دخترش در سال 2017 از طریق اورژانس سزارین و بعد از تجربه شديد پس از زايمان عوارض. سیدنی Leroux دوایر بازگشت به فوتبال حرفه ای پس از تولد هر یک از دو فرزند او پس از سال 2016. و همکار او بازیکن فوتبال ایالات متحده, تیم ملی ستاره الکس مورگان اعلام کرد پس از تابستان گذشته جام جهانی که او باردار بود و با توجه به تولد این ماه آوریل است. حتی او قصد دارد به آماده برای رقابت در بازی های المپیک, تنها سه ماه پس از تاریخ مقرر.

اما حتی با این حکایات دقیقا چگونه با خیال راحت و به طور موثر جفت دو و میدانی و مادری است که هنوز هم یک بیت از یک علمی منطقه خاکستری. استیسی سیمز یک فیزیولوژیست ورزشی, ورزش, متخصص تغذیه و محقق ارشد در دانشگاه Waikato در نیوزیلند, مطالعات جنسی, تفاوت میان ورزشکاران است. او به من گفت که تنها در آخرین پنج تا هفت سال که دانشمندان حتی شروع به طور جدی در رویکرد فیزیولوژیکی سوالات مرتبط با ورزشکار زن و بارداری, باروری, سیستم های هورمون و چرخه قاعدگی است. تصویب WNBA را زنان و زایمان سیاست می تواند انجام بیش از کمک به حمایت از مادران در لیگ Sims گفت. آن را نیز می تواند کمک به محققان مانند خودش باید انگیزه بیشتری و بیشتر موارد به مطالعه فیزیولوژی باردار و پس از زایمان ورزشکاران است. "به WNBA گفت:" سلام ما در حال قرار دادن این در "من مانند آن را در مورد effing زمان" سیمز گفت. در حال حاضر که ورزش فرهنگ در حال تغییر است به پذیرش بیشتر از زنان باردار و ورزشکاران گفت: تحقیقاتی که باید انجام شود "پایین می آید به سلامت و ایمنی ورزشکاران است."

با توجه به سیمز وجود دارد برخی از اثرات فیزیولوژیکی از باردار شدن است که در واقع می تواند اثر مثبت بر عملکرد ورزشی مانند افزایش حجم خون بالاتر و تحمل درد و توانایی بهتری برای دسترسی به سیستم عصبی پاراسمپاتیک (مدیریت استرس بهتر است). از سوی دیگر سیاست جدید همچنین می تواند کمک به کاهش خطر ابتلا به آسیب های که زنانی که به هنگام تولد هستند بیشتر احتمال دارد به صورت ویژه مادران در دوره پس از زايمان زمانی که بدن زنان تمایل به بیشتر نیاز به استراحت و بهبودی. "این مرخصی زایمان است که واقعا به کمک ورزشکاران زن که توانایی برای استراحت و نه نگران از دست دادن [پرداخت] و نه فشار برای انجام [بیش از حد به زودی]," سیمز گفت. اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها است که او امیدوار است به شیرجه رفتن. "پژوهشی است که هنوز هم بسیار کهنه است."

Georgie Bruinvels تحقیقات دانشمند که co-ایجاد FitrWoman یک برنامه است که آهنگ چرخه قاعدگی و فعالیت بدنی موافقت کرد به من گفتن که بارداری نیست تنها ناشناخته است. بحث از ورزشکاران و چگونه آنها را تحت تاثیر همه چیز را از دوران بلوغ تا یائسگی و همه چیز را در میان در طول تاریخ شده است اجتناب شود در تحقیقات پزشکی و ورزشی-علم جهان است. به دلیل این است که حداقل در بخشی ثابت نوسان از زنان هورمون ها در طول چرخه قاعدگی آنها را "پیچیده تر" برای انجام تحقیقات در, او گفت:. چندی پیش مثلا زنان و دختر بچه ورزشکاران اغلب گفت: این طبیعی بود به از دست دادن دوره های خود را در حالی که آموزش سخت چیزی در حال حاضر شناخته شده به عنوان نشانه ای از احتمال کمبود مواد مغذی.

به همین دلیل Bruinvels یک نخبه دونده خودش شروع به استفاده از تحقیقات خود را به مطالعه تاثیر چرخه قاعدگی در زنان ورزشکار که گزارش داد ایالات متحده زنان تیم ملی فوتبال لبه در خود 2019 جام جهانی قهرمانی را اجرا کند. فقط پیگیری این نوع از اطلاعات Bruinvels گفت: می "توانمند سازی زنان با درک چگونه به استفاده از آن را به نفع خود" و در نتیجه بهبود عملکرد ورزشی.

او معتقد است همان درست باشد در مورد کسانی که دیگر بزرگ فیزیولوژیکی اثرات در زندگی زنان: بارداری, دوران بلوغ و یائسگی به همین دلیل است که آنها بعدی در لیست اولویت های پژوهشی. "الکس مورگان امیدوار به بازگشت [پس از بارداری] در زمان بازی های المپیک و دو و میدانی ورزشکاران که معمولا نمی ضربه نخست خود را تا اواسط تا اواخر 30s بسیاری از آنها داشتن بچه ها. این افزایش داستان است که نیاز به تحقیق بیشتر," او گفت:. "از آنجا که در طول تاریخ وجود چنین اطلاعات کمی وجود دارد ... بنابراین وجود ظرفیت بسیار زیادی برای توسعه و کمک به مردم بیشتر است."

سیمز موافق است که فرصت تحقیق که یک مرخصی زایمان سیاست مانند WNBA را منجر خواهد شد و به چیزی کمتر از انقلاب است. تحقیقات بیشتر در ورزشکاران زن نه تنها منجر به بیشتر فیزیکی موفقیت در ورزش اما بیشتر قدردانی و درک از بدن زن قابلیت های کلی. "از آنجا که زمانی که شما شروع به دیدن ورزشکاران زن در بالا پایان انجام کارهای شگفت انگیز با بدن خود را در ورزش و پس از آن داشتن یک بچه است که یکی دیگر از شاهکار شگفت انگیز و آمدن و بودن قادر به انجام هنوز در آن سطح," او گفت:, "این باور نکردنی است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب