شاید طولانی NBA شکستن است مانند یک ایده بد در همه

همه چیز در حال حرکت در یک سرعت باور نکردنی است که شما به سختی می توانید نفس خود را گرفتن یکی از شگفت انگیز اعل

توسط NEWS-SINGLE در 26 اسفند 1398

همه چیز در حال حرکت در یک سرعت باور نکردنی است که شما به سختی می توانید نفس خود را گرفتن یکی از شگفت انگیز اعلام به دیگری را تلاش برای کشف کردن چه معنی بیهوده به نظر می رسد به دلیل آن را به احتمال زیاد به تغییر در ساعت, اگر نه روز.

اما در خود من گردن از جنگل – و آن را باریک از همه چیز و قطعا حیاتی در طرح بزرگ از چیزهایی اما این چیزی است که من فراموش کردم به آن را انجام دهد – اخبار است که به NBA است که فرح برای سه ماه و یک تابستان سر گیری با یک تیر پایان به این oddest از فصل بود و در واقع یک دکمه توجه در روز گذشته ،

من تعجب نیست در حداقل و من مطمئن هستم که آن را می سازد ترین حس واقعا گام به عقب و اجازه دهید این زمان آشکار شدن آن را به عنوان خواهد شد و از آنجا که من همه برای آن است.

اینکه آیا یا نه آن را به تصویب می آید به طور کامل ناشناختنی و من فکر می کنم که ترسناک ترین چیزی که در مورد کل این بحران جمعیت مواجه است. همه چیز به سرعت در حال تغییر – هرگز برای بهتر – و آن را طاقت فرسا و ترسناک و هیچ چیز مانند هر یک از ما تا به حال از طریق زندگی می کردند قبل از.

که با این حال برای افکار عمیق تر و قوی تر ذهن بعد از آن. چگونه ما در نهایت از این طریق به عنوان یک جامعه جهانی چگونه ما را در مقابله با همه ما باید انجام دهید برای قربانی کردن و تغییر عادات ما برای خوب بیشتر است برای رفتن به علوفه برای بحث و مطالعه برای سال ها و سال آمده است.

چه برخی از اهمیت و شاید که بیش از حد قوی یک کلمه چیزی است که تبدیل خواهد شد از این کار کنم و از لیگ من حداقل در حاشیه.

و آن را نمی خوب است. و یا شاید در آن است.

شاید سه ماه وقفه در حال حاضر بهترین است برای همه نگران گرفتن یک دیدگاه دیگر در ابتدا از تصور به نظر می رسد عاقلانه داده شده چه برخوردی از اواسط هفته گذشته و برنامه ریزی برای از سرگیری که مراتب را ممکن است حس بیشتر از گردش روز به روز و تلاش برای واکنش نشان می دهند به یک فاجعه جهانی است که به نظر می رسد به تغییر تقریبا ساعتی.

نگاه به من گفت: NBA یا NHL یا MLB یا MLS یا گلف یا تنیس یا پیچش یا حلقه زنی یا المپیک یا هر یک از آن واقعا مهم نیست.

قرار دادن در محل برخی از طرح شاید رزومه مدتی در ماه ژوئن ممکن است دقیقا آنچه مورد نیاز است در حال حاضر. قرار دادن یک سرگیری تا کنون در آینده که شاید مردم می توانند بیشتر تمرکز بر آنچه آنها را به تمرکز بر روی از بازی ها هستند که به مراتب در فاصله یک چیز بد نیست در همه.
اما به عنوان ما را دیده ام با تمام این coronavirus مسائل برای ماه آن را به سرعت در حال تغییر بحران و چه کسی می داند چه آینده.

-

همه حق من فکر می کنم همه ما درک می کنیم که وجود دارد ممکن است کاملا به اندازه کافی چیزهای رفتن در هر نقطه به حفظ بودن در اینجا و هر روز صبح درست است ؟

پس چرا ما سعی می کنیم این برای زمان حال چیزی شبیه به ما بود برای ما تابستان ساعت زمان در سال گذشته است.

ما دوشنبه در اینجا با جمعه بودن معمول کیسه مراسلات پستی برای حداقل این هفته و دیدن آنچه که ما چگونه آن را اداره کند.

شاید این یک نسخه کوتاه شده هر روز با یک لیست پیشرو چیز شاید چیزی اتفاق می افتد هر روز دیگر که پر از درجه اعتبار ساقط است.

من نمی دانم آنجا که شده است وجود دارد هرگز یک زمان مثل این از آنجا که ما شروع کل این تلاش 12 یا 13 سال پیش.

ما آن را به عنوان ما به همراه.

اما اگر شما مسائل را برای پست الکترونیکی و یا ایده هایی برای من و یا هر آنچه که ما به عنوان نزدیک به عنوان کلیک کردن بر روی askdoug@thestar.ca و من خوشحالم که از شما بشنوم.

-

به نظر می رسد وجود دارد کمی واقعی زندگی می کنند اخبار ورزشی دیروز وقتی NFL برکت آن جمعی قلب تصمیم به گسترش آن فصل و گسترش آن برگشتی از آنجا که همه ما می دانیم که درخواست ورزشکاران برای قرار دادن مغز خود را و بدن در خط اضافی و یا دو هفته از خشونت های باور نکردنی و استخوان نامطلوب برخورد به این ایده درست نیست ؟

من به طور جدی فکر نمی کنید که ورزش. و مگر این 10 سال CBA شامل بسیار بهبود یافته برنامه بهداشت برای بازنشسته و بازیکنان و حتی کسانی که این بازی را برای یک دهه من فقط آن را دریافت نمی.

-

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام در حال حاضر

بنابراین من تا به حال برای رفتن به یک کمی در جلسه بعد از ظهر دیروز – نمی تواند اجتناب شود – و راه رفتن را به یک مشترک که در آن هر جدول دیگر هیچ صندلی و خارج از کمیسیون تا مردم نمی تواند نشستن بیش از حد به یکدیگر نزدیک بود از نوع نامطلوب.

کاملا موثر و من کاملا آن را دوست داشت اما نامطلوب در آغاز با این وجود.

-tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب