شاید پرتاب مربیان دریا واقعا قرار NHL تیم های بالای

هنگامی که کایل Dubas نزدیک Maple Leafs جمهور برندان Shanahan در مورد امکان شلیک مایک Babcock در ماه نوامبر wun

توسط NEWS-SINGLE در 22 بهمن 1398

هنگامی که کایل Dubas نزدیک Maple Leafs جمهور برندان Shanahan در مورد امکان شلیک مایک Babcock در ماه نوامبر wunderkind مدیر کل مشهور برای آوردن عصر جدید فکر کردن به کار او این بود که واقعا فقط کشیدن قدیمی ترین بازی در این کتاب است.

شما نمی توانید آتش بازیکنان می رود استدلال اما شما می توانید آتش مربی.

Voila. Babcock اولین هفت سر مربیان اخراج تا کنون در این فصل. و چیزی در مورد آن ؟ حداقل به این نقطه آن را کار کرده است.

تحت Babcock این برگها به دست آورده 47.8 درصد از نقاط در دسترس است. تحت جانشین او شلدون Keefe آنها به دست آورده ایم 66.7 درصد است.

"من فکر می کنم او بزرگ شده است تا کنون" برگ پیشرو گلزن Auston ماتیوز می گوید از Keefe ترویج از AHL را Marlies. "او واقعا پرشور است. او دودی اعتماد به نفس در یک دیگر خارج وجود دارد. تغذیه کنیم که پس از ما بیرون رفتن وجود دارد و سعی کنید به بازی سخت و سعی کنید به استفاده از توانایی ما ... ما تبدیل شده و همه چیز در اطراف بسیار کمی."

آن را فقط به برگها. پنج نفر از هفت تیم ساخته شده است که تغییرات شده اند بهتر است حداقل از یک نقطه-درصد نبوده است. این دو که در حال بدتر هستند تنها حاشیه ،

برگها ارسال شده بزرگترین چرخش هر یک از آنها.

"تیم ما روند در مسیر درست" می گوید به جلو Jason Spezza. "ما زگیل مانند هر کس دیگری و ما در تلاش هستیم تا از طریق آن کار."

از Dubas نقطه از نظر سوئیچ نیست خیلی در مورد این رکورد به عنوان آن را در مورد بازیکنان است.

"من باور دارم شلدون می توانید بیشتر از آنها" Dubas به خبرنگاران گفت: روز بعد از Babcock جایگزین شد. "شما امیدوار است که شلدون می توانید آنها را به یک سطح جدید ... و این چیزی است که ما به دنبال به جلو به."

تحت Keefe این برگها باید غلبه بر آسیب های جدی به بازیکنان کلیدی به خصوص در دفاع و سوال برانگیز goaltending به واقع افزایش در رده بندی است. آنها با بهره گیری از سازمانی عمق تا مطمئن شوید.

"وجود دارد دسته بندی ما می خواهم برای تمیز کردن می گوید:" ماتیوز. "این هرگز آسان است. من هرگز از طریق آن قبل از مربیگری تغییر در وسط یک فصل دشوار کشش ما رفتن را از طریق. تا کنون آن را به خوبی پیش رفته. هر کس راحت با او. این یک خیابان دو طرفه برقراری ارتباط به عقب و جلو. او یک مرد است که می خواهد بچه ها را به احساس خوب و بازی خوب و بازی سخت است. این چیزی است که ما سعی در انجام هر شب."

نه هر مربیگری تغییر تا به حال با روی یخ عملکرد. لایحه پیترز در کلگری و جیم مونتگمری در دالاس از کار اخراج شدند برای دفتر دلایل. حتی پس از شعله های آتش و ستاره انجام شده است بهتر است که خود مربیان:

  • شعله های آتش گرفتن 50 درصد از نقاط امکان پذیر است تحت پیترز و در 60.7 درصد تحت جف بخش است.
  • در دالاس ستاره ها کامپیوتر همراه در 59.6 درصد با Montomery و بالا برده اند بازی خود را به 62.5 تحت موقت جایگزین ریک Bowness.

فقط دو سال پیش هیچ مربی اخراج شد در طول فصل. در فصل گذشته St. Louis Blues اخراج مایک Yeo استخدام کریگ Berube و رفت تا برنده جام استنلی. یک دستور العمل جدید برای موفقیت متولد شد.

"این است که با صاحبان آن است که با مردم و اعتقاد به آنها باید در پلی آف و آنچه اتفاق افتاده است با سنت لوئیس (طنین انداز) با بسیاری از صاحبان می گوید:" NHL تحلیلگر برایان لاتون. "این است که با چه نزدیک جدول رده بندی هستند. که فشار بیشتری را بر مربیان است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

"به نظر من حضور 24 تیم انتظار می رود در بازی های حذفی و وجود 16 لکه های. و هفت مربیان اخراج شده اند. ممکن است وجود دارد یک مطلب بروید."

وگاس شوالیه طلایی (تا 62.5 درصد از 55.1) و نیوجرسی شیاطین (48.2 درصد از 42.3) نیز گرفتن نتایج بهتر در زیر جدید نیمکت کارفرمایان است. تغییرات نداشته اثر مورد نظر در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس (به 53.8 درصد از 54.8) یا سن خوزه (45.4 درصد از 48.4).

"بسیاری از بچه های با تجربه جایگزین شده است می گوید:" فلوریدا مربی Joel Quenneville کار اخراج شدند توسط Chicago Blackhawks پس از 15 بازی فصل گذشته و استخدام توسط پلنگ در بهار. "این بخشی از کسب و کار ما; این بهترین قسمت در مورد آن.

"شما سعی می کنید به انجام آنچه شما می توانید انجام دهید را به نفع خود. ما در یک win-در حال حاضر کسب و کار. چگونه شما رویکرد برد و انگیزه بازیکنان است که طلبه کمی اینجا. اما من فکر می کنم که خط پایین این است که شما رو به انجام آنچه شما می توانید در جهان امروز برای دریافت بیشتر از بازیکنان است."

در اطراف هاکی

ریک Bowness موقت سرمربی تیم دالاس ستاره ها رو اول خود را سر کار مربیگری در سال 1988 با اصلی Winnipeg Jets. "ما احتمالا حتی نمی باید تصویری بازگشت و سپس گفت:" Bowness. "ما نیست که هر کسی به ما گفتن بد کار ما انجام شد. آن همه بر اساس نتیجه نهایی. آن را بر اساس تجزیه و تحلیل آن بر اساس نمره و نمره تنها. آن را بسیار متفاوت در حال حاضر. در حال حاضر شما می توانید برنده بازی و هنوز هم می شود انتقاد کرد چرا که خود را تجزیه و تحلیل مناسب نیست." مربیگری را در راه های دیگر بیش از حد. "شما باید به صرف مقدار زیادی بیشتر زمان خود را با بازیکنان one-on-one — خیلی بیشتر ارتباط با آنها برای اطمینان حاصل کنید — اما من همیشه لذت می برد که."

  • منسون ارزشهای خانوادگی: آناهایم سر مربی تیم دالاس Eakins امید defenceman جاش منسون که نام بودن bandied مورد در تجارت شایعات باقی مانده است با اردک. "او فقط یک افسانه انسان: تیم اول رهبر بزرگ در اتاق ما. او به ارمغان می آورد که شن و کمی اندکی از nastiness که ما لذت بردن از در سازمان ما. بسیاری از شب او را (وظیفه) بازی در برابر تیم های دیگر بازیکنان بالا است. او فقط یک مرد که سخت به بازی در برابر و کسانی که بچه ها بسیار سخت برای پیدا کردن است."
  • لوله خواب: Oilers دروازه بان مایک اسمیت که جوخه های با Mikko Koskinen, نشده, از دست رفته در مقررات پس Dec. 20. او برنده هفت بار در دقیقه 60 در حالی که حذف یکی در وقت اضافه (Jan. 2 در بوفالو) و یکی در ضربات پنالتی (Jan. 29 برابر کلگری). "گفت: من این برای آخرین بار (چند) هفته در حال حاضر: من احساس می کنم من بازی این است که بهترین آن بوده است در تمام فصل طولانی گفت:" 37 ساله اسمیت. "من می خواهم به بهترین من می تواند در این زمان هنگامی که آن را به معنی بیشتر است. که بیشتر سرگرم کننده هنگامی که شما در حال بازی است." Koskinen است 3-5-0 در همان زمان.
  • پیچ از رعد و برق: در 14-2-1 پس Jan. 1 Tampa Bay Lightning شد, پرطرفدارترین تیم NHL از رفتن به دوشنبه شب در جاده ها تاریخ با Columbus Blue Jackets. "این نوع از سگ روز از فصل به طور منظم" گفت: مربی رعد و برق جان کوپر. "این جایی است که شما می خواهید به نگه داشتن جمع آوری نقطه است." رعد و برق خزنده هستند و نزدیک به بوستون در بالای اقیانوس اطلس را بدست آورد و دروازه بان آندره Vasilevskiy تا به حال نوشته شده از یک مقررات دست دادن در 18 بازی از طریق پنج شنبه (16-0-2).
  • جاده به پکن: اسلوونی لهستان و مجارستان با ظهور خود را در المپیک هاکی مردان امیدوار است دست نخورده پس از برنده شدن در گروه های مربوطه خود را در مرحله مقدماتی بیش از آخر هفته. این تابستان لهستان روبرو خواهد شد میزبان اسلواکی بلاروس و اتریش در دور نهایی; مجارستان خواهد شد و در صورت خاموش در برابر میزبان لتونی و فرانسه و ایتالیا و اسلوونی را در میزبان نروژ دانمارک و کره جنوبی. سه گروه برنده بازی خواهد کرد در سال 2022 بازی های المپیک پکن همراه با کانادا و روسیه, ایالات متحده آمریکا, فنلاند, سوئد, چک, آلمان, سوئیس و چین است.
  • آبی رنگ اثر خط: با عذر خواهی به رپتورز وجود دارد تیم دیگری در تورنتو که دارای لرزاند کردن 14 برنده مستقیم: دانشگاه تورنتو Varsity Blues مردان تیم هاکی (Oct. 19 Jan. 4). آنها فقط پیچیده فصل به طور منظم با یک 20-5-3 رکورد برنده شدن OUA غرب تقسیم و باز خواهد شد بهترین سه سری حذفی در برابر غربی در روز چهارشنبه.
Kevin McGran


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب