شاید تهمت دروغ نمی

ایده های رئیس جمهور به نظر نمی رسد به درک اساسی ترین جنبه های بهداشت عمومی بحران. NIH / Shutterstock

توسط NEWS-SINGLE در 31 اردیبهشت 1399
NIH / Shutterstock / پل Spella / اطلس

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: تعداد قابل توجه از ادعاهای دروغین در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس. "ما بسیار نزدیک به یک واکسن" او اعلام کرد در تاریخ 25 فوریه. در فوریه 28, فقط قبل از انفجار در موارد گفت: آمریکایی ها که این ویروس را به زودی ناپدید می شوند "مثل یک معجزه است." در اوایل ماه مارس این سال در فرد معمولی می تواند آزمایش COVID-19 تهمت گفت: آمریکایی ها که هر کسی که می خواست یک آزمون برای این بیماری می تواند یکی. در مارس 24, او تأکید کرد که خاموش شدن ماندگار ماه بود و قابل دفاع در بخشی به دلیل خودکشی "قطعا خواهد بود در دور تعداد بیشتری از اعداد است که ما در حال صحبت کردن در مورد با توجه به virus."

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان استناد آن دروغ و بسیاری دیگر به عنوان شواهدی وجود دارد که رئیس جمهور دروغ است. آمریکایی سازمان دیده بان خود را در جلسات "در جستجوی زندگی یا مرگ اطلاعات" واشنگتن پست's مارگارت سالیوان نوشت اما به جای آنها "اغراق و دروغ آشکار." این MSNBC میزبان Rachel Maddow گفت: "اگر رئیس جمهور می کند و در نهایت گفت: هر چیزی شما می توانید آن را اجرا کنید به عنوان نوار. اما اگر او را نگه می دارد دروغ گفتن مثل او شده است ... همه ما باید توقف پخش آن است." دیوید لوری نوشت: در روزانه وحش که "تهمت و دروغ به عنوان یک ماده از عادت اما در میان همه گیر خود نهفته است می تواند کشتن."

اما اگر تهمت دروغ نمی? آمریکایی ها باید به در نظر گرفتن یک جایگزین برای توضیح رئیس جمهور بسیاری از دروغ: او را درک نمی کند و اساسی ترین جنبه های بهداشت عمومی بحران.

Cluelessness ممکن است برای مثال بهتر توضیح مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در انتظار COVID-19 مرگ و میر. در آوریل 10, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که تعداد نهایی آمریکا مرگ و میر می تواند به عنوان چند به عنوان 55,000 یک علامت کشور پیشی گرفته و قبل از پایان این ماه. یک هفته بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که مرگ و میر خواهد شاید رسیدن 65,000 حتی به عنوان مرگ و میر افزایش در نرخ که بدان معنی است که علامت خواهد بود پیشی گیرد و در عرض چند هفته. در تاریخ 27 آوریل هنگامی که coronavirus مرگ و میر شماره مورد 56,000 تهمت دوباره تکرار کرد lowball برآورد اعلام کرد: "ما احتمالا رفتن به 60,000 یا 70,000." آوریل 29, مرگ و میر حدود 63,000. که روز به روز مغلوب ساختن پیشی جستن mused که مجموع مرگ و میر خواهد بود "65 یا 70 یا 60 یا هر تعداد نهایی خواهد بود." تنها پس از آن فرصت برای یادگیری از اشتباهات گذشته را مغلوب ساختن پیشی جستن و بگو: "امیدوارم که ما در حال رفتن به آمده در زیر است که از 100,000 زندگی از دست داده است که وحشتناک شماره با این وجود." و که 100000 شکل ؟ نیویورک تایمز اشاره کرد که در آن زمان آن را "اهمیت جلوه آنچه خود دولت است که در حال حاضر پیش بینی می شود مجموع مرگ و میر در پایان ممکن است."

چرا تهمت نگه دارید ارائه تخمین می زند بنابراین غیرواقع کم است که آنها پیشی گیرد و رویدادهای صرف هفته بعد او را در معرض مسخره و تامین علوفه برای حمله ads نهفته است به طور معمول خود خدمت. این اظهارات شد. اگر او در تلاش بود به lowball مرگ تخمین می زند به طوری که آمریکایی ها خواهد تجدید انتخاب او نیاز به انتخاب یک شماره است که نمی خواهد بیش از حد تا بعد از روز انتخابات. که آیا او در نظر گرفته شده به دروغ و یا اقدام به حقیقت را به او نشان داد عدم توانایی به فکر می کنم فقط در هفته پیش رو در شرایط اضطراری است که می تواند ماه ها یا سال.

به طور مشابه, چرا تهمت اعلام کرد که این ویروس خواهد ناپدید می شوند زمانی که گسترش آن قریب الوقوع بود? چرا او می گویند ما نزدیک به یک واکسن زمانی که آمریکایی ها بعید است که به قبل از انتخابات روز ؟ چرا او نشان می دهد که تزریق مواد ضد عفونی کننده به بدن ممکن است درمان COVID-19? من استفاده می شود به نگرانی که مغلوب ساختن پیشی جستن سریال mendacity ممکن است آسیب ملت است. در حال حاضر من نگران و حتی بیشتر است که او در حال دروغ گفتن نیست بلکه فاقد ظرفیت برای دیدن خطاها در واضح ترین دروغ. او به نظر می رسد پس از ضربه و هماهنگ به افق زمانی از فردی تلویزیون ظاهر یا اخبار چرخه است که او نمی تواند استراتژی بیش از یک دوره طولانی تر است.

برخی از آمریکایی ها در حال حاضر به بخشش نهفته است از رئیس جمهور اما حتی آنها نباید شانه احتمال این که تهمت به سادگی را درک نمی کنند که این بیماری همه گیر به وضوح به اندازه کافی برای پاسخ به آن به طور موثر.

"او آزمایش مثبت از آبی" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: زمانی که یک دبیر مطبوعاتی برای معاون رئیس جمهور آزمایش مثبت برای COVID-19. "این است که چرا کل مفهوم آزمون لزوما بزرگ است. آزمون کامل هستند اما چیزی اتفاق می افتد بین یک تست--که در آن خوب است و پس از آن چیزی اتفاق می افتد و همه از ناگهانی-او آزمایش بسیار تازگی و آزمایش منفی است. و پس از آن من حدس می زنم برای برخی از این دلیل او آزمایش مثبت است."

آیا تهمت و حتی درک که تست منفی برای یک بیماری گرفتن از آن و بعد از آن آزمایش مثبت نشان می دهد هیچ مشکلی با تست ؟ این "چیزی" که اتفاق افتاد این بود که یک عفونت بسیار چیز تست به معنای گرفتن است.

این بیماری همه گیر "چیزی بود که هیچ کس فکر می تواند رخ دهد" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "هیچ کس نمی خواهد که تا کنون فکر می کردم یک چیزی شبیه به این می توانست اتفاق افتاده است." شاید که دروغ بود. یا شاید تهمت بود نادان از همه هشدارها از عفونی-بیماری های کارشناسان و مقامات از قبل از دولت. امریکا "یک تست ظرفیت بی بدیل و بی نظیر در هر نقطه در جهان" تهمت "و آن را حتی نزدیک است." شاید او واقعا معتقد است که یا شاید او دریافت نمی کند که تست ظرفیت باید اندازه گیری بر اساس سرانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن شهرت برای دروغ گفتن به خوبی سزاوار است. اما بسیاری از واضحترین دروغ است که او به زبان آمده در طول این بحران می تواند توضیح جهل و عدم پیش بینی و به راحتی به عنوان mendacity.

در 73 تهمت بعید است که برای جلوگیری از خود را از دهه های طولانی عادت دروغ گفتن است. اما با فرض این که همه اش دروغ همه گیر در حال دروغ ممکن است مبهم درجه که او را از عمق خود. او جا به ریاست ریسک بالا برای حفظ و رول واکسن? بسیاری از شکست از درک ضمنی اظهارات خود را نشان می دهد که در او نیست.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب