مگان تو نریان شیرین سرپیچی

فرهنگ 25 ساله رپ جدید EP Sugaباعث می شود آن را آسان به ریشه برای او و برای او بالقوه صنعت-تغییر طرح دعوی د

توسط NEWS-SINGLE در 25 اسفند 1398
Paul R. حکومت نظامی / تالار گفتگو / AP

در سال 2018 مگان تو نریان وضع رنگی را انتخاب کنید. "سگ ماده p-pretty please / من می خواهم به شما می آیند می گویند چیزی به من" او ای در "تینا مونتانا" یکی از مهمترین propulsive آهنگ ها از او EP که در آن سال. "من واقعا خارش به fuck off / من این جوزپه پاشنه پا در دهان خود." تینا برف بود, اعتماد به نفس, آلبوم کامل از punchy یک آستر که اشاره مگان را proclivities, جنس پورنو برای پول و کنترل است. آن هم پس از آن-23 هنرمند را برای اولین بار انتشار با برچسب 1501 گواهی سرگرمی.

دو سال و یک نمودار-شکوه رکورد بعد قرارداد او امضا شده است موضوع انتظار دادخواهی و از جدیدترین آلبوم. هوستون هنرمند موسوم مگان پیت شکایت کرد 1501 این ادعا که آن را به حال شده است مسدود کردن او از انتشار موسیقی های جدید. در حال حاضر 25 او معتقد است که قرارداد او را امضا کردند در حالی که "جوان و ساده و بی تکلف" است که از نظر مالی استثماری و خلاقانه محدود. اما در این ماه شده است یک خوب برای او تا کنون. تگزاس قاضی داده شود او را به طور موقت سفارش محدود در برابر برچسب و مدیر عامل شرکت کارل کرافورد; منظور تمدید شد جمعه. (برای کرافورد را رد کرده است همه از مگان را با خود ندارد.) و هفته گذشته مگان منتشر شد Sugaیک التقاطی نه آهنگ EP که در آن او flouts 1501 کنترل از طریق مبارز شعر. در حالی که مگان را گسترده تر نبرد قانونی در حال انجام است این کوچکتر پیروزی دلگرم کننده است—نه فقط برای خود بلکه برای دیگر هنرمندان در این صنعت بیش از حد.

بسیاری از افزایش نوازندگان به خصوص زنان جوان از رنگ تا به حال حرفه خود مانع ترتیبات شبیه به مگان است که در آن یک برچسب می برد نزدیک به کل کنترل در حالی که به نوازندگان محقر مبالغ است. مگان شکایت اکو کسانی که از هنرمندان از جمله خوانندگان Kelis و SZA. اوکلند رپ Kamaiyah هم به تازگی منتشر شده از آن ساخته شده دراولین mixtape قرار داده و از او مستقل جدید برچسب که به شرح زیر سال تاخیر که Kamaiyah تحمل در حالی که امضا به interscope Records. هنوز مگان درجه خلوص—به خصوص پس از او باقی مانده امضا به او برچسب—نسبتا نادر است. ابتدا با یک Instagram پخش زنده در مارس 1, که در آن او برای اولین بار صحبت علنی در مورد او اختلاف با 1501, رپر شده است startlingly شفاف در مورد خاص خود را برنامه ریزی مالی با برچسب.

Suga ادامه مگان را توهین آمیز و البته در فرم موسیقی. در حال حاضر باغی به استناد وجود آن به EP آغاز می شود با احیای مگان داستان. رپ باز می شود برای اولین بار آهنگ "ain't برابر" با یادآوری این که او نبوده است خنثی فجایع اخیر از جمله مرگ مادر بود که آن هم مدیر او. "Ain't برابر" نیز آشکاری به جرات 1501 و به کرافورد به طور خاص. تمام سه آیه پایان با اشاره به مگان در تعیین سرنوشت: "سگ ماده من ظاهر شده است, انجام, اعداد, شده روشن / و از nigga فکر می کنم او به من بگویید او دوباره آن را انجام دهد" او raps در پایان آیه دوم. سومین بسته با مشابه unsubtle شات در کرافورد: "Niggas tryna برخی از شهرت خاموش به نام من که شرم آور است / وقتی که من شروع به ساختن پول است که وقتی همه تغییر متعجب." این خطوط به خاطر سرخوردگی که پالس از طریق Kamaiyah است "هنوز هم من هستم" را از آن ساخته شده تنها که در آن او raps در مورد غالب بیش از گذشته او قرارداد گلایه: "لعنت به همه مزخرف من انجام می شود به دست آورده و این راه راه / برای همه آنها روز من زندگی من سکه / و برچسب ها صرف نمی کند من به عقب بر من سخت کار کردن."

در جای دیگر در Sugaمگان تلاش می کند برای حمله به عقب از طریق او هنری. "کاپیتان هوک" سوم و قابل توجه بسیاری از Suga's songs, بسته یورش جدول دو طرفه به کمتر از سه دقیقه است. در یک نفس رپر روابط R-rated نیایش, الهام بخش, 2004 رقص فیلم شما رو در خدمت به لذتبخش مبتذل تفسیر مجدد از عنوانی پیتر پن ، (اولین بار من شنیده شعر من فک کاهش یافته است -- و سپس من بلافاصله پخش آن است.) "کاپیتان هوک" مگان در اوج سریع ء paean به خود او جنسی و تغزلی دلاوری. هر کلمه زمین سخت و رپر آن را می داند. این "ain't برابر" تولید کننده Helluva ضربه می پیوندد نیروهای با مگان دوباره در "B. I. T. C. H.," ژانویه تک که به ظاهر خطاب جنسیتی سولفات او را دریافت: "من ترجیح می دهم یک B-it-C-H (من می خواهم به جای نگه داشتن آن واقعی با ya)" او اصرار دارد در گروه کر "چون این چیزی است که شما gon' call me when i'm trippin به هر حال."

مگان را به سختی جدید به لعن و یا به اشاره به استانداردهای دوگانه است که زنان باید چهره اما برخی از Sugaترین لحظات بی پروا انشعاب از معمول کارنامه. در "آمار تلفن من" خواننده Kehlani می پیوندد او را برای آهسته تر احساساتی, چرخش رپ شرجی تم. به عنوان تینا برف's "کنیاک ملکه" و تب's "بزرگ نوشید" مگان کانال یک گیج و منگ, liquored تا صدا حتی زمانی که او ارائه ساده raps به جای crooning. یادآوری یک مرد که او خوش شانس بود و در حضور او مگان هرگز از دست می دهد و او را نیش می زنند—"آمار تلفن من" است, بعد از همه, یک دستور نیست یک درخواست. اما حتی با تعجب علاوه بر این از Kehlani را شربتی خواننده Suga نیست همه شیرین: برخی از این به بعد آهنگ که پیدا مگان تغییر به سمت یک تقریبا سربی سبک آواز عدم دقت و هشیاری از قبل از آهنگ ها.

آیا آینده جلسات دادگاه رفتن را به نفع او یا نه مگان مبارزه برای آزادی Suga در حال حاضر—و پشتیبانی فن او تولید می شود—ممکن است منجر به یک قرارداد عادلانه. در حالت ایده آل است که می خواهم حساب برای توسعه هنری نیست که تخلیه از منابع خود به طور چشمگیری به عنوان او قرارداد فعلی که تصریح می کند که مگان باید پرداخت تولید کنندگان و دیگر همکاران از او قطع از سود. که بند تنها تأکید 1501 را ظاهری سردی در حمایت از خود آن هنرمند با کمک او را تصحیح و صنعت خود را. در واقع برخی از این شکاف ها نشان می دهد در این قسمت است که در زمان احساس عجله—ناامید کننده اما تعجب آور نتیجه برای یک کار است که می آید کمتر از یک سال پس از اکتان بالا اجرای کامل طول پروژه. حتی با این لحظات ضعف هر چند Suga است که هنوز هم یک دستاورد برای رپ.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن