مگان و هری Overplayed دست خود را

ایده های Megxit ترین و پیچیده خود درگیر پر اب و تاب کوته نامه جزئی انگشتان دست عبور استعفا در تاریخ است.

توسط NEWS-SINGLE در 26 اسفند 1398
Kirsty Wigglesworth / AP

منn سال 1940 در دومین ماه از حمله رعد اسا گوینده از یک برنامه رادیویی به نام کودکان ساعت گفت: شنوندگان که در مورد آنها به شنیدن مهم ترین قسمت در تاریخ نشان می دهد: شاهزاده الیزابت که قرار بود برای رسیدگی به کودکان از امپراتوری.

چهارده سال, صدای روشن و لوله کشی الیزابت گفت: تخلیه کودکان در انگلستان است که او بیش از حد بود دور از خانواده اش: "خواهر مارگارت رز و من احساس می کنم بسیار برای شما که ما از تجربه می دانیم آنچه در آن به معنی به دور از کسانی که ما را دوست دارم بیشتر از همه است." او به انگلستان کودکان است که آنها درگیر در چیزی نجیب: "ما در حال تلاش بیش از حد تحمل خود ما را از خطر و غم و اندوه از جنگ است." اما مهم تر "ما می دانیم که—هر کس از ما—که در پایان همه چیز خوب خواهد بود."

در فینال ناامید ماه از جنگ آمد یک اطلاعیه از کاخ باکینگهام: "شاهزاده آرزوها به پرتاب خودش قلب و روح به این کار گفت:" سخنگوی و برای یک بار شما می توانید شنیدن صدای کسی در یک اطلاعیه رسمی: الیزابت در حال حاضر 18 سال بود و در مورد پیوستن کمکی سرزمینی که در آن او داده شد یک عنوان جدید دوم زیردست ویندزور و جایی که او آموخته است که به درایو و تعمیر آمبولانس و کامیون ها.

الیزابت مسئولیت در طول سال های جنگ بود و همان است که از پدر و مادر او و همچنین از هر انگلیسی زن و کودک: به ناگسستنی. شجاعت شما را شادی خود را با وضوح ما را به پیروزی به عنوان خوانده شده یکی از معروف پوستر ایجاد شده توسط وزارت اطلاعات است. آلمان تا به حال سعی در تضعیف روحیه مردم انگلیسی اما روحیه خود را نمی خواهد می تواند شکسته شود. در fetid ایستگاه زیرزمینی آنها قرار دادن کودکان به رختخواب در هممککس معلق آهنگ بین آنها گذشت در اطراف فنجان چای و آنها خواند سالن موسیقی آهنگ ها و آهنگ ها از جنگ بزرگ: "چه نقطه نگران کننده است ؟ هرگز آن را ارزشمند بود." در کاخ باکینگهام—که پوسته در 16 مناسبت ها—پادشاه بی صبرانه منتظر به درجه سرپرست به صدای همه روشن به طوری که او می تواند بیرون رفتن به خیابان ها و به بازرسی خسارت و به کنسول و الهام بخش مردم لندن است.

شاهزاده خانم الیزابت پخش یک سخنرانی به انگلیسی, دختران و پسران تخلیه خارج از کشور در اکتبر 22, 1940. او با خواهرش شاهزاده خانم مارگارت رز. (AP)

این بود sangfroid دقیقا به دلیل وجود دارد هیچ پهلوانان به آن است. آن را به سادگی چیزی که واقعی: شجاعت. "همانطور که من نوشتن بسیار متمدن انسان در حال پرواز بالای سر تلاش برای کشتن من" می رود معروف باز کردن جمله از جورج اورول شیر و اسب شاخدار. او یک درخواست برای یک دولت سوسیالیستی نه دقیقا آنچه او رویال حضرت به نام برای در کودکان ساعت. اما دو متحد شدند توسط یک عادت داشته باشید که یک بار تعریف انگلیسی, شخصیت: تمایل به چهره مشکلات بزرگ با متانت.

"من واقعا تلاش برای اتخاذ این, انگلیسی, حساسیت از تشکیل" Meghan Markle گفت: در پاییز. "من سعی کردم من واقعا تلاش کردم. اما من فکر می کنم آنچه که داخلی است که احتمالا واقعا مضر است."

"گفت: من برای یک مدت زمان طولانی برای 'ثانیه'—این چیزی است که من اسمش را -- آن را به اندازه کافی برای زنده ماندن چیزی درست است ؟ مانند آن است که هنوز در نقطه ای از زندگی است."

این بود که نه شجاعت طرب قطعنامه. این درمانی طرز فکر و احساسات و کالیفرنیا.

در اینجا Elizabeth Windsor, سن 14 گفتن کودکان از امپراتوری: "در پایان همه چیز خوب خواهد بود."

در اینجا Meghan Markle, سن 38 توضیح او جهانبینی: "مانند آن است که هنوز در نقطه ای از زندگی است."

Meghan ساخته شده این سخنان در یک فیلم مستند منتشر شده در بریتانیا در 20 اکتبر سال گذشته است. اگر چه هری و Meghan: یک آفریقایی سفر بود اسمی در مورد زن و شوهر اخیر تور آفریقا, آن بود که اصولا در مورد خود به اشتراک گذاشته بدبختی است. بیش از دو ماه بعد آنها اعلام کرد Megxit: قصد خود را برای تغییر شکل زندگی سلطنتی به طوری که آن را منطبق به Meghan تعریف از پر رونق و شادی.

اما سرزنش نیست Meghan برای آوردن هالیوود سطح خود دخالت به یک کشور اختصاص داده شده به شجاعت طرب و وضوح. تمایل خود را به خارج از بخش هایی از زندگی می تواند بیشتر به زبان انگلیسی چیز در مورد او. یا حداقل, مدرن ترین-انگلیسی چیزی در مورد او. ملکه یکی از آخرین اعضای قابل توجه نسل, و Meghan آمده است برای او شهرت زیادی در یک تقریبا به طور کامل فرهنگ های مختلف. با او چانه لرزان—و همزمان تصمیم به گرفتن نگه دارید دقیقا همان چیزی است که او می خواهد—او متناسب با سمت راست در.

Wمرغ Lady Diana Spencer نامزدی پرنس چارلز در ماه فوریه اعلام شد 1981 من خانه از کالج و کار در دهمین کارگر هرکول, انتقال نرم افزار به دانشگاه ویرجینیا است. پدر و مادر من تا به حال در مورد نامزدی در صبح که نیویورک تایمز ("پرنس چارلز به بحباله نکاح در اوردن, 19 ساله از دوستان خانوادگی" آن گفت: زیر, برابر, بسیار, آخرین روز بر روی زمین که کمتر معروف از شوهرش) و آن شب همه ما به تماشای این مصاحبه که در کاخ منتشر شده بود.

به تازگی ارزیابی چشم افتاد به من. پدر و مادرم هر دو حال به مناسبت به من گفت:—چند بار و یا پس از آن به نظر می رسید— "او سن شما!" این بود که مانند زمانی که آنها اشاره کرد که نادیا Comăneci (پنج مدال طلای المپیک) بود که "سن شما!" یا که جودی فاستر (نامزد دریافت یک جایزه اسکار در 14) بود "تقریبا به سن خود!" در اینجا بود که تا به حال انجام هر چیزی به جز وجود داشته باشد در فرم زن برای 19 سال—چیزی است که من خودم تا به حال انجام شده است. من نادیا Comăneci بودن 19 سال.

من اما نمی شد علاقه مند در اخبار. که می خواهم به ازدواج با شاهزاده چارلز? من دوست game, Tom Petty.

اما بسیار به سرعت, شد, هیپنوتیزم توسط Diana. آن بود که از زیبایی او, شیشه مربی و بی پایان او اشکاف البته—اما آن را فقط به این دلیل از کسانی که همه چیز. آن بود که او ایستاده بود پس با قدرت در کنار احساسات و چون او ساکنان جهان از احساسات است—و یا یک بار بود درست از یک دختر نوجوان. و چون او حاضر به اجازه می دهد که جهان خرد. نه با او بی رحمانه و unloving شوهر نه با استحکام خانواده سلطنتی نه با تبدیل شدن به یک زن و نه حتی با شایعات که او منفور و که در نهایت او را کشته است. او یک شکل کلاسیک از افسانه ها و فرهنگ عامه: آزار و اذیت قرار قهرمان و او raged در برابر شکنجه گران نیست با پرخاشگری اما با احساسات. شما می دانستم که زمانی که او خوشحال بود و می دانستم که او رنج می برند. و این عمیق عاطفی در دسترس بودن همراه با مهربانی او برای هر کسی که با حوصله به او اجازه داده شد برای ایجاد پیوند نشکن با مردم.

او می تواند راه رفتن به موسسه خیریه بخش و پناهگاه trailed با پیچیده غنی, زن, مشکلات لباس پوشیدن به nines و در راه او به آروماتراپی یا ناهار و یا برخی دیگر از انحراف از خوبی پاشنه بلند و خود را درگیر و فورا—به طرز مرموزی در برابر همه شانس—ارتباط با مردم تقدیر کرد. آنها به رسمیت شناخته شده خود را نه فقط به عنوان بریتانیا بزرگترین افراد مشهور, اما, improbably, به عنوان یکی از آنها است. او کسی است که رنج می برد کسی که به دام افتاده بود.

او باور نمی کند در لب بالا سفت. او kneeled پایین به طوری که او می تواند صحبت با مردم در صندلی چرخدار چشم به چشم. او را در آغوش کشید کودکان کشیده و آنها را بر روی دامان او. زمانی که بسیاری از مردم در نظر گرفته ایدز بسیار مسری او در بازدید از بیماران ویران شده توسط آن گرفتن دست خود را و bantering با آنها. او آنها را به عنوان انسان و نه به عنوان حامل از یک بیماری شرم آور.

و هنگامی که زمان درست بود—هنگامی که طلاق قریب الوقوع بود—او با استفاده از احساسات به نوسان عمومی را به سمت او. او گفت: هر سری چیز اول به اندرو مورتون برای بیوگرافی دیانا: او داستان واقعیو سپس به مارتین بشیر معروف خود مصاحبه بی بی سی. او توضیح داد که او "شایع پرخوری" او قسمت از خودزنی و تبدیل شدن به پس از جان گذشته برای عشق و توجه است که او خودش انداخت پایین یک پرواز از پله ها. او در توصیف این ترفند کثیف که چارلز به حال شده در: گفتن او او را دوست درخواست خود را به شاهزاده خانم خود را, اما در تمام طول در عشق با یک زن دیگر.

او گفت که او اهمیتی نمی دهند که او هرگز تبدیل به ملکه انگلستان, چرا که او خواهد بود به جای "یک ملکه قلب مردم است." مطبوعات تمسخر او را برای آن. زمانی که او یک زن تنها به آنها گفت که او بیش از یک has-been, از جان گذشته و بی ربط.

اما مطبوعات است که همیشه اشتباه در مورد این چیزها. یک سال و نیم پس از او ساخته شده است که اعلام شد کشته در یک تصادف رانندگی در پاریس و انگلستان افزایش یافت تا برای اثبات حق است.

Some 900,000 انگلیسی درگذشت در جنگ بزرگ; یک خانواده دست نخورده بود ، نماد آتش بس شد تک گل خشخاش قرمز از فلاندر زمینه و هر کسی که به آن تن—که پدر یا مادر یا برادر یا فرزند—درک بود به کسی که به شدت رنج می برد و آن سکوت که diminishment شد این محصولات از یک غم بزرگ به عهده شجاعانه.

زمانی که دیانا درگذشت دریا از دسته سمت چپ را در خارج از خانه سابق در کاخ کنزینگتون بود و پنج فوت ارتفاع در بعضی از نقاط.

Liba تیلور / Corbis / گتی

گل ارائه شد به افتخار یک زن بیشتر مردم هرگز ملاقات—تا به حال هرگز حتی در فرد دیده می شود. و در عین حال مردم در خیابان ها پرسه می زدند مانند زامبی keening و گریه و برگزاری به یکی دیگر. خوش تونی بلر خوش بینانه گفت که مردم پیدا کرده بود "یک راه جدید برای سرند." آنچه که نخست وزیر از سمت چپ بود آشکار خود درگیری که راه های جدید معرفی شده است.

"این چیزی است که عجیب و غریب و عجیب و غریب است که اتفاق می افتد" یک مرد جوان گفت: یک خبرنگار. "من گریه ام در مورد این و آن را تا حدودی برای دیانا و آن را تا حدودی—" او متوقف شد و پس از آن واقع شده دقیق و نگران کننده حقیقت"برای خودمان."

پنج صد مایل از لندن در سبز مخملی سکوت ارتفاعات اسکاتلند دو نفر برای چه کسی این فاجعه تشکیل واقعی بحران شد, خواب در تخت خود را هنگامی که مادر خود را کشته شد. ویلیام سن 15 سالگی و هری, 12, شد بازدید خود را از پدر و پدربزرگ و مادربزرگ در Balmoral قلعه و هنگامی که وحشتناک تماس از طریق شوکه بزرگسالان مجاز آنها را به خواب چند ساعت قبل از بیدار شدن آنها. در یک سکته مغزی آنها مجبور به قبول به عنوان بهترین آنها می تواند دو حقایق: مادر آنها مرده بود و آنها را ندارند و لوکس از گریه در خیابان.

بیست سال پس از مرگ مادر شاهزادگان راه اندازی یک مستند به مناسبت سالگرد. در دیانا: 7 روز که جهان را تکان داد, این مردان جوان علنا صحبت کرد و برای اولین بار در مورد تجارب خود را در طول این هفته است.

"هر دو پدر و مادر ما آورده بود تا ما به درک به عنوان بهترین ما می توانیم که وجود دارد این عنصر از وظیفه و مسئولیت است که شما می دانید شما باید برای انجام چیزهایی که شما نمی خواهید به انجام," ویلیام گفت: در این مستند.

تنها راه برای درک آنچه اتفاق افتاده در طول این هفته است به درک که مدیران همه می دانستند که آنها تا به حال دو نقش. ملکه درک است که او یک مادر بزرگ و مستقل; پسران قابل درک است که آنها فرزندان که از دست داده بود مادر و شاهزادگان که رسمی مسئولیت و چارلز قابل درک است که او در مجموع و که اگر او نبود بازی کارت های خود را دقیقا حق با او بود و در گوش او.

به عنوان نوه و عزادار فرزند پسر خواهد ماندن در Balmoral تا مراسم تشییع جنازه که در آن آنها می تواند حریم خصوصی و آسایش خود و خانواده خود و جایی که آنها می تواند پیاده روی های طولانی و شروع به جذب آنچه اتفاق می افتد به آنها. اما به عنوان شاهزادگان آنها شکستن نیست از خود برنامه. چند ساعت پس از یادگیری از این حادثه آنها به نظر می رسد در یک رویال, ماشین, محدود, برای یکشنبه صبح, خدمات, دو, رنگ پریده چهره پشت شیشه های ضد گلوله. ملکه به نام جلوتر به وزیر را بدون ذکر در همه دیانا یا تصادف است که می تواند غیر قابل تحمل برای پسران. چگونه می تواند از آنها باقی می ماند تشکیل شده که یادآور فاجعه ؟

پس از آن خودرو را متوقف و در دروازه قلعه و خانواده رو به تحسین—در اندازه گیری شیوه ای محترمانه—مجموعه ای از گل ها و یادداشت ها که در حال حاضر شده است در سمت چپ وجود دارد.

"آخرین چیزی که من می خواستم برای انجام خوانده شد چه افراد دیگر گفت در مورد مادر من" هری توضیح داد: در دیانا: 7 روز "اما در آن نقطه من هنوز هم شما می دانید من نبود. من ... من هنوز هم در شوک است."

در اسکاتلند, دو پسر, رفتار, در, رسمی, راه, اما در لندن احساسات خروشان و حکومت احساسات بود که uncorked از برخی از عمیق اما که همچنین تا به حال آشکار عنصر از عملکرد. "بدون هر گونه بی احترامی" گفت: یک مرد جوان که گریه کرده چند بار "آن را مانند رفتن به سینما." دیوار یا سد دریایی نقض همه احساسات آب گرفتگی در—و نه فقط غم و اندوه برای دیانا اما خشم ملکه باقی مانده در اسکاتلند است. با ماندن وجود دارد و با تمرکز توجه خود را بر او نوه او ناخواسته با تاکید بر یک نقطه از مشاجره: که در طلاق دیانا به حال محروم شده خود را عنوان و در نتیجه کسی که باید سوگواری در راه رسمی که یک عضو از خانواده سلطنتی خواهد بود. اما این بیشتر از آن; جمعیت می خواستم چیزی خاص از او چیزی که او مطرح نشده بود به ارائه: نمایش لجام گسیخته احساسات است.

"این یک نمونه واکنش خانواده سلطنتی" کسی griped. "چوب به پروتکل; نگران نباشید در مورد احساسات انسانی."

"آنها باید بدانند که چگونه ما احساس گفت:" زن "و ما می خواهم به می دانم که چگونه آنها احساس."

"چرا آنها نمی مراقبت در مورد چگونه ما احساس می کنیم ؟" یک زن در خارج از کاخ باکینگهام خواسته در یک آزرده تن صدا. "چرا آنها در مورد مراقبت از ما؟"

آن را غیر ممکن بود به این باور است که این همان شهر است که تا به حال یک بار مواجه Luftwaffe و هرگز چشم. همان کشور که در حال برنامه ریزی برای چه به صورت حمله آلمانی ها به زمین. که طرح شد به معنای واقعی کلمه به "آرامش خود را حفظ و حمل در" به عنوان پوستر گفت. امروز این یک یادآوری برای رفتن به یوگا حتی اگر شما نمی توانید پیدا کردن خود را خوب بالا.

روز قبل از مراسم تشییع جنازه ضربه به مجازات ملکه برای او احساسی رزرو تحت الشعاع قرار شد یک شرکت به طور کامل در یکی از مراحل نهایی شور: ورود پسران در لندن است. برادران آورده بودند به جمعیت در مقابل کاخ کنزینگتون در چیزی که به نظر می رسید بیشتر شبیه به یک ارائه از یک مقام رسمی وظیفه. جدی در معماری کت و جدی در چهره آنها منتشر شده قبل از کاخ کنزینگتون برای انجام یک walkabout تبریک جمعیت های وحشی فشرده در برابر موانع. زمانی که مردم متوجه شدم که پسر بودند و در گذشته در میان آنها یک نوع جنون آنان را فراگرفت.

"آن را مانند هیچ چیز شما واقعا می تواند در توصیف" ویلیام به یاد می آورد در دیانا: 7 روز. "آنها فریاد ندبه به معنای واقعی کلمه ندبه در ما پرتاب گل و فریاد و گریه شکستن. مردم غش سقوط." آنها به هری آنها را کشیده و او را به سمت آنها و در او این تصور که آنها نمی خواستم او را فقط به سهولت غم و اندوه خود را, اما به شکستن را به عنوان آنها انجام شد. "خوب که به نفع خواهد بود ؟" او با برخی از تلخی در فیلم مستند است.

هر دو مردان اشاره به آشکار و ظالمانه تحمیل آن را به حال شده است برای این همه غریبه فرض کنیم که آنها باید آسایش جمعیت که تا به حال حتی شناخته شده ، اما روز بعد شد آنچه شد خشکیده به حافظه جمعی: نزد این دو جوان بدبخت پسر راه رفتن در پشت مادر خود تابوت تمام راه را از کاخ باکینگهام به کلیسای وست مینستر.

ایرا Wyman / sygma در طریق گتی

مردم "هنوز هم بحث در مورد سکوت" هری گفت که راه رفتن. "اما آنچه که من به یاد داشته باشید که هر 50 متری و یا هر آنچه که برخی از افراد در جمعیت فقط قادر به مهار احساسات خود را." هنوز هم در او راه می رفت, های کوچک خود را دست چنگ در مشت خود چشم انداخت. او سعی کردم به آن را توضیح دهید به مصاحبه چند سال بعد: "من فقط مطمئن شوید که من به مادرم افتخار می کنم."

چند هفته بعد چارلز صحبت کرد و برای اولین بار در مورد فرزندان خود و همه آنها که از طریق بوده است. او با افتخار گفت که آنها تا به حال انجام شده خود را با "شجاعت و با بیشترین حد ممکن کرامت است." در آن زمان آن را سرد به نظر می رسید به من. که می تواند انتظار می رود—و یا حتی می خواهید—12 سال و 15 سال به رفتار خود با عزت در مواجهه با چنین شدید تراژدی شخصی? اما چیزی وجود دارد قدرتمند و واقعی در خود ذخیره; هر چه احساسات آنها مقابله با آنها خصوصی نه برای delectation از بتواند جمعیت.

همانطور که برای کسانی که بتواند جمعیت آنها نقطه عطفی از انواع برای انگلیسی فرهنگ است. انگلیسی مردم تئودور Dalrymple نوشت قرار گرفته بودند "Dianafication." یک بار شجاع و انعطاف پذیر "تبدیل شده بود احساسی غائط و تمایل به چاق شدن در زمانی که در حال menacingly discourteous." در حال حاضر "ما قهرمانان و قهرمانان و ... همه به عنوان پیش پا افتاده به عنوان بقیه از ما."

Wمرغ من برای اولین بار آگاه شد, Meghan Markle, من تا به حال دو فوری برداشت: او بهترین چیزی است که تا به حال اتفاق افتاده است به خانواده سلطنتی و او که قرار بود به پنج سال گذشته. من فکر می کردم او نمی خواهد گذشته به دلیل ازدواج و princesshood—نیاز او به یک موفقیت حرفه بازیگری است که او کار کرده است پس از انجام نقش در هالیوود Schoolhouse. من فکر کردم او را از دست او کار می کنند—و همچنین دوستان او و آزادی او شانس (با توجه به قدیمی فمینیستی فرمول) یک فرد در حق خود است.

من فکر Meghan بود بهترین چیزی بود که تا کنون اتفاق افتاده است به خانواده سلطنتی چرا که در متنوع بریتانیا انجام داده بود غیر ممکن است: ساخته شده جمعیت در بالکن کاخ باکینگهام فقط کمی متنوع است. در نهایت این کشور به حال یک شاهزاده خانم که شبیه افتضاح بسیاری از دختران جوان انگلیسی—و که مایل به صحبت می کنند آشکارا با آنها در مورد نژاد و متعلق. در آفریقا, مستند, او خطاب به یک گروه از آفریقای جنوبی زنان گفت که او وجود ندارد و تنها به عنوان یک عضو از خانواده سلطنتی است. او همچنین وجود "به عنوان یک زن از رنگ و به عنوان خواهر خود را." تشویق که بالا رفت و صدا برای من مثل یک امکان تجدید اجاره نامه که Windsors باید در مسخره ظالمانه حيرت سلطنت.

مگان و هری ملاقات کرد زمانی که او در میان reevaluation از زندگی خود و رشد درک چه مقدار از آن را به حال شده است به شکل عمیق تروما از دوران کودکی و افسردگی است که تا به حال او را خالی از سکنه بوده است.

مانند بسیاری از بزرگسالانی که دچار کودکی سوگ هری جان سالم به در آن با بستن آن به دور امتناع به فکر می کنم در مورد آن. او گفت که در همه زندگی او گریه کرده است تنها دو بار در مورد از دست دادن مادر خود. هر زمان که او فکر او خواهد فشار فکر دور—آن را تنها او را غمگین و آن را هرگز نمی تواند او را به عقب. او در ارتش خدمت کرده است—از جمله اعزام به افغانستان که در آن او پرواز هلیکوپترهای آپاچی—با نوع شجاعت است که در آن نیروهای نظامی بستگی دارد: یک فرم شدید جوان مرد شجاعت است که مرزهای بی مبالاتی. آن بود که او یک بار گفت: بهترین "فرار" او تا به حال از زندگی سلطنتی. او رهبری برای تجزیه, و, حق, در, برنامه, زمانی که او را ترک وظیفه فعال است.

جان Stillwell, / WPA استخر / گتی

آن بود که دو سال از "کل هرج و مرج است." هری خودش را نگه داشته از مشت زدن کسی با در نظر گرفتن بوکس در یک باشگاه بدنسازی است. برادر او نگران است که او می خواست او را به دنبال کمک های حرفه ای و در آخر او—که در طی آن او متوجه شدم که چگونه عمیقا افسرده او تا به حال شده است برای خیلی از زندگی خود را. در طرف دیگر "آرامش خود را حفظ و حمل در" یک راز است که استفاده می شود شناخته شده تنها در خانواده های انگلیسی چیزی بود که به ندرت مورد بحث در: unexpressed غم و اندوه است که reshapes زندگی است.

درمان شد وحی به او شروع به زخم التیام یابد. او یک مدافع برای پایان دادن به ننگ در اطراف به دنبال کمک به سلامت روحی و روانی-مشکلات بهداشتی است. او شروع به صحبت می کنند آشکارا در مورد مشکلات او رنج می برد و او شروع به یک موسسه خیریه با خواهر و برادر خود را در قانون سر هم اختصاص داده شده به آن علت است.

و در وسط این همه او ملاقات Meghan Markle. اینجا کسی نیست که سرکوب احساسات خود و یا قرار دادن وظیفه جلوتر از شادی شخصی. در اینجا بود "یک آزاده بالینی درمانگر" است که تا به حال ازدواج های هالیوود, تهیه کننده, اما پس از آن به دنبال سعادت خود را به تورنتو برای یک تلویزیون نشان می دهد و در نهایت او را طلاق. در اینجا بود کسی که نوشت: احساسی, شخصی, مقالات و فرار یک وب سایت به نام Tig ترکیبی "آواز خویشتن"/selfie خلاصه/زندگی وبلاگ. وجود دارد هیچ تجربه محصول کتاب یا بینش است که نه در شایستگی عمومی اکتشاف چگونه آن را لمس احساسات, عاطفی, زندگی, و یا احساس حالت Meghan Markle.

اما او یک airhead—نه با یک کشش. او تا به حال آموزش و پرورش و تجارب تقریبا ایده آل مناسب برای نقش جدید او. او فارغ التحصیل از شمال غربی است که یکی از بالا انجام-برنامه هنر در ایالات متحده که در آن او تحصيلات دانشگاهي خود را در روابط بین المللی به عنوان به خوبی به عنوان سرپرست. او صرف یک ترم در مادرید و محبوس در سفارت آمریکا در بوئنوس آیرس. او تا به حال صحبت در مورد حقوق زنان در سازمان ملل متحد بود و به عنوان سفیر حسن نیت محترم موسسه خیریه, چشم انداز جهانی, سفر به رواندا طرف آن.

و مگان ثابت بسیار خوب در این کار مورد نیاز است ، به عنوان رونالد ریگان و شاهزاده خانم گریس نشان داده بود قبل از او یک حرفه ای در بازیگری بسیار عالی آماده سازی برای بسیاری از توابع است که با سیاسی یا پادشاهی زندگی است. او نگاه هوشیار و متفکر در روز یادبود; میهنی و شادمان در Trooping رنگ; پیچیده در عین حال گاه به گاه در ویمبلدون.

Meghan را باز بودن به زندگی عاطفی بسیار شبیه دیانا بود مطمئنا جذاب به هری. آن را نیز بدان معنی است که او به همان اندازه بد مناسب به حملات بی امان بریتانیا تلخیص مطبوعات که در علاوه بر این به طور معمول پزشکی قانونی در سطح مبارزات انتخاباتی برای کشف هر راز چیزی که در مورد یک موضوع در زندگی خصوصی جدید دیدم: نژاد پرستی. یکی از اهداف کسانی که مقالات—که در طول تاریخ محافظه کار به طور کامل اصلی و به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده—یادآوری شد که یک زن از نژاد مخلوط به دست آورده بودند ورود به خانواده سلطنتی. این مقالات در نظر گرفته شده اثر او "عجیب و غریب DNA" در ویندزور نسب; آنها اطلاع خوانندگان که او از نوادگان "پنبه بردگان" که او تقریبا "straight outta Compton" از آنجا که مادر او در حال حاضر زندگی در Crenshaw است که هیچ نزدیک به کامپتون از آن است که به بورلی هیلز. او مادر یکی از اعضای خانواده آنها به او به نظر می رسد نزدیک شده است به عنوان یک "dreadlocked آفریقایی خانم از طرف اشتباه از آهنگ."

هیچ کس نمی تواند او را سرزنش برای مایل به نوزاد خود و شوهرش و جهنم از وجود دارد.

در آفریقا, مستند, Meghan گفت که او blindsided توسط چه شایعات انجام داده اند به او. "یک آمریکایی هستم," او گفت: چشمان خود را مرطوب با unshed اشک. "من آن را می کنید." او یادآوری میکند که اگر او تا به حال شناخته شده او ممکن است ازدواج هری ؟ "هنگامی که من برای اولین بار ملاقات من در حال حاضر شوهر, دوستان من واقعا خوشحال چون من خیلی خوشحال شد. اما من دوستان بریتانیایی گفت: "من مطمئن هستم که او فوق العاده است اما شما باید آن را انجام دهد. چرا که انگلیسی ها شایعات را از بین بردن زندگی خود را.'" آسیب پذیر و به وضوح امیدوار به ارائه یک دلسوز پرتره او به سادگی گفت: که او ساده و بی تکلف.

است که کاملا درست است. Meghan تا به حال به سختی شروع آشنایی هری زمانی که شایعات در راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود را. مدتها قبل از نامزدی هری صادر استرن ملامت به مطبوعات: "این درست نیست که چند ماه به یک رابطه ... خانم Markle باید در معرض یک طوفان است." البته آن چیزی برای حل این مشکل و البته او را از طریق رفت با نامزدی و ازدواج به هر حال. او در عشق است و او می خواست به یک شاهزاده خانم.

اما بزرگترین فونت از درد و رنج خود را به نظر می رسد نه نژادپرستانه کنایه اما با همکاری مطبوعات تلخیص با پدر و دو نیمه خواهر و برادر سه نفر ضبط شده توسط شکسپیر سطح از کینه توزی و حسادت. بابا شاه لیر از روسریتو, ساحل, باعث, Meghan بسیار مشکل در زمان عروسی خود را که سه ماه بعد او نوشت: او در حال حاضر بدنام نامه یک سالوو در جریان جنگ بالا-من-عاطفی-بحران.

پدر او در نهایت آن را به Daily Mailمنتشر شده بخش زیادی از آن. این یک کلاسیک از فرم: یک جوانترین دختر مشتاق است تا دوباره خودش را به عنوان عزیزم از خانواده و چشمگیر تن بود افزایش توسط عمدا رفیع سبک خور تازه ضرب شاهزاده خانم. "پدر" را آغاز کرد "این است که با قلبی سنگین که من نوشتن این, درک نیست که چرا شما را انتخاب کرده اند به این مسیر چشم پوشی به درد شما باعث."

طبعا میگردند که پدر او را از این نامه به تلخیص و (احتمالا) که تمام جهان خواهد می دانم که او تا به حال با استفاده از عبارت "این است که با قلبی سنگین که من نوشتن این," مگان و هری به نظر می رسد را ساخته اند این تصمیم که به اندازه کافی به اندازه کافی بود.

در 1 اکتبر در حالی که زن و شوهر بودند و هنوز هم در آفریقای جنوبی هری اعلام کردند که تحت پیگرد ایمیل در روز یکشنبه; او منتشر شده واقعا heartrending بیانیه ای که شامل "من مادرم را از دست داده و در حال حاضر من سازمان دیده بان همسر من, سقوط قربانی به همان نیروهای قدرتمند." در اکتبر 20, آنها گفت: آنها می خواهم گرفتن قبلا برنامه ریزی شش هفته فرصت مطالعاتی از زندگی سلطنتی. که شب آفریقا, مستند با آن برشمرده discontents بود پخش در انگلستان است.

به نظر می رسید روشن است که در پایان آن زمان چیزی نمایشی که قرار بود به اتفاق می افتد. من فرض بر آن خواهد بود کناره گیری—و چه کسی می تواند آنها را سرزنش ؟ پسر شجاع کمی که تا به حال راه می رفت تا رسما در پشت تابوت مایل تنها به مادرش افتخار از او—او باید اجازه داده شود به زندگی می کنند زندگی او می خواست با همسر زیبای خود و نوزاد خود را در جایی دور از دوربین های روزانه و شایعات بی اساس از لندن است. که نمی خواست آنها را به خوبی?

به جای آن ... Megxit.

Megxit ترین و پیچیده خود درگیر پر اب و تاب نیمه assed بالا فکر کوته حریص-graspy نوسان-for-the-نرده نامه جزئی انگشتان دست عبور استعفا در تاریخ است. زمانی که ادوارد هشتم استعفا در سال 1936 او اعلام کرد که به دولت در دسامبر 9, و در راه خود را به اتریش سه روز بعد. اما ادوارد نمی خواست به انجام صدای اور برای دیزنی.

پایه و اساس این طرح شد صدا: آنها گام بازگشت از "ارشد" royals است که مرتب کردن بر اساس از ساعت تعیین نشان می دهد اعضای این خانواده که کار تمام وقت برای تاج و تخت. و آنها را جریمه همه پول و پرداخت دولت برای بازسازی آنها تا به حال ساخته شده خود را به زبان انگلیسی, صفحه اصلی, Frogmore کلبه. همه این ممکن است ارائه کرده اند برخی از آنها را کوچک حفاظت از شایعات. این امر آنها را از سلطنتی روتا یک سیستم برای پوشش خانواده که شامل شایعات و همچنین اجازه می دهد تا آنها را به ایجاد یک مورد که آنها مرتب کردن بر اساس از دولت بودجه عمومی آمار و ارقام که اعمال شد بنابراین یک ماده از انتخابات ،

اما هر چیز دیگری در مورد این طرح با تمرکز بر ساخت آنها معروف تر از همیشه—به طوری که آنها به سختی برنامه ریزی برای پایین مشخصات خود را عمومی کنند. علاوه بر این, آنها به وضوح دیدم سلطنتی خود را وضعیت به عنوان یک گزاره ارزش است که آنها می توانند بهره برداری برای تبدیل شدن به طور مستقل ثروتمند. آنها تا به حال در زمینه مقالات به علامت تجاری عبارت ساسکس سلطنتی در بیش از 100 کالاهای مصرفی از جمله لباس خواب پیراهن و مداد. فقط شما می توانید به عنوان درک سلطنتی هنگامی که شما در حال هاوکینگ مداد?

و Meghan هالیوود رویاهای بزرگ loom در طول پروژه. آنها شایع است که در نگاه مالیبو اجاره برای یک تابستان یک مثال آن را در ساحل; آنها پولی هری افسردگی (تعجب سخنرانی در مورد آن به برخی از سر در گم JP Morgan heavy hitters در میامی کنفرانس; یک docuseries بر سلامت روان که او اجرایی تولید با اپرا وینفری) وجود دارد صحبت از Netflix معامله است. این است آنچه در آن به معنی ظاهرا به حک کردن "نقش مترقی" در سلطنت.

کل طرح در گرو درک عمومی که زن و شوهر باقی می ماند محکم بافته شده و کاملا ضروری به خانواده سلطنتی. از پرخرج وب سایت زیبا ساسکس سلطنتی نشان می دهد که سه شاخک های خود تلاش:

حمایت از جامعه: ارتباط با افراد و سازمان هایی که جهان را به مکانی بهتر است. [در عکس ما دیدن هری striding delightedly در امتداد ساحل در این شرکت از دو نفر از رنگ یکی از آنها را افراد مسن]

در خدمت سلطنت: ارج نهادن به سلطنت علیاحضرت ملکه الیزابت دوم [هری و مگان در باز مربی او را در کت رهبانیت از بلوز و Royals او در یک هلو لباس و کلاه تطبیق]

تقویت کشورهای مشترک المنافع: حمایت از کشورهای مشترک المنافع و نقش آن در آینده ای مشترک [هری و مگان خندان beneficently در یک کودک در لباس های سنتی]

آنها آن را روشن در جای دیگر در وب سایت است که این برنامه نمی خواهد از تداخل با خود تعهد جدی به "به طور کامل پشتیبانی علیاحضرت ملکه" به "افتخار وظیفه ما به ملکه مشترک المنافع و ما patronages"; "به همکاری با علیاحضرت ملکه شاهزاده ولز دوک کمبریج و مربوط به همه احزاب است."

چگونه ملکه احساس می کنید در مورد این همه ؟ در زمان اعلام او صادر نادر بیانیه شخصی: او به برکت او به زن و شوهر جوان که در حال حاضر می تواند رایگان "برای ایجاد یک زندگی جدید را به عنوان یک خانواده جوان و ... در حالی که باقی مانده بخشی ارزشمند از خانواده من است." همانطور که برای مقابله امتیاز او گفت: "این مسائل پیچیده برای خانواده به حل و فصل وجود دارد و برخی از کار بیشتری باید انجام شود اما من خواسته اند برای تصمیم گیری نهایی به پایان رسید در روزهای آینده."

اما ملکه تا به حال یک هدف اصلی برای همه از هفت دهه سلطنت: محافظت و حفظ سلطنت برای نسل های آینده است. زمانی که توافق نهایی امتیاز اعلام شد زن و شوهر آموخته چه الیور کرامول و دیگران ممکن است به آنها آموخت: هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان "مترقی نقش" در سلطنت. مگان و هری از دست رفته را بر روی تقریبا همه چیز آنها تا به حال فرض ایشان بود. آنها ممنوع از انجام هر گونه وظایف سلطنتی; آنها نه به نمایندگی از کشورهای مشترک المنافع در هر راه آنها را به استفاده از اصطلاح سلطنتی در هر چیزی که آنها به فروش و یا نام تجاری خود کاخ باکینگهام دفتر خواهد بود بسته; و آنها را به استفاده از بالاترین عناوین رویال حضرت.

زن و شوهر آینده نیست ، آنها بسیار جذاب و فریبنده است. هر کس در هالیوود است که مشتاق به میزبان آنها است. چند سال اول این طرح در حال رفتن به بی پروا. اما—به عنوان هری اغلب گفت:—به محض این که ویلیام سه فرزند تبدیل به اندازه کافی برای ظهور به عنوان فردی ارقام klieg چراغ بلافاصله به نوبه خود به آنها.

هری و مگان به نظر می رسد باید overplayed دست خود را به شدت. ملکه نمی کند به آنها نیاز دارید در قیمت آنها درخواست شد. حتی در یک Dianafied جهان, او هنوز هم معتقد است در برخی آرمان, مهمترین در میان آنها عزت و وظیفه. و حتی در حال حاضر زمانی که تقریبا همه از دست داده است و او است که هنوز هم قادر به الهام بخش آن است.

Mسنگ بیش از 1 میلیون نفر به صف خیابان های لندن در روز دیانا مراسم تشییع جنازه. این آخرین روز از شور و آنها می خواستند به گواه هنوز هم غیر قابل باور نزد او تابوت. "گل باران کردن بر روی cortege از تماشاگران گفت:" اوایل گزارش مستقل "این صدا از shrieks و ندبه پر از هوا است." "دیانا!" آنها فریاد زد. "خدا به شما برکت دهد!"

در هاید پارک توده های مردم را به حال معترضان به یک نقطه خوب است که از آن برای تماشای مراسم تشییع جنازه در صفحه نمایش های غول پیکر است که تا به حال نصب شده است. آنها نشسته در چمن و چسبیده به یک دیگر و به عنوان آنها را تماشا دیانا تابوت پیش بینی شده در صفحه نمایش آنها sobbed. آنها sobbed آنها به عنوان شاهد آن را وارد در کلیسای وستمینستر و آنها sobbed زمانی که او دو نحو تحملناپذیری غمگین پسران راه می رفت و پشت آن به کلیسا.

و سپس آنها شنیده صدای اول خدمات—چند یادداشت در گراند عضو که تا به حال نصب شده برای تاجگذاری الیزابت پدر جورج ششم. در این یادداشت صرفا انفجار صدا اما پس از اولین اندازه گیری آنها سازمان خود پی ببرید: "خدا ملکه را حفظ کند."

الیزابت دوم به لطف خدا از پادشاهی متحده بریتانیا و ایرلند شمالی و از دیگر عوالم و سرزمین ملکه های کشورهای مشترک المنافع, مدافع از ایمان است.

او هرگز پس از او قرار داده و خواسته های شخصی جلوتر از وظیفه خود را; او ریاست آن با آرامش بیش از پایان امپراتوری پذیرش تغییر با متانت و—against all odds—نگهداری سلطنت حیاتی نهاد مدرن در بریتانیا.

در هاید پارک ملی سرود ریخت از بلندگو و یک لحظه وجود دارد که در آن Dianified عزاداران به نظر می رسید نمی دانم چه باید بکنید. اما ناگهان زیر برخی از غریزه بود که مسن تر از احساسات—هر کس در آن جمعیت عظیم درهم برای خود و برای که یک دقیقه آنها قد بلند ایستاده بود و آنها گریه نکن. که یکی از شجاع و شایسته دقیقه آنها که به یاد آنها.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب