یادداشتی به کارکنان این رنگ-و-Sip ایجاد

عکس از Alamyقابل توجه: Paintbar کارکنانبسیاری از شما باید پرسید چرا ما نگه داشته ام Paintbar باز در طول این با

توسط NEWS-SINGLE در 3 مرداد 1399
عکس از Alamy

قابل توجه: Paintbar کارکنان

بسیاری از شما باید پرسید چرا ما نگه داشته ام Paintbar باز در طول این بار تلاش. به صداقت, من بوده ام به درخواست خودم همین است.

آیا مردم واقعا نیاز به باز کردن از پیچ با یک لیوان Pinot Grigio در حالی که آنها دوباره ایجاد آثار هنری تحت راهنمایی متخصص در حال حاضر در این زمان نامشخص?

ما واقعا باید تشویق شود مردم را به خود از بند باز کردن هنرمند درونی بر روی بوم در طول این بی سابقه بار زمانی که آن را تبدیل به بیش از حد عادی برای مردمی برای دریافت pancaked با کاهش اوج سندان هر زمان که آنها را ترک ایمنی از خانه خود را?

در این زمان فوق العاده ای است که آن را واقعا بهتر برای مردم را به بازدید از Paintbar قرار داده و شخصی خود را چرخش در "شب پرستاره" زمانی که بسیاری از مهمانان ما و کارکنان بوده است unluckily با چکش پهن دمیده تا frizzled, کوچک, kablooey-ed, نوعی اب نبات کشیده واگن چرخ و موشک-راه اندازی?

بله. یقین بله!

حقیقت این است که مردم نیاز Paintbar در حال حاضر بیشتر از همیشه.

من می دانم که من شخصا استرس هر زمان که من را مجبور به طفره رفتن یک اوج پیانو و یا فرار از گروهی از زنبورهای بی بو. مشتریان متفاوت هستند. آنها هم باید خلاق درونی روح است که در آرزوی به شکستن و آنها هم نمی خواهند به طور غیر منتظره کوکی-cuttered و پخته به یک ترد در اوج PrestoMatic 3000.

ما همیشه نمی توانید آنچه ما می خواهیم.

اما آنچه که ما می توانید انجام دهید در Paintbar است را به مشتریان ارائه طراوت آشامیدنی بزرگسالان و هنری استقبال محیط که در آن آنها می توانند "بازی شیر یا خط برخی از براق" و ذهن خود را خاموش اعداد که اگر چه ما دیگر پیگیری آنها به نظر می رسد بدتر است.

آن ایده آل است که Paintbar واقع شده است که از لحاظ فنی در یک سطح 5 درجه بالا Hijinks آشیانه صفحه اصلی به طور کامل عملیاتی اوج کارخانه تولید و تست تاسیسات ؟ البته این ایده آل نیست. اما این راه همه چیز هستند. اجازه نمی دهد تا دشمن خوب است.

به جای آن اجازه دهید نگاه در سمت روشن. برای مثال من شده اند پانچ به طور مستقیم در چهره توسط تازگی دستکش بوکس که چشمه ها از Paintbar را "روز پس از حادثه" ثبت نام برای ماه چون من تا به حال به نزدیکی آن به دلیل آن است در آنجا ماند و صفر است.

همچنین ما بسیاری از مشتریان که از آن ساخته شده از Paintbar زنده است.

آن را احساس خوب و مثبت برای یک بار به جای شکایت/گریه/desponding در مورد آخرین اوج اشکال-اسپری/بشر-اسپری mixup است که باعث شده تا مشتریان و همکاران به معنای واقعی کلمه قطره مانند مگس ؟

گوش دادن—من شما را بشنود.

من می شنوم شما هنگامی که شما فریاد من به "به طور موقت نزدیک Paintbar" و یا به "طور دائم نقل مکان Paintbar" و یا به "محدود کردن Paintbar ساعت به اوج زمانی که اوج برق آزمایشگاه است نه توزیع ولتاژ بالا نفس خوشبوکننده است که نور خود را اسکلت مانند یک کارتون گربه هنگامی که شما در آنها است."

من کاملا شما را بشنود.

من فکر می کنم در مورد بسته شدن Paintbar وقتی که Frosé جمعه کلاس رو smithereened توسط یک اوج طعمه پای خنک کننده در پنجره و یا زمانی که ما آبرنگ چهارشنبه مربی رو flapjacked توسط یک قطار است که به ضرب گلوله از تازه نقاشی شده دایره سیاه و سفید بر روی دیوار و یا زمانی که تمام سکسی شنبه لیسانس فوران چاه نفت رو زنده به گور توسط بهمن-در-یک-می توانید ؟

البته من در مورد آن فکر!

اما پس از آن من از خودم پرسیدم آیا بسته شدن Paintbar تغییر هر چیزی ؟ پس از همه, شما لازم نیست که در یک Pinot-و-پیکاسو شب در داخل یک اوج کارخانه به cartoonishly spiralized با یک پف فوری-تیغ-تیغ, پودر, آیا شما?

شما لازم نیست. این اتفاق می تواند در هر نقطه در هر زمان.

خط پایین در اینجا است: اگر مشتریان به اندازه کافی شجاع به جرعه مرکبات I. P. A. رنگ و قلب خود را به بی خیال ریتم Bruno Mars, دانستن که در هر لحظه آنها می تواند نگاه کردن و پیدا کردن که آنها بوده ام در اوج ناپدید طبقه است که در واقع فقط ناپدید شد به طوری که در حال حاضر آنها در واقع حلق آویز در هوا با پاها ریسندگی مانند تخم مرغ فروشان آماده به رها کردن به عنوان به زودی به عنوان آنها را به یاد داشته باشید که جاذبه وجود دارد پس ما باید به اندازه کافی شجاع برای حفظ لعنت درهای باز!

دوره!

—Paintbar مدیریت

P. S. بسیاری از شما درخواست شده است چرا Paintbar هنوز ارائه Acme all-in-one فاجعه-مقاومت زره به کارکنان ما و یا مهمان. من متاسفم اما شما همیشه فرسوده Acme all-in-one فاجعه-مقاومت زره ؟ آن است که راحت نیست. آن است خارش دار است. آن داغ است. آن chafes. نه به ذکر است به نظر می رسد بد است. آن است که برای chumps. من ترجیح آتش Acme دو به پایان رسید به عقب خم اسم حیوان دست اموز شکارچی تفنگ از پوشیدن Acme all-in-one فاجعه-مقاومت زره پوش. پایان بحث.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب