میامی—شعارهای “کوبه! کوبه! کوبه!” شکست یک لحظه سکوت که لگد کردن بیشتر رام سوپر باول رسانه های شب.

NFL باز به کرات در هفته ورزش حرفه ای با احساسات دوشنبه شب یک روز پس از بازنشسته سوپراستار کوبه برایانت دختر و هفت نفر دیگر کشته در سقوط یک هلیکوپتر در کالیفرنیا است.

The Kansas City Chiefs زمان مرحله اول در آنچه به طور معمول یک شب پر از مسخره antics توسط شبه رسانه های اعضا. یک خبرنگار تلویزیون با پوشیدن یک لباس سفید و ملوان کلاه پرسید: چند بازیکن برای انجام نخ رقص با او اما جو بیشتر بود تخلیه.

طرفداران این ستاد و سان فرانسیسکو 49ers که مربع خاموش در یکشنبه شب در Hard Rock ورزشگاه ساخته شده برخی از سر و صدا. هنوز هم به نظر می رسید وجود دارد بیشتر رسانه ها از طرفداران در کرسی در Marlins پارک آن را نگاه بسیاری مانند اواسط تابستان بازی بیس بال از NFL سالانه نسخه از یک جشنواره موسیقی.

بازیکنان سعی کردم به خیس کردن در هیجان اولین سفر خود — برای بسیاری به سوپر باول در حالی که مبارزه با اخبار برایانت مرگ است.

“من به اندازه کافی خوش شانس برای دیدار با کوبه” ستاد کارفرمایی پاتریک Mahomes گفت: “اما تاثیری که او در زندگی من بود ، راه او قادر به رفتن در مورد هر روز وقتی که من بچه بودم و کار اخلاق و شدت که او تا به حال به بزرگ هر روز.

“حتی به این روز من هنوز هم تماشای ویدئوها در یوتیوب روز قبل از بازی و فقط گوش دادن به او صحبت کنید و چگونه او قرار می دهد همه چیز را در چشم انداز بزرگ بودن و خاموش میشه با بچه های خود و کسب و کار خود سرمایه گذاری و سپس بدیهی است که بازی های خود را. این یک چیز غم انگیز. نماز به خانواده خود است اما او ساخته شده تاثیر بسیار زیادی در زندگی من است.”

Mahomes بود که اخبار شکست به هم تیمی Tyreek هیل در تیم پرواز به میامی.

“مثل” مرد آیا شما باور دارید ؟ و من درست مثل بیدار شدن از خواب. بنابراین من مثل شخص من نمی خواهم برای دیدن است که در حال حاضر'” هیل گفت. “او مانند شخص بیدار شو بیدار شو بیدار شو!” و من آن را دیدم. گفتم نه من باور نمی کنم آن را به دلیل شما می دانید که شما می بینید چیزهای حاضر و آن را مانند جعلی … به خصوص کسی که می خواهم. مرد که کوبه ، او در نقش یک مدل است. او یک بز است. شما انتظار نداریم که هیچ چیز مانند آن. کسی که به عنوان مقدار پول به عنوان او را به شهرت زیادی به عنوان او را به پایین راه او, او و خانواده اش. من نمی دانم فرض. من فقط نفرت صحبت کردن در مورد چیزهای که شخصا مرد به دلیل (از آن) غمگین شما می دانید.”

ستاد مربی اندی رید می دانستند برایانت از سال مربیگری فیلادلفیا ایگلز. برایانت به دبیرستان رفت و در مشهد و حومه و تا به حال یک رابطه عشق و نفرت با طرفداران در شهرستان به دلیل او برای لس آنجلس لیکرز. اما او جان سخت طرفداران ایگلز و واکنش او در رسانه های اجتماعی پس از تیم خود را برای اولین بار سوپر باول عنوان دو سال پیش رسالت او را به بسیاری از. شهرستان سوگواری از دست دادن خود را به عنوان یکی از خود را دارد.

“آن را غم انگیز” رید گفت. “یک فرد بزرگ ، من احساس می کنم بد برای خانواده بیمار برای خانواده اش است. آنها را دوباره بجای اول برگشتن. آنها قوی است. آنها زندگی می کنند تا قدرت خود را.”

رید هفتم مربی در لیگ, تاریخچه به رهبری دو تیم به سوپر باول. خود را از دست داد عقاب به New England Patriots 15 سال پیش.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

این ستاد در حال ساخت اولین حضور خود را در NFL عنوان بازی در 50 سال به دنبال دومین قهرمانی. The 49ers در حال رفتن برای ششمین پیروزی در هفت سفر. خود را تنها به دست آمد برابر بالتیمور در قبلی خود ظاهر هفت سال پیش.

پیش از آن در روز هر دو تیم تا به حال خود را در حساب توییتر هک بخشی از یک حمله سایبری گسترده است که شامل لیگ حساب میشه. نقض شد مربوط به یک گروه به نام OurMine.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی