مایکل ویک رستگاری راهکار

فرهنگ بخش دوم از ESPN 30 به مدت 30 مستند ستاره فوتبال به کنکاش دوم عمل می کنند که به دقت مرحله موفق به آن

توسط NEWS-SINGLE در 19 بهمن 1398
Jemal کنتس / گتی برای Saks Fifth Avenue

چیزی که در مورد حفاری خود را از ننگ به عنوان یک چهره عمومی است که در اکثر موارد آن را به عنوان سخت به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد. حتی وجود دارد یک مجموعه برنامه ریزی و یا در مایکل ویک مورد یک راهکار. به عنوان استنلی نلسون جزئیات در بخش دوم از پرچین 30 به مدت 30 فیلم مستند در فوتبال ستاره هنگامی که جکسون از زندان آزاد شد در سال 2009 پس از گذراندن تقریبا دو سال در اتهامات مربوط به نقش خود در سگ-مبارزه حلقه مسیر خود را به احیا شد و در حال حاضر مجموعه. او در زمان مسئولیت کامل برای آنچه که او می خواهم انجام می شود. او عذرخواهی کرد و ابراز صادقانه ندامت. او اعلام کرد قصد خود را به جبران کمک های مالی و شرکت در مبارزه با سگ که او به عنوان یک "چیز وحشتناک." با موارد مانند ویک را بحران-مدیریت کارشناس جودی اسمیت می گوید نلسون در فیلم "آن است که نه تنها عذرخواهی و سپس همه چیز خوب است. وجود دارد یک مسیر رو به جلو وجود دارد, یک سفر است که مایک به حال به. یک راه وجود دارد و او تا به حال به راه رفتن."

اسمیت می دانم که او به همراه شش نفر دیگر حرفه ای روابط عمومی گزارش استخدام ویک پس از آزادی از زندان جدولها راه است. اگر قسمت 1 از 30 به مدت 30: Michael Vick به عمیق متن را چرا و چگونه یک ستاره به پایان رسید تا یک منفور در سطح جهانی قسمت 2 که در پخش ESPN شنبه شب یک مقاومت رستگاری داستان. اسکات فیتز جرالد معروف مقرر است که وجود دارد هیچ دوم اعمال در آمریکا زندگی می کند. مایکل جکسون با او کار سخت کوش برای جامعه انسانی پس از زندان حمایت خود را برای قوی تر قوانین در برابر مبارزه با سگ در کاپیتول هیل و کمک های مالی به گروه های در معرض خطر که به نظر می رسد اختلاف نظر دارند. این است که حتی به ذکر است ویک کوتاه بازگشت به استعداد خیره کننده او می خواهم نمایش داده می شود در سال 2001 زمانی که او اولین سیاه کارفرمایی به شماره 1 پیش نویس انتخاب در NFL.

تماشای ویکمن پیدا کردم آن را بسیار دشوار است برای به کنایه با این ایده که موضوع آن سزاوار یک شانس دوم به خودش ثابت کند. بدون شک وجود دارد که NFL را عدم ارائه آن بزرگترین ستاره با حمایت کافی—مانند آماده سازی آنها را به صورت مضحک و ثروت و شهرت است مداوم dereliction. نلسون روشنگری همدلانه قصه گو و تجزیه و تحلیل خود را از ویک کودکی در نیوپورت نیوز ویرجینیا (شناخته شده در محاوره به عنوان "نیوپورت نم" برای آن خشونت و perilousness برای مردان جوان) پر است از متن به توضیح دهید که چگونه ویک دردسر درست می کردم. "من نمی توانم بگویم آن را امن ترین محل در جهان" ویک می گوید نلسون در یکی از چندین مصاحبه صریح او نشستم ، "اما آن را به من است." ویک فرزند 17 زمانی که او به هنگام تولد به او و پدرش اغلب وجود ندارد چرا که از مواد مخدر (در سال 2018 مایکل Boddie محکوم به پنج سال زندان برای نقش خود را در یک هروئین قاچاق عملیات). ویک به یاد می آورد به عنوان یک بچه تماشای سگ دعوا در حالی که نشسته در صندوق پستی خود را در خارج از خانه. پلیس گاهی توقف و "شکستن آن را کمی" او می گوید: اما برای اکثر آنها به نظر نمی رسد به مراقبت از.

ویک را غیر معمول استعداد خود گردیده پرتاب توانایی ترکیب با سرعت گیج کننده بود و واضح حتی در جایی که به عنوان بسیاری از 10 کالج مربیان فوتبال آمد به تماشای او را به بازی هر یک از بازی. او دبیرستان مربی ویک یادداشت اصرار داشت که او استخدام شود و به عنوان یک کارفرمایی در یک سیستم بیشتر تمایل به هدایت سیاه و بازیکنان به موقعیت های مختلف. (نلسون به طور خلاصه به بررسی خطرناک نژادپرستی از یک ورزش تمایل به قرار دادن, سیاه, بازیکنان در نقش رهبری.) در حالی که همه نلسون نشان می دهد که چگونه از این فرصت ها در مقابل ویک بودند مقابله با دلبستگی شدید به محل که در آن او بزرگ شده و مردم او نزدیک شد ، هنگامی که جکسون در نهایت تصمیم به حضور در ویرجینیا که از مدرسه در نزدیکی خانه خود را. یکی از دوستان خود را از نیوپورت اخبار Quanis فیلیپس (نزدیک ترین چیزی که مستند به یک آشکار تبه کار برای راه های که در آن او به نظر می رسید به فرض ویک پول و موفقیت برای خود) حتی آمد با او اگر چه او نیست به ثبت نام به عنوان یک دانشجو. "شما نمی توانید به آن نقطه و سپس قطع کردن مردم" ویک توضیح می دهد. "من باور نمی در آن است."

زمان ویک شد پیش نویس توسط Atlanta Falcons در سال 2001 او و فیلیپس در حال حاضر تصمیم به شروع پرورش سگ در اموال او می خواهم خریداری شده در ویرجینیا به صراحت برای این منظور است. "من با شور و شوق برای سگ," او می گوید: بیانیه ای که نلسون نتواند به بازجویی با توجه به این حقایق است که ظهور بعد از آن در مورد آنچه ویک انجام داده بود به حیوانات. و این بزرگترین مشکل ویک به عنوان یک قطعه از فرهنگی تجزیه و تحلیل: آن واقعا هرگز در تلاش برای آشتی دادن, درخشان, hubristic, untouchable ویک قسمت 1 با فروتنی جدی عمیقا صادقانه ویک قسمت 2. یک سگ دیگر در شرکت خود را شکنجه و اعدام است. قابل توجه تکامل ویک به نظر می رسد که متحمل شده اند به خوبی به ارزش تجزیه به خصوص با توجه به نحوه متفکرانه مستند روشنگر عوامل خارجی اطراف رسوایی: نژادپرستی برخی از مفسران و معترضان پس از او بازداشت و فرهنگی شکاف بین افرادی که به خشم آمده بودند در ویک سوء استفاده از سگ و سیاه مردم را دیدم که نهفته نفاق از چیزهایی که سفید مردم خشمگین در مورد. ("کشتن یک مرد سیاه و سفید, همه برو صفحه اصلی" استیو هاروی گفت: در آن زمان. "شما کشتن یک سگ, الاغ خود را برای رفتن به زندان است.")

ویک به یک روایت قدرتمند در هسته خود است. ممکن است این فیلم نشان می دهد, می شود واقعا متاسفم برای چیزی به سعی کنید به اصلاح خطاهای گذشته است حتی اگر شما می دانید که میراث خود را همیشه خواهد بود شطرنجی یکی. هنگامی که من به تماشای قسمت 2, من احساس واقعا منتقل قوس ویک زندگی با افرادی که مصمم به کمک به او خود را اثبات دوباره با قدرت مطلق و زیبایی از بازی خود را. و در عین حال فکر کردن در مورد آن زود خارج از احساسی قاب مستند, من با این وجود احساس نا امید ویک's واقعا تمایل به نگه داشتن آن موضوع به حساب, به جای اجازه دادن به خود عذر خواهی مبهم باقی می ماند و توسط کتاب. نلسون اسناد چگونه مقامات یافت هشت مرده سگ ویک را در ویرجینیا ملک که برخی از آنها غرق شده بود و آویزان. اما ویک اجتناب برخی از تیره جزئیات: که این بازیکن اعتراف کرده و پس از شکست تست دروغ سنجی که خود او کمک کرده بود کشتن برخی از کسانی که سگ است. یا که یک سگ به حال گزارش ها حاکی از کشته شدن ناودان به عقب و جلو بر روی زمین تا زمانی که آن گردن شکسته. یا این که یکی از بازمانده سگ پلیس یافت تا به حال تمام 42 از دندان های خود را کشیده به طوری که او نمی خواهد حمله سگ نر استفاده می شود به نژاد ،

هر پرتره ای از مایکل جکسون به حساب کاربری خود مجرمیت در این اعمال عمیق ظلم و ستم. نلسون می پرسد ویک همکاری توطئه گران فیلیپس و Purnell, صلح, آنچه, آنها لذت می برد در مورد مبارزه با سگ و هر دو بیان عدم پشیمانی. "من فقط عاشق دیدن آن مرد" فیلیپس می گوید نلسون. "اگر شما از من خواست به این روز خواهد من آن را دوباره انجام آره من خواهد بود." اما ویک خود اظهارات در مورد آنچه که او هنوز هم به شدت جلوگیری از جزئیات و نلسون هرگز پرس او. ("من به اندازه کافی صرف زمان در خارج وجود دارد به می دانم چه می گذرد در" ویک می گوید: با مشخصه فرار.) چه مانده است یک فیلم مستند در مورد دو به ظاهر آشتی ناپذیر طرف یک مرد و یک فرصت از دست رفته برای دیدن کسی گلاویز شدن با رفتار گذشته—بدون کمک از prewritten اسکریپت.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب