Michaela Coel از "من ممکن است شما را از بین ببرد" و دولت از بایدن کمپین

تصویر توسط Aurélia دیورنددر آغاز سال, جو بایدن, کمپین شبیه آن ممکن است هرگز پرواز را. در عین حال در ماه مارس ا

توسط NEWS-SINGLE در 21 تیر 1399
تصویر توسط Aurélia دیورند

در آغاز سال, جو بایدن, کمپین شبیه آن ممکن است هرگز پرواز را. در عین حال در ماه مارس او همه اما مسجل نامزدی حزب دموکرات. پس از آن کشور تعطیل است که مانع بایدن از مبارزه در هر روش سنتی در حالی که احتمالا کمک نامزدی خود را. دیوید Remnick مصاحبه کارولینای جنوبی کنگره جیمز Clyburn که تایید و بایدن و افشای اهداف پشت جنجالی 1994, جرم, لایحه که هر دو او و بایدن پشتیبانی می کند. و Michaela Coel خالق HBO است "من ممکن است شما را از بین ببرد" توضیح می دهد که چگونه او تبدیل به یک تجربه تجاوز جنسی به یک متنوع و اغلب خنده دار درام تلویزیونی.


دولت از بایدن کمپین

کتی Waldman یک بار در مقایسه با presumptive دموکراتیک نامزد به "کثیف لابرادور." او و دیگر کارکنان نویسندگان منعکس چگونه بایدن انتخاباتی است که دست زدن به یکی از پر سر و صدا ترین دوره در دوران مدرن.


نماینده جیمز Clyburn صحبت می کند تا برای جو بایدن رکورد در مسابقه

ارشد ترین آفریقایی-آمریکایی در کنگره Clyburn کمک بایدن برنده بحرانی کارولینای جنوبی اولیه. او در دفاع از بایدن بحث برانگیز سابقه نژادی و عدالت است.


Michaela Coel در ساخت "من ممکن است شما را از بین ببرد"

دورین سنت فلیکس, مصاحبه, نویسنده, بازیگر و کارگردان در مورد سری جدید تبدیل می شود که تجربه تجاوز جنسی به یک درام با یک لمس از پوچ.
tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de