مایک پنس و بیهوده از اعتماد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Coronavirus

به عنوان ویروس گسترش می یابد مایک پنس و دیگر جمهوری خواهان همچنان به شرکت در sycophantic ستایش برای رئیس جمهور

توسط NEWS-SINGLE در 24 اسفند 1398
U.S. Vice President Mike Pence.
به عنوان ویروس گسترش می یابد مایک پنس و دیگر جمهوری خواهان همچنان به شرکت در sycophantic ستایش برای رئیس جمهور.عکس توسط Al Drago / بلومبرگ / گتی

ضعف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به COVID-19 بحران—ضعف مغلوب ساختن پیشی جستن شخصیت دستگیر شد در پاسخی که معاون رئیس جمهور مایک پنس به روز پنج شنبه به سی ان ان Alisyn Camerota. او اشاره کرد که در عرض چند ساعت از مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس به ملت شب گذشته دولت تا به حال به موضوع "توضیحات": که ممنوعیت سفر او اعلام کرد که او گفت: اعمال را به "اروپا" به جز بریتانیا پوشش یک "مقدار بسیار زیادی از تجارت و حمل و نقل" و معافیت تنها برای "آمریکایی" که تحت غربالگری را در واقع نمی شود به حمل و نقل پوشش تنها کشور در منطقه شنگن (زیر مجموعه ای از کشورهای اروپایی با محدود مرز چک بین آنها) و نیز معافیت دائم ساکنان و شهروندان فوری اعضای خانواده. کسانی که در حال بزرگ توضیحات. آن را به اندازه کافی بد بود که مغلوب ساختن پیشی جستن اعمال شد و کاملا ناکافی—او آدرس نیست, مشکلات, با, تست, برای مثال. اما آن خیره کننده بود که او به ظاهر نمی تواند با دقت توضیح دهید که او ایده های بد. بازارهای مالی بین المللی آغاز شد حذف به عنوان او صحبت کرد و ناکافی بودن کلمات خود را و خود را در انتخابات ریاست جمهوری آشکار شد. و پس Camerota خواسته پنس "چرا سردرگمی?"

"من فکر نمی کنم وجود دارد سردرگمی" پنس پاسخ داد, مستقیما, وفاداری, absurdly. "رئيس جمهور در زمان یکی دیگر از گام تاریخی درست مثل او در ماه ژانویه در چین به حالت تعلیق در تمام سفر از اروپا Alisyn برای سی روز آینده." به جای توضیح رئیس جمهور اشتباه اظهارات پنس تکرار آنها اضافه کردن به درهم و برهم کردن. پنس آن را باید به یاد داشته باشیم که نه تنها معاون رئیس جمهور اما این کشور اختصاص داده شده coronavirus نقطه انسان خود را تابع این است که coördinate و روشن و حداقل به توهم رهبری است. و در عین حال آن را در زمان یک چند جمله قبل از او ذکر شده بود که "آمریکایی ها آمدن به خانه"—پس نه تعلیق از تمام سفر—پس از به نمایش, به دنبال یک مرجع برای هر بازگشت "آمریکا و اقامت قانونی" با یک توجه داشته باشید که آنها می تواند به خواسته خود قرنطینه برای چهارده روز. اما چند دقیقه بعد دوباره پنس با اشاره به "تعلیق همه سفر برای سی روز از اروپا است." که آینده از آن مجاز است یا نیاز به انجام چه ؟ نکته اصلی به خاطر داشته باشید این است که رئیس جمهور چیزی را "تاریخی"خواند.

بی کفایتی و sycophancy متصل هستند. پنس ارائه می شود و مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته های حتی زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته های تظاهر که COVID-19 را به سادگی از بین برود اگر مردم متوقف کردن نگرانی در مورد آن. آن را نمی خواهد. آن است که نه فقط تهمت می کند همیشه بهترین مردم در اطراف او; او بیش از حد بسیاری از مردم که به نظر می رسد به مراقبت از تنها که آیا او خوشحال است. حتی افرادی با تخصص و صرف زمان بیش از حد در تقریبا در هر مکان جلسه رسوم اشاره به رهبری او. این واژه ها نه اعتماد به نفس الهام بخش. شده اند وجود دارد گزارش می دهد که پنس در نقاط مختلف پیشنهاد شده است که نسبت ناروا به برخی از اقدامات عملی برای مثال در مدیریت گرفتاری های کشتی کروز—که مغلوب ساختن پیشی جستن ، دیگر مقامات بنا به گزارش ها تا به حال تجربه مشابه. اما به عنوان طولانی به عنوان آنها نمی علنا به مقابله با رئیس خود و یا او را تحت فشار به اقدام واقعی در یک بحران رو به رشد است که تنها به معنی بسیار است. و پنس برای یک حال انجام است به طوری; در عوض, او میگفتم Camerota که چه شبیه اتفاقی در حرکت بودند "همه بخشی از رئيس جمهور در استراتژی" ستایش او را به عنوان یک رهبر است که "زمان عمل است." اما کسی که بسیار برجسته در دولت و یا جمهوری خواه رهبری به عصبانی در راه است که نمایشی, نمایشی, و, حتی برای کسی آن است که از شخصیت.

به جای پنس تنها نیست. او طوری رفتار میکند که جمهوری خواهان آمده اند به خصوص به صورت عادی. آنها باید در این تعامل به طور فزاینده ای مسخره ورزش از ستایش برای مغلوب ساختن پیشی جستن. گاهی اوقات به عنوان زمانی که آنها پیوستن به او روی صحنه در یک رالی اصلی فوری آسیب ممکن است به خود و عزت نفس است. در دیگران همانطور که در جلسات استیضاح زمانی که حزب جمهوری خواه پس از جمهوری خواه مدعی شده است که رئیس جمهور بود یک قربانی بی گناه از دولت آسیب شد و به وظیفه خود به قانون اساسی است. در طول یک بیماری همه گیر از آسیب است که نه تنها برای سلامت بلکه برای کشور ساختار به عنوان شکاف در سلامت اجتماعی-رفاه سیستم گسترش افشای چقدر آسیب پذیر بسیاری از آمریکایی ها—صد هزار کودکان بی خانمان در شهر نیویورک مدارس دولتی به عنوان مثال—و بزرگتر سفارش می شکند از هم جدا. (آسیب حتی ممکن است به خود و سلامت: سناتور لیندزی گراهام و ریک اسکات تحت self-قرنطینه پس از mingling در یک Mar-a-لاگو صورتی که شامل یک برزیلی رسمی است که در حال حاضر تایید شده است به عنوان داشتن COVID-19; تهمت نیز حاضر شد اما تا کنون نه تست شده نه قرنطینه خود را.) روز پنجشنبه سناتور میچ مک کانل که در ستایش آنچه که او تصمیم به تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن "زود اقدام جسورانه" در COVID-19 بنا به گزارش ها تا به حال به تحت فشار به تاخیر سنا زنگ تفریح تا COVID-19 امداد لایحه تصویب شد. و در میان مفسران فاکس نیوز به عنوان دیلن بایرز یادداشت ها وجود دارد هنوز هم خشم این است که برخی از ویروس عصب به تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن. پنس زبان به Camerota سعی پین سرزنش در اروپا گفتند که در این سایت از جدید ترین موارد است. چه خواهد شد او می گویند زمانی که امریکا برنده این عنوان?

یکی از مهمترین و لت و پار بخش از پنس مصاحبه تا به حال با تست. او پیشنهاد کرد که هر کسی که نیاز به یک آزمون می توانید از یکی فقط با رفتن به یک دکتر که به ترتیب یک و یا شاید خواهد بود که به زودی اتفاق می افتد اگر هنوز رتبهدهی نشده است. زمانی که Camerota به او نشان داد و ارقام نشان می دهد که تعدادی از تست های تکمیل شده بود و هنوز هم تنها در هزار, او گفت که او فکر می کردم که اطلاعات اشتباه بود. اما او حاضر به حتی برآورد تعداد مناسب. سوء مدیریت تست به خصوص به عنوان coronavirus بود فقط رسیدن به ایالات متحده به نظر می رسد که باعث یک فاجعه است. آن باقی مانده است تکان دهنده سخت را برای مردم برای دریافت تست—تست کیت و مواد شیمیایی مورد نیاز برای آنها منابع کمیاب—حتی زمانی که آنها باید علائم و شناخته شده در تماس با COVID-19 بیماران. با توجه به COVID پیگیری پروژه که در اقیانوس اطلس است که یک شریک زندگی چوب خط حساب کردن از آزمون تکمیل شد و نزدیک به شانزده هزار و پانصد روز جمعه در کره جنوبی انجام شده بیش از ده بار به عنوان بسیاری از. "این یک شکست. بیایید آن اعتراف" Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: ایالات متحده را تست سیستم در یک جلسه از خانه نظارت کمیته. مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز آن را بپذیرد.

تست وضعیت مانند یک قتلگاه است که حتی برخی از جمهوری خواهان را آغاز کرده اند که به اذعان به آن است. سناتور لامار الکساندر آن را به نام "کمبود جدی" با توجه به سیاست و سناتور جیمز Lankford گفت که این ایده که مردم می توانند به سادگی و تست شده—که تهمت قرار دادند—فقط اشتباه است. سناتور میت رامنی (که در واقع ممکن است خوب در مدیریت این نوع از چیزی) گفت که این وضعیت "خسته کننده است." سوال این است که آیا آگاهی از شکست منجر خواهد شد به یک نقطه شکستن در آمریکا سیستم از اطاعت از مغلوب ساختن پیشی جستن. این است که یک ماده با استفاده از coronavirus بحران به او را پایین آورد; آن یک سوال از رئيس جمهور را واقعا هل دادن او را به انجام آنچه او می تواند برای جلوگیری از این ویروس از آوردن این کشور پایین است. و اگر او نمی خواهد آنها می توانید شروع رای گیری با دموکرات ها در کنگره و به حمایت از فرمانداران و سایر مقامات محلی و اکثر اساسا می توان آنها را صادقانه با مردم است. شاید جمهوری خواهان حتی می تواند نامزد شخص دیگری در این کنوانسیون اوت (اگر با توجه به ترس از COVID-19 آن را هنوز هم برگزار می شود). که به نظر می رسد دور از ذهن اما پس از یک ماه پیش انجام معاملاتی که متوقف در New York Stock Exchange, دانشگاه بسته شدن برادوی تعطیل عمده-لیگ فصل گرفتن معلق و بخش هایی از شهر نیو راشل در حال محاصره کردن. غیر قابل تصور صحنه های غرق در بیمارستان های پیش رو ممکن است.

بعد از پنج مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران صحبت کرد و در ظاهر با لئو Varadkar نخست وزیر ایرلند. مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شد تا در روشن شدن خود به سفر بان کی مون اظهارات به طور خاص می تواند او را تایید اینکه آیا ایرلند معاف است? "من فکر می کنم آن را بسیار روشن شب گذشته چه کسی است و چه کسی نیست," او گفت: "در واقع بدون پاسخ دادن به این سوال. (Varadkar شروع به پریدن کرد به می گویند که ایرلند است که یک کشور شنگن—و بدیهی است که نه بخشی از انگلستان—در واقع می شوند.) مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس اضافه شده به سردرگمی گفت که آمریکایی ها (و احتمالا اقامت دائم) بازگشت از کشورهایی که در آن این ممنوعیت در نیروی "را به آزمایش می شود. . . . ما در حال قرار دادن آنها در هواپیما اگر آنها مثبت است." که در حال رفتن به انجام این کار تست ؟ راه تهمت توضیح داد که در آن یکی می تواند تقریبا تصور کنید یک وضعیت خیلی وحشیانه ای است که سریع ترین راه برای دریافت یک آزمون خواهد بود برای خرید یک بلیط برای سفر به پاریس و سپس سعی کنید به آمده به عقب است که بدون شک نکنید که چگونه محدودیت های کار خواهد کرد. اما چه کسی می داند با مغلوب ساختن پیشی جستن? در ظاهر با Varadkar او هنوز هم صحبت در مورد تظاهرات و petulantly خواستار آن است که آمریکا و جهان را تصور کنید که او به عنوان یک انسان در نظر گرفتن پرقدرت اقدام به نجات جان انسان ها گفت: "من این حق را از انجام بسیاری از چیزهایی است که مردم حتی نمی دانند." در بعد از ظهر جمعه اعلام کرد یک ملی اضطراری است. یکی از شگفتی اگر او می داند که آنچه رئیس جمهور می تواند و در طول یک بیماری همه گیر باید انجام دهید و برای این موضوع آنچه که او باید انجام دهد. مردم در دولت او و حزب او ممکن است به او بگویید نه خصوصی بلکه علنا—به طوری که هر کسی می تواند بشنود.


راهنمای Coronavirus

آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن