مایک پنس طرح به صرفه جویی در مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را

ایمپلنت ترون / گتی

در لحظات خصوصی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که دستیاران او نجات مایک پنس از یک برنامه به طور بالقوه شرم آور شکست کشیدن او را از سختی انتخاب مجدد پیشنهاد در سال 2016 ایندیانا فرماندار مسابقه و قرار دادن او در بلیط سابق کاخ سفید رسمی به من گفت. در حال حاضر از آن معاون رئیس جمهور پنس را به نوبه خود به ببینید چه چیزی او می توانید انجام دهید برای نجات مغلوب ساختن پیشی جستن از یک مطلب مهم از دست دادن و زنده نگه داشتن طولانی-برگزار جاه طلبی را به نفع خود در انتخابات ریاست جمهوری را در حق خود.

سرنوشت خود را در این نقطه کاملا در هم پیچیده. پنس مشکل خواهد برد در سال 2024 اگر رای دهندگان رد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. در عین حال حتی اگر او اجرا می شود پس از یک دوم مغلوب ساختن پیشی جستن اصطلاح او مطمئنا مخدوش توسط نورد تراژدی از سال 2020 است. برای سه سال پنس تا حد زیادی sidestepped مغلوب ساختن پیشی جستن بی پایان درام. نه چندان با این بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده پنس از بسته بندی کردن حباب شده plunked و او را به یک بحران و او سر از coronavirus وظیفه نیروی غرق COVID-19 بی امان گسترش یافته است. در حال حاضر پنس برای همیشه وابسته به دولت botched پاسخ. و این چیزی است که او نیاز به دفاع و توضیح به عنوان جریان مبارزات انتخاباتی رمپ و اگر او تا کنون اجرا می شود برای بالاتر, اتاق کار او بلند باارزش.

“شما تهمت بد بودن شما آن را سخت به آن را دریافت و گفت:” مقام سابق که مانند دیگران صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن صحبت آزادانه تر.

برای لحظه ای پنس نیاز به کمک به نجات یک کمپین که چشم انداز نگاه تلخ. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که در این مسابقه یک همه پرسی در او. بخشی از پنس نقش قانع کننده است رای دهندگان که چیزی در آن وجود دارد برای آنها. در ماه های آینده او را به صرف چند روز در هفته بازدید از مهم نوسان متحده یک کمپین مشاور به من گفت. پنس برخورد خواهد شد و هر دولتی به عنوان اگر او را در حال اجرا به آن فرماندار zeroing در محلی مسائل مهم به رای دهندگان در زندگی روزمره مشاور گفت و او سعی خواهیم کرد به نمایش گذاشتن کمک های مالی فدرال و مزایای دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گود. او همچنین بحث در مورد سهام در شرایط گسترده تر, اگر گذشته سخنرانی ها راهنمای. در رئیس جمهور تجمع در Tulsa, اوکلاهما, ماه گذشته, پنس پیش بینی کرد که بایدن را تعیین “فعال” قضات تضعیف امنیت مرزی و آسیب زدن به اقتصاد از طریق گسترش مقررات دولتی.

کارکنان ممکن است سعی کنید به استخدام برخی از تعجب مهمانان در طول راه شاید دعوت سابق جمهوریخواه مجلس پل رایان به عضویت پنس در ویسکانسین تور اتوبوس که در آن جفت می تواند “ابزار اطراف از اپلتون به La Crosse در برخی از نقطه” مشاور به من گفت. (رایان که نه پیوست پنس گذشته کمپین متوقف شده feuded با مغلوب ساختن پیشی جستن برای سال هر چند او در آنجا ماند و در شرایط خوب با او زمانی همکار پنس سابق ایندیانا کنگره.)

اگر وجود دارد یک سازماندهی تم برای پنس معاون ریاست جمهوری این است که او باید هرگز توهین مردی که احساسی آنتن ترکش در هر جزئی. این بدان معناست که او همیشه اعتبار یک رئیس جمهور که اصرار دارد همه گیر تحت کنترل است که واقعیت را فریاد می زند که آن را نمی. خصوصی, او تحت هیچ توهمی در مورد بحران افرادی که با او کار را به من گفت. “او هرگز شاخه رسول” یکی از اعضای این کارگروه گفت. “اگر شما به او بگویید چیزی است که دولت نمی مانند و یا رئیس جمهور نمی خواهد مانند شما هرگز نمی توانید تصور کنید که او گفت:” کافی است که اجازه می دهد تا حرکت به موضوع بعدی.’ او شما را می شنود ، (مغلوب ساختن پیشی جستن عین حال روشن است که دولت را بالا عفونی-بیماری متخصص Anthony Fauci گفتن یک مصاحبه این هفته که او مخالف با Fauci هشدار در مورد ویروس و معتقد است “ما در یک جای خوب.”)

پنس می داند که این مهم به پوشیدن ماسک; او محتضر که این ویروس را جدی بهداشت عمومی تهدید; و او با قدردانی از فرمانداران که نقش برجسته ای در مبارزه با این بیماری در کسانی که با او کار می کرد به من گفت. یک فرماندار در دفتر من ارسال یادداشت خصوصی کنفرانس ماه گذشته با پنس و فرمانداران از هر دو طرف. پنس تحویل داده حمایت بیشتر پیام از آمریکایی ها به طور معمول از شنیدن صدای شیپور که بدحجابی برخی از فرمانداران دموکرات برای عدم “آزاد” خود را متحده است. این یادداشت نشان می دهد پنس گفت: “ما با شما” در حالی که ستایش می گوید که باید “صورت گرفته گام های محتاطانه به توقف بازگشایی” به دلیل افزایش عفونت های جدید.

در مکان های عمومی, پنس طول می کشد درد برای اطمینان از او و رئیس جمهور در تراز وسط قرار دارد. در تاریخ 26 ژوئن در نیروی کار را در اولین جلسه در دو ماه تحویل او Trumpian پیام که “واقعا پیشرفت قابل توجه” ساخته شده بود مبارزه با کروناویروس با وجود افزایش نگران کننده در مورد ده ها تن از متحده است.

پرسیدم وظیفه نیروی عضو چرا در زمان پنس ندارد فرسوده یک ماسک برای مدل مسئول رفتار خود است. به این دلیل است که او نمی خواهند برگ برنده برای دیدن و umbrage? “این تنها دلیل” این فرد گفت. “او آن را می پوشند در یک میلیونیم ثانیه. او نمیخواهد به طرز وحشتناکی شبیه او مخالفت رئیس جمهور.” (در مورد خواسته پنس ماسک-پوشیدن پیام جان Fea مورخ و نویسنده اعتقاد من: انجیلی جاده به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستناشاره شده پنس مسیحی هویت: “شما نمی توانید اعمال این کتاب مقدس ایده های در مورد دوست داشتن همسایه خود را تا زمانی که شما برای اولین بار درک کنند که در واقع با پوشیدن یک ماسک برای محافظت از همسایه خود را.”)

حتی اگر او آینه رئیس جمهور در نظرات در مورد ویروس پنس مبارزات در سبک خود را. به طور معمول, معاون ریاست جمهوری نامزد هستند که سطح ترین با اشاره به حملات, در حالی که رئیس جمهور سعی کنید به دولتمردان. در اینجا نقش ها معکوس است. مغلوب ساختن پیشی جستن است تنها بیش از حد خوشحال به چوب لقب در بایدن و سوال ظرفیت ذهنی خود را در حالی که پنس—اجتناب از احشایی حمله—مذاکرات سیاست و تساوی بیشتر اساسی در تضاد با بایدن را ضبط.

آیا کسی گوش دادن به آنچه پنس برای گفتن موضوع دیگری است. پایین نیمی از بلیط به ندرت تصمیم ریاست جمهوری نژادها. و در هر صورت پنس است دفاع از یک رکورد است که به نظر می رسد بیشتر آسیب دیده و روز به روز. همه گیر بدتر و نه بهتر. میلیون ها نفر از مردم شغل خود را از دست. سه چهارم از رای دهندگان بر این باورند که این کشور در مسیر اشتباه است.

توسط برخی از اقدامات پنس را undimmed وفاداری به ناروا پرداخت می شود. او یکی از معدود مقامات ارشد آنها تهمت نیست به حاشیه رانده شده و تا حدودی به عنوان یک نتیجه ریاست جمهوری خود را به آرمان هنوز هم در دسترس است. او در نظر گرفته پریدن به سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری زمانی که او در خانه بود اما به جای آن تصمیم گرفت ، “من توصیه او را: don’t run برای رئیس جمهور در حال حاضر اجرا برای فرماندار گفت:” معاون رئیس جمهور سابق دن کویل بازدید که فرماندار ایندیانا را به عنوان یک بیشتر دوام پرشی برای ریاست جمهوری است. کویل پنس را برای بیش از 30 سال فکر می کند او را به اجرا برای رئيس جمهور چهار سال از در حال حاضر, هر چند او گفت که آنها نمی صحبت در مورد آن. “او شده است موثر و وفادار معاون رئیس جمهور به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” کویل گفت. “من فکر می کنم او می خواهم یک مقدار زیادی از اعتبار برای آن است. اما آن را به صورت خودکار.” (یک مقام کاخ سفید به من گفت که پنس است “به طور کامل متمرکز بر کمک به این بلیط برنده در نوامبر سال 2020 است.”)

اگر او اجرا می شود در 2024, پنس نیاز به ماندن در مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع. و این که هیچ چیز آسان است. وفاداری خود را متوقف نشده مغلوب ساختن پیشی جستن از بازجویی های خود را ارزش. در داخل کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن است mused در مورد اینکه آیا پنس می کشد در به اندازه کافی رای دهندگان فراتر از مسیحی محافظه کاران سابق کاخ سفید رسمی به من گفت. در پاسخ مشاوران بگویید مغلوب ساختن پیشی جستن: “مراقب باشید او خیلی افتضاح از آرا راه خود را و اگر شما دیده می شود تبدیل پشت خود را در پروتستان های انجیلی شما ممکن است دچار مشکل شود” این فرد گفت. (سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر به من گفت در بیانیه ای اعلام کرد که “هر گونه پیشنهاد که رئیس جمهور تهمت نمی کند و قدر و ارزش معاون رئیس جمهور پنس مشاوره و تجربه و مهارت است که به سادگی نادرست و کامل ساخت.”)

دقیقا چگونه پنس باقی می ماند در مغلوب ساختن پیشی جستن سمت راست چیزی از رمز و راز است. Obsequiousness است که قطعا بخشی از آن است. در سال گذشته پنس سخنرانی در کنفرانس امنیتی مونیخ و در این دوره از نیم ساعت آدرس او با اشاره به نام رئيس جمهور را 30 بار—یک بار در هر دقیقه است. (در خود نیم ساعت سخنرانی در همان کنفرانس در سال 2015 و پس از آن — معاون رئیس جمهور بایدن با اشاره رئیس خود را, باراک اوباما فقط یک بار.) یک مقام اروپایی که با حضور پنس سخنرانی به من گفت که او نزدیک شد بعد توسط یک دیپلمات چینی که جلب اعتماد است که عملکرد یادآوری او را از مائو تسه تونگ فرهنگی انقلاب “که در آن شما تا به حال به ذکر نام ‘رهبر بزرگ’ سوم هر جمله است.”

“وجود دارد هیچ وفادار کسی که واقعا معتقد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تمام دستاوردهای خود را از مایک پنس” گفت: یکی ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت aide زمانی که از من خواسته در مورد پنس بی چون و چرای ستایش است.

حتی برخی از مقامات ارشد کاخ سفید مقامات به نظر می رسید مطمئن نیستید از آنچه که می رود در بین جفت زمانی که آنها به تنهایی است. پنس گرایش به ساکت بزرگتر جلسات ستاد سابق مشاوران را به من گفت. جان بولتون رئیس جمهور سابق امنیت ملی, مشاور می نویسد: در کتاب جدید خود به اتاق که در آن اتفاق افتاده استکه او مشکوک پنس “را از بهترین کار خود را در مکالمات خصوصی با مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در کمپین بلیزرز در این تابستان و پاییز پنس می تواند در صورت فشار به صحبت می کنند آشکارا بیشتر در مورد این دولت همه گیر پاسخ و نقش خود را پیشرو در نیروی کار. که فشار غیر قابل اجتناب خواهد بود اگر او اجرا برای رئيس جمهور. “مغلوب ساختن پیشی جستن میراث که به نظر نمی آید خوب به خصوص در این مرحله قطعا چلپ چلوپ سخت بر روی پنس” چارلی دنت سابق کنگره جمهوری خواه از پنسیلوانیا به من گفت.

حداقل یکی از همکاران سابق خود دارای تکرار است که هشدار دهنده است. پس از پنس برنده ایندیانا کنگره نژاد در سال 2000 او را به ملاقات با راب Schenck یک انجیلی وزیر و دعا و خواندن کتاب مقدس با هم. Schenck می بیند دو متخاصم و حل نشده ابعاد پنس شخصیت جاه طلبی و نوعدوستی و می گوید که به نظر می رسد تراکم دیگر. “اگر او به دنبال آرامش مشاوره از من خواهد به او می گویند” برادر مایک عیسی دستورات شما را به عشق همسایه خود را دوست ندارد رئیس خود'” گفت: Schenck که برنامه ای برای رای بایدن اولین دموکرات او را پشتیبانی می کند در انتخابات ریاست جمهوری پس از جیمی کارتر در سال 1976. “است که فرمان خدا.”

یک زن و شوهر از سال پیش, Schenck با ارسال نامه ای به پنس پس از دیدن او در یک مراسم تحلیف برای سام براون بک دولت سفیر بین المللی آزادی مذهبی. در این نامه Schenck اشاره به فرمان که هشدار تحمل شهادت دروغ. “من منتقل و در نامه ای که که یکی از بزرگترین شکست های این دولت: حقیقت-گفتن” Schenck به من گفت. “من در تلاش بود تا به او می گویند” شما نیاز به یک حقیقت گوی.'” او هرگز یک پاسخ.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort su tesisatçısıGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetRexbetVenusbetBetvoleredfoxbetFruit party oynaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escort