مینیاپولیس به حال این آینده

عکس های با بال جوان Huieدر اواخر 1990s عکاس و مینه سوتا بومی بال جوان Huie آغاز یک پروژه بلند پروازانه به سند

توسط NEWS-SINGLE در 20 خرداد 1399

عکس های با بال جوان Huie

در اواخر 1990s عکاس و مینه سوتا بومی بال جوان Huie آغاز یک پروژه بلند پروازانه به سند زندگی در امتداد خیابان دریاچه شش مایل راهرو که در سراسر امتداد جنوب مینیاپولیس غرب از رودخانه می سی سی پی به دریاچه Bde Maka Ska.

برای چهار سال Huie اسیر دریاچه خیابان در آن زیبا ترین و دنیوی—خانواده در عبادت و در بازی; مردم نشسته برای وعده های غذایی در خانه های خود و یا slogging از طریق کار. چهره, بیشتر مردم از رنگ هستند کسانی که از ساکنان فقط در تلاش برای به دست آوردن.

من شیفته این عکس ها از آنجا که من می دانم این مکان; من در قلب دریاچه خیابان در 1980s. خیابان دریاچه دارای جایگاه ویژه ای در تصورات برخی در مینیاپولیس; شاهراه اتحاد تاریخی ریشه به عنوان یک محل حل و فصل تازه واردان به شمال و سوئدی و آلمانی مهاجران به راه در طول زمان به اهل کامبوج همونگ مردم سومالی و خانواده های جابجایی از نقاط مرکزی امریکا است. بررسی عکس من بلافاصله تشخیص مناظر و من به ارمغان آورد به خیابان: فست فود مفاصل مانند قلعه سفید; عظیم Kmart کاهش یافته و در وسط شهر اصلی شمال-جنوب و عروق, خیابان Nicollet; بررسی نقاط تجاری و خودکار فروشگاه قطعات; رستوران ها و بازارهای اجرا توسط مهاجران. اما آنچه من می بینم بسیاری در این عکس ها این است که تا همین اواخر, چشم انداز, دریاچه, خیابان تا به حال تغییر زیادی در دهه.

که در حال حاضر متفاوت پس از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس اداره پلیس. شب پس از شب از خشونت به چپ ردیف هایی از دریاچه خیابان در خرابه محصول از غم و اندوه و خشم از افرادی که صدای رد شده است بیش از حد طولانی و که درد و رنج تبدیل به برجسته تر در جهانی همه گیر و یک بحران اقتصادی بشدت هدف قرار دادن اجسام سیاه.

این همه اجتناب ناپذیر است. شرایطی که منجر به این لحظه نمی بهار یک شبه آن است که در ساخت برای نسل های. هیچ گروهی از معترضان می تواند نابود جنوب مینیاپولیس, بیش از سال از اتلاف سرمایه و رها کردن در حال حاضر. دریاچه خیابان بود گود از مدتها قبل از شعله های آتش آمد.

در سال های اخیر مینیاپولیس است رونق در شهرت مترقی ستاره شمال که در آن سیاستمداران قهرمان فراگیر و تحرک یک زمین بازی برای هنر و برنده جایزه غذاهای جایی که دلار خود را به شما طول می کشد خیلی بیشتر از در بزرگ شهرهای ساحلی. مینیاپولیس و سنت پل به نظر می رسد به طور مداوم نمودار بالا در "بهترین مکان برای زندگی" رتبه بندی و abysmally کم نژادی و حقوق صاحبان سهام.

صحنه هایی از دریاچه خیابان (بال جوان Huie)

که متحمل شده اند در اعداد است. داده های سرشماری از 2015 برای مثال نشان داد نرخ مالکیت خانه برای خانواده در شهرهای دوقلو حدود 23 درصد; برای سفیدی که تعداد 75 درصد قرار دادن آن در میان بالاترین در کشور است. در سال 2018 نرخ بیکاری برای سیاه پوستان در ایالت مینه سوتا کاهش یافته و به کم تاریخی از 6.9 درصد است. آن را هنوز هم سه برابر نرخ سفید بیکاری است.

یک 2019 مطالعه توسط اقتصاددانان در بانک فدرال رزرو مینیاپولیس نشان داد که اگر چه دانش آموزان در مینه سوتا ضرب و شتم میانگین ملی در ریاضی و خواندن نمرات این نمرات برای دانش آموزان سفید بودند حدود 20 درصد بالاتر از دانش آموزان سیاه پوست. حبس رای برای ساکنان سیاه? که بالاتر بیش از حد.

و در حال حاضر جورج فلوید مرگ فقط آخرین نمونه از پلیس مربوط به قتل در شهرهای دوقلو در 10 سال گذشته; تظاهرات و خشونت که به دنبال در حال هزینه است که از تحمل وزن از یک سیستم است که اجازه نمی دهد که شما زندگی می کنند هر نوع از زندگی است.

زادگاه من چهره یک حساب نه فقط یک بازسازی است. اجتماعی دانشمندان سعی کرده اند به تجزیه این در گذشته است. ساموئل مایرز جونیور مدیر روی ویلکینز مرکز روابط انسانی و عدالت اجتماعی در دانشگاه مینه سوتا ابداع اصطلاح "مینه سوتا تناقض" در سال 2018 در تجزیه و تحلیل نژادی و نابرابری و عدم توانایی دولت در آدرس میراث خود را از تبعیض است. در کتاب خود با همكاري Inhyuck Ha, مسابقه بی طرفی: درمان های خانگی برای توجیه نابرابری نژادی, مایرز نوشت: "قریب به اتفاق احساسات در میان ساکنان ایالت مینه سوتا یکی از زنگ خطر و نگرانی در مورد این نابرابری نژادی اما بی میلی به ویژگی این اختلافات به تبعیض سیستماتیک یا نژاد پرستی."

رشد من فقط در زمان آن را به عنوان یک واقعیت است که سیاه مردمی زندگی می کردند تنها خاص در برش شمال و جنوب مینیاپولیس; من به سادگی به حال به نگاهی که در آن اعضای خانواده های مختلف زندگی می کردند. هنگامی که شما متولد redlining آن راه ساخت شما بر این باورند که محله های طبیعی نتیجه ساکنان داشتن یک شغل و پرداخت صورتحساب در زمان نه نژاد پرستی ساخته شده از طریق دولت و بانک ها و توسعه دهندگان دست اقدام در دست است.

دریاچه خیابان بود هدفمند برای توسعه مجدد در سال 1970 یک شگرد برای احیای محله های رها شده توسط این شهرستان در زمانی که سفید پرواز بود در حال حاضر در حال شتاب گرفتن است. مقامات شهرستان برنامه ریزی شده یا به عنوان بزرگ به عنوان شما می توانید برای غرب میانه بالا در زمان: یک حومه-سبک مینی مال. (Minnesotans واقعا عاشق مراکز.) در عوض تنها Kmart نشان داد. و Kmart تا به حال یک لیست از خواسته های بزرگترین بودن بسته کردن خیابان Nicollet. آنها قطع جنوب مینیاپولیس از مرکز شهر فقط برای حفظ جعبه بزرگ-فروشگاه استاندارد.

این محله بزرگ شدم و در ذهن من است که Kmart نگاه فرسوده از روز آن را باز کرد. محله ما بود که اساسا جداره با این 10 هکتار سیاست اشتباه است. و حتی اگر تصمیم گیری است که آن را به جهان تحمیل بیشتر تروما در نادیده گرفته سیاه و سفید و قهوه ای, خانواده, Kmart و SuperValu در بازار درب بعدی بودند یک مزیت. آنها آنچه را که ما تا به حال برای کار با.

من سمت چپ مینیاپولیس برای کالج در اواخر '90s و منعکس در سراسر کشور برای کار تا کنون پس از بازگشت به خانه از یک تعداد انگشت شماری از بار در هر سال برای دیدن خانواده من. ترک خانه شما را آگاه می کند تا از چگونگی زندگی وجود دارد تغییرات در حالی که شما دور. این یک چیز به یاد داشته باشید زمانی که صبحانه مورد علاقه خود را نقطه یا سلمانی برای مرد و زن از بین می رود; این یکی دیگر از زمانی که کل شهر بلوک های خود را به جرثقیل و ساخت و ساز. سرآشپزها بالا پایان و brewpubs به زودی به دنبال. اما این تزریق پول متغیر بود به خصوص در امتداد دریاچه خیابان. به عنوان محله بالای شهر در غرب تا انتهای دریاچه خیابان جوانه زده و آپارتمانهای بوتیک من پیر محله ماند همان. به عنوان شرق دریاچه خیابان تداوم مقابل رودخانه می سی سی پی در طرف دیگر از شهر جمع آوری شراب خانه ها و کافی شاپ ها برای من بخشی از دریاچه خیابان, آن را هنوز هم بیشتر از همان.

با این وجود سرعت این روایت از bikeable شهر از دریاچه ها و فرصت کریستال یک داستان در صفحات اقیانوس اطلس. و چرا آن را جشن می گیرند? مینیاپولیس وعده شغل خوب و مقرون به صرفه مسکن و زندگی پاک. اگر شما عشق لیبرال سیاست شاید شما شنیده ام در مورد چگونه هوبرت هامفری بود یک قهرمان حقوق مدنی و یا چگونه Walter Mondale یک شرکت و حمایت از این نمایشگاه مسکن عمل می کنند. آیا شما می دانید که هر دو کیت الیسون و جانشین او Ilhan عمر شکست موانع انتخاب شدن به کنگره در عین حال یک فرد از رنگ از مینه سوتا? شاید شما دیده می شود بی باک جوان شهردار یعقوب فری که هیچ غریبه ای به صحبت کردن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا گرفتن serenaded با بوس از ساکنان.

بیش از حد اغلب تاریخی و سیاسی دستاوردها و لیبرال و نسب شهرهای دوقلو تغذیه ادراک فیلتر که در اطراف منطقه. چون هیچ جایی با سابقه مانند که و یا که به ما شاهزاده جیمی جم و Terry Lewis و برای تلفن های موبایل از سیاهی می توانست نژادپرستی مشکلات درست است ؟

اما معلوم است که مینیاپولیس است از راه های دیگر—آنهایی که مهم ترین—و نه قابل توجه است. یکی از راه های زادگاه من است و نه قابل توجه است که ارتباط آن با خشونت پلیس. Philando کاستیا به قتل در حومه شهر سنت پل در سال 2016 جلب توجه جهان به خشونت های پلیس در مینه سوتا است. از سال 2010 11 نفر کشته شده اند در دست پلیس در مینیاپولیس از جمله دیوید اسمیت Jamar, Clark, جاستین Damond و در حال حاضر جورج فلوید.

سمت چپ: دریاچه و بلومینگتون; راست: شیکاگو & دریاچه (بال جوان Huie)

و هر زمان اصلاحات پاسخ است. پس از هر مرگ مینیاپولیس رهبران وعده جدید, سیاست جدید آموزش. در سال 2007 یک گروه از افسران شکایت این شهر ادعا رفتار تبعیض آمیز علیه مردم سیاه و سفید هر دو شهروندان و افسران در داخل گروه. کت و شلوار حل و فصل شد و رد کرد اما در حال حاضر یکی از آن افسران Medaria Arradondo است رئیس پلیس. قبل از این سال تنها یک افسر درگیر در خشونت های پلیس در شهر مواجه زندان محمد نور بود که محکوم به 12 سال و نیم در Damond تیراندازی. نور سیاه بود; Damond سفید بود. درک چوین افسر متهم در Floyd مرگ اولین بار است که پلیس آمریکا در ایالت مینه سوتا به چهره دادستان در مرگ یک فرد سیاه و سفید. و در حال حاضر مینیاپولیس شورای شهر به نظر می رسد به احساس ضرورت برای تغییر policing. و اگر چه رای گیری برای ممنوعیت chokeholds و امضای تعهد برای از بین بردن اداره پلیس قدرتمند هستند, اظهارات, تا زمانی که آنها در حال حمایت قطعی اقدام و بودجه این حرکت را به پیوستن به یک خط طولانی از بی ثمر حرکات نمادین.

این واقعیت است که اتصال اگر شما مانند من در یکی از شهرهای قابل زندگی در ایالات متحده است. زندگی یک زندگی در مینیاپولیس به معنی نشستن در اختلاف بین خود مهربان همسایگان و یک سیستم ساختاری نژاد پرستی و محرومیت اجرا از طریق سیاست, سفید, سکوت, و خشونت های پلیس. به عنوان دور برگشت به عنوان اوایل 1900s نژادی پیمان را تکذیب کرد, مردم سیاه و سفید و دیگر اقلیت ها توانایی خرید خانه در شهرستان. سفید, خانواده ها در زمان برگزاری مطلوب مناطق مجاور پارک ها و دریاچه ها و محله های که در آن درختان به رشد بزرگ سبز سایبان و چمن می تواند با حال خمیازه سخن گفتن و کشش. و در آن باقی می ماند که راه. این نقشه تعصب پروژه آغاز شد که بررسی ساختاری نژادپرستی در شهرهای دوقلو مسکن در سال 2016 می گوید محله با سابقه نژادی پیمان هستند و 79 درصد سفید امروز.

James T. Wardlaw سابق رئیس مینیاپولیس شهری لیگ, پیش بینی آینده و در سال 1944 در نامه ای به مینیاپولیس استار. نوشتن سیستماتیک تعصب در شهرهای دوقلو املاک و مستغلات او گفت: "این شیوه که در طول دهه گذشته آمده اند تا به عنوان مصلحت و سود آور است. این نیز شیوه که اگر تحمل برای یک دهه دیگر را درو خواهد کرد برای مینیاپولیس یک ببخشید برداشت."

او راست: مسکن است سرنوشت در امریکا; آن را تعیین و در هر جنبه از زندگی ما است. پس چرا آن را تعجب آور است که مینیاپولیس غنی با نابرابری هنگامی که تمام مواد لازم برای سازه نژاد پرستی شده اند ، آنچه را که از هر کسی انتظار تغییر دهید ؟

در حال حاضر مینیاپولیس در تلاش است برای تبدیل خود را دوباره. به زودی حتی من پیر محله Kmart خواهد ناپدید می شوند. این مارس گذشته شورای شهر تصویب طرح خرید از فروشگاه اجاره برای 9 میلیون دلار به منظور پاره کردن آن, بازگشایی خیابان Nicollet و redevelop زمین. فقط قبل از این که این شهر نیز به تصویب مینیاپولیس 2040 طرح چشم انداز وسیع برای اهداف مانند کاهش انتشار کربن ایجاد یک بیشتر از حمل و نقل دوستدار شهر و پرداختن به نژادی و نابرابری.

با توجه به این شهرستان است, تاریخچه برنامه ریزان و تصمیم یکی از بهترین ابزار برای مقابله با نژادپرستی نظاممند شد اجازه می دهد برای طیف وسیع تری از مسکن در مینیاپولیس. آنها تصمیم به از بین بردن منطقه بندی به صورت تک خانواری مسکن در این شهر به جای امید بستن برای ساختمان های چند خانواده به تلاش برای ایجاد بیشتر مقرون به صرفه گزینه های زندگی در سراسر هیئت مدیره. که آخرین بخش قابل پیش بینی ناشی از خشم و انزجار در بیشتر monied نقاط شهر مردم تعهد به "محافظت از محله خود که با افتخار نمایش داده نمی ارعاب و تهدید ما محله حیاط نشانه. خوب قدیمی از مد افتاده شهرهای دوقلو انفعالی پرخاشگری سوخت تازه NIMBYism دادن شکل به رنگ سفید و ترس از استبداد. سابق عضو شورای شهر لیزا مک دونالد رفت تا آنجا که می گویند در مصاحبه با اخبار غیر انتفاعی MinnPost: "این در واقع یک فرصت برای مطمئن شوید که هر چیزی که اتفاق می افتد در مینیاپولیس است از بالا به پایین" او گفت:. "این تقریبا Trumpian."

تصور کنید که ظلم و ستم. چه آن را مانند به زندگی تحت یک سیستم است که disregards شما و نیازهای خانواده خود را به منظور حفاظت از منافع تثبیت قدرت ؟ هنگامی که شما واقعا هرگز رنج می برد و یا زندگی در یک جامعه ای که خود را انکار می کند کامل وجود اسناد—و یا حتی عمومی-دستورات بهداشتی که (به طور موقت) شما را از گرفتن کوتاه کردن مو—نوعی نگاه مانند فاشیسم است.

سفید قانون حفاظت از منافع صاحب خانه. آن را با استفاده از پلیس برای محافظت از اموال و کیفیت زندگی نمی حرمت زندگی است. این چهره زیر ماسک همدلی فرسوده توسط بسیاری از میانه ترقی خواهان ادعا می کنند که عشق خود را برای سیاه و سفید و قهوه ای دوستان است. آن را توخالی همدردی Black Lives Matter حیاط علائم کنار نمی ارعاب و تهدید محله های ما نشانه. به اندازه کافی وجود ندارد MLK صبحانه یا Juneteeth پیک نیک و یا پیاده روی و یا Lizzo کنسرت به تبرئه شما از گناهان شما را.

بنابراین نه یک "مینه سوتا پارادوکس"; هرگز از آن بود. این منحصر به فرد است که سیستم آمریکایی, یک تداوم با قدرت سیاسی در طعم های انجام دقیقا همان چیزی است آن را به انجام طراحی شده بود. نژادی و بی عدالتی است که این کشور از زمان تاسیس آن; این درست است که در ایالت مینه سوتا شروع به باور خود دروغ در مورد فرصت و عشق برادرانه. که جالب توجه به این که دولت وجود دارد به عنوان یک محصول از غارت—و یا آن را rezoning?—سرزمین بومی آمریکایی است.

این انتخاب است که ایجاد این دولت و آن آویزان بیش از هر كس در مینیاپولیس. این تکرار در تصمیم گیری کسانی که عمدا چشم پوشی سیاه رنج می برد به دلیل راحتی آنها فراهم شده است برای نسل های. مایرز که مارک "مینه سوتا پارادوکس" اذعان دارد این است: "شما باید یک میراث از انباشت سرمایه در مینه سوتا [توسط] افراد [که] نمی تواند توضیح داده شده توسط آموزش و پرورش, آموزش, خانواده, ساختار بومی توانایی یا هوش," او گفت: استار تریبیون در سال 2019.

چرا نمی خواهد مردم سیاه و سفید زندگی در شهرهای دوقلو می خواهید همه چیز را رایت پایین و شروع دوباره? چرا نمی خواهد آنها را صدا به خشم است که ساکن در استخوان های ما? این تنها زبانی که متوجه می شود به عنوان شما lay dying, دیگر مطالب به رنج می برند خوب با نیت خوب به معنی سفید مردم است.

بال جوان Huie عکس های آن را بگویید همه: تقسیم شد همیشه وجود دارد اگر شما مایل به نگاه. زندگی در کنار همان است که زندگی در همبستگی زمانی که به شما داده شده یادداشت رفاه و گفت: آن را به اندازه کافی برای تغذیه شما و مال شما. داستان دریاچه خیابان از زندگی در مینیاپولیس یکی از استارک رها حتی زمانی که آن را در فیلم دستگیر برای همه برای دیدن. و غفلت از همیشه ساخته شده به صورت کامل کيندلينگ.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن