MLB می توانید برش غیر بازیکن پرداخت در شروع ممکن است — اما آبی جیز نمی

نیویورک—بیس بال کمیسر راب مانفرد ساخته شده است یک حرکت است که اجازه می دهد تا تیم به اخراج و یا کاهش پرداخت از

توسط NEWS-SINGLE در 2 اردیبهشت 1399

نیویورک—بیس بال کمیسر راب مانفرد ساخته شده است یک حرکت است که اجازه می دهد تا تیم به اخراج و یا کاهش پرداخت از عمده لیگ و جزئی-لیگ برتر مدیران, مربیان, مربیان و تمام وقت پیشاهنگی شروع ممکن است 1.

مانفرد است به حالت تعلیق یونیفرم کارمند قرارداد که پوشش حدود 9000 نفر از جمله مدیران عامل در برخی از تیم های. مانفرد ذکر MLB ناتوانی به بازی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

"باشگاه های ما به شدت تکیه بر درآمد حاصل از بلیط/امتیازات رادیو و تلویزیون/رسانه های صدور مجوز و حمایت های مالی برای پرداخت حقوق و دستمزد" مانفرد نوشت: در یک ایمیل دوشنبه یک کپی از آن به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. "در شرایطی که از بازی های این جریان درآمد از دست خواهد رفت و یا قابل ملاحظه ای کاهش می یابد و باشگاه نمی خواهد که بودجه کافی برای پاسخگویی به تعهدات مالی خود را."

"تاثیر تعلیق UEC شخصی خود اشتغال وضعیت مشخص خواهد شد باشگاه خود را" مانفرد گفت.

مانفرد قصد به تعلیق قرارداد برای اولین بار گزارش روز یکشنبه برای ورزشی.

تورنتو, آریزونا, آتلانتا بوستون شیکاگو وایت ساکس سینسیناتی, مینه سوتا, the New York Yankees, فیلادلفیا و سانفرانسیسکو در میان تیم های که متعهد به پرداخت کارکنان تمام وقت از طریق مه و میامی خواهد پرداخت تمام وقت بیس بال کارکنان عملیات طریق این ماه است. توله پرداخت خواهد شد کسانی که در UECs و جلو-کارکنان دفتر خود را از طریق مه 29 paycheques.

لیگ قاعده 3(من) نیاز دارد که UECs باید امضا شده توسط همه مدیران و مربیان, مربیان و حقوق و مزایای پیشاهنگی و برخی از تیم های اضافی شامل بیس بال کارکنان عملیات.

"به موجب شرایط UEC این باشگاه منحصر به فرد مناسب برای خدمات خود باقی خواهد ماند و در اثر طول دوره تعلیق به طوری که شما نمی خواهد بود و مجاز به انجام خدمات برای هر باشگاه دیگری" مانفرد نوشت. "من به طور کامل تشخیص مشکلات این است که این بحران بهداشتی ایجاد می کند برای همه اعضای جامعه بیس بال. مرکزی بیس بال و باشگاه ها انجام می دهند همه چیز ممکن است سعی کنید برای به حداقل رساندن این ضربه به عنوان بسیاری از کارکنان به عنوان امکان پذیر است."

مانفرد گفت: بیس بال تیم کمک سازمان خیریه "در دسترس است به در نظر گرفتن برنامه های کاربردی کمک در تسریع اساس آن رو مهم و فوری مشکلات مالی."

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب