MLS دروازه بان moonlights به عنوان کتاب کودکان نویسنده

پرتلند سنگ.—جف Attinella تنها MLS دروازه بان که همچنین می توانید می گویند او یک کتاب کودکان نویسنده, یک طرف کا

توسط NEWS-SINGLE در 24 فروردین 1399

پرتلند سنگ.—جف Attinella تنها MLS دروازه بان که همچنین می توانید می گویند او یک کتاب کودکان نویسنده, یک طرف کار کمک کرده است که درآمد او لقب "Dadtinella" از Portland Timbers وفادار.

او در حال حاضر نوشته شده پنج کتاب برای کودکان و نوجوانان و حتی راه اندازی یک شرکت چاپ و نشر.

"من تا به حال این ایده برای نوشتن این کتاب چون من فقط عشق داستان سرایی در همه اشکال," او گفت:. "الهام بخش این است که مردم راهی برای گفتن یک داستان خود را در راه منحصر به فرد خود و یا زمانی که مردم داستان در مورد چگونه آنها را به جایی که آنها هستند — من فقط دوست دارم داستان سرایی."

در حالی که لیگ برتر فوتبال در انتظار نگه داشته به دلیل coronavirus همه گیر Attinella شده است استقبال فوق العاده خود را پدر و نقش عمده ای در راه است. او و همسر کندال به تازگی به استقبال یک پسر به خانواده خود را.

Attinella را تاخت و تاز کردن به نوشتن آمد و مدت کوتاهی پس از تولد اولین فرزند دختر رمی گل رز در سال 2016. مشتاق ورزشی طرفداران او شروع به فکر کردن Dr. Seuss-سبک داستان در مورد توله شیکاگو برنده سری جهانی.

"من فقط فریب دهد در اطراف بر روی آی فون در بخش یادداشت و آمد تا با یک قافیه مهد کودک برای مورد علاقه من, ورزش, تیم," او گفت:.

او نشان داد پدر در قانون کار خود و هم خانواده و تاسیس یک شرکت چاپ و نشر آن بود که گفته شود. نتیجه نهایی این بود Attinella اول کتاب "نفرین به پایان می رسد: داستان 2016 Chicago Cubs."

از آن پس او اضافه شده چهار کتاب: "کلیولند برنده یک قهرمانی: داستان 2016 کاوالیرز" "بزرگترین تا کنون: داستان یک مربی کارفرمایی و باز گشت" و "بزرگ رقابت های فضایی: داستان چگونه امریکا قرار دادن یک مرد در ماه." آخرین است "رول زرشکی رول: داستان, دانشکده فوتبال, بزرگترین سلسله."

Attinella اغلب طول می کشد تا داستان های خود را در جاده ها به پورتلند مدارس. در اجتماعی فاصله برای coronavirus او ارائه رایگان برای پدر و مادر که به طور ناگهانی صفحه اصلی-تحصیل.

"من فقط فکر می کردم که با ساخت این کتاب ها در دسترس خانواده — کودکان خود را ممکن است در مدرسه یا خانواده خود را واقعا گم شده ورزشی — امیدوارم این یک راه خوب برای ایجاد چیزی کمی متفاوت شاید جرقه یک مکالمه در مورد ورزش های مورد علاقه لحظات و یا فقط به کودکان بدون مدرسه و بچه ها بدون ورزش چیزی برای نگاه به."

Attinella 30 و آمد به چوب در سال 2017 و ساخته شده است که 46 ظاهر با این تیم است. اما در سال گذشته فصل خود را به پایان رسید در اوایل زمانی که او تا به حال تحت عمل جراحی شانه راست. استیو کلارک در زمان بیش در هدف در میان است.

بهبودی از یک عمل جراحی کامل Attinella به دنبال به جلو به بازگشت در این زمینه در این فصل است. چوب بازی کرده بود فقط دو بازی که در این فصل متوقف شد توسط لیگ در مارس 12.

در دوران عدم قطعیت است که به دنبال Attinella خانواده لذت می برد حداقل یک نقطه روشن: Connor Curtiss متولد شد.

"ما در واقع به پایان رسید تا داشتن یک تجربه بسیار خوب, همه چیز در نظر گرفته شود. اما نگرانی و ترس منجر به آن شد قطعا واقعی است. که سخت بود برای مقابله با, فقط یک مقدار زیادی از ناشناخته," Attinella گفت. "شما همیشه می ترسم که شما با داشتن یک نوزاد. اما این یک نوع بسیار متفاوت از بترساند."

Attinella نیست اولین بازیکن فوتبال به سرمایه گذاری به کودکان در بازار کتاب. میا هام نوشت: "برندگان هرگز ترک" و الکس مورگان دارای یک سری کامل از کتاب به نام "ضربات". دیوید بکهام حتی جرأت به جوانان-بزرگسالان فضا با "Charlie Barker و راز اعماق تاریک جنگل."

Attinella تمرکز برای شرکت در سرگرم کننده او سه سال نیز در حالی که باقی مانده در انزوا با یک نوزاد. MLS خواسته است تا بازیکنان به پناهگاه در بازار حداقل تا آوریل 24. هدف راه اندازی مجدد تاریخ لیگ است که ممکن است 10 هر چند که به نظر می رسد غیر واقعی در این نقطه است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

همانطور که برای آینده خود را شکوفا حرفه ای به عنوان یک نویسنده Attinella فکر بزرگ.

"شاید این اتفاق خواهد افتاد وقتی که من انجام بازی شاید آن را به شما اتفاق می افتد زمانی که من هنوز بازی اما هدف نهایی من برای این کتاب این است که یکی برای هر تیم ورزشی" او گفت:. "من فقط فکر می کنم که هر پایه فن سزاوار چیزی شبیه به این که در آن آنها می توانند داستان عبور از نسلی به نسل دیگر به پدر و مادر و بچه ها یک راه برای به اشتراک گذاشتن اشتیاق خود را برای ورزش است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب