MLS صاحبان پیش بینی لیگ را پیش افتادن از MLB لیگ برتر

نیویورک—لس آنجلس FC منجر صاحب لری برگ پیش بینی لیگ برتر فوتبال را پیش افتادن از لیگ اصلی بیس بال در محبوبیت در

توسط NEWS-SINGLE در 8 اسفند 1398

نیویورک—لس آنجلس FC منجر صاحب لری برگ پیش بینی لیگ برتر فوتبال را پیش افتادن از لیگ اصلی بیس بال در محبوبیت در طول 10 سال آینده و اینتر میامی صاحب Jorge Mas حفظ آن خواهد بود از کیفیت بالاتر از لیگ برتر انگلیس و لالیگا توسط 2045.

این جفت ارز گفت در لیگ کیکآف رویداد جمعه سه روز پیش از شروع آن 25 فصل است. این لیگ در حال گسترش است به 26 تیم با علاوه بر این از دیوید بکهام بین میامی و Nashville و برنامه ها در جای خود برای رسیدن به 30 franchises سال 2022 سه گانه لیگ پایین از 2002-04.

MLS پیش بینی وضعیت فوتبال در ایالات متحده خواهد بود افزایش زمانی که آمریکایی ها co-میزبان جام جهانی 2026 با مکزیک و کانادا است.

"ما قطعا باید جمعیتی به نفع ما هر دو از نظر جوانان و تنوع است. بنابراین من فکر می کنم ما عبور بیس بال و هاکی و شماره 3 ورزش در آمریکا در پشت فوتبال و بسکتبال" برگ گفت. "من فکر می کنم ما خواهد بود که لیگ از انتخاب. من فکر می کنم ما در حال حاضر یک لیگ از انتخاب تا حد معینی که آیا ما می تواند بالا و پنج لیگ برتر و یا بالا-سه لیگ را واقعا پایین آمده و در پایان روز به پول ما توانایی رقابت برای بازیکنان است."

MLS است به طور فزاینده ای در جذب بازیکنان بهتر از آمریکای جنوبی است.

"من فکر می کنم این خبر خوبی است که بازیکنان می خواهم به بازی در اینجا" برگ گفت. "ما در ایالات متحده آمریکا است. مردم می خواهند به اینجا زندگی می کنند. این زندگی باور نکردنی. زیرساخت فوق العاده است."

Mas co-صاحب میامی تیم است که راه اندازی این آخر هفته با همکاری سابق انگلستان کاپیتان بکهام. او در مورد چه MLS خواهد شد شبیه به آن در سال 50 در 2045.

"من فکر می کنم MLS خواهد بود و یکی از برترین های ورزشی لیگ در ایالات متحده است. من فکر می کنم از آن خواهد شد در تاریخ همتراز و یا بیش از بهترین لیگ در جهان, لیگ برتر انگلیس یا سری آ یا لالیگا در سراسر جهان" Mas گفت. "من فکر می کنم که MLS 25 سال از حال حاضر خواهد شد لیگ برتر-ish اگر ما می خواهیم به طوری که تماس با آن است که در معیارهای که لیگ را اندازه گيري هستند."

کلارک شکار مدیر عامل شرکت MLS' دالاس تیم NFL را Kansas City Chiefs در مقایسه با فوتبال پیشرفت در ایالات متحده که از NFL است که خود را جشن 100 سالگرد این سال است.

"حرکت که ما من فکر می کنم شانس ما را به کجا NFL امروز است," او گفت:.

Austin تگزاس و شارلوت کارولینای شمالی پیوستن به لیگ برتر سال آینده, به دنبال سنت لوئیس و ساکرامنتو, کالیفرنیا.

شکار به یاد می آورد در لیگ نقطه کم است.

"زمانی که ما راه اندازی شد در اواسط دهه 90 وجود دارد مقدار زیادی از هیجان اما ما تقریبا هیچوقت آن را," او گفت:.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

کارولین روشن شدن Betz, مدیر عامل شرکت St. Louis صحبت در مورد اینکه نادر زن کنترل مالک در فوتبال بلکه misspoke با اشاره به "عمده فوتبال لیگ" قبل از اصلاح خودش است.

MLS همچنین اعلام کرد یک لیگ جدید سرود مورد استفاده قرار گیرد برای اعتصاب موسیقی تشکیل شده توسط جایزه اسکار و برنده جایزه گرمی هانس زیمر. نیز وجود دارد یک معامله جدید با طیف دوم که نصب ردیابی نوری است که قادر به تولید داده که MLS کمیسر دان گاربر گفت: می توان برای کارکنان فنی پخش و شرط بندی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب