مورتون دانستند Astros' فریب داد, تاسف نه تلاش برای متوقف کردن آن

ST. پترزبورگ فلوریدا.—اشعه پارچ چارلی مورتون آگاه بود غیر قانونی ثبت نام-سرقت توسط او سپس Astros هم تیمی و گفت

توسط NEWS-SINGLE در 20 بهمن 1398

ST. پترزبورگ فلوریدا.—اشعه پارچ چارلی مورتون آگاه بود غیر قانونی ثبت نام-سرقت توسط او سپس Astros هم تیمی و گفت: "من در حسرت انجام بیشتر آن را متوقف کند."

صحبت کردن با Tampa Bay رسانه ها در مورد رسوایی برای اولین بار مورتون گفت: مسابقات قهرمانی آستروس برنده در سال 2017 شده است نهفته است.

"من فکر می کنم درک که سری جهانی بود که تاثیر منفی در حداقل" مورتون گفت.

مورتون جدید بود به Astros در سال 2017, و نه تاسیس ستاره او در حال حاضر که ممکن است تحت تاثیر آنچه که او می تواند انجام دهد و یا می گویند در مورد این طرح.

"من آگاه بود از کوبیدن. شما می توانید شنیدن گاییدن بودن در ستاره شرق شما می تواند آن را بشنود. من نمی دانم وقتی که آن را در من dawned اما شما آن را می دانستند که قرار بود" مورتون گفت.

"شخصا من در حسرت انجام بیشتر آن را متوقف کند. من نمی دانم آنچه که باید شامل. من فکر می کنم این اقدامات شده اند که تا حدودی افراطی به آن را متوقف کند. که فرضی."

مورتون همچنین گفت: "من قطعا باید در مورد آن فکر زیادی به دلیل منفی نهفته بازی و درک افراد از این بازی طرفداران بازیکنان مخالف. و که نمی کند و همچنین به نشستن با من. ... که در آن من بود در آن زمان من نمی دانم که در آن من بود چرا که چه چیزی اشتباه است اشتباه است. و من هرگز تبرئه از آن است."

مورتون گفت که او نمی تواند می گویند اگر بازیکنان باید مجازات شده اند به دلیل وجود سطوح مختلف از مشارکت وجود دارد و احتمالا نمی تواند یک سطح از نظم و انضباط.

او گفت: کمیسر دفتر را یک "کامل" بررسی و که او نه مصاحبه. وی اذعان داشت: از محل باشگاه وانجمن کد اما نمی خواهم به بحث در مورد چرا سابق Astro مایک Fiers آمد عموم افشای جزئیات.

مورتون بود با Astros در سال 2018 و گفت که تا زمان بازگشت او به هوستون به عنوان یک بازدید کننده برای اولین بار با اشعه در ماه اوت سال 2019 او با اعتماد به نفس تقلب متوقف شده بود.

که چگونه او را مشاهده سابق خود Astros هم تیمی دانستن آنها گرفتار, فریب داد, مورتون صدا و آمرزنده است.

"از نظر شخصی خوب مردم اشتباه می کنند. آن را به عنوان ساده به عنوان که" او گفت:. "من واقعا نمی باید هر چیز دیگری در مورد آن می گویند. من فکر می کنم اشتباه شد و همه فقط تلاش برای حرکت می کند. من فکر می کنم این یکی از آن چیزهایی که در آن من می دانم آن بچه ها من رفتم از طریق بسیاری با آن بچه ها, بنابراین من احساس می کنم باید کمی دیدگاه های مختلف در آنها که به عنوان کسی که فقط خواندن است که آستروس فریب خورده در سال 2017."

مورتون گفت که او به طور کامل درک چرا مردم نگاه متفاوت در آستروس' موفقیت در سال 2017.

"بدیهی است که درک عمومی از آن نفع خود تغییر کرده و هم سن و سالان من بیش از حد" او گفت:. "مردم باید وزن در این. که واقعیت آن را. لحظاتی وجود دارد در جهان سری که همیشه خاص برای من است که نمی تواند قول نقل قول را تمام کردن, آلوده. اما بدیهی است که این توجیه که قابل درک به و چه مردم ابراز کرده اند."

آستروس گناهکار شناخته شد در یک سوزش گزارش از لیگ اصلی بیس بال تحقیقات از تقلب با استفاده از مانیتور ویدئو را به سرقت نشانه ای از مخالفت با کوزه و رله آنها را به خود hitters.

این تیم جریمه شد 5 میلیون دلار (ایالات متحده) تا به حال پیش نویس میدارد گرفته و مدیر کل جف Luhnow و مدیر A. J. Hinch بودند به حالت تعلیق برای یک سال -- و پس از آن از کار اخراج شده توسط صاحب جیم کرین. اما بازیکنان منظم شد و به آنها داده می شود ایمنی خود را برای شهادت.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

بازیکنان دیگر در سراسر لیگ از جمله اشعه کوزه تایلر Glasnow و بلیک اسنل گفت: بازیکنان شرکت کننده باید دارای نظم بوده. نیز وجود دارد شده اند شکایت در مورد عدم ندامت توسط آستروس بازیکنان هر چند ممکن است وجود دارد چیزی است که برنامه ریزی شده برای این هفته وقتی بهار اردوگاه های آموزشی باز می شود در وست پالم بیچ.

مورتون تن به تن برای Astros در سال 2017 و 2018 با بهره گیری از حرفه ای رنسانس و سپس امضا شده با اشعه و تا به حال موفق دیگر 2019 فصل است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب