موتور مسابقه بزرگ Stirling Moss درگذشت 90

لندن—Stirling Moss, جسورانه, سرعت محبت انگلیسی به عنوان بزرگترین فرمول یک راننده هرگز به نفع خود در مسابقات قهرمانی جهان شده است. او 90.

خزه درگذشت مسالمت آمیز در خانه اش در لندن پس از یک بیماری طولانی مدت همسرش سوزان روز یکشنبه اعلام کردند.

“این یکی از دامان بیش از حد بسیاری از” او گفت:. “او فقط چشمان خود را بسته.”

یک گنجینه ملی محبت شناخته شده به عنوان “آقای موتور مسابقه” ریزش مو خزه به حال طعم برای ماجراجویی است که او را دیدم به ماشین فشار به محدودیت های خود را در سراسر بسیاری از مسابقات دسته ها و مسابقات. او بی باک به شدت رقابتی و اغلب بی پروا.

این نگرش در زمان تلفات خود را اندک بدن. کار خود را به پایان رسید زود در 31 سالگی پس از یک تصادف وحشتناک در سمت چپ او را در کما به مدت یک ماه در مارس 1962.

“اگر شما در حال تلاش برای برنده شدن در همه هزینه ها,” او گفت: “آنچه در زمین شما انجام وجود دارد؟”

در زمان بازنشسته شد خزه برنده شده بود 16 از 66 F1 مسابقه او وارد شده و ایجاد شهرت به عنوان یک لحاظ فنی بسیار عالی و همه کاره راننده.

“ورزشی جهان از دست داده نه فقط یک آیکون و یک افسانه, اما یک نجیب زاده” مرسدس بنز یکی از بسیاری از تیم های خزه نشان داده و گفت در توییتر. “این تیم و مرسدس بنز سی خانواده را از دست داده اند دوست عزیز. آقا Stirling ما شما را از دست ندهید.”

مسلما بزرگترین دستاورد بود و پیروزی در سال 1955 Mille Miglia — 1600-کیلومتر جاده مسابقه را از طریق ایتالیا — نزدیک به نیم ساعت بیش از Juan Manuel Fangio آرژانتین بزرگ بود که خزه’ بت هم تیمی و رقیب.

یک F1 عنوان را دنبال نمی کند هر چند — یک تقلید مسخره امیز برای بسیاری در سی. خزه دوم به پایان رسید در مسابقات قهرمانی رانندگان چهار بار (1955-58) و سوم در سه نوبت.

در سال 1958 خزه از دست رفته را به فراری مایک زالزالک توسط یک نقطه با وجود برنده چهار مسابقه به رقیب خود یکی. او ورزشکاری هزینه او عنوان با خزه دفاع از اقدامات زالزالک پس از یک چرخش در پرتغالی جایزه بزرگ مقدار کمی از رقیب خود در شش نقطه پنالتی.

در سال 1959 خزه,’ خودرو نتوانست در مسابقه نهایی در فلوریدا زمانی که پیشرو و دوباره با شانس این عنوان است.

“من امیدوارم که من همچنان به عنوان بزرگترین راننده ای که هرگز موفق به کسب قهرمانی جهان, اما آن را واقعا مهم نیست” خزه یک بار گفت. “مهم ترین چیز برای من به دست آوردن احترام از رانندگان دیگر و من فکر می کنم من زمانی که.”

هنگامی که حل و فصل خود را به درایو تنها برای زبان انگلیسی تیم مشکلاتی روبرو خزه شتافت برای مازراتی, فراری و مرسدس-بنز — همکاری Fangio در همه ستاره خط. در مجموع خزه شتافت 107 در انواع مختلف خودرو و افتخار یک رکورد 212 برنده در 375 رقابتی مسابقه به پایان رسید.

“یک شگرف رقیب بینهایت با استعداد مسابقه و کمال آقا او برگ یک علامت پاک نشدنی از عظمت در تاریخ بین المللی سی” F1 تیم مک لارن گفت.

خزه متولد شد و در سال 1929 به یک مسابقه ، پدرش آلفرد رقابت در ایندیاناپولیس 500; مادرش Aileen شد English زنان قهرمان در سال 1936. جوان خزه آموخته تجارت خود را در طول یک مسابقه رونق در انگلستان پس از جنگ جهانی دوم است.

دانش خود را از اتومبیل های مسابقه به هیچ یک دوم بود و او را در حرفه خود به افراطی آزمایش و خطر خود ایمنی در این فرآیند است.

خزه شکست هر دو پا و آسیب دیده ستون فقرات خود را در یک تصادف در سال 1960. حتی بدتر از حادثه بود در Goodwood, انگلستان دو سال بعد هنگامی که او شکست را به یک بانک زمین در 160 متر/ثانیه, بدون کمربند ایمنی در حالی که رقابت در فرمول یک Glover جایزه.

در آن زمان 45 دقیقه به قطع او را از خرابه. او دچار آسیب های مغزی و بدن خود را به سمت چپ بود تا حدی فلج به مدت شش ماه. با بینایی خود را و رفلکس خود را نیز به طور دائم آسیب دیده خزه ترک مسابقه.

“من می دانستم که اگر من من می خواهم کشتن خودم و شاید کس دیگری” خزه گفت.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

خزه و سپس تبدیل به یک تاجر موفق, فروش ملک و طراحی ابزارهای خود را به دولت از-هنر خانه در مرکز لندن و کار به عنوان یک مشاور به تولید کنندگان ماشین. او موفق به دریافت یک سلحشوری در سال 1999.

در سال 2010 او را شکست و هر دو مچ پا و صدمه دیده خود را در یک سقوط سه طبقه پایین یک شفت آسانسور در خانه.

شش سال بعد خزه گرفته شد بیمار مبتلا به عفونت قفسه سینه در حالی که در یک سفر دریایی در سنگاپور و در بیمارستان بستری شد برای 134 روز قبل از او می تواند بازگشت به خانه. خانواده توصیف آن به عنوان یک “پس از آن آهسته و دشوار بازیابی” که منجر به خزه بازنشستگی از زندگی عمومی در سال 2018 در سن 88.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>