تحول هارت جزیره

کارگران از شهر نیویورک زندان شده اند دفن اجساد در جزیره هارت که به مدت طولانی به عنوان شهرستان پاتر ، عکس جان

توسط NEWS-SINGLE در 23 فروردین 1399
Workers wearing personal protective equipment bury bodies in a trench.
کارگران از شهر نیویورک زندان شده اند دفن اجساد در جزیره هارت که به مدت طولانی به عنوان شهرستان پاتر ، عکس جان Minchillo / AP / شاتر

حداقل یک بار در هفته بین ماه های ژانویه و مارس J. کرافورد از خواب بیدار شدم حدود 5:30 A. M. در Rikers Island, شهر بزرگترین زندان پیچیده و تغییر را به کار و نارنجی و سفید jumpsuit. حدود شش ساعت او سوار یک اتوبوس توسط بخش اصلاح که انجام زندانی کارگران و چند اصلاح افسران به یک کشتی در شهرستان جزیره در برانکس. اتوبوس سوار کشتی همراه با یک سردخانه کامیون و هر دو متحرك در جزیره هارت یک نوار باریک از زمین در جزیره صدا است که در خدمت به عنوان شهر نیویورک مکان دفن زمین که در آن بیش از یک میلیون نیویورکی گذاشته شده است که به بقیه. کرافورد که پرداخت کمتر از ده دلار در روز بود برای ایستادن در پایین یک سنگر و حمایت از وزن های چوبی خاتم به عنوان همکار خود کارگران را کاهش داده و آنها را از کامیون به زمین.

هارت جزیره یک بار متعلق به Siwanoy مردم آن اعطا شد تحت شرایط پیمان به زبان انگلیسی مهاجر در قرن هفدهم خریداری شده توسط این شهرستان در سال 1868 و تبدیل به یک گورستان عمومی یا پاتر زمینه, به زودی پس از. آن صد و یک هکتار شامل بقایای سربازان مرحوم نوزادان و نوزادان قربانیان H. I. V./ایدز اپیدمی و نیویورک که بیش از حد ضعیف به استطاعت خصوصی دفن یا که جسد ناشناس یا بلامعارض در زمان مرگ است. اخیر همچنان در حال گاهی اوقات آيند و مهاجرت بر اساس درخواست عزیزان. (جزیره نیز خانه به یک زندانی جنگی اردوگاه قرنطینه سایت یک زندان و یک نایک موشک باتری.) در روز سه شنبه مارک لوین رئیس کمیته بهداشت از شورای شهر نیویورک گفت که این شهرستان شناسایی شده بود هارت جزیره به عنوان ممکن است به طور موقت سایت دفن قربانیان این بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن بیش از پنج هزار نیویورک در طول چند هفته. "اگر ما نیاز به طور موقت تدفين—و من می گویم اگر—آنگاه که انجام خواهد شد در هارت جزیره" لوین گفت. روز جمعه دفتر شهردار, بیل د Blasio گفت که سرعت عمومی مايکل هارت در جزیره افزایش یافته بود از هفتگی به روزانه اما افزود که این شهرستان دارای کافی سردخانه فضا و در حال حاضر با توجه موقت تدفين وجود دارد. برای چند دهه, New York City Department of اصلاح توانسته است جزیره آورده و زندانی کارگران از Rikers به انجام عمومی تدفین. (زیر یک سال 2019 قانون که Levine co-حمایت از D. O. C. باید دست کنترل جزیره را به پارک ها توسط وزارت ژوئیه 2021.) اگر چه آن را همچنان به مدیریت جزیره و تدفین می گیرد که وجود دارد این هفته D. O. C. متوقف شد و با استفاده از کارگران زندانی به دفن مرده است. این جزیره تحت دائم تغییر و تحول است.

تا زمانی که به تازگی کارگران زندانی دفن اجساد در جزیره هارت با کمی کمک از ماشین آلات سنگین. "این بود تمام دست خالی در جعبه" سخن پالمر که پنجاه و یک و در آنجا کار می کرد از ماه اوت تا دسامبر سال گذشته به من گفت. ترانشه به طور کلی به اندازه کافی گسترده برای چند تابوت و عمیق به اندازه کافی برای سه. در بیشتر ماه کارگران خواهد به سرعت پشته خاتم پوشش آنها را با ورق از تخته سه لا و بیل آنها را با خاک. اما در زمستان پالمر به من گفت: دفن سنگر گاهی اوقات با یک پا و یا بیشتر از لجن و آب باران که می تواند نفوذ به تابوت و تبدیل شدن به آلوده. او داده شد waders, جلشس و یک پمپ لجن و کثافت اما آب را خیس کنید و از طریق لباس خود را; دستکش و ماسک بودند اختیاری. "شما اساسا گرفتن حمام," او گفت:. "این بسیار احترام تلاش است."

کرافورد که بیست و چهار گفت که او اختصاص داده بود به هارت جزیره, جزئیات, در آغاز دوران محکومیت خود را در Rikers و دریافت هیچ آموزشی برای این کار است. "در آغاز شما از کوره در رفته" او به من گفت. "ما در حال دفن مرده بدن ؟ من هرگز قبل از این انجام داده. و سپس در نهایت شما به نوعی به آن استفاده می شود." گردش مالی همواره بالا: یک مرد که مشغول به کار در جزیره هارت در دهه هفتاد و دیگری که در آنجا کار می کرد در سال 2006 به من گفت که آنها در بر داشت سایت دفن بنابراین غیر قابل تحمل است که ترک آنها در روز از شروع کار. هر دو آنها گفت که در آن زمان ترک در نظر گرفته شد "تمرد از دستور مستقیم" و با مجازات سلول انفرادی; اخیرا کارگران شده اند مجاز به ترک بدون دریافت یک مورد تخلف. در طول زمستان کرافورد اغلب یک پیراهن در اطراف صورت خود را به محافظت در برابر سرما و آن را حمل بوی بدن به Rikers. او صادر شد یکی پاک jumpsuit یک هفته. (خیلی از لباس خود را به او با استفاده از صابون و کاج دفن جعبه ساخته شد Corcraft صنعتی کار برنامه از زندان ایالتی سیستم که پرداخت آن زندانی کارگران بین شانزده و شصت و پنج سنت در هر ساعت به علاوه پاداش آن به تازگی با آن مواجه انتقاد برای استفاده از زندان کار به بطری ضد عفونی کننده دست برای ایالت نیویورک است.) زمانی که کرافورد برای اولین بار در زمان کار کارگران کشویی تابوت کردن کامیون و بر روی زمین و سپس سوق دادن آنها به سنگر بیش از ده یا دوازده پا لبه. "آن شدید کار با اجسام سنگین بر پشت ما," او به من گفت. "یک بار من کاهش یافته است یک جعبه چون من نمی تواند مدیریت کند."

اما در اوایل این سال دفن فرایند تکامل یافته است. این شهر تدریجی ساختمان که تا به حال طولانی قرار دارد مردان با مجوز به کار در خارج Rikers به عنوان بخشی از طرح خود برای بستن Rikers زندان پیچیده و بسیاری از کارگران منتقل شده به واحدهای دیگر. وینسنت Mingalone که چهل و هفت و کمک به رهبری تدفین تا آزادی خود را از Rikers در ماه فوریه به یاد یک هفته زمانی که D. O. C. تنها قادر به قرار دادن سه کارگران و اصلاح افسران تا به حال به طور موقت پیوستن به خدمه. آنها اضافه شده یک لودر به منظور کاهش حجم کار. پس از آن گروه گسترش جزئیات به حدود ده اما نگه داشته لودر برای حمل تابوت به طور مستقیم به داخل سنگر. "ما آرزو لودر اطراف بود از همان آغاز" کرافورد به من گفت. Mingalone که با این نسخهها کار در خارج به عنوان یک تشییع جنازه-صفحه اصلی گلفروش از ذهن نیست و اغلب تصور زندگی مردم او تخمگذار به بقیه: "آنها نیروهای جدید است. آنها کار کرده و آنها زد این شهرستان آنها ساخته شده این شهر," او گفت:.

توسط ماه مارس COVID-19 پخش شد در سراسر شهر; مدارس و ادارات شد و بستن و زندان بود قطع دسترسی به, دیدار, هنر و قانون کتابخانه. بسیاری از کرافورد همکار-کارگران شروع به امتناع از رفتن به هارت جزیره است. "بسیاری از ما نمی بازگشت به کار" او گفت:. "اگر تمام جهان تعطیل است چرا ما هنوز هم کار میکنه ؟ ساخته شده است که هیچ حس به ما." او گفت که در زمان خود آخرین تغییر در اواسط ماه مارس جزئیات از دست داده بود بسیاری از کارگران بودند که در خدمت جملات کوتاه, به عنوان او بود که زندان را جایگزین آنها پیش از محاکمه بازداشت شدگان که نمی خواهد به طور معمول دسترسی به خارج از سایت شغل. در مارس 18, اولین بار از بسیاری از Rikers اصلاحات افسران آزمایش مثبت برای COVID-19; در شب کرافورد خواهد بشنود مردان سرفه. در مارس 24th او منتشر شد در اوایل به عنوان بخشی از تلاش برای کاهش ازدحام و آهسته گسترش coronavirus. (این زندان در حال حاضر یکی از کشور بدترین شیوع COVID-19.)

یک هفته بعد زمانی که نیویورک بسته شده بود پایین همه غیر ضروری کسب و کار زندانی کارگران هنوز از خروج از زندان به دفن اجساد در جزیره هارت. در صبح روز مارس 2nd, دو هواپیماهای بدون سرنشین ثبت شده هوایی فیلم که نشان داد ده کارگران ایستاده نزدیک به هم در دفن سنگر این بار با پوشیدن لباس سفید بارانی یا روپوش و ماسک صورت با هفت اصلاح ماموران در لباس های سیاه و سفید ایستاده تماشا کنید. با توجه به ملیندا شکار بنیانگذار غیر انتفاعی جزیره هارت پروژه و ناشر از این فیلم ویدیویی نشان می دهد که D. O. C. تا به حال ساخته شده است پیشرفت های بیشتر برای دفن روند شاید در راستای افزایش تدفین: یک بولدوزر و استخراج شد کمک به حرکت خاک به پوشش تابوت و حدود بیست و سه به خاک سپرده شد در کمتر از یک ساعت. "آنها در حال حاضر با استفاده از ماشین آلات" شکار به من گفت. "آنها کوچک است. آنها کارآمد آن است." Mingalone تماشای فیلم و متوجه یک نردبان که او تا به حال هرگز قبل از دیده می شود. سنگر نگاه طولانی تر و عمیق تر از آنهایی که او مشغول به کار در. "آنها قطعا تا به حال بیشتر دنده محافظ از ما بود," او به من گفت.

به نیویورک copes با صدها نفر از COVID-19 مرگ و میر در هر روز, رئیس دفتر معاینات پزشکی است که ذخیره سازی بدن در یخچال سردخانه کامیون در Randall را در جزیره منهتن و چندین مکان دیگر در اطراف شهر. اما دفتر شهردار توصیف زمان تدفین در جزیره هارت به عنوان یک ادامه از شهر دیرینه های عمومی-دفن روند نه موقت و یا رویکرد جدید. "برای دهه هارت جزیره استفاده شده است برای ذخیره کردن به بقیه decedents که نشده اند ادعا توسط اعضای خانواده" دفتر شهردار به من نوشت, در بیانیه ای. "این احتمال وجود دارد که افرادی که در گذشت از COVID که متناسب با این توضیحات به خاک سپرده خواهد شد در این جزیره در روزهای آینده." به گفته مارک لوین موقت تدفين در مقابل محل را اگر morgues اجرا از فضا, با این انتظار که بسیاری از باقی مانده خواهد بود آيند و نقل مکان زمانی که بحران به پایان رسیده است. شکار است که مبارزه برای افزایش دسترسی عمومی به هارت جزیره گورستان عمومی از سال 1994 توصیف موقت تدفين به عنوان یک تلاش و اعتماد رویکرد و گفت که یک غیر نظامی نیروی کار خواهد بود قادر به انجام چنین کار. "این یک جنگ داخلی دفن فرآیند اختراع به سرعت دفن اتحادیه سربازان در جبهه, به طوری که آنها می تواند در یک نقطه بعد از آن و disinter آنها" او به من گفت. "که اتفاق می افتد به یک چیز بسیار مفید در طول یک بیماری همه گیر."

در مارس 31, رهگیری با استناد به منابع ناشناس گزارش داد که شهر ارائه شد کارگران زندانی شش دلار یک ساعت و تجهیزات حفاظت شخصی به کار وجود دارد. اما D. O. C. سخنگو به من نوشت که از زندان به سیستم را متوقف و با استفاده از کارگران زندانی در جزیره هارت در مارس 3rd. روز پنجشنبه D. O. C. تایید شده به مهر شهر است که استخدام کارگران قرارداد به انجام عمومی تدفین; D. O. C. سخنگوی رویترز میگوید: "برای اجتماعی فاصله و دلایل ایمنی شهر-اعدام سه نفر در بازداشت هستند و نه کمک در تدفین برای مدت زمان بیماری همه گیر." (قبل از گزارش رویترز منتشر شده, شکار این باورند که شهردار de Blasio خواهد بود "سعی کنید به استفاده از اهل بیت زايمان او را به خاطر نگرانی در مورد انتقاد است.") این خبرگزاری همچنین فیلم منتشر شده است که نشان می دهد کارگران در ترکیبی از سفید و سیاه و سفید لباس پارو خاک بر روی چندین تابوت. دفتر رئیس پزشکی قانونی گفت که مايکل وجود دارد احتمالا در حال حاضر شامل نیویورکی که درگذشت COVID-19.

پالمر سابق هارت جزیره کارگر ابراز نگرانی در مورد دفن روند او شاهد, حتی با در نظر گرفتن عمده تغییرات قابل مشاهده در این فیلم است. "این قطعا یک گام در مسیر درست است." اما او به یاد می آورد که کارگران شد و گاهی در این کار زخمی که او اغلب دستور به رسیدگی به تابوت عجله و حدود و سنگر به نظر می رسید غیر بهداشتی در آب و هوای بد. اگر همان افسران مسئول این کار او به من گفت: "من نمی خواهد به آن اعتماد کنند." ملیندا شکار تفسیر تغییرات بیشتر خوش بینانه. جریان فرایند کارآمد به نظر می رسد به او اعتماد و لازم است. "شما نیاز به D. O. C. به مسئول آن چرا که آنها می دانند که چگونه برای قرار دادن بدن در, و چگونه آنها را دریافت کنید," او گفت:. او افزود که اگر او را از دست داده است او موافق به یک شهر دفن در جزیره هارت. "ما باید به رسمیت شناختن است که این یک بحران است و آن را فقط یک واقعا دشوار زمان که در آن ما نمی توان انتظار داشت همه چیز به عملکرد کاملا."

در پایان این گفتگو با پالمر او در توصیف این محیط طبیعی جزیره هارت و من شگفت زده به شنیدن توجه داشته باشید از نوستالژی در صدای او. "من عاشق جزیره," او گفت:. "این نوع از عجیب و جادویی است." او در مورد راکون گوزن و غازها است که وجود دارد زندگی می کنند و گفت که او امیدوار است برای رفتن به یک روز. Mingalone بیشتر رفت و گفت که او در نظر گرفته هارت جزیره جزئیات بهترین کار در Rikers. "این فقط یک, آرام, بی سر و صدا, مکان زیبا با, بسیار, تاریخچه," او گفت:.

به عنوان هارت جزیره تبدیل به یک محل استراحت برای نیویورکی ها که می میرند در طول coronavirus همه گیر شکار و لوین بر این باورند که شهر نیویورک را در گورستان عمومی برای بهتر را تغییر دهید. شکار در مقایسه با جزیره به Gettysburg که در آن هفت هزار نفر کشته در تنها سه روز; بسیاری از آنها به طور موقت دفن و منتقل شدند که این سایت تبدیل به یک ملی گورستان پنج ماه بعد. "اگر هر کسی به خاک سپرده شد وجود دارد, ما در حال رفتن به آن را," او گفت: از هارت جزیره است. "این چیزها مردم را با هم و آن را به نیویورک با هم." لوین به من گفت: "هارت جزیره به سختی وجود دارد در تخیل بسیاری از نیروهای جدید است. این ممکن است لحظه ای که در آن شهر در نهایت می آید به درک که ما یک زمین دفن آن است که در همه ما به انجام حق."


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن