گربه من فقط گفت: "خوراک من و زن" را با صدای بلند—این عادی است ؟

عکس ShutterstockFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.سلام N. Y.

توسط NEWS-SINGLE در 27 خرداد 1399
A cat glaring at the camera
عکس Shutterstock

سلام N. Y. C. دوستداران گربه Facebook گروه! به عنوان یک صاحب گربه من خیلی هیجان زده می شود بخشی از این جامعه آنلاین از a-میومیو-zing گربه مردم! من امیدوار هستم که شما بچه ها می تواند به من کمک کند. شما ببینید من یک کمی دیر در تغذیه Speckles این صبح است. از هیچ جا او قرار می گیرد پنجه خود را بر روی پای من و تمسخر تن گفت: "خوراک من است." این عادی است ؟

بخش مورد علاقه من از داشتن یک گربه در حال آمدن است به خانه او هر روز آن را بسیار زیبا که او را در برابر پاهای من! گاهی اوقات وقتی که من به خانه من که متوجه مسائل شده است در اطراف نقل مکان کرد. گاهی اوقات آن را چیزهای بزرگ مانند فرش یا لامپ. بار دیگر این چیزهای کوچک است که من تقریبا متوجه نیست. سه شنبه گذشته مورد علاقه من لیوان شده بود نقل مکان کرد و نزدیک به لبه قفسه و هنگامی که باز کردم کابینه آن کاهش یافت و در هم شکسته روی زمین. من شنیده ام از خود راضی کمی خنده از اتاق دیگر. من دلیلی برای شک کردن به آن Speckles. آیا خود را fuzzy دوستان همیشه تیز مجموعه تله مثل این ؟ حداقل او هرگز خراشیدگی مبلمان!

Speckles یک غیور مرد کوچک با یک شخصیت. او دوست دارد به راست در کنار من هر دقیقه از روز حتی زمانی که من در تلاش برای گرفتن کار انجام می شود! یک بار او نگهداری پله خود را خزدار ناز پنجه بر روی صفحه کلید لپ تاپ. در حالی که پشت من تبدیل شده بود به او دستور داد یک کپی از "شوخی بی نهایت" از آمازون با استفاده از کارت اعتباری خود را. چگونه او را حفظ من شماره کارت? هر گونه از گربه خود را تا کنون به سرقت پول از شما و استفاده از آن برای خرید دیوید فاستر والاس رمان? زمانی که من به تصویب رسید او را من می دانستم که او ممکن است ادرار بر روی نیمکت—آن را فقط عجیب و غریب که هیچ کس به من هشدار داد در مورد این!

زن سبک و جلف من همیشه ترک های خنده دار شگفتی در اطراف خانه من پیدا کردن یک بیت از خز در گوشه ای و یا پاره شده تا دریافت که او اشتباه برای یک اسباب بازی! هنگامی که من در بر داشت یک توجه داشته باشید ضبط به من آینه حمام که گفت: "در نظر بگیرید بیشتر آرایش امروز زشت است." من برخی از آن بود Speckles چرا که او تنها کسی است که می داند من که نا امنی. آیا کسی دیگری cat هدف درونی خود را به قطعیت در این راه ؟ جدی من شده است خواندن بسیاری از گربه ها و به نظر می رسد مانند گربه به طور کلی فقط دروغ گفتن در اطراف در تمام طول روز پس از این پرتاب من برای یک حلقه تمام شده است.

به هر حال پس از آن حادثه همه چیز شروع به گرفتن کمی بهتر با Speckles. تا زمانی که یک روز وقتی که من به خانه آمد به او را پیدا کنید و پنج گربه های دیگر من به رسمیت نمی شناسد سیگار آمریکایی روح سیگار در اتاق نشیمن. زمانی که من راه می رفت در Speckles به من گفت: "برو ذهن کسب و کار من است" و سپس او و همه گربه های دیگر من خندید.

من نه با او بازی به اندازه کافی است ؟ است جعبه بستر خود بیش از حد کثیف ؟ آیا او نیاز به زمان بیشتر در خارج از منزل? به طور جدی, دوستداران گربه, من نیاز به برخی از کمک در اینجا! من به عنوان خوانده شده است که من قرار است به تایر او را قبل از خواب با او, اما او فقط نگه می دارد به من گفتن که نیازی نیست که زمان برای من "بازی های کوچک" و پس از آن خواسته است که من او را خرید Bowflex دستگاه. می کند که آن را?

ببخشید این پست خیلی طولانی اما من امیدوارم که کسی در این paw-برخی از صفحه می توانید به من کمک کردن! من به رفتن Speckles آغاز شده است وافغان Father John Misty. آنها گفت: هرگز این آسان بود که یک گربه مادر!tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب