من در شستن دست ها-مجله

عکس از EyeEm / AlamyFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.8:30 A

توسط NEWS-SINGLE در 15 فروردین 1399
A person washing their hands.
عکس از EyeEm / Alamy

8:30 A. M.

داشتن یاد گرفتم که بیست ثانیه مورد نیاز برای کامل آنتی ویروس شستن دست ها می تواند به پایان رسیده است با آواز "تولدت مبارک" دو بار من شروع به آواز خواندن من به عنوان کف ، ممنون میشم برای "تولدت مبارک" اطلاعات: چک کردن ساعت مچی خود را در حالی که شستن دست های خود را می تواند بی دست و پا و اجازه دهید آن صورت, آن را دعوت به چلپ چلوپ. اما به عنوان من سعی کنید به فکر می کنم از کسی که تولد هر نقطه در نزدیکی امروز من از دست دادن مسیر از جایی که من در این آهنگ. دست شستن سقط.

8:42 A. M.

من فکر می کنم در مورد تماس C. D. C. به دیدن اگر آنها می آیند تا با هر متناوب آهنگ. اما من که مردمی بیش از وجود دارد به مقدار زیادی در بشقاب خود چه با به طور مداوم نیاز به درست کردن راه های دیپلماتیک برای اصلاح رئیس جمهور و تمام. من نمی خواهم به کراوات تا خط تلفن خود را.

8:48 A. M.

من تصمیم به خواندن "تولدت مبارک" به پسر عموی من کیت که رسیده نهایی از ایالت کانزاس املا زنبور عسل در آنچه که باید در حدود سال 1956. من هیچ دلیلی برای این باور است که کیت تولد نزدیک است یا فقط گذشت اما من هرگز فکر نمی کردم که او به اندازه کافی تحسین است که برای موفقیت در کانزاس است. درست است Keith نیست در واقع پیروزی در ایالت کانزاس املا زنبور عسل; او فقط به فینال. هنوز هم که بدیهی است که standout پيشرفت تحصيلی از خانواده ما حتی اگر شما تعداد پسر عموی من نیل را انتخاب به عنوان رئیس درام عمده از دانشگاه نبراسکا marching band. بنابراین من می خوانم "تولدت مبارک" به پسر عموی من کیت و سپس به من متوجه است که من لازم نیست که هر کسی در ذهن برای دومین رفتن در اطراف. من با گیر گفت: "یکی از می سی سی پی, دو-می سی سی پی" و.... به پایان برساند از بیست ثانیه. این باعث می شود من احساس می کنم مثل یک کلاس سومی بازی مخفی کردن و به دنبال.

9:25 A. M.

پس متوجه شدم که من می توانید انتخاب کنید خود من جایگزین "تولدت مبارک"—این چیزی است که آنها در حال حاضر تماس D. I. Y.—من تصمیم می گیرید که یک Glasgow street, ترانه ممکن است پر کردن این لایحه است. (چگونه من اتفاق می افتد به می دانم که چند Glasgow street آهنگ ها یک داستان طولانی است که من لازم نیست که بگم در حال حاضر که من مشغول بدانند چه به آواز خواندن در حالی که شستن دست من.) من زمان "Ye Cannae پرتاب Yer پیرزن آسه اتوبوس" اما آن ساعت در پانزده ثانیه—نه به اندازه کافی برای یک شستشوی کامل. من سعی می کنم "Ma شکم یک میلیونر" اما آن را تبدیل به تقریبا همان ظهر. من زمان آهنگ از دانشگاه میسوری Savitar Frolics از سال 1953 "من می خواهم و نه هیچ جا از جایی که در آن شما 'علت عزیزم شما هیچ جا امشب." بیش از حد طولانی است. تفکر است که یک تصنیف ممکن است تسکین دهنده با توجه به وضعیت من شروع به زمان "زن من شما را دوست دارم اما آنها کج, جوراب ساق بلند کردم به رفتن" اما من نمی توانم به نظر می رسد به یاد داشته باشید خط بعدی از شعر. به طور موقت مانع من دست شستن در حالی که آواز "تولدت مبارک" به Anthony Fauci دو بار.

10:00 A. M.

من تصمیم به استیک با "تولد مبارک" و من شروع با مردم در دبیرستان کلاس ترین آنها من را دیده اند در سال است. به عنوان من آرزو می کنم هر فرد تولدت مبارک—کنم dogbite Donnelly و Rashy گوردون اولین دو نام آمده است که به من -- من تعجب می کنم آنچه که فرد تا به این روز است. من تصور آنها barbecuing در پشت محوطه و یا تکان دادن از یک قایق بادبانی و یا نشستن در ساحل; این نوع از کف دار نسخه از Facebook. وقتی که من از طریق با تمام دبیرستان همکلاسی های من می توانید به یاد داشته باشید من قصد دارم به رفتن را از طریق صف از Kansas City Blues سال آنها برنده انجمن آمریکایی پرچم besting چنین تیم به عنوان مینیاپولیس Millers و تولدو گل و مرغ. پس از آن من شروع به در کالج من کلاس. این چیزی که می تواند برای مدت زمان طولانی.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن