من فوتبال Fandom از شکل

قبل از کیکآف بازیکنان تشکیل یک دایره وجود دارد که با یک دقیقه سکوت در حافظه COVID-19 قربانیان و سپس جمعی زانو گرفته در همبستگی با زندگی مهم است.دیوید قیمت / Arsenal FC / گتی

در اینجا ما بروید در اینجا ما بروید در اینجا ما به جای clankingly کنید و بروید. و شما نمی توانید می گویند وجود ندارد یک بیت از یک فضای. باران—منچستر باران, انقلاب صنعتی باران است—شلاق پایین کالایی پایین ساخت یک bodiless خروش صدا به عنوان آن بازدید کاسه های خالی از ورزشگاه. بازیکنان, قدم زنی با تبختر اخم به دنبال عصبی و هنرپیشه. برخی از آنها در این gleaming احساساتی پوچی به نظر می رسد کاملا تغییر سنگین تر بیشتر غمگین سال مسن تر است. و کشیده desolately در سراسر بانک ها از کار برکنار شده و صندلی های بسیار زیاد آسمان آبی سایبان خرس افسانه ما واقعا در اینجا—بی باک منچستر سیتی, شعار, once upon a time اما حالا در غیاب کسی به شعار آن یک قطعه از مثل نور سوسو شعر.

آن است که بیش از 100 روز از آخرین فوتبال لگد شد, آخرین سوراخ بینی پاک, آخرین وقاحت پرتاب در لیگ برتر. فوتبال ناپدید شد مانند هر چیز دیگری در یک پف از ویروسی دود. و در حال حاضر آن را مرتب کردن بر اساس به عنوان بخشی از آنلاک. به مردم چیزیبه خاطر خدا. دیروز پروژه راه اندازی مجدد یک روز: منچستر سیتی برابر آرسنال در آرسنال, شهرستان, خانه زمین. هیچ جمعیت تنها دوربین ، بازیکنان جدید تقدیر آزمایش barcoded دما-بررسی هیئت مدیره گواهی و funnelled با دقت به این رویداد از طریق خط لوله از درخشان بهداشت. دست دادن و در یک تقسیم ممنوع است. در Etihad برخی از کارکنان مربیگری عینک ماسک. (نه مدیران—شهر پپ گواردیولا خیره شد از زیر هود خود را با غم انگیز, Seventh Seal-like شدت.) قبل از کیکآف بازیکنان تشکیل یک دایره وجود دارد که با یک دقیقه سکوت در حافظه COVID-19 قربانیان و سپس جمعی زانو گرفته در همبستگی با زندگی مهم است. “جهان ما” مشاهده ان بی سی گوینده Arlo سفید رسما و irrefutably, “جای متفاوتی است.”

Geisterspieleآنها تماس این در آلمان و لیگ بوندسلیگا که دوباره یک ماه پیش: شبح بازی ها. سوت peeps متاسفانه; مسابقه آغاز می شود. Desultory فریاد نقل مکان کردن در مورد خالی می ایستد. آن را هنوز هم باران می آید. و در حال حاضر مزخرف اتفاق می افتد: جمعیت سر و صدا. من توهم? متاسفانه نه. به منظور افزایش تجربه مشاهده یک لایه از مواد غذایی کنسرو جمعیت اضافه شده به بازی—با احتیاط و بی ریخت, din, یک کپک زده سر و صدا مربوط توسط فانتوم موج از کف زدن. این برای تلفن های موبایل روشن از یکی دیگر از بازی در زمان دیگری. اثر آنها نگران کننده است, در راه است که ویلیام باروز که تازه شعبده باز سیاه و سفید, قطعا قدردانی میکنیم. زمانی که Burroughs می خواستم به سحر و جادو از مکا بار در لندن در سال 1972 او رفت و در پس داستان می رود—با یک ضبط صوت تحت پوشش خود را ساخته شده مخفی ضبط شده از محیط برای تلفن های موبایل به بیش از روز پس از آن مخفیانه به بازی آن را به عقب. زمان عبور جریان روانی بازخورد ایجاد شد و پیشخدمت شروع به گریه و رها کردن همه چیز.

آن را سخت به تمرکز بر روی بازی. اما یک بازی در حال وقوع است. فوتبال رخ داده است. دو آرسنال بازیکنان مجروح تقریبا بلافاصله. این فوتبالیست ها نیمه مناسب و سنتی خود را قبل از مسابقه تردستی گرم یو پی اس و stretchings و twangings شده است با دخالت قوانین جدید. من خودم به عنوان یک تماشاگر هستم نیمه مناسب: من fandom از شکل. آن بوده است نوع صلح آمیز به صداقت بدون فوتبال است. من را فراموش کرده ام برخی از بازیکنان نام. آیا من واقعا می خواهید برای اتصال مجدد به همه این پلاگین در دوباره همه دوباره riled ؟ پابلو ماری limps کردن; David Luiz, آرسنال flouncing و پر هرج و مرج مرکز-به عقب بر می آید. یک توپ سست clangs کردن زانو خود را و به مسیر شهرستان مهاجم Raheem Sterling: 1-0 شهرستان.

نیمه وقت: بازگشت به استودیو NBC به صورت برجسته و تجزیه و تحلیل. ربکا لاو و دو ex-بازیکن صاحب نظران دوری مثلث مانند supervillains حدود زیادی الماس از یک میز شیشه ای. من می خواهم آنها صحبت jaggedly, futuristically. آنها نمی. معمول برای opprobrium David Luiz: “او آمده بود به این بازی با آمادگی نگرش?” می پرسد رابی Mustoe. “که در آن دیوید لوئیز می رود” اخم رابی Earle “درام به نظر می رسد به دنبال دارد.” نیمه دوم آغاز می شود. Riyad Mahrez, جادویی, وزن, ریش توسط لوئیز با توپ در پاهای خود را; Luiz mauls او مانند یک مرد در حال غرق شدن. مجازات است. کارت قرمز. Luiz flounces خاموش بشه دوباره. 2-0 شهرستان.

در حال حاضر شهر به کنترل کامل از بازی. آرسنال بازیکنان به عنوان کسانی که کوتاه شهرستان می گذرد رفتن pinging untouchably در اطراف آنها کاهش می یابد به shambling گره از انسداد. Arlo سفید در گوینده را در غرفه خود را پیدا کرده شیار: “جیوه رفت و آمد از الجزایر!” این همه بسیار آشنا است. برخی از آن زیبا است. اما من باقی می ماند آرام و با تردید. فوتبال, شیرین, فوتبال, شد, شما بخشی از من قبل از همه گیر دیوانگی از حواس پرتی? شتاب تنبلی کردم که من را از طریق روز ؟ چقدر نیاز دارم شما ؟ “شهر purringمی گوید:” سفید. آرسنال مدیر Mikel Arteta خود برنامه بازی ژنده پوش دفن چانه اش را خیس ژاکت. گواردیولا هرگز راضی نمودار شدید در هوا با دست خود. جعلی جمعیت موس و simmers. من قطع است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید