نامگذاری یک بچه برای یک شخصیت داستانی است که مخاطرات بالا

خانواده این Jolenes و Daeneryses جهان برخی از چمدان به رقابت با. Inara Prusakova / Shutterstock / کتی

توسط NEWS-SINGLE در 8 بهمن 1398
Inara Prusakova / Shutterstock / کتی مارتین / اطلس

یک بار پس از یک زمان وجود دارد و سه خواهر به نام مگ, جو, و, امی, اما آنها نه خواهر شما به فکر. برای استارت, قدیمی ترین خواهر نام است که در واقع لوری جو (با نام کامل لوری جو کمتر Hodgson) در حالی که مگ (کمتر رابرتز) و امی (کمتر شجاعت) هستند ، آنها نه شخصیت از Louisa May Alcott معروف کتاب در مورد خواهر کوچک زنان, اما آنها به نام برای کسانی که شخصیت در یک میدان مد.

در تلفن همراه سه خواهر استدلال بر اینکه لوری Jo 67 ساله طراح وب زندگی می کند که در Charlevoix, میشیگان, نام کتاب یا نه. (من تا به حال تعجب که آیا نام او را یک مبارز عمل توسط پدر و مادر او—لوری است جذاب پسر همسایه در این کتاب که پیشنهاد Jo حاضر بر خلاف بسیاری از طرفداران.) آنها تصمیم گرفتند که بدون پدر و مادر خود را فقط دوست داشتم نام. هنگامی که خواهر کوچکتر از خود متولد شد و در سال 1956 پدر و مادر خود شد شگفت زده برای پیدا کردن خود را با دوقلوها. آنها تا به حال تنها آماده یک نام: امی.

"سپس آنها متوجه آنها می تواند کوچک با زنان" امی, معمار زندگی می کند که در کنار رودخانه کنتیکت به من گفت. به بالا از آن خاموش, دختران مادر بزرگ نام مارگریت. مگ خیلی خوب بود یک فرصت برای تصویب.

طرفداران این کتاب ممکن است اعتراض که چهار خواهر و کمتر خانواده هیچ بث. "بدیهی است که پاسخ این است که [آنها را] ندارد فرزند دیگری" لوری جو گفت. اما هنگامی که او جوان بود "من تصمیم گرفتم در سر ما نیست که یک بث چون بث درگذشت در این کتاب است." آن را به سختی خواهد بود فرخنده شروع به یک بچه زندگی به نام او پس از یک شخصیت معروف ترین برای او مرگ غم انگیز. به علاوه آنها در حال حاضر به یک پسر عموی به نام بث.

نامگذاری یک کودک پس از یک شخصیت داستانی است پر مخاطره گزاره. مانند نامگذاری یک بچه برای یک عضو خانواده می توان آن را معنی دار تر از فقط چیدن یک نام از یک کتاب کودک, اما آن را نیز همراه با مقدار بیشتر چمدان. بر خلاف نام خانوادگی یک نام از فرهنگ پاپ حامل معانی نه فقط در میان اقوام, اما در جهان گسترده تر نیز هست. که می تواند در دیدار سه خواهر به نام امی مگ و لوری جو و نه فکر می کنم کمی زنان?

تا آنجا که نام شخصیت به کمتر خواهران' هستند ظریف: زمانی که خواهر و حرکت را از طریق جهان به عنوان افراد آن به مراتب کمتر آشکار به مردم آنها ملاقات که در آن نام خود را از. وجود ردیف های مختلف پیدا کردم از داستان الهام گرفته از نام. برخی از مردم نیست پس از نام یک شخصیت در هر se, اما پدر و مادر خود را اتفاق افتاده است به مانند یک نام آنها شنیده ام در تلویزیون, به عنوان مثال. که آنچه اتفاق افتاده است به بیلی Vassali یک 22 ساله خبرنگار ورزشی که زندگی در اسپرینگفیلد ، نام او را با الهام از یک شخصیت از '80s, طنزهای WKRP in Cincinnati (که متوقف شد پخش قبل از او متولد شد). "بابا فقط تماشای قسمت های تکراری" هنگامی که پدر و مادر او فکر بودند تا نام برای او می گوید.

دیگران نام یک شخصیت اما نه در یک راه آشکار مانند کالوین هندرسون 24 ساله کارگر در خرس سفید دریاچه مینه سوتا. او با نام کامل رابرت Calvin هندرسون—رابرت است که نام خانوادگی او سهام خود را پدر و پدر بزرگ خود را. پدر و مادر خود انتظار تماس او را با نام میانی خود را از آغاز و نام او را پس از شخصیت اصلی در کمیک استریپ کالوین و هابز. (در مورد هر کسی شک و تردید هندرسون خانواده به نیت مادر بزرگ خود را به او پر ببر به نام هابز زمانی که او متولد شد.) هندرسون می گوید که در حال رشد تا مردم او فقط ملاقات خواهد گاهی از او بخواهید "از کجا هابز?" با تشکر از حیوانات, او تا به حال پاسخ اما Calvin رایج است-به اندازه کافی نام که ارتباط نیست بلافاصله آشکار به همه.

بنابراین برای Jolene Cannady. 44-سال-پرستار پزشک بیماران در برلینگتون در ایالت کارولینای شمالی به طور منظم خواندن Dolly Parton را "جولین" به او هنگامی که آنها را ملاقات کند. "بیماران من هرگز فراموش نکنید که نام من" او به من گفت. و او تمام زندگی هر کس همواره شناخته شده است دقیقا همان جایی که آن را از آمد.

با توجه به لورا Wattenberg نام محقق و بنیانگذار نوزاد-نام سایت Namerology, وجود دارد, تمایل به فکر می کنم از نام شخصیت به عنوان یک روند مدرن توجه تمام مطبوعات در سراسر محبوبیت نام مانند Khaleesi و Daenerys از بازی تاج و تخت, اما این یک روش معمول نامگذاری برای مدتی. را کمتر خواهران ، "ما در حال استفاده به نام نسل های گذشته است که ما را درک نمی کنند که در آن از آنها آمد," Wattenberg به من گفت. برای مثال او با اشاره به نام سامانتا, که, با توجه به تامین اجتماعی دولت داده شد غیر معمول در ایالات متحده تا سال 1964 که نشان می دهد به افسون (که در آن عنوانی جادوگر بود به نام سامانتا) وارد بازار گردید. نام محبوبیت رسید که در آن سال و در ادامه به افزایش در سال های پس از.

حتی اگر شخصیت نام نیست, یک قرن 21 اختراع جفت کردن آنها با دیگر روند فعلی در نامگذاری. پدر و مادر شده اند به دنبال بیشتر و بیشتر مشخص نامها در سال های اخیر, که بدان معنی است که امروز محبوب ترین نام های داده شده به کودکان به مراتب کمتر از محبوب ترین نام در اوایل دوره. بیشتر چه, پاملا ردموند Satran بنیانگذار نوزاد-نام سایت Nameberry اشاره می کند که "فراگیر نفوذ در نام کودک در عصر ما ، مردم به دنبال نام هایی که باید شخصی قوی به معنی به آنها را." بسیاری از شخصیت نام می توانید دیدار با هر دو معیار.

منحصر به فرد و معنی دار نام است فقط آنچه Kahlan Strop پدر و مادر دنبال شد و متوجه شد در '90s فانتزی سری شمشیر حقیقت. تسمه را در حال حاضر دوست داشتم نام Kalynn, تسمه گفت: من و پدرش معرفی او به کتاب امید او مایل به تغییر املا برای مطابقت با یکی از شخصیت های اصلی Kahlan. بیشتر چه "آنها به گوش تمام کتاب های صوتی را به مطمئن شوید که آنها نمی mispronouncing نام من" Strop گفت.

یک خطر با نامگذاری بچه خود را پس از یک کار خاص از هنر خوب بچه شما ممکن است آن را دوست دارم به همان اندازه که شما انجام دهد. اگر کسی او را میبیند اسم شخصیت خارج از قرار دادن? بسیار مورد بحث مثال داستانی نام backfiring: همه پدر و مادر است که نام فرزندان خود را Daenerys یا Khaleesi تنها برای پیدا کردن که شخصیت—spoiler—تبدیل به یک مستبد در پایان بازی تاج و تخت. (برای آنچه در آن ارزش بسیاری از والدین مصاحبه در پی ابراز هیچ تاسف.) Cannady که پدر و مادر با بازی "جولین" را برای او به طور منظم در حال رشد گفت: "من احتمالا در مدرسه وقتی که فهمیدم چه شخصیت Jolene بود. من گفتم به مادرم 'چرا شما نام من پس از یک زن که سعی به سرقت یکی دیگر از بانوی شوهر?'" مادرش به او گفت که او فقط دوست داشتم نام. هر چند Cannady کردم گاهی اوقات سرگرم کننده ساخته شده به نام او هنگامی که او جوان بود او گفت: "به من و بعد فورا رفت واز, مسن, من آموخته ام به قدردانی به نام من و از آن لذت ببرید."

بدون توجه به شرایط ردموند Satran می گوید: شخصیت نام بیا با "سطح انتظار در شرایط از آنچه که شخصیت شما را خواهد بود." او مظنون است که عمدا یا نه "یکی از دلایلی که مردم واقعا به خود جلب کرد نام مانند این است که به دلیل وجود یک توهم است که شما می توانید فرزند خود را به کسی که شما می خواهید آنها را به. یکی از درخواست های خود از یک نام است که آن چیزی است که شما دریافت می کنید به انتخاب. شما در حال چیدن بسیاری از ویژگی های شما می خواهید برای یک کودک و یا فرزند خود زندگی می کند تا به کسانی که خارج از کنترل شما است."

برای بسیاری از زندگی خود امی کمتر شجاعت chafed در ارتباط با اسم. "من همیشه احساس کاملا شرمنده" او به من گفت. امی مارس از زنان کوچک "به نظر می رسید به من به چنین اجتماعی کوهنورد سطحی و بیهوده است. من واقعا فکر نمی کنم من باید کسانی که کیفیت و من نمی خواهم آن کیفیت." اما به عنوان او در مورد شخصیت او گفت: او به رسمیت شناخته شده برخی از ویژگی های خوب در امی مارس که او می تواند مربوط به: "او بسیار خوش بین و مثبت است." در تماس خواهر او شروع به پریدن کرد و در بلافاصله. "که شما امی!" آنها تأیید. "من احساس می کنم کمی بهتر" او پاسخ داد.

این گمبل کار می کرد بهتر برای Kahlan Strop پدر و مادر. تسمه را دوست دارد نام او و کتاب آن را از آمد. "شمشیر حقیقت این است که نوع خمیری, اما چیزهای خوب" Strop گفت. "شخصیت اصلی آن این است که قهرمان می یابد شمشیر حقیقت; عشق و علاقه ای که لگد زدن لب به لب او و او را در رفتن است Kahlan. او دارای یک قوس; او ملکه می شود در یک نقطه و سر از سحر و جادو خود را سفارش دهید. او را بسیار احترام فرد قدرتمند در داستان است."

تسمه نیست با خواندن این کتاب تا زمانی که او در اواخر نوجوانی, او گفت:—آنها را برای کودکان و نوجوانان—و تا زمانی که او راضی کنجکاوی او با درخواست پدر و مادر او به توصیف شخصیت او به نام. "او بسیار رانده قوی و به شدت محافظ از مردم او را دوست دارد" Strop به من گفت. "این چیزی بود که [پدر و مادرم] متمرکز:" ما می خواستیم شما را به شجاع به مبارزه برای آنچه حق است و به مبارزه برای حقیقت است.' من فکر کردم آن را سرد بود. من می توانم به یاد داشته باشید راه رفتن پایین راهرو مدرسه فکر من میخوام فقط مثل این Kahlan دختر زمانی که من مسن تر است." او را دوست دارد داشتن یک شخصیت به نام به طوری که او تصمیم گرفت برای انجام سنت: او را به نام دختر است Arya پس از پرماجرا Arya Stark از بازی تاج و تخت

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب