NBA matchups اگر لیگ رزومه فصل با پست-فصل بازی

از سرگیری NBA فصل با شروع حذفی است یک گزینه برای لیگ. اکثر تیم ها تا به حال حدود 15 بازی در سمت چپ به بازی در به طور منظم فصل برنامه زمانی که بازی متوقف شد در مارس 11, و نه هر کس بازی کرده بود همان مقدار از بازی ها.

اما در این وضعیت بی سابقه ای بازی نمی رزومه تا فراتر از اصل برنامه ریزی شده در مارس 15 پایان فصل به طور منظم. مربیان در حال آماده سازی برای هر و همه امکانات. اگر NBA می کند تصمیم به ادامه فصل با برگشتی در اینجا این است که نگاهی به آن پتانسیل ترکیب هیرو:

کنفرانس شرق

شماره 1 Milwaukee Bucks در مقابل شماره 8 اورلاندو سحر و جادو

فصل گذشته Giannis Antetokounmpo منجر به بالا-کشت دیگران تمام راه را به نهایی کنفرانس شرق و 2-0 سرب بیش از رپتورز. اما پس از از دست دادن چهار مستقیم و حذف Antetokounmpo قول داد تا دوباره قوی تر در این فصل است. حاکم MVP انجام داده است که فقط. میلواکی است دوباره این تیم به ضرب و شتم در شرق. و Antetokounmpo است یک نامزد برای برنده شدن در این جایزه برای دومین مستقیم فصل افزایش خود را به ثمر رساند (29.6 امتیاز در هر بازی) بازگشت (13.7 ppg) و 3 نقطه در صد (30.6 درصد) در این فرآیند است.

اورلاندو بود و مبارزه برای نگه داشتن بر روی یک نقطه حذفی قبل از فصل بود متوقف شد اما تا به حال موفق به کسب شش نفر از نه گرفتن قوی اجرای برنامه توسط ترنس راس Nic Vucevic مایکل کارتر ویلیامز و 2017, شماره 1 به طور کلی انتخاب Markelle Fultz. یکی مثبت از توقف است که آن را به اوان فورنیر (رگ به رگ آرنج) و جاناتان اسحاق (چپ زانو رگ به رگ شدن) تمدید زمان برای نوتوانی و احتمالا بازگشت.

شماره 4 Miami Heat در مقابل شماره 5 ایندیانا پیسرز

گرما شده اند یکی از NBA پرطرفدارترین تیم دیر است. آنها سوم-بهترین صفحه اصلی رکورد در شرق تا حد زیادی به لطف بازی All-Stars جیمی باتلر و بم Adebayo.

ساقی تجدید حیات پیدا کرده است در فصل اول خود را در میامی, پیشرو تیم به ثمر رساند به طور متوسط 20.2 امتیاز در هر بازی به همراه 6.6 ریباند و 6.1 کمک می کند. Adebayo نیز پدید آمده در سوم NBA فصل به طور متوسط 16.2 امتیاز و 10.5 پرتاب ریباند.

ایندیانا نیز صعودی شد, برنده 7 از 10. یکی ذینفع شکستن خواهد بود گارد مالکوم Brogdon. ایندیانا سوم-گلزن برجسته (16.3 ppg) او خارج شده و پس از 6 مارس با یک پاره ران چپ.

گرما را برنده هر دو دیدار با پیسرز در این فصل است.

شماره 2 تورنتو رپتورز مقابل شماره 7 Brooklyn Nets

دفاع از قهرمان رپتورز وارد وقفه فقط چهار برنده خجالتی از ارسال پنجمین متوالی 50-برنده مبارزات انتخاباتی.

برای اولین بار همه ستاره پاسکال Siakam پا کرده است تا برای کمک به پر کردن جای خالی از Kawhi Leonard خروج به طور متوسط یک تیم-بهترین 23.6 امتیاز در هر بازی. او منجر متعادل رپتورز’ حمله است که ویژگی های شش بازیکن به طور متوسط در دو چهره.

بروکلین است که یک تیم در شار زیر ناگهانی اخراج کنی اتکینسون به عنوان مربی. ژاک Vaughn است 2-0 پس از مصرف بیش از, اما می تواند منجر به یک تیم منهای هر دو Kevin Durant (تاندون آشیل عمل جراحی نوتوانی) و Kyrie Irving زیر شانه خود را جراحی در ماه مارس است.

شماره 3 بوستون سلتیکز در مقابل شماره 6 Philadelphia 76ers

برای اولین بار همه ستاره Jayson Tatum است که با داشتن یک برک آوت فصل سوم. او رهبری تیم در امتیاز (23.6 ppg) و دوم در rebounding (7.1). آن را کمک کرد سلتیکز تبدیل شدن به یک تهدید برای برنده شدن در شرق پس از رایگان آژانس خروج از ایروینگ.

تاتوم را نیز بدست مقدار زیادی از حمایت از Kemba واکر که به طور متوسط 21.2 امتیاز و 4.9 کمک می کند با وجود برخی از آسیب. Jaylen قهوه ای (20.4 ppg, 6.4 rpg) نیز اعتبار چهار سال 107 میلیون دلار (ایالات متحده) تمدید قرارداد او امضا شده در ماه اکتبر.

اگر می توانید برای جذاب بریده شده با 76ers فرض کنید که می توانید آنها را سالم. جوئل Embiid (23.4 ppg, 11.8 rpg) بازی کرده است فقط 44 بازی و مبارزه اخیر شانه مسائل. بن سیمونز است که دوره نقاهت بعد از یک pinched عصب در پشت خود را.

کنفرانس غرب

No. 1, Los Angeles Lakers vs. شماره 8 ممفیس گریزلیز

لیکرز بازی کرده اند در مورد به عنوان به خوبی به عنوان آنها می تواند امیدوار است پس علاوه بر این از آنتونی دیویس. آنها باید بهترین رکورد در غرب و 13-3 پس از آغاز فوریه.

جیمز گرفتن MVP وزوز و دیویس کمک کرده است را فشار او. آنها نیز ارسال شده back-to-back برنده بیش از دیگران و کلیپرز قبل از تعلیق این فصل است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

حضور ممفیس ” Ja Morant را توجه بیشتر به این سری است. او تا به حال 27 امتیاز و 14 پاس گل در پیروزی لیکرز در فوریه..

شماره 4 یوتا جاز در مقابل شماره 5 شهر اوکلاهما تندر

وحی که جاز All-Star مرکز رودی Gobert مثبت تست برای COVID-19 فقط چند دقیقه قبل از رعد و برق و جاز برنامه ریزی شده بود به tip-off خود را matchup در تاریخ 11 مارس منجر به تعویق افتادن این بازی و منجر به نورد shutdown در سراسر جهان ورزش.

Gobert هم تیمی داناون میچل نیز آزمایش مثبت است. Gobert و میچل در حال جاز برترین گلزنان پس از فتنه در اطراف این پتانسیل جفت بزرگ خواهد بود در سطوح مختلف.

این تیم در تقسیم خود را در دو جلسه در این فصل است.

شماره 2 لس آنجلس کلیپرز مقابل شماره 7 دالاس ماوریکس

کلیپرز در زمان شبیه یکی از این لیگ بهترین جرائم و چهارم در NBA به طور متوسط 116.2 امتیاز در هر بازی.

Kawhi Leonard را به ثمر رساند (26.9 ppg) و تیراندازی (46.9 درصد) نیز در رقابت با تولید فصل گذشته در تورنتو است. پل جورج نیز شده است جامد. اما تیم از جمله لیکرز شده اند قادر به استفاده از لو ویلیامز در زمان در pick-and-roll. این چیزی است که مربی Doc Rivers نیاز به کشف کردن.

آن را برای یک جالب از جفت شدن در مقابل یک Mavericks تیم به رهبری توسط همه ستاره لوکا Doncic.

شماره 3 دنور ناگتس در مقابل شماره 6 Houston Rockets

اگر آنها به حال خود و انتخاب این تیم به احتمال زیاد به جای جلوگیری از دور اول رقابت با یکدیگر است.

آنها به تقسیم خود را در دو جلسه در این فصل تنها یک بازی تصمیم گرفت کمتر از 10 امتیاز.

این قطعات در حال از دست دادن فقط 107.4 امتیاز در هر بازی سکس هشتم-بدترین در NBA. اما جیمز هاردن نشده به ثمر رساند کمتر از 27 امتیاز در هر یک از سه بازی او را در برابر دنور در این فصل است.

نیکولا Jokic همچنین آمار و ارقام به یک مشکل برای هوستون است که اجازه می دهد 114.4 امتیاز یک بازی است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>