نه او آنها را

سیاست که در حال رفتن به منجر برنی ساندرز جنبش در حال حاضر ؟ گتی ایماژ / اطلس برنی ساندرز هرگز رئیس

توسط NEWS-SINGLE در 21 فروردین 1399
گتی ایماژ / اطلس

برنی ساندرز هرگز رئیس جمهور شود. او نمی تواند جو بایدن را برای انتخاب معاون رئیس جمهور. او را به پیوستن به کابینه. او اجرای مسابقه گذشته خود را—او می خواهد 82 زمانی که او در حال حاضر در مجلس سنا است در سال 2024 و افراد نزدیک به او را احساس می کنید مطمئن شوید که آن را برای او.

که خواهد بود در انتخابات در سال 2024 تلاش برای ادامه حرکت او موجب? که ساندرز را ترقی خواهان قلب و بر روی تی شرت خود را? که می تواند اتصال به viscerally به عنوان به طور گسترده ای با چنین نیروی شخصیت است ؟ نگاهی به افرادی که پشتیبانی ساندرز مبارزات انتخاباتی. می تواند هر کسی دیگری در سیاست آمریکا شده اند آغوش اوو مورالس و جک نیکلسون; جسی جکسون و 37 ساله شهردار Jackson, می سی سی پی; نوپرست ترقی خواهان و آبی-کارگران یقه; بن & جری و Cardi ب ؟

اسکندریه Ocasio-کورتز نیویورک کنگره و سیاسی احساس می شود نام ترین. دیگر اعضای "تیم ملی"—نمایندگان Ilhan عمر رشیدا Tlaib و Ayanna Pressley—همچنین آمده تا به عنوان مطلب استقرار-چهره های مجاور مانند Pramila Jayapal و علامت Pocan co-صندلی های کنگره حزبی مترقی. RoseAnn DeMoro سابق پرستاران اتحادیه و یکی از ساندرز طولانی مدت و وفادار ترین هواداران به من گفت که او در نظر فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom یک مادام العمر انتخاب رسمی به ساندرز heir apparent: "آنها قادر نخواهد بود برای به تصویر کشیدن گاوین به عنوان یک خارجی در راه آنها سعی می کنید برای انجام دیگر مترقی." مردم دیگر ذکر کرده اند استیسی آبرامز از دست دادن نامزد در گرجستان اخیر فرمانداری مسابقه.

بعد از ظهر دیروز هنگامی که ساندرز خروج خود را, رسمی, من پیامک لری کوهن ساندرز و رئيس جمهور از گروه های سیاسی این سناتور تاسیس ما انقلاب بپرسید که چه کسی او را به عنوان رهبر بعد از جنبش.

"بیش از حد سخت!" کوهن نوشت. او گفت که او را خوش بینانه در مورد گروه های مردمی بسیج برای پیشبرد ساندرز دستور کار است. اما عدم روشن جانشین مشکل ؟ پاسخ او: "هنوز رتبهدهی نشده است."

این است که عجیب و غریب لحظه برای ساندرز-سبک progressivism. بدون coronavirus همه گیر ماه گذشته شده اند از لحاظ سیاسی تحقیر آمیز برای سناتور. برای تمام مباهات است که او در خروج سخنرانی در مورد چگونه بسیاری از مردم موافقت با او در مسائل مربوط به او نیست و رای. نظریه خود را از نژاد و دموکراتیک اولیه رای دهندگان اشتباه بود. او موفق به انجام بدتر در این کمپین که او آمد به عنوان یک پیشتاز با حمایت و به رسمیت شناختن نام از او به عنوان یک مقدار کمتر شناخته شده در انتخابات ریاست جمهوری 2016. او به طور قابل توجهی صرف پول بیش از بایدن که در حال حاضر presumptive دموکراتیک نامزد. در واقع او را صرف بیشتر پول از دست دادن نامزدی ریاست جمهوری بیش از هر کسی در تاریخ به غیر از مایکل بلومبرگ.

اما شما لازم نیست که به از کار و یا تلاش برای homeschool بچه های خود را و یا ضمن تشکر از حداقل دستمزد کارگران در صورت ماسک برای رانندگی کامیون ها و مواد غذایی در حالی که قفسه میلیاردرهای سوراخ در ساحل ترکیبات با سرویس می دانیم که جهان در حال رفتن به در حال حاضر متفاوت. آن را در حال حاضر. ملی مراقبت های بهداشتی سبز جدید معامله و بخشش وام استفاده می شود به عنوان سخت به تصور کنید اتفاق می افتد به عنوان انباشت کاغذ توالت. کنگره اخیرا به تصویب بزرگترین بسته امداد و سابقه آن را به وضوح خواهید برای انجام بیشتر به زودی. بیکاری است که به رهبری نسبت بزرگ سطح افسردگی. ایده هایی که ظاهرا باهوش ترین افراد در واشنگتن در هر دو حزب عمده نوشت بیش از حد گران قیمت و یا غیر عملی در حال کشیده شدن به جریان اصلی. ("هنگامی که ما صحبت در مورد ضروری مردم ما در حال صحبت کردن در مورد پرچین-مدیران صندوق" ساندرز قرار داده و آن را در مصاحبه با اواخر شب میزبان, Stephen Colbert, عصر روز گذشته.)

این بحران باعث شده است گسترده ترین آغوش قرارداد جدید به سبک سیاست از زمان قرارداد جدید خود را نماینده چوی گارسیا ایلینوی یک ساندرز حامی به من گفت: "بقیه جامعه است که متمرکز بر مسائل است که طبقه کارگر و مردم شده اند صحبت کردن در مورد برای مدت زمان طولانی است."

گارسیا گفت که او فکر نمی کنم که بسیار از آنچه که در لایحه محرک شده اند که بدون ساندرز تغییر نظر محبوب از طریق مبارزات انتخاباتی خود را. این نوع از خوش بینی ساندرز متحدان در حال برگزاری به عنوان آنها سعی کنید به نگاه به آینده.

"این است که یک حرکت لحظه به خاطر چیزهای اساسی در سوال" کوهن گفت. "می تواند ما را در مبارزه با برخی از چیزهایی که با هم ؟ حتی اگر ما در حال جدا اجتماعی همه ما در حال تجربه همان چیزی که. به حدی که من هر گونه خوش بینی این است که مردم گرسنه هستند آنها می خواهند به انجام کاری است."

شاید ساندرز حرکت نمی کند و نیاز به رهبران. برخی از هواداران خود را حفظ آرمان حس یک جنبش است که در ادامه به ایجاد تغییر از پایین به بالا راه ساندرز می گوید او امیدوار است اتفاق خواهد افتاد. ورمونت معاون فرماندار David زاکرمن برانگیخته مثال از زندگی مهم است که پراکنده مدل رهبری. "آنچه که من فکر می کنم برنی مبارزات انجام داده اند و برنی تلاش فراتر از مبارزات انجام داده اند کمک کرده است ایجاد این شبکه است که به مراتب قوی تر از متکی بودن در یک, یکی," زاکرمن به من گفت.

اما ساندرز قادر به فشار ایده های خود را به جریان اصلی و چوپان نسل جدیدی از ترقی خواهان به دلیل انتخابات ریاست جمهوری چنان موفق بود. ترقی خواهان نمی خواهید به رهبری امریکا برای آینده متفاوت بدون رهبر خود را. و این تاکید ، از جانشینان بالقوه که نام دریافت به اطراف پرتاب ایجاد شک و تردید: که Ocasio-کورتز است بیش از حد جوان و بی تجربه به رئیس جمهور بود که Newsom خیلی تأسیس جنبش در بزرگ که آبرامز است که بیش از حد میانه.

می تواند ساندرز جنبش متحد بدون وحدت شخصیت که تقریبا موفق به کسب نامزدی حزب دموکرات? ممکن است جنبش را حتی بهتر انجام دهید بدون او ؟

"این رفتن به یک درس سخت است که مردمی نیاز به نشستن در یک اتاق و یا نشستن در زوم و نه—و این مکالمات: 'آنچه مهم تر است ؟ غرور من? یا آینده جنبش?'" می گوید: Stacey واکر یک سرپرست Linn County, Iowa و مشتاق ساندرز حامی. برخی از که واکر می گوید می خواهد در ساندرز خودش: "این کار خود را پس از آن برای کمک به توانمند سازی موجود رهبران ما و برای کمک به پیدا کردن و جذب رهبران دیگر بلکه برای کمک به در که ائتلاف در ساختمان است."

ترک ساندرز گفت: در خروج سخنرانی "بسیار دشوار و دردناک تصمیم گیری است." او در سمت چپ نوادا پس از دولت اواسط فوریه حزبی رهبری برای نامزدی حزب دموکرات و سپس به تماشای پیروزی تبخیر شود. او در شش هفته گذشته تحت این توهم که او می تواند به نوبه خود در اطراف, اما به جای فکر کردن در مورد آینده جنبش که او می خواهم به نظر می رسید در آستانه آوردن به دفتر بیضی. هر روز میکروفون او کوچکتر اما هر روز که میکروفون باقی مانده بزرگتر از آن شده است برای تقریبا تمام زندگی سیاسی.

"در حالی که این مسیر ممکن است آهسته تر در حال حاضر ما تغییر خواهد کرد این ملت و با دوستان در سراسر جهان تغییر کل جهان" ساندرز گفت: او به عنوان پیچیده خروج خود را بیان. در جهان برخی از ساندرز حامیان هستند تصور در حال حاضر او را مانند Barry Goldwater—ایدئولوژیک رویایی که الهام بخش یک نسل حتی اگر کار خود را به پایان رسید در سنا است.

آن را به عنوان اتفاق می افتد یکی دیگر از مدل تاریخی من شنیده ام برخی از ترقی خواهان به دنبال امیدوارم مردی که ضرب و شتم Goldwater در سال 1964 Lyndon B. Johnson. هیچ کس تصور می کردند جانسون به عنوان یک lefty از وقت خود را در سنا و یا به عنوان معاون رئیس جمهور. او متعهد دموکرات پرتاب به کار او می خواهم همیشه می خواستم اما تا به حال اساسا با توجه به در گرفتن و سپس در پاسخ به فشارهای سیاسی از لحظه ای تبدیل به یکی از پیشرفته ترین روسای جمهور در تاریخ آمریکا است. "همه چیز را احساس می کند بنابراین در کوتاه مدت در حال حاضر" طلوع جنبش Stephen o'hanlon به من گفت: "اما یک سال و نیم پیش دموکرات ها شد و گفت: تغییر آب و هوا نبود یک اولویت است."

هر چند ساندرز و بایدن به پایان رسید دیروز بیان همان گرما به یکدیگر بود که بر روی صفحه نمایش در طول مسابقه اولیه در presumptive نامزد نشده زیادی داده می شود نشان می دهد که او را به رهبری چپ. و ساندرز حامیان تردید دارند که بایدن در واقع متعهد به چند سیاست شیفت او ساخته شده است که با توجه به پراکنده توضیح برای اینکه چرا او آنها را ساخته است.

اما حتی اگر بایدن می شود انتخاب و حاکم از را-بازگشت-به-وضعیت موجود میانه ساندرز هواداران بر این باورند که آنها در حال رفتن به برنده در پایان هر حال. یک روز آنها توجه داشته باشید بایدن و ساندرز بازنشسته خواهد شد و نا امید وای می تواند برخی از محافظه کار ترین دموکراتیک رای دهندگان به جای برخی از لیبرال ترین.

"ترقی خواهان قطعا نیاز به تأمل در راه است که ما می تواند انجام یک کار بهتر قانع کردن رای دهندگان که احساس اعتماد به نفس بیشتری در بایدن دولت و بایدن کمپین از در ساندرز کمپین می گوید:" ولید شهيد سخنگوی مترقی گروه عدالت دموکرات—که ماند بی طرف در اصلی تا زمانی که الیزابت وارن کاهش یافته است و پس از آن تایید شده ساندرز برای آخرین بریده بریده نفس کشیدن. اما "درس از ساندرز کمپین است که 78 ساله مرد سفید از سفید وزارت امور خارجه در امریکا بیش از برنده متنوع ائتلاف بسیار جوان تر از رای دهندگان. این رای دهندگان هستند بسیار ایدئولوژیک. که مربوط به حوزه های خود ادامه خواهد داد و نقش مهمی در حزب دموکرات سیاست در آینده منجر خواهد شد به زودی."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب