شبکه GM مطمئن نیستید اگر دورنت ایروینگ می تواند بازی اگر NBA رزومه بازی

نیویورک—پس از قطعیت در اطراف این فصل NBA بروکلین نتز مدیر کل Sean علائم دیگر حاکم کردن کوین دورنت برای فصل.مار

توسط NEWS-SINGLE در 13 فروردین 1399

نیویورک—پس از قطعیت در اطراف این فصل NBA بروکلین نتز مدیر کل Sean علائم دیگر حاکم کردن کوین دورنت برای فصل.

مارکس بارها و بارها گفت که او انتظار ندارد دورنت به بازی این فصل در حالی که دوره نقاهت بعد از تاندون آشیل عمل جراحی اما او اذعان جمعه که همه چیز ناشناخته است در حال حاضر که فصل معلق است به دلیل جدید کروناویروس.

دورنت مجروح شد در سال 2019 NBA Finals بنابراین او را یک سال به بهبود و اگر لیگ شد به سر در ماه ژوئن.

حتی Kyrie Irving که تا به حال جراحی شانه در مارس 3, ممکن است در دسترس خواهد بود اگر بازی کشیده به تابستان است.

اما مارکس گفت که او حتی نمی تواند به پاسخ اگر superstars خواهد بود قادر به بازی در این فصل است.

"من فکر نمی کنم که این نمایشگاه یکی به کسانی که ورزشکاران و نه عملکرد تیم برای قرار دادن یک جدول زمانی در این. من فکر می کنم همه در برخورد با موارد بزرگتر به مراتب بیشتر از فشار دادن آیتم ها" مارکس گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی.

"من نمی دانم که این دو بازیکن ادامه دارد خود را نوتوانی اما دوباره زمانی که شما تمرین های اجتماعی فاصله و شما را در خود به انزوا من از لحاظ جسمی دیده می شود آنها را در سه یا چهار هفته است. پس از آن دشوار است برای من سنج, اجازه دهید به تنهایی عملکرد تیم به جایی که آنها هستند."

ایروینگ بازی در 20 بازی در طول یک آسیب زده فصل اول در بروکلین قبل از اینکه تحت جراحی آرتروسکوپی برای از بین بردن یک حق گیرافتادگی شانه. هیچ جدول زمانی برای بازگشت او.

یک پتانسیل اضافی از چند ماه می تواند به نفع بازیکنان است اما با تیم تمرین امکانات بسته به زمان آن طول می کشد به ناتوانی ممکن است طولانی.

"من فکر می کنم چیزی است که ما باید به فکر می کنم در مورد امکانات ما بسته و فقط با گرفتن زمان خاموش بله می کند که بدن خود را التیام بخشد و غیره?" مارکس گفت. "اما وجود دارد چند تن از بازیکنان ما که نیاز به این امکانات نیاز بازی تکرار, نیاز به بازی و شما می توانید از طرف دیگر این و می گویند که این وقفه را تعیین کرده است خود را احیا برگشت و آن را آهسته آنها را."

و بدون تیم بودن قادر به دیدن آنها تنها بازیکنان برای اطمینان می دانم که در آن آنها هستند.

"ما در حال صحبت کردن به آنها و FaceTiming آنها و غیره اما آن را کاملا متفاوت به داشتن آن ها در دادگاه" مارکس گفت. "و آنها می دانند که بدن خود را بهتر از هر کس دیگری به طوری که در زمان مناسب و هنگامی که آنها 100 درصد و آنها برای آن من مطمئن هستم که آنها می تواند در این تصمیم گیری."

علائم همچنین گفت که چهار شبکه بازیکنان که تست مثبت برای COVID-19 خود را به اتمام دو هفته قرنطینه و در حال حاضر علامت رایگان. دورنت گفته بود ورزشی او یکی از بازیکنان.

دورنت مشغول به کار بود و خود را برای حضور در المپیک نشده بود رد شدند یک سال به تعویق افتاد.

در حال حاضر آن را در NBA است که ممکن است بازی در ماه ژوئیه یا اوت.

علائم قرار داده بود همه چیز را در انتظار نگه داشته زمانی که فصل را به حالت تعلیق در مارس 11, گفتن, شبکه به صرف زمان نگرانی در مورد خانواده خود را. در حال حاضر آنها شروع به داشتن تعامل به طور منظم از طریق زوم و FaceTime.

آنها تا به حال تغییر مربیان قبل از بازی متوقف شد و مارکس گفت که او را تحت تاثیر قرار شده است در این راه مربی موقت ژاک Vaughn و کارکنان باید با تعامل بازیکنان است. در حال حاضر مارکس گفت که او نمی رسیدن به هر کسی که ممکن است جایگزین کنی اتکینسون.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

اما وجود دارد مقدار زیادی به انجام کار بیشتر برای یک تیم در مسیر بود در پست های نجومی اگر NBA قادر است به یک.

"من فکر می کنم آنها در حال تبدیل بیش از هر سنگ آنها احتمالا می تواند به بازی کردن و به دنبال در هر نتیجه ای متفاوت," مارکس گفت. "از یک تیم منظر همه می توانم بگویم این است که ما باید به آماده سازی برای همه چیز."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب