شبکه 101 برای مترجمان آزاد

هر مستقل و حرفه ای می داند مته. شما وارد یک درب به برخی از فضای رویداد و وجود یک میز با برچسب نام در آن است. "

توسط NEWS-SINGLE در 23 دی 1398

هر مستقل و حرفه ای می داند مته. شما وارد یک درب به برخی از فضای رویداد و وجود یک میز با برچسب نام در آن است. "سلام! نام من است ________." شما را به یک نشانگر سیاه و سفید و نوشتن نام خود را در کوچک بوم خالی است. شما پوست کردن nametag و چوب آن را به پیراهن خود را. و بله, آن را سقوط خواهد کرد و چندین بار در طول دو ساعت بعد. یک لبخند جوان زن یا مرد پشت میز می گوید: "سلام!" و امتیاز شما به یک میز غذا.

شما گرفتن یک آبجو و یا یک لیوان شراب و به اطراف نگاه. مردم خوشه در محافل از چهار یا پنج. بسیاری از این افراد جوان هستند نویسندگان و سردبیران و یا شاید طراحان و یا فیلمبرداران. شما راه رفتن تا لبه دایره چت مردم و تکیه سر خود را به مکالمه مداوم. یک زن و یا مرد لبخند در شما طول می کشد یک گام به سمت و اجازه می دهد تا شما را وارد دایره. شما نود, معرفی خودتان و دست دادن در سراسر.

مردم مشغول بحث انرژی خلاق زندگی و نحوه ایجاد ارتباط با مخاطبان است. این به عنوان یک رویداد برای نویسندگان و ویراستاران و یا طراحان این گفتگو تبدیل به مشتریان و چگونگی رویکرد ما به روند داستان و ساخت طرح برای مشتریان ما. آن را سرگرم کننده برای صحبت با مردمی دوستانه درگیر در همان فعالیت های روزانه با همان یو پی اس و فراز زندگی به عنوان شما هستند.

چرا شبکه?

یکی از دلایل اصلی برای حضور در رویدادهای شبکه است که برای کمک به ایجاد ارتباط با دیگر متخصصان خلاق, این نوع از مردم که می تواند به شما مراجعه به مشتریان بالقوه و یا استخدام شما آشکار است. شما همچنین ممکن است بخواهید به شبکه به عنوان یک راه برای مدیریت انزوا و تنهایی از بودن یک مترجم آزاد است. جامعه می تواند یک راه عالی برای کمک به کسب و کار خود را و آن را می تواند شما را قادر به حفظ سلامت روانی خوب بیش از حد.

این بنیاد از شبکه های خوب را قبل از شما

شما نباید با شبکه "گرفتن" در ذهن است. بهترین شبکه به قرار دادن ایمان در سرنوشت و روانی حکومت متقابل: وقتی شما برای دیگران انجام آنها به طور طبیعی به دنبال بازگشت به مهربانی. در تجربه من شما همواره یک بازده خیلی بیشتری از شما می خواهم تا به حال انتظار می رود زمانی که شما به کسی کمک کند و انتظار نداریم که چیزی در بازگشت.

من می خواهم به معرفی افراد هر زمان که من پیدا کردن یک بازی وجود دارد بین چه کسی می خواهد به انجام (یک مترجم آزاد به دنبال نوشتن برای یک مشتری فن آوری به عنوان مثال) و چه کسی نیاز (یک ویرایشگر و یا بازاریابی رهبر است که به دنبال یک تکنولوژی نویسنده). برای من شبکه اول در مورد ساخت اتصالات برای دیگران. و بله, به طور غیر مستقیم من ایجاد ارتباط برای خودم بیش از حد, اما این نگرانی ثانویه

من نمی یاد این "به" سبک شبکه خود من اما از افرادی که توصیه من به دوستان در نیاز و بنابراین بدون انتظار بازگشت. نویسنده Dorie کلارک یک مثال بزرگ است. او توصیه می شود من چند سال پیش به بزرگترین نوشتن مشتری من در حال حاضر. او به سختی می دانست که من پس از آن اما او ایجاد فرصت برای من توصیه من به این مشتری است. او همچنین به من نشان داد که این چیزی است که شبکه های بزرگ انجام می دهند: کمک به دیگران ،

اولویت بندی چند "واقعی" اتصالات بیش از چند آنهایی که کم عمق

شبکه نشان می دهد کلارک در کتاب خود ایستادگی کردن شبکه نیست در مورد عبور از کارت های کسب و کار و یا اضافه کردن نام به برخی از پایگاه داده و یا صفحه گسترده. هنگامی که ما در شبکه ما نیازی به جعلی یا ما را صاف, تمرین, آسانسور, رزین. نگه داشتن آن (و خودمان) "واقعی" است که بهترین و تنها چیزی که با این نسخهها کار به نوبه خود آشنایان به روابط عمیق است که کمک به کسب و کار ما و زندگی می کند.

آنچه مهم در هر صورت شبکه است و کیفیت تعاملات انسانی است نه کمیت. شما می توانید خود را صرف تمام زمان صحبت کردن به دو نفر و این رویداد یک موفقیت فوق العاده. شما همچنین می توانید راه رفتن در اطراف اتاق توزیع پنجاه و کارت های کسب و کار و چت با مردم برای ده ثانیه در هر, و کاملا صفر تاثیر است. این یک شکست برای اطمینان حاصل کنید.

او باید به عنوان خوانده شده کتاب در, شبکه, خوردن هرگز به تنهایی کیت Ferrazzi می گوید این بهترین:

"امروز با ارزش ترین ارز است که سرمایه اجتماعی تعریف شده به عنوان اطلاعات و تخصص اعتماد و ارزش کل وجود دارد که در روابط شما و شبکه های اجتماعی که به شما تعلق دارند."

و بهترین راه برای ساخت آن بسیار مهم روابط Ferrazzi بارها و بارها می گوید که با دادن برای اولین بار.

غذای آماده در اینجا ساده است: هنگامی که ما به دیگران کمک کند و انتظار بازگشت فوری, ما مهم ترین چیزی که هر فرد و یا کسب و کار می توانید انجام دهید. ما در ساخت اتصالات و تعمیق روابط انسانی است که حفظ ما به عنوان مردم و کمک به رشد ما مستقل کسب و کار.

در پایان این چیزی است که شبکه مورد است.

منبع تصویر: Pixabay

بوستون-بر اساس چاک Leddy مستقل است B2B Brand قصه گو که متصل برندها و مشتریان از طریق درگیر شدن داستان. مشتریان او شامل اقامت موقت راه حل های بوستون گلوب BG نام تجاری آزمایشگاه MITx, عباس ایالات متحده آمریکا و مرکز ملی برای میانه بازار است. وب سایت خود را است http://www.chuckleddy.com/.

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب