"هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه" انسان داستان از حقوق باروری

سیدنی Flanigan بسیار عالی است در "هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه" در اولین عملکرد آن مؤثر است چرا که نه در وجود

توسط NEWS-SINGLE در 26 فروردین 1399
A young woman sits on the ground at the airport.
سیدنی Flanigan بسیار عالی است در "هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه" در اولین عملکرد آن مؤثر است چرا که نه در وجود آن انجام نگرفته تن.عکس حسن نیت ارائه میدهد تمرکز امکانات

"هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه" سومین فیلم سینمایی از بروکلین به دنیا آمد و مبتنی بر کارگردان و نویسنده الیزا Hittman باز می شود با یک دبیرستان استعدادهای درخشان نشان می دهد. در سالن اجتماعات مرحله یک سری از خوش شاخی یکپارچهسازی با سیستمعامل سبک اجراهای می گیرد: سه نفر از crooning نامه-ژاکت-پوشیدن پسران; rhinestone مناسب الویس impersonator; خدمه clean-cut, نوعی سگ پشمالوی باهوش-skirted بابی-socked رقصنده. اما لحن شیفت زمانی که یک زن با یک گیتار آکوستیک, مراحل انجام یک پوشش نسخه از "او قدرت" در اوایل دهه شصت دختر گروه Exciters. او لباس پوشیدن و در صورتی ساتن بمب افکن با پلک او در نقاشی های طلا زرق و برق اما صدای او غم و اندوه خالص و اصل آهنگ خوش بین با در دست او به فریاد زدن. "او باعث می شود من انجام چیزهایی که من نمی خواهم به انجام / او باعث می شود من می گویند چیزهایی که من نمی خواهم به می گویند / و حتی اگر من می خواهم برای شکستن دور / I can't stop گفت: من او را میپرستم / من می تواند به توقف انجام همه چیز برای او" او آواز می خواند. "او قدرت / قدرت عشق بر من."

دختر پاییز کالاهان (Sidney Flanigan) و این اولین و آخرین بار در طول فیلم که در آن او خواهد بود بنابراین کاملا رسا. "فاحشه!" یک پسر بچه در مخاطبان سرفه-yells قطع پاییز آهنگ نیمه راه است و هر چند او پس از اتمام عملکرد این بی ثباتی لکه دار کردن همراه با آهنگ شعر اکو سرکوبگر شرایطی که توطئه برای بی صدا کردن او. مانند Hittman قبلی فیلم—2013 "احساس عشق" و 2017 را "ساحل موش ها"—"هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه" به بررسی راه های که در آن یک بیگانه فرد جوان در شرایط دشوار نگه داشته است از بیان نیازهای خود و خواسته ها و نه فقط توسط خود جوانان و naïveté اما بی رحمانه diktats از جهان اطراف او. پاییز ما به زودی درک باردار است و فیلم ومیزان محکم در سفر خود را به از بین بردن بمب ساعتی تیک تاک از این بارداری به عنوان او و پسر عموی او و دوست Skylar (تالیا رایدر) سفر به نیویورک از خود را کوچک ظالمانه پست-صنعتی پنسیلوانیا شهر در تلاش برای تهیه سقط جنین.

من ملاقات با Hittman که چهل در اواخر ماه فوریه برای گفتگو در مورد فیلم. این هفته های منتهی به آن در نیویورک انتشار و در ابتدا ما در حال برنامه ریزی برای راه رفتن در اطراف بندر اقتدار ترمینال اتوبوس که در آن پاییز و Skylar پناهگاه طرز ناراحت کننده زمانی که آنها را اجرا پایین در بودجه. ورود coronavirus اما کشف و خنثی بود که طرح (بسیار شبیه به آن را به زودی به فویل فیلم تئاتر اجرا—آن است که در حال حاضر جریان آنلاین) و تمرکز امکانات استودیو بود که توزیع این فیلم مرتب برای ما به ملاقات برای ناهار به جای, در, تونی رستوران واقع در هتل ماندارین اورینتال در midtown. از ارتفاع سی-طبقه پنجم جایی که ما نشسته شهرستان gleamed مانند با شکوه اما دور مصنوع بسیار متفاوت از کثیف دید-در-دست گاهی اوقات شوم نسخه از نیویورک است که به تصویر کشیده شده در این فیلم است. "یکی از فیلم من فکر کردن در مورد زمانی که من در ساخت این [رابرت] برسون را 'یک مرد فرار,' " Hittman به من گفت. "که در آن شما ببینید, بسیار فیزیکی و لمسی جزئیات یک مرد سفر خود را به مجموعه ای رایگان از زندان است." مانند برسون شخصیت اصلی یک عضو مقاومت فرانسه که دقیقه خیلی دیر به فرار از سلول زندان خود این فیلم زحمت به شرح زیر است, تابستان است unswervingly مصمم به خودش از بار بارداری ناخواسته, شروع با یک درد به تماشای تلاش خود ناشی سقط جنین در ادامه با بی ثمر پیگیری کمک های محلی در یک نرم افزار-زندگی کلینیک و منجر طاقت فرسا سفر در سراسر خطوط دولت هنگامی که او متوجه می شود که به عنوان یک جزئی او نمی تواند سقط جنین در پنسیلوانیا بدون اجازه والدین.

در آن عمیق حساسیت به جزئیات روزمره "هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه" باعث می شود بیننده آگاه دنیوی چالش هایی که سگ هر گام آن قهرمانان مدیریت را که در امتداد مسیر—از بزرگ ارزان چمدان ضربه همراه با دشواری در مترو مراحل را رو به پایین به هیچ وجه در یک ترشح دور کیسه به بال بال زدن و سرپوشیده در اواخر شب dozes گرفته شده در مترو به جای یک محل برای اقامت در انتظار ساعت تا سرانجام blessedly, سقط جنین ممکن است و انجام با. (این فیلم به عنوان اولین از Flanigan و همچنین از رایدر و آنها هر دو بسیار عالی به اجرای آن مؤثر هستند به دلیل—و نه در وجود خود نگرفته تن.) Hittman به من گفت که او نمی خواهید به تمرکز بر روی آنچه آورده در پاییز لحظه از بحران است. ما هرگز یاد بگیرند که او را آغشته و یا دقیقا چه اتفاقی افتاده با پسر در مدرسه و یا حتی آنچه که او مانند زمانی که او در حال تجربه فشار شدید از یک بحران است. مدیر تصمیم گرفت به صفر در بحران خود را. "آن را در مورد نشان دادن فعال موانع در پاییز در راه است," او گفت:. "من می خواستم به آن را به عنوان تکه از زندگی را به عنوان ممکن است. او در تلاش برای مقابله با آنچه که او می تواند مقابله با خنثیسازی آنچه انجام شده است." با شدت محدود عاطفی و عملی منابع در پاییز اختیار او انتظارات به طور همزمان کاهش می یابد و به سختی دست یافتنی است.

تماشای Hittman فیلم من آنها را پیدا نسبتا برداشته شده از مدرن ترین کرایه های آمریکایی و شاید بیشتر یادآور خاصی ورید ناتورالیستی سینمای اروپا بود که از بلژیکی داردن برادران یا رومانیایی Cristian Mungiu با آن جزئی در مقیاس اما محوطه اکتشافات از مسائل طبقاتی و جنسیتی. و در عین حال واقعیت های زندگی جوانان است که Hittman به تصویر می کشد در کار خود را در قلب جریان روز جامعه آمریکا است. "هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه" اندکی از گفت و گو و پاییز و Skylar به ندرت درونگرا. در کار مدیر باقی مانده است اختصاص داده شده به کاوش در زندگی درونی از بچه ها که احساسات هر چند شدید اغلب یک راز نیست فقط به همسالان خود و بزرگان اما به خودشان سزاوارتر است و همچنین: " آن را در مورد دادن مخاطبان نسبت به این مسئله چیست و سپس به تماشای شخصیت های اشتباه را از طریق جهان" او به من گفت. اما "هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه" هنوز هم اجازه می دهد تا برای نگاه صمیمی در یک سرکوبگر چشم انداز آمریکایی که تعصبات و نابرابری اطلاع آن شخصیت ترین دقیقه فعل و انفعالات و حرکات. این فیلم که اهمیت سیاسی این نسخهها کار در پشت سر هم با آن علاقه عمیق در انسان عنصر.

پاییز و Skylar جوان هستند زنان طبقه کارگر در چه Hittman به تصویر می کشد که هنوز بسیار مرد جهان و خود را ناقص منابع و فرصت ها—جغرافیایی, اقتصادی, اجتماعی—را که در جهان است که بسیار کوچکتر است. ما می توانید آن را در سوپرمارکت های محلی که در آن کار می کنند به عنوان تحویلدار و جایی که آنها باید به شوخی مسواک کردن همسر مشتریان می آیند-ons و در سکوت تحمل آزار و اذیت از خود مدیر چهره خود را تنگ با نفرت به آنها stoically لغزش او خود را تا به تعادل در حالی که او را پوشش می دهد دست خود را در بوسه. ما آن را در پاییز در رابطه با او نا امید خصمانه پدر که chides گرسنه-برای-محبت سگ خانواده برای اینکه یک "فاحشه" ("نگاه کنید که چگونه او آسان است" او کلاغ); ما آن را در Skylar را رضایت به عاشقانه مطالبات worldlier ثروتمند پسر بچه دو دیدار با دختران در راه خود به نیویورک و در درک خود را این است که به سادگی به قیمت یک زن در یک نقطه باید پرداخت به منظور مذاکره کمک یک مرد. و البته ما آن را در بیشتر انتزاعی ماشینی از سیستم های اختصاص داده شده به سلامت باروری است که در آن مراقبت به دست آمده است precariously اگر در همه, و, که در آن توانایی تصمیم گیری است به طوری که اغلب گرفته شده از یک زن دست. تماشای "هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه" من گاهی اوقات آن را سخت به حفظ امید خود را برای قهرمانان خود را گریم تلاش اما برای Hittman فیلم است که به طور کامل و نه بدبین. "آن را در مورد خود-مخرب شخصیت" او به من گفت و در پایان ارائه می دهد مخاطبان یک اندازه گیری از انتشار. "برای لحظه ای ما می تواند تجربه برخی از آرامش با او."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب