New Orleans نیاز به یک راه بهتر برای انجام Mardi Gras

ایده های این سال را به جشن می آید در میان غیر معمول سیل مدنی فجایع. جرالد هربرت / AP تصاویر NEW OR

توسط NEWS-SINGLE در 2 اسفند 1398
جرالد هربرت / AP تصاویر

NEW ORLEANS—ایستاده در خط در فروشگاه های سخت افزاری در لبه فرانسه در یک چهارم دسامبر, دوشنبه, من شنید صندوقدار صحبت کردن با یک مشتری به طور منظم در مورد کوره را پوشش می دهد که منفجر شده بود درست قبل از سپیده دم صبح که یک زن و شوهر از بلوک دور. فلز دیسک تا به حال پشت سر هم به ساختمان ها و سقوط به سطح زیرین یک ماشین است که به نوبه خود آتش گرفت. قطع برق و تخلیه کرده بود گرفت. این فقط آخرین علاوه بر این به یک خوشه نگران حوادث. در گذشته چند روز یک توربین تأمین انرژی کم ارتفاع شهر طوفان-سیستم های زهکشی نیز منفجر شد نامربوط آب-اصلی پارگی حال آب گرفتگی محله در طرف مقابل از شهر و در یک حمله سایبری به حال فلج شهرستان سالن. نه به ذکر است معمول سیل عکاسی که قفل گذاری اخبار روزانه در نیواورلئان.

دیگر مشتری دیرین سه ماهه ساکن صندوقدار پرسید و این که آیا ما فکر می کنیم که صبح امروز انفجار تروریسم است. "این شهر حتی نمی نیاز به تروریست ها," صندوقدار پاسخ داد. "شهر ترساند خود را."

در خارج از فروشگاه بشقاب شیشه ای, ترافیک, رشد شاخص در امتداد شمال حصار خیابان. پنج بلوک های خیابان بسته شد. آن را به حال شده است impaled در اواخر ماه اکتبر توسط بخشی از یک جرثقیل ساخت و ساز که استفاده می شود برای ساخت یک هتل Hard Rock, در گوشه ای از شمال حصار و کانال خیابان—شهر اصلی شاهراه. جرثقیل باقی مانده بود precariously درست در زمانی که ناتمام هتل تا حدی فرو پیش از آن در ماه اکتبر و مقامات محلی عمدا درون منفجر کردن آن در تلاش برای تثبیت 18-داستان خراب کردن.

که بخشی از جرثقیل گیر کردم در پیاده رو بود و به سختی بدترین آن. اصلی حادثه در اکتبر 12 تا به حال به کشته شدن سه کارگر و زخمی شدن ده ها تن. یک کارگر ادعا کرد که ساخت و ساز شده بود با عجله به طوری هتل می تواند باز با مردی Gras. به جای آن در این زمان از سال زمانی که بقیه از ایالات متحده می پردازد و بیشترین توجه را به نیواورلئان دو بدن باقی مانده به دام افتاده در زیر آوار تبدیل به خرابه های این شهر در قلب وارد slouching آرامگاه.

مردی Gras است سهشنبه آینده. این اوج سالانه کارناوال جشن که سنگ بنای این شهر را هویت فرهنگی. به عنوان یک بومی جدید Orleanian من لذت بردم costuming و رژه و راهپیمایی گروههای موسیقی برای بیش از چهار دهه است. اما شهر ما vaunted joie د vivre و شهرت برای پرتاب این کشور بزرگترین حزب نیز پیچیده مسائل به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از شهرهای آمریکا: غفلت زیرساخت های عمیق تر شدن بحران مسکن, گسترش نابرابری عمیق نژادی و بی عدالتی و یک تهدید مرگبار از تغییر آب و هوا. این وضعیت فقط بدتر از اینجا در اکثر نقاط New Orleans بودن به شدت مقاوم در برابر تغییر.

این سیل اخیر از مدنی فجایع ساخته شده است که مشکلات اساسی تر برای شهروندان را نادیده بگیرد. این کارناوال به طور خاص, من خودم بدانم که آیا چیزهایی که در اینجا می تواند متفاوت و مختلف منظورم بهتر. می تواند ما را با افسانه در حالی که همچنین مسئول بودن نسبت به محیط زیست ما? می تواند ما اذعان دارند که ما میزبان ما حماسه جشن در حاشیه شهر در خط مقدم از گرم شدن کره زمین در لبه رو به وخامت تالاب و احاطه شده توسط دریا افزایش سطح آب و به طور فزاینده ای شدید طوفان و حزب درآمده?

در درایو کوتاه از سخت افزار فروشگاه من فکر صندوقدار ایده از خود وحشت شهر. من می خواهم در حال حاضر به رسمیت شناخته شده است که من همکار جدید Orleanians و من در زندگی خود وحشت دولت است. لوئیزیانا نشسته در نزدیکی یا پایین رتبه بندی ملی مرتبط با آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, جرم و زیرساخت ها است. New Orleans monetizes آنچه در آن می تواند. بازاریابی از فرهنگ ما است منجر به له گردشگری و سنگین تکیه بر کم-پرداخت خدمات-صنعت و مشاغل, تقویت میراث ما از نژادپرستی و فقر و تاکید ما در حال حاضر متزلزل ساخته شده محیط زیست است. در سال 2018, 46 تن از سمی مردی Gras دانه های استخراج شده از سیستم زهکشی که قرار است برای نگه داشتن خیابان های ما از پر کردن مانند کانال ونیز. در ضمن نیمی از شهر ما کودکان در مدارس که با کیفیت است و دارای امتیاز توسط دولت به عنوان یا D یا F.

تبدیل کردن یک بمب را منفجر کسانی که کوره را پوشش می دهد—گه بمب. متان تولید شده از فضولات انسانی در فاضلاب خرک به بیرون درز زیرزمینی خطوط برق و موجب یک انفجار, وقوع یک علامت بسیار مضطرب سیستم. یک انفجار کوره پوشش برداشته شده توسط یک کارگر شهرستان نشان داد که ظروف سرباز یا مسافر اینچ در زیر خیابان های سه ماهه: یک دایره کامل این ماجرا با پلاستیک برو فنجان مردی Gras دانه تازگی عینک به شکل مینیاتوری نارنجک دستی و خیس سرقت کیف پول و کیف پول پرتاب به ناودان. این یافته نیست صرفا یک استعاره برای overtourism و ما بی بند و مداخله نگرش آشکار مقابله با مشکلات شهر ما—آن را تحت اللفظی بتن تجلی.

جامعه ای که واقعا در مورد مراقبت از خود را می کند نه فقط اجازه دهید مشکلات چرک. زمانی که من به خانه بازگشت که آن روز صبح از فروشگاه های سخت افزاری برای خواندن مقاله و پایان من, قهوه, خود وحشت در مغز به جای آن از حد معمول wearying پوشش از قتل و مدنی پریشانی و هر آنچه که اتفاق می افتد با پرستاران روزنامه های محلی را در صفحه اول برجسته بشاش Lizzo های فراوان و غیر قابل انعطاف قهرمان اعتماد به نفس و توانمندی. او در تصویر ایستاده در ورزشگاه سفید احاطه شده توسط معروف در راهپیمایی گروه در جنوبی دانشگاه های تاریخی سیاه و سفید کالج تا رودخانه می سی سی پی در باتون روژ. باند به نام انسان Jukebox شده بود برجسته در فیلم جدید خود برای "خوب به جهنم" در حال حرکت, شاد, جشن جامعه است. از طریق درد و سرخوردگی و کار افراد و حمایت از یک دیگر می آید exultant جمعی نتیجه نهایی عالی گروه در عمل است. این احساس هر دو مجزا محلی و هم جهانی. ناگهان فکر من بود reoriented. چگونه ممکن است این شهرستان نشان می دهد عشق واقعی به خود را?

آن را reframing به عنوان رادیکال به عنوان Lizzo خودش. تلاش های قبلی برای تنظیم مردی Gras دیده شده است به عنوان "قتل فرهنگ"—ذهن هرگز که کارناوال است که همیشه در حال تحول قرن ها سنت قدیمی و پرتاب صدها تن چینی-تولید پلاستیک خرده ریز به خیابان ها علاوه بر نسبتا جدید است. می تواند مسئولان شهرستان رژه سازمان ها و شهروندان معتقدند که کاهش تعداد دانه در محیط زیست ما خواهد بود یک تغییر مثبت و با انگیزه عشق به شهرستان ؟ می تواند این شهر را تمیز آن تخلیه محافظت از آن ناودان? آنچه در مورد reimagining ما سهل انگار باز-کانتینر قوانین به خصوص در سه ماهه به نوعی کاهش قنات جمعی از فنجان های پلاستیکی که مقامات یافت در حالی که تحقیق در اوایل صبح گه بمب ؟ اگر جدید Orleanians نمی خواهید گردشگران به آشکارا زباله شهر ما نباید ما متعهد به همان ؟

که است که می گویند که این شهر نیست و تلاش برای ایجاد یک محیط بهتر برای شهروندان و گردشگران به طور یکسان: شهردار راه اندازی یک میلیون دلار به "پاکسازی نلا" ضد سطل زباله برنامه. ابتکار عمل را به طراحی مجدد خیابان های شهر است که ساخت آنها را امن تر برای مردم را به حرکت در اطراف و بدون ترس از ضربه اتومبیل. این شهر همچنان بی نتیجه آزمایش با یک سیستم آموزش و پرورش به طور کامل متشکل از منشور مدارس—یک آزمایش است که حداقل بدست طبقه متوسط به توجه به مدارس دولتی است. و به تازگی دولت شهرستان, کارناوال سازمان های مردمی سازمان گرفته اند گام های کوچک به سمت اذعان اثرات مضر نیواورلئان را امضا تعطیلات.

کارناوال است که در اینجا و راهپیمایی شده اند جایگزین در اطراف آخرالزمانی خراب از سقوط Hard Rock Hotel. چند هفته پیش tarp پوشش مرحوم کارگر را به دام پوسیده باقی می ماند منفجر کردن طول بادهای موقت افشای بدن به خیابان و ایجاد یک چیز عجیب و غریب اجتماعی-رسانه دیوانگی. مدت کوتاهی پس از راهپیمایی معترضان از محل حادثه به شهر که در آن آنها خواستار پاسخگویی برای خطرات و صدمات و مرگ و میر ناشی از توسعه دهندگان ایجاد کرده و در مورد آن شهر شده است تا حد زیادی سکوت. سیاسی, چرخش مدنی boosterism و فشار اجتماعی اغلب تشویق جدید Orleanians به نگاه به دور از مشکلات اجتماعی مبادا ما سالی ما "شیوه زندگی" و شهر ما ملی و اعتبار بین المللی. از لحاظ تاریخی ما مشکلات را نیز تغذیه جشن های ما را قادر می سازد درست تطهیر برای جامعه. در این زمان هر چند من در تلاش برای آشتی دادن سراسر شهر بود پر زرق و برق که با زرد tarp حلق آویز بیش شمال حصار خیابان.

در طول چند روز آینده, پوشش مردم در خیابان ها در New Orleans را شاهد مدنی آزادی و شادی و زیبایی و موسیقی, اجتماعی, خلاقیت, و, مبنی بر تغییر و تحول در فضای عمومی. مردم نیز دیدن دیدنی زباله و برخی از خشونت و مقدار زیادی از پول تولید می شود. اما پس از این ماسک می زنند و شهرستان اعلام موفقیت کارناوال های اندازه گیری در تن زباله ما باید برای نگاه در یک دیگر مستقیما و از آنها بخواهید آنچه که ما در حال حاضر به انجام نه تنها برای عشق ما اما برای نجات خودمان است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب