New Orleans Saints سر مربی Payton می گوید او آزمایش مثبت برای coronavirus

New Orleans Saints سر مربی شان Payton می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus استراحت است به راحتی در

توسط NEWS-SINGLE در 1 فروردین 1399

New Orleans Saints سر مربی شان Payton می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus استراحت است به راحتی در خانه و توسط خود نتیجه آزمون عمومی و به امید او می تواند به ایجاد انگیزه در مردم برای انجام بیشتر برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

Payton آموخته شنبه که او آزمایش مثبت برای این ویروس گفت: ESPN قبل از ارسال یک عکس از خود را به عنوان خندان او نشسته بر روی نیمکت در کنار سگ خود را.

"درک خوبی آرزوها" Payton نوشت: در صفحه توییتر. "من احساس بهتر و خوش شانس نیست که هر یک از این علائم تنفسی. 4 روز بیشتر در خانه است."

Payton, 56, اولین کارمند یا یک NFL تیم یا لیگ را چنین تشخیص است.

Payton ESPN گفت: او مورد آزمایش قرار گرفت دوشنبه برای coronavirus بعد از او شروع به احساس بد یک روز پیش از آن. او اضافه کرد که او نشده است بستری در بیمارستان لازم نیست یک تب یا سرفه.

"من خوش شانس بود به در اقلیت بدون عوارض جانبی جدی است که برخی از اند. من خوش شانس" Payton ESPN گفت:. "افراد جوان احساس می کنند می تواند رسیدگی به این, اما آنها می تواند یک حامل به کسی که می تواند آن را اداره کند. بنابراین همه ما نیاز به انجام بخشی از ما. این مهم است برای هر یک از ما به انجام بخشی از ما."

Payton گفت که او احساس مهم بود به خصوص هوشیار در لوئیزیانا و منطقه نیواورلئان به دلیل بین المللی گردشگری ترافیک به خصوص در اطراف اخیرا به این نتیجه رسیدند مردی Gras جشن.

"بنابراین ما پدر و مادر و کسانی که بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس سزاوار هر کس انجام بهترین خود را به مبارزه با آن" Payton گفت. "وجود دارد صدها نفر از مردم در حال حاضر در سخت معضلات مبارزه برای زندگی خود را. بیایید بخشی از راه حل مشکل نیست. ما به راحتی می تواند کمک به کاهش تعداد آن نهفته است. ما را مجبور به انجام بهترین های ما به ضرب و شتم این.

"این نه فقط در مورد اجتماعی فاصله. آن را تعطيل کردن در اینجا برای یک هفته به دو هفته است. اگر مردم درک منحنی و درک انداز ما به راحتی می توانید با هم کار کنند به عنوان یک کشور به آن را کاهش دهد.

"یک دقیقه برای درک آنچه کارشناسان می گویند. آن را پیچیده برای انجام آنچه آنها درخواست ما است. فقط آن نوع از سرمایه گذاری های کوچک توسط هر یک از ما باید یک تاثیر دراماتیک."

Payton مورد آزمایش قرار گرفت به زودی پس از بازگشت او از حضور در مسابقات اسب دوانی شنبه در Oaklawn در چشمه های آب گرم ارک., و این مربی اعلام کرده بود یک اثر موج دار شدن در مسابقه اسب.

New Orleans بر اساس تجربه مربی تام Amoss گفت که او تا به حال صرف زمان با Payton در Oaklawn پارک و بلافاصله متوقف آموزش اسب که برنامه ریزی شده به اجرا در نیواورلئان' محوطه نمایشگاه دوره مسابقه. در شنبه Oaklawn باقی می ماند برنامه ریزی برای میزبانی لوئیزیانا دربی و چند تن دیگر مدرج مخاطرات مسابقات — منهای طرفداران.

"من خود quarantining بلافاصله و تست شده در اولین زمان ممکن" Amoss نوشت: در رسانه های اجتماعی. "من احساس می کنم بزرگ و تا به حال هیچ نشانه ای ندارند. آرزوی مربی بهبودی سریع است."

NFL کمیسر راجر Goodell آرزو Payton به خوبی در یک بیانیه و خواست کسانی که در NFL جامعه و در جای دیگر به تمرکز بر روی امنیت عمومی.

"نگرانی اصلی ما این است که برای شان سلامت و رفاه" Goodell گفت. "او درست به دنبال توجه پزشکی و ما برای او آرزوی بهبودی سریع است. نباید آن را به عنوان یک شگفتی به این همه گیری همچنان که اعضای ما NFL خانواده خواهد بود به طور مستقیم نهفته است.

"این خبر تأکید بر اهمیت هر کس پس از مشاوره از پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی برای محافظت از خود و دیگران است."

Payton در زمان اولین سر مربیگری کار با پرستاران در سال 2006. این باشگاه فصل اول برگشت در نیو اورلئان پس از آواره به سن آنتونیو توسط طوفان کاترینا برای کل سال 2005 فصل به طور منظم. Payton مربی است پرستاران در هر فصل پس از — به جز 2012, زمانی که او به حالت تعلیق در آمد برای چه NFL گفته شد شکست خود را به متوقف کردن نامناسب نقدی-برای-بازدید فضل برنامه های اجرا شده توسط سابق دفاعی هماهنگ گرگ ویلیامز و برخی از بازیکن دفاعی بین 2009 و 2011 فصل.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

هشت نفر از 13 Saints جوخه های Payton مربی است ساخته شده از پلی آف در حال پیشروی به NFC عنوان بازی در سال 2006 و 2009 و 2018 فصل با سال 2009 تیم برنده حق رای دادن را تنها سوپر باول عنوان.

Payton در طرح جرم در بیشتر قسمت ها و تماس های پخش به صورت واحد به رهبری رکورد-تنظیم کارفرمایی Drew Brees که Payton استخدام به نیواورلئان به عنوان یک عامل آزاد در سال 2006.

با Payton در راس پرستاران باید رتبه اول را در NFL در مجموع جرم متری شش بار در چهار صفحه 10 برابر و هرگز بدتر از نهم.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب