سال جدید را با سنت از سراسر جهان

در دسامبر 31 در اینجا ما شما می توانید به نوبه خود در تلویزیون در طول روز و تماشای مردمی در سراسر جهان به است

توسط NEWS-SINGLE در 22 دی 1398

در دسامبر 31 در اینجا ما شما می توانید به نوبه خود در تلویزیون در طول روز و تماشای مردمی در سراسر جهان به استقبال سال جدید با جشن و آتش بازی. و صفحه نمایش خاموش مردم در بسیاری از کشورها هنوز هم انجام آیین های سنتی برای دیدن قدیمی و جدید به ارمغان بیاورد. در اینجا فقط یک طعم و مزه برخی از این آداب و رسوم از نقاط مختلف جهان است.

اسکاتلند

اسکاتلند کشور است که به ما "Auld لنگ تا کنون," جشن سال جدید به عنوان Hogmanay (hog-mah-NAY). ریشه کلمه اند ترسیم شده است در زمانهای گوناگون و به اسکاتلندی و فرانسوی و اسکاندیناوی اما هر چه منبع آن به نام گیر کرده است. مرکزی سنت Hogmanay است "اول-امان باشد." به زودی پس از ساعت اعتصاب نیمه شب و در شب سال نو اسکاتلندی پرداخت بازدیدکننده داشته است به همسایگان خود همراه آوردن هدیه و سال جدید را بخواهد. در گذشته بازدید کننده ممکن است چیزهایی مانند یک قطعه ذغال سنگ یا نمک اما رایج ترین هدیه سنتی برای زنده ماندن تا به امروز در حال کماج و ویسکی. به طور سنتی, اگر این اولین بازدید کننده بود بلند, تاریک, این نشانه به خصوص شانس خوب برای سال آینده. برخی از همراهان باید در تقاضای بالا در نیمه شب. و آنها نیز دست در دست و آواز "Auld لنگ تا کنون."

یونان

Vassilopitta توسط من.یک. در Flikr.com

روز سال نو ویژه مناسبت های خاص در یونان به دلیل آن را نیز جشن سنت باسیل یکی از پدران از کلیسای ارتدکس یونانی. سنت شامل پخت Vassilopitta (ریحان نان) با یک سکه به خاک سپرده شد در خمیر. کسی که می یابد, سکه را در خدمت خواهد شد موفق باشید در تمام طول سال.

ژاپن

در ژاپن روز سال نو است و یکی از مهم ترین تعطیلات سال. در ماه دسامبر Bonenkai یا "فراموش-the-year احزاب" اغلب برگزار می شود. Osoji کامل تمیز کردن خانه – نمادین شروع تازه – مراسم مهم منتهی به سال جدید و در آستانه جشن های مختلف و غذاهای سنتی آماده هستند. همچنین بدهی باید پرداخت شود و هر گونه اختلافات حل و فصل شود. در نیمه شب زنگ در معابد بودایی حلقه 108 بار برای از بین بردن 108 خواسته های دنیوی و یا defilements که ما انسان ها گرفتار هستند. در روز سال نو کودکان دریافت otoshidamas کوچک هدیه با پول داخل.

انگور صفحات و درخت کریسمس

وجود دارد بسیاری از سنت های دیگر. اسپانیایی خوردن دوازده انگور در آستانه سال جدید برای اطمینان از دوازده خوب ماه در سال جدید است. این هلندی سوزاندن درخت کریسمس خود را در آتش در خیابان به پاکسازی ساله. این ایرلندی پیش بینی آینده سیاسی با توجه به راه که باد در نیمه شب. و در دانمارک است موفق به پیدا کردن یک توده ای از ظروف شکسته در آستان خود را در سال جدید صبح.

و البته نه همه سال جدید را جشن می گیرد در دسامبر 31. قمری سال موش خواهد بود طلیعه توسط بسیاری از فرهنگ های آسیایی در ژانویه 25 سال 2020 است. بعدی اسلامی در سال جدید آغاز می شود در 19 اوت سال 2020 و بعد از سال نو یهودی (روش هشانا) آغاز می شود در روز جمعه 18 سپتامبر سال 2020 است.

به ما بگویید که در مورد سال جدید را سنت در فرهنگ شما. ما دوست داریم به آنها منتقل می کند ،

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htplinku.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب