NHL GMs برای نظارت بر NFL را از راه دور پیش نویس: "این واقعا جالب'

براد Treliving خواهد بود با توجه به پیش نویس NFL.و نه به این دلیل که او را کنجکاو به دیدن اگر جو نقب زدن می کن

توسط NEWS-SINGLE در 3 اردیبهشت 1399

براد Treliving خواهد بود با توجه به پیش نویس NFL.

و نه به این دلیل که او را کنجکاو به دیدن اگر جو نقب زدن می کند در واقع رفتن شماره 1 به Cincinnati Bengals یا جایی که همکار کارفرمایی توا Tagovailoa باد.

مدیر کل شعله کلگری در حال برنامه ریزی برای تمرکز بر چگونه فوتبال خود را به همتایان مقابله با واقعیت های جهان خود را در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

NFL بسته تمام 32 تیم خود امکانات در ماه مارس و لغو زنده در فرد پیش نویس عینک اصل برنامه ریزی شده برای لاس وگاس. مدیران را به جای ارسال میدارد از راه دور از خانه های خود به دور از به اصطلاح "اتاق جنگ" که در آن تصمیم گیری ساخته شده معمولا در کنار پیشاهنگی و دیگر اعضای جبهه ،

انتخاب برای روز پنجشنبه دور اول هنوز اعلام کرد به مخاطبان تلویزیونی توسط کمیساریای راجر Goodell اما او برای رفتن به پناه در محل اقامت خود در خارج از شهر نیویورک است.

"این رفتن به واقعا جالب" Treliving گفت. "من می دانم, NHL, تماشای آنچه که آنها انجام میدهند. ممکن است ما از آنها پیروی میکردند."

The Calgary Flames general manager Brad Treliving.

NHL پیش نویس تنظیم شده برگزار می شود 26-27 ژوئن در زنگ مرکز در مونترال قبل از رمان coronavirus آورده و جامعه را به توقف screeching ماه گذشته.

مجبور به تعلیق آن فصل لیگ در ماه گذشته به تعویق افتاد و پیش نویس آن سالانه ترکیب بود که برنامه ریزی شده برای اوایل ماه ژوئن در بوفالو, n. y. پیش نویس قرعه کشی نیز به تعویق افتاد.

با خیلی حلق آویز در مشاوره و جهت کارشناسان پزشکی — از جمله اینکه آیا یا نه 2019-20 کمپین می تواند تکمیل شود — هنگامی که و چگونه NHL پیش نویس برگزار شد در نهایت باقی می ماند, مایع, وضعیت, اما آن را امن فرض کنیم چیزهای کوچک خواهد شد به عقب.

آن می تواند در نهایت مانند NFL با رسیدگی به در نظر گرفتن محل از راه دور و یا اگر اجتماعی فاصله دستورالعمل آرام هستند ممکن است شبیه به 2005 NHL پیش نویس که منتقل شد به اتاوا هتل سالن در اواخر ماه ژوئیه پس از تحریم که محو فصل قبل.

Treliving معتقد است با توجه به وضعیت فعلی آن می تواند سخت برای به دست آوردن تیم به لحاظ فیزیکی در یک مکان جمع آوری.

"قطعا ما پیش نویس در حال رفتن به کنترل از راه دور است که می تواند ایمن می گویند," او گفت:. "برای اطمینان من قصد دارم به تماشای (پیش نویس NFL) و انجام بسیاری از تکالیف نه تنها که اما ایده های مختلف از چگونه ما می تواند به طور بالقوه ما پیش نویس است."

NFL برگزار شد mock draft شنبه به امید اتو کردن هر گونه مسائل فنی ، تنها چند جزئی سکسکه به وجود آمد اما برخی از منابع ناشناس گفته آسوشیتد پرس وجود اشکالات در ابتدا زمانی که Bengals شد ساخت اولین انتخاب.

"قطعا آن شده است جالب" Winnipeg Jets GM کوین Cheveldayoff گفت: NFL آماده سازی. "ما در حال زندگی در زمان های مختلف در اینجا در حال حاضر. ما تا به حال تعداد زیادی از فرمت های تصویری جلسه داخلی هم با پیشاهنگی سراسر سیستم عامل های مختلف که در دسترس هستند."

General Manager of the Winnipeg Jets Kevin Cheveldayoff.

Montreal Canadiens دستیار GM ترور Timmins که مسئول نظارت بر باشگاه خود را تازه سراغ بخش گفت: تیم NHL و طرفداران باید قادر به اینسو انسو جمع کردن مقدار زیادی از اطلاعات را از چه چیز از بازی فوتبال.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

"ما می توانیم بسیاری از که — چه کار می کند و چه کار نمی کند," او گفت:. "من شده است در تماس با من NFL مخاطبین بحث در مورد چگونه آنها در حال آماده سازی با محدودیت."

NFL ترکیب در حال حاضر صورت گرفته در زمان بیماری همه گیر تعطیل خیلی از آمریکای شمالی جامعه است اما این بدان معنا نیست که تیم نداشته اند مسائل مربوط به جمع آوری اطلاعات.

"بسیاری از آنها را فراموش FaceTime مصاحبه با پیش نویس چشم انداز" Timmins گفت. "آنها انجام ویدئو کنفرانس با کارکنان خود آنها انجام ویدئو کنفرانس با بازیکنان.

"همه ما باید با توجه به پرداخت."

یکی از ویژگی های NHL پیش نویس شده است و دوربین های تلویزیونی zeroing در رقیب GMs چت در عرصه طبقه یا گروه مدیریت ازدحام در بحث عمیق.

بنابراین آنچه را که از راه دور قالب را به هر بالقوه معاملات?

"مقدار زیادی از کار در معاملات است که اتفاق می افتد در پیش نویس روز انجام شده است در هفته ها و روز ها و ساعت ها قبل به پیش نویس" Ottawa Senators مدیر کل Pierre Dorion گفت. "همه چیز به سرعت اتفاق می افتد در طبقه وقتی که می آید به سوئیچ میدارد اما ما همیشه در تلفن و ما همین کار را می توانید از راه دور."

Ottawa Senators General Manager Pierre Dorion.

Columbus Blue Jackets مدیر کل Jarmo Kekalainen گفت: از آنجا که تکنولوژی در حال حاضر آنقدر ریشه دوانده در چه تیم انجام کسب و کار -- و حتی بیشتر از آن در آب و هوای فعلی خود انزوا و اجتماعی فاصله — از راه دور پیش نویس نباید یک جهش بزرگ.

"من مطمئن هستم که من نگه داشتن چشم در (NFL draft) اما من فکر نمی کنم آن را به تغییر مقدار" او گفت:. "در پیش نویس ما دور میز همه را در کامپیوتر خود داریم خط مستقیم به مرکزی رجیستری سیستم.

"ما ما را انتخاب کنید بر روی کامپیوتر و دور آن می رود."

اما حتی اگر ویدئو کنفرانس تلفنی تبدیل شده اند بیشتر شایع در زمان coronavirus آب و هوا Cheveldayoff گفت: با توجه به شرایط NHL GMs نمی تواند به تنهایی در نظارت بر NFL را منحصر به فرد و فن آوری های وابسته به پیش نویس است.

"وجود دارد مقدار زیادی از جالب دینامیک," او گفت:. "شما احتمالا بسیاری از nonfootball طرفداران تنظیم در."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب